بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

6-12 آبان - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز پاریس؟
رافائل نادال 23 29.87%
نواک جوکوویچ 13 16.88%
داوید فرر 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 5 6.49%
توماس بردیک 0 0%
راجر فدرر 35 45.45%
جو ویلفرد سونگا 1 1.30%
سایرین 0 0%
رأی دهندگان: 77. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-03-2013, 06:17 PM   #51
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

دراز چکشی سرویس زن توهین نیست.یه سری fact ها توشه فقط.حقیقت رو که نمیشه کتمان کرد.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 06:28 PM   #52
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
دوستان عزیز هوادار جوکر :
فرهاد عزیز از شدت تعصب و علاقه به راجر و عصبانیت از رفتار جوکر نظری داد که مطمئنم صرفا به خاطر ناراحتی بوده وگرنه فرهاد نازنین به هیچ وجه اهل بی احترامی به هیچ تنیسوری نیست ، بعدش همه دوستان طرفدار جوکر اومدن در مذمت حرفهای فرهاد جان صحبت کردن ، خوب خیلی هم خوبه ولی سابقه نشون داده دوستان در موارد مشابه همین رفتار رو داشتن که امیدوارم تکرار نشه و هیچ کسی به هیچ تنیسوری بی احترامی نکنه چه اون تنیسور هوادار داشته باشه و چه نداشته باشه . البته سوالی که برای من مطرحه اینه که پسر دراز چکشی سرویس زن مثل ایسنر اساسا توهین به ایزنر محسوب میشه یا نه ؟ و اگر میشه چرا دوستان در این مورد مشابه سکوت اختیار کردن و اظهار نظری نمیکنن ؟ ضمن عرض پوزش از همه عزیزان

راجر عزیز : عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام
من میگم درباره شرف و انسانیت یا عقل و شعور یک نفر کسی نظر نده.
ما در حدی نیستیم بخوایم در این باره نظر بدیم. با این کار فقط خودمون و میبریم زیر سوال
همین!!!
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 08:06 PM   #53
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
دوستان عزیز هوادار جوکر :
فرهاد عزیز از شدت تعصب و علاقه به راجر و عصبانیت از رفتار جوکر نظری داد که مطمئنم صرفا به خاطر ناراحتی بوده وگرنه فرهاد نازنین به هیچ وجه اهل بی احترامی به هیچ تنیسوری نیست ، بعدش همه دوستان طرفدار جوکر اومدن در مذمت حرفهای فرهاد جان صحبت کردن ، خوب خیلی هم خوبه ولی سابقه نشون داده دوستان در موارد مشابه همین رفتار رو داشتن که امیدوارم تکرار نشه و هیچ کسی به هیچ تنیسوری بی احترامی نکنه چه اون تنیسور هوادار داشته باشه و چه نداشته باشه . البته سوالی که برای من مطرحه اینه که پسر دراز چکشی سرویس زن مثل ایسنر اساسا توهین به ایزنر محسوب میشه یا نه ؟ و اگر میشه چرا دوستان در این مورد مشابه سکوت اختیار کردن و اظهار نظری نمیکنن ؟ ضمن عرض پوزش از همه عزیزان

یعنی من الان بگم قد دلپترو یا اندی ماری قدشون درازه بهشون توهین کردم؟عجب؟!!!!
دوست عزیز اولا کامنتو درست بخون من گفتم یسری نه پسر.دوما دراز قد بودن ایسنر یه وی÷گی فیزیکی هستش نه اخلاقی.ایسنرم
به خاطره قدش مجبوره این سبک تنیسم بازی کنه یا از عمد قدشو بلند کرده که اینطوری بازی کنه خارج از این دو حالت نیست.

و... سوما خب سبکش چکشی سرویس زدنه دیگه مشکلش چیه فک نکنم چیزه بدی گفته باشم.ایشالله نواک چکشی سرویس بزنه.
متاسفانه مشکل اینکه ما آدما نمی تونیم به خوبی توهینو تشخیص بدیم.
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 08:28 PM   #54
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

مرسی نوواک
خوب حق فررو گذاشتی کف دستش
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 09:03 PM   #55
djoker
Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
مرسی نوواک
خوب حق فررو گذاشتی کف دستش
فرر تنیسور با اخلاقیه هم سبک بازیش زیباست یعنی مخوام بگم فک کنم طرافدارای نادل,نواک,راجر و اندی کمتر ازش بدشون میاد.
فک کنم تنها کسی هستی که حوصلشو نداری
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 09:35 PM   #56
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط djoker نمایش پست ها
فرر تنیسور با اخلاقیه هم سبک بازیش زیباست یعنی مخوام بگم فک کنم طرافدارای نادل,نواک,راجر و اندی کمتر ازش بدشون میاد.
فک کنم تنها کسی هستی که حوصلشو نداری

هیچی نداره نه فورهند قوی نه بکهند قوی نه سرویس قوی
فقط کم خطا هستش همین
به فدرر هم مثل اب خوردن میبازه
فقط حلو نادال شاخه رو هارد
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 10:05 PM   #57
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط djoker نمایش پست ها
یعنی من الان بگم قد دلپترو یا اندی ماری قدشون درازه بهشون توهین کردم؟عجب؟!!!!
دوست عزیز اولا کامنتو درست بخون من گفتم یسری نه پسر.دوما دراز قد بودن ایسنر یه وی÷گی فیزیکی هستش نه اخلاقی.ایسنرم
به خاطره قدش مجبوره این سبک تنیسم بازی کنه یا از عمد قدشو بلند کرده که اینطوری بازی کنه خارج از این دو حالت نیست.

و... سوما خب سبکش چکشی سرویس زدنه دیگه مشکلش چیه فک نکنم چیزه بدی گفته باشم.ایشالله نواک چکشی سرویس بزنه.
متاسفانه مشکل اینکه ما آدما نمی تونیم به خوبی توهینو تشخیص بدیم.
بزرگوار مشکل این نیست که به خوبی توهینو تشخیص نمیدیم مشکل اینه که حضرتعالی متاسفانه منظور حرف منو دقیق درک نکردی من نگفتم حرف شما توهینه ، عرض کردم گفتن دراز به کسی که قامت بلندی داره توهین به حساب میاد یا نه ؟ در حقیقت بنده سوال کردم که توهینه یا نه و نه اینکه بخوام نظر بدم که حتما توهین محسوب میشه . امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 10:49 PM   #58
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها

هیچی نداره نه فورهند قوی نه بکهند قوی نه سرویس قوی
فقط کم خطا هستش همین
به فدرر هم مثل اب خوردن میبازه
فقط حلو نادال شاخه رو هارد
دوست عزیز کم لطفی نکن واقعا فرر تنیسور خوبیه خیلی از سبک یازیش خوشم میاد واقعا فورهند و بکهنداش بعضی وقت ها به شدت زیبا و دلچسبه به نظرم امشب خیلی عالی بازی کرد اگه دقت داشت تو سروهای پایانیش الان نوواکو برده بود هرچند نمیشه بااطمینان گفت برده بون چون حریفش نواک بود کسی که راحت نمیبازه.

اما دلیل ضعف نادال توهارد کورت مقابل فرر به نظرم فقط به یه دلیل هستش اونم بکهند ضعیف نادال اگه دقت کرده باشه 90% سروهایی که فرر به بکهند نادال میزد برگشتی شو به راحتی با یه فورهند عالی وینر میکرد حتی تورالی ها هم به همین شکل بود,نادال بخواد این هفته هم به همین شیوه بازی کنه مقابل فرر بازم شکست میخوره باید فکری برای بکهنداش بکنه
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-04-2013, 12:57 PM   #59
djoker
Member

نقل قول:
بزرگوار مشکل این نیست که به خوبی توهینو تشخیص نمیدیم مشکل اینه که حضرتعالی متاسفانه منظور حرف منو دقیق درک نکردی من نگفتم حرف شما توهینه ، عرض کردم گفتن دراز به کسی که قامت بلندی داره توهین به حساب میاد یا نه ؟ در حقیقت بنده سوال کردم که توهینه یا نه و نه اینکه بخوام نظر بدم که حتما توهین محسوب میشه . امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم .
بزرگواری از خودتونه
از اول همینو میگفتی نه اینکه کل جمله دارز چکشی سرویس زن رو پر رنگ کنی.دراز گفتن هم به یه آدم قد بلند توهین حساب نمی شه مگه این که به قصد تحقیر باشه.که خودتم میدونی من قصد انتقاد داشتم نه تحقیر.شما فرض کنید یه بازیکن حرفه ایی به یه بازیکن دیگه بگه دراز توهین حساب میشه یا راجع به شرافت و تمسخر ن÷اد وفرهنگ بازیکن دیگه یا اتهام زدن این که خودشو به مصدومیت زده یا تبانی یا این که جنبه نداره صحبت کنه.اگه کمیته انظباتی وجود داشت کدوم حالتو محروم مکنه؟اصا قابل قیاس هست این دو؟
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش