بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-17-2011, 10:30 PM   #281
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

یه چیزی هست بنام شخصیت که من بهش اعتقاد دارم.
داوی بیشتر از اینکه کشش نداشته باشه شخصیت بردن گرند اسلم رو نداره.
دل پوترو و جوکویچ هم به فدرر برخورد کردن.گرند اسلم هم بردن.
گرند اسلم که گیر هر کی نمیاد.

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2011, 10:41 PM   #282
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
این قسمت از حرف شما به نظرم کاملا اشتباه هست به چند دلیل:
داویدنکو سالهای طلایی خودش رو پشت سر گذاشته . از سال 2005 تا 2007 سال های طلاییش بود که موفق شد دو بار 2006 و 2007 به نیمه نهایی امریکا برسه (هر دو بار رو به راجر باخت)
چه بسا اگر راجر نبود الان هر 2 فینال رو میبرد چون اون موقع در اوج بود ( فینالیست های اون 2 سال رادیک و جوکویچ بودن) که داویدنکوی اماده اون زمان هر دوی این بازیکنان رو میتونست ببره !
2 بار سال 2005 و 2007 اومد نیمه نهایی رولاندگاروس که در 2007 دوباره به راجر باخت.
در سال -2005-2006-2007 و 2010 به 1/4 استرالیا اومد که در 2006 و 2010در هر دو بازی خیلی نزدیک باز به راجر باخت...قبل هم گفتم اگر راجر نبود داویدنکو حداقل 2-3 تا اسلم برده بود
الان هم بد نیست اما دوران طلایش رو گذرونده و با توجه به بالا رفتن سن و حریفان سر سرخت جوان . نمیتونه شبیه قدیم کار کنه که حق هم داره..همه شبیه فدرر نمیتونن تا 29 سالگی اینجوری بازی کنن!

چه بسا و اما و اگر در دنیای تنیس هیچ جائی نداره دوست من!! داویدنکو در بهترین سالهای عمرش بهتر از نیمه نهائی نیومد بالا و این نشون میده کالیبر بردن گرند رو نداره حالا شما میخوای با نیمه نهائی رسیدنش ارزش کارش رو بالا ببری نظر خودته ولی مشخصه اگه کشش بردن اسلم داشت تا الان میبرد چه به راجر میخورد یا به هر کسی دیگه...

چه بسا اگه فدرر نبود الان رادیک و هیوئیت و سافین هر کدوم 4 تا گرند اسلم داشتن!! یا آغاسی 10 تا گرند اسلم داشت!! یا رافا 11 تا گرند اسلم داشت..

چه بسا اگه رافا نبود فدرر 4 تا رولند گروس داشت و رکورد تاریخی ویمبلدون هم میزد!! رکورد نامبر وانی سمپراس هم میزد و خیلی اما و اگر دیگه...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2011, 10:46 PM   #283
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
خیر دوست من . بنده کلی گفتم که ATP در کند کردن زمین ها تخصص داره . نه فقط گرنداسلم ها...همه جام ها به همین ترتیب هستن و دارن کند میشن! حتی زمین های چمن...تورنومنت های مختلف
دوست عزیز من منظورتون رو از این بحث کند و تندی زمین که از دیروز بهش زوم کردید نمیفهمم اگه مخوای بگی بخاطر رافا کند می کنن که مستقیما بگی بهتره، اگه منظورت چیز دیگس که باز هم مشخصا بگو چیه!! مریض نیستن سرعت رو کند کنن و زمین ها هم همون سطوح دو سه سال اخیر هستن... ممکنه شرایط آب و هوائی تاثیر بزاره که کند و تند بشه ولی دست ATP نیست که هر تورنمنتی رو خواست کند کنه و هر کدوم رو خواست تند کنه مخصوصا گرند ها که بهیچوجه دست ATP یا WTA نیست زمین های چمن که چندین و چند ساله کند هست مال پارسال و امسال نبوده، در حالی که خاک رس رولند از پارسال یه کم تند تر هست و آمار سرویس وینر ها هم روی خاک از پارسال حتی از چمن هم بالاتر بوده پس همینجوری نمیشه گفت الکی کند می کنن...
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2011, 10:51 PM   #284
Ali_RF
Senior Member

آواتار Ali_RF

پستها: 176
سپاس: 3,259
در 175 پست 1,128 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer - Hennin - Roddick - Nalbandian - Gulbis - Wawrinka

من خودم هم از بازي داويدنكو خيلي خوشم مي‌ياد. منظور من از كشش، توانايي جسماني بود. ديديم كه داويدنكو بعد از قطر كه نادال رو شكست داد و تا فينال پيش اومد، بلافاصله در اولين مرحله استراليا باخت. چه دليلي جز خستگي مي‌تونه داشته باشه؟ در حالي كه يه بازيكن در حالت عادي نبايد اينقدر زود خسته بشه.

ویرایش توسط Ali_RF : 01-17-2011 در ساعت 10:53 PM دلیل: اشتباه تايپي
Ali_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ali_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2011, 10:57 PM   #285
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط fed1371 نمایش پست ها
من خودم هم از بازي داويدنكو خيلي خوشم مي‌ياد. منظور من از كشش، توانايي جسماني بود. ديديم كه داويدنكو بعد از قطر كه نادال رو شكست داد و تا فينال پيش اومد، بلافاصله در اولين مرحله استراليا باخت. چه دليلي جز خستگي مي‌تونه داشته باشه؟ در حالي كه يا بازيكن در حالت عادي نبايد اينقدر زود خسته بشه.
دلیل باختش بازی خوب حریف میتونه باشه مگه همچین بازیکن خیلی بزرگی هست که باختش خیلی عجیب و باور نکردنی باشه؟! دلیل بالا اومدنش تا رنک چهارم پنجم هم بنظر من این بود که تو طول سالهای اخیر خیلی زیاد بازی میکرد و امتیازات زیادی جمع میکرد وگرنه تو اسلم ها و مسترز ها (غیر تک و توک اتفاقی بالا اومدنش) هیچ عملکرد باثباتی نداشته یکی رو اومده نیمه نهائی 4 تا رو نیومده و ...
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 06:47 AM   #286
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
این نظر شماست !
ما یه عمریه داریم با همین سایتای به قول شما بدون اعتماد تنیس میبینیم همیشه هم منوال به همون صورت بوده که گفتم !

تا حالا هم مشکلی نداشتیم !
الان ساعت 7:17 است ، هر 3 بازی ای که باید در Rod Laver Arena برگزار بشه تموم شده ، در حالی که توی همون LiveScore ها که فرمودید بازی سوم باید ساعت 7:30 شروع میشد.به محض اینکه بازی اول زود تموم شد ، این سایت ها ساعت دقیق شروع بازی دوم (بازی رافا با مارکوس دنیل) رو تغییر دادن و همین طور بعد از بازی رافا ، ساعت بازی استوسر رو تغییر دادن . حالا اگه بنده میخواستم به ساعتی که این سایت ها اعلام کردن اهمیت بدم کلا بازی آخر رو از دست میدادم !
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 07:59 AM   #287
lord amir
Senior Member

آواتار lord amir

پستها: 151
سپاس: 2,522
در 154 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و دینارا سافینا

تبریک به طرفداران ماتادور
اقا این حریف نادال چش شد اومدم بازی رو ببینم جمع کرد رفت مصدوم شد یا کم اورد
lord amir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lord amir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 08:21 AM   #288
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
چه بسا و اما و اگر در دنیای تنیس هیچ جائی نداره دوست من!! داویدنکو در بهترین سالهای عمرش بهتر از نیمه نهائی نیومد بالا و این نشون میده کالیبر بردن گرند رو نداره حالا شما میخوای با نیمه نهائی رسیدنش ارزش کارش رو بالا ببری نظر خودته ولی مشخصه اگه کشش بردن اسلم داشت تا الان میبرد چه به راجر میخورد یا به هر کسی دیگه...

چه بسا اگه فدرر نبود الان رادیک و هیوئیت و سافین هر کدوم 4 تا گرند اسلم داشتن!! یا آغاسی 10 تا گرند اسلم داشت!! یا رافا 11 تا گرند اسلم داشت..

چه بسا اگه رافا نبود فدرر 4 تا رولند گروس داشت و رکورد تاریخی ویمبلدون هم میزد!! رکورد نامبر وانی سمپراس هم میزد و خیلی اما و اگر دیگه...
این کاملا نظر شحصی شماست و 100% هم باهاش مخالفم! اینکه بگن کسی کشش نداره و نمیتونه جامی رو ببره نمیتونه صحت داشته باشه در مورد داویدنکویی که در سالهای اوجش مدام در نیمه نهایی و 1/4 گرنداسلم ها بوده و بیشتر در بازیهای نزدیکی به راجر باخته. ظاهرا فراموش کردین خیلی از همون کارشناسان تنیس که البته من بهشون اعتقاد ندارم دلیل از نطفه بیرون نیومدن خیلی از بازیکنان و بزرگ نشدنشون ( انقدری که لیاقت دارن) رو هم بازی بودن با راجر و نادال میدونن. داویدنکو و رادیک و هیویت هم یکی از اونهان هیویت و رادیک هر دو رنک 1 بودن وقتی راجر نبود!!! هر دو هم گرنداسلم بردن !! منظورم اینه داویدنکو بازیکنی ایده ال هست و اونم میتونست رنک 1 باشه و گرنداسلم ببره اما به 2 بازیکنی خورده (بیشتر راجر) که شاید تاریخ تنیس هیچوقت مثل اون رو پیدا نکنه!
من ارزش کارش رو بالا نمیبرم! اما حقیقت هست! شما یا دوستان دیگر قبول ندارین..چیزی رو عوض نمیکنه!
بد شانسی بازیکنان دیگر به دلیل حضور راجر و رافا رو نه تنها من بلکه خیلی از کارشناسان مطرح تنیس مطرح میکنن!
نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
دوست عزیز من منظورتون رو از این بحث کند و تندی زمین که از دیروز بهش زوم کردید نمیفهمم اگه مخوای بگی بخاطر رافا کند می کنن که مستقیما بگی بهتره، اگه منظورت چیز دیگس که باز هم مشخصا بگو چیه!! مریض نیستن سرعت رو کند کنن و زمین ها هم همون سطوح دو سه سال اخیر هستن... ممکنه شرایط آب و هوائی تاثیر بزاره که کند و تند بشه ولی دست ATP نیست که هر تورنمنتی رو خواست کند کنه و هر کدوم رو خواست تند کنه مخصوصا گرند ها که بهیچوجه دست ATP یا WTA نیست زمین های چمن که چندین و چند ساله کند هست مال پارسال و امسال نبوده، در حالی که خاک رس رولند از پارسال یه کم تند تر هست و آمار سرویس وینر ها هم روی خاک از پارسال حتی از چمن هم بالاتر بوده پس همینجوری نمیشه گفت الکی کند می کنن...
دلیل این پست شما رو روی پستی که زدم نمیدونم چیه!
اولا که..من حرفی از نادال زدم؟! یادم نمیاد نه..پس شما هم بحثش رو وسط نکش! اگه میخواستم بگم واسه نادال کردن همون اول میگفتم . ترس که ندارم!
نه دلیلش رو نمیدونم چرا کند کردن اما متاسفانه کند کردن و دوباره میگم نظر شخصی شماست! و با حرفایی که میزنین کاربران دیگه رو دوچار اشتباه میکنین! کی میگه همه این زمینها همون هست و هیچ تغییری نمیدن؟
منکر تند شدن پاریس هستین در 2010 ؟ تا 2009 باید التماس میکردی توپ رو نیم متر بیاد بالا....
منکر کند شدن استرالیا هستین!؟ زمین های چمن 3 سال نیست کند شده...هر سال یا کند تر میشه یا همونی که بود میمونه!
من 1 توپ زمین بخوره میفیهمم دوست عزیز زمین تند یا کند شده .دیروز هم گفتم . دوستان گفتن مال هواست . بعدش رادیک هم تایید کرد کند شده...همه مردم دیگه در فروم های خارجی هم گفتن کند شده..!
و در نهایت همه منابع خبری یا خبرگزاران یا متخصصان معتبر از کند شدن اکثر زمین ها خبر میدن و معمولا هر سال میگن وضغ زمین چطوره.. کند یا تند تر شده در نتیجه نگین که همشون شبیه 2-3 سال اخیر هستن . چون غلط هست! این حرفایی که میزنم رو از خودم که در نمیارم...
در مورد ATP هم بالا اشاره کردم..منظورم کلی بود نه گرنداسلم ها! به هردلیلی که من نمیدونم ...زمین ها دارن کندتر میشن و 100 البته همه میدونن که جذابیت تنیس هم در زمین های کند کمتر میشه و این یک علامت سوال هست برای همه طرفداران تنیس که چرا زمین ها داره کند میشه.
حتی خود راجر هم اعلام کرده که اکثر زمین ها هرسال کند میشن.
در بعضی موارد یکباره سرعت خیلی در 1 سال تغییر میکنه و محسوس میشه(شبیه پاریس) بعضی وقتها هم هر سال خیلی کم کند میشه یا یکبار میشه و یکبار نمیشه و نتیجش رو شما در 2-3 سال میبینین...بهتون پیشنهاد میکند یک نگاه به ویمبلدون 10 سال پیش با الان بندازین...اگر هر سال بازی رو ببینین شاید خوب متوجه نشین اما اگر یک باز مثلا از 2000 و دیگری رو از 2010 ببنین محسوس هست...حتی با اختلاف 5 سال هم محسوس هست!

ویرایش توسط Farshad.Roger : 01-18-2011 در ساعت 08:31 AM
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 08:48 AM   #289
Nima88
Senior Member

آواتار Nima88

پستها: 898
سپاس: 12,052
در 892 پست 6,981 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال - رادیک- زوارف - پق / نوله - دلپوترو ، فرر - تامی هاس - فیش -یانوویج

نقل قول:
این کاملا نظر شحصی شماست و 100% هم باهاش مخالفم! اینکه بگن کسی کشش نداره و نمیتونه جامی رو ببره نمیتونه صحت داشته باشه در مورد داویدنکویی که در سالهای اوجش مدام در نیمه نهایی و 1/4 گرنداسلم ها بوده و بیشتر در بازیهای نزدیکی به راجر باخته. ظاهرا فراموش کردین خیلی از همون کارشناسان تنیس که البته من بهشون اعتقاد ندارم دلیل از نطفه بیرون نیومدن خیلی از بازیکنان و بزرگ نشدنشون ( انقدری که لیاقت دارن) رو هم بازی بودن با راجر و نادال میدونن. داویدنکو و رادیک و هیویت هم یکی از اونهان هیویت و رادیک هر دو رنک 1 بودن وقتی راجر نبود!!! هر دو هم گرنداسلم بردن !! منظورم اینه داویدنکو بازیکنی ایده ال هست و اونم میتونست رنک 1 باشه و گرنداسلم ببره اما به 2 بازیکنی خورده (بیشتر راجر) که شاید تاریخ تنیس هیچوقت مثل اون رو پیدا نکنه!
من ارزش کارش رو بالا نمیبرم! اما حقیقت هست! شما یا دوستان دیگر قبول ندارین..چیزی رو عوض نمیکنه!
بد شانسی بازیکنان دیگر به دلیل حضور راجر و رافا رو نه تنها من بلکه خیلی از کارشناسان مطرح تنیس مطرح میکنن!

این حرف شما خیلی بی معنی تنیسور اگه میخواد گرنداسلم ببره باید همرو ببره راجر ورافا نداریم .با این حرف شما باید اندی موری 2 تا گرند اسلم میبرد.
مگه نواک وخوان فدرر تو گرند اسلم نبردن داویدنکو اینهمه با فدرر تو گرند اسلم بازی کرد اگه تنیسور درستو حسابی بود باید حداقل یه بار تو گرند اسلم میبردتش
Nima88 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima88 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2011, 08:52 AM   #290
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:

من 1 توپ زمین بخوره میفیهمم دوست عزیز زمین تند یا کند شده
من كاري ندارم زمين كنده شده يا نه ولي فكر ميكنم
نحوه فيلم برداري و زاويه قرارگيري دوربين هم تاثير مستقيم
روي القا شدن اين مسئله به بيننده داره؟
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم اول، 2011، آزاد استرالیا، Australian Open

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش