بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

8-14 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-01-2012, 08:00 AM   #1
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط A!i نمایش پست ها
درود ... بعد مدتها پست میدم .... با این که طرفدار راجرم ولی با حرف حسام موافقم ... نواک وقتی دید نامبر وانیش قطعیه اونطور بازی کرد و همینطور نخواست که سال بعد از این امتیاز دفاع کنه و حرکتش کاملا منطقی و بجا بود
مرسی علی جان ، روژین جان و تنیس حیرانی عزیز ، علی هوادار راجر فدرر و شناخته شده هست ، من هوادار متعصب نیستم ، شما هوادار متعصب هستید که فقط نشستید ببینید کی میبازه بیاید بگید فلان و بیسار و آخرشم فدرر از همه بهتره من هیچ پاسخی به شما نمیدم ، چون در حدی نیستید که هی بخوام الکی مطالب این صفحه رو زیاد کنم و پاسخی شمایی رو بدم که کلآ واقعیت رو هم قبول ندارید . سپاس گزارم علی ، اون روزی که توی چت باکس این بحث حذف شدن نواک بود ، شما نبودی ، همه هوادارای راجر بودن و خودشون این بحث رو آغاز کردند که همشون گفتند نواک انصراف نداد ، اما حتمآ حذف میشه ، چون رنک 1 مطمئن هست ، این رو همه قبول داشتند . البته انتظاری از شما 2تا دوست عزیز نمیره ، چون شما قصد بالا بردن پست های خودتون رو دارید .
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2012, 05:32 PM   #2
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
مرسی علی جان ، روژین جان و تنیس حیرانی عزیز ، علی هوادار راجر فدرر و شناخته شده هست ، من هوادار متعصب نیستم ، شما هوادار متعصب هستید که فقط نشستید ببینید کی میبازه بیاید بگید فلان و بیسار و آخرشم فدرر از همه بهتره من هیچ پاسخی به شما نمیدم ، چون در حدی نیستید که هی بخوام الکی مطالب این صفحه رو زیاد کنم و پاسخی شمایی رو بدم که کلآ واقعیت رو هم قبول ندارید . سپاس گزارم علی ، اون روزی که توی چت باکس این بحث حذف شدن نواک بود ، شما نبودی ، همه هوادارای راجر بودن و خودشون این بحث رو آغاز کردند که همشون گفتند نواک انصراف نداد ، اما حتمآ حذف میشه ، چون رنک 1 مطمئن هست ، این رو همه قبول داشتند . البته انتظاری از شما 2تا دوست عزیز نمیره ، چون شما قصد بالا بردن پست های خودتون رو دارید .
اولا: یکم مارو حساب کن تورو خدااااااااااااااا
دوما :قصد من شوخی بود نمیدونستم اینقدر بچه تشریف دارید
سوما :نمیدونستم هر کی تو این سایت پستاش بیشتر باشه حرفش سنده و همه باید نظراتشو قبول داشته باشند ، ولی الان که نگاه میکنم میبینم راست میگی چون اگه حواست باشه تو این مسترز از همه بیشتر شما پست دادین معلومه خیلی پست دوست داری
چهارما :من حرفم اینه که نامبروانی فقط آخر فصل نامبروان بودن نیست که ، یعنی اگه جوکو مسترز پاریسو میبرد اختلافشو میتونست با فدرر زیاد کنه اونوقت در صورت لغزش احتمالی در اوایل فصل بعد نامبروانیشو میتونست حفظ کنه ، پس نگین براش مهم نبودو ازاین حرفا . به عنوان مثال فدرر تو ویمبلدون امسال با اختلاف خیلی کمی نامبر وان شد چه بسا اگه اون موقع نامبروان نمیشد وتا المپیک یا سینسی صبر می کرد به رکورد 300 نمی رسید پس نامبروانی توطول فصل هم مهمه.
موفق باشید
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2012, 06:17 PM   #3
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط tennis hayrani نمایش پست ها
اولا: یکم مارو حساب کن تورو خدااااااااااااااا
دوما :قصد من شوخی بود نمیدونستم اینقدر بچه تشریف دارید
سوما :نمیدونستم هر کی تو این سایت پستاش بیشتر باشه حرفش سنده و همه باید نظراتشو قبول داشته باشند ، ولی الان که نگاه میکنم میبینم راست میگی چون اگه حواست باشه تو این مسترز از همه بیشتر شما پست دادین معلومه خیلی پست دوست داری
چهارما :من حرفم اینه که نامبروانی فقط آخر فصل نامبروان بودن نیست که ، یعنی اگه جوکو مسترز پاریسو میبرد اختلافشو میتونست با فدرر زیاد کنه اونوقت در صورت لغزش احتمالی در اوایل فصل بعد نامبروانیشو میتونست حفظ کنه ، پس نگین براش مهم نبودو ازاین حرفا . به عنوان مثال فدرر تو ویمبلدون امسال با اختلاف خیلی کمی نامبر وان شد چه بسا اگه اون موقع نامبروان نمیشد وتا المپیک یا سینسی صبر می کرد به رکورد 300 نمی رسید پس نامبروانی توطول فصل هم مهمه.
موفق باشید
نواک و سایرین به همون دلیلی باختن که فدرر شرکت نکرد.خواستن بدنشونو برای بارکلیز حفظ کنن هیچ تنیسوری در رقابت های قبل از گرنداسلم یا بارکلیز تمام توانشو به کار نمیگیره . شما خوب آنالیز کردی ، ما نمیفهمیم
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2012, 07:17 PM   #4
E H S A ‎N
Senior Member

آواتار E H S A ‎N

پستها: 126
سپاس: 1,045
در 101 پست 603 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ّFEDERER - SHARAPOVA

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
نواک و سایرین به همون دلیلی باختن که فدرر شرکت نکرد.خواستن بدنشونو برای بارکلیز حفظ کنن هیچ تنیسوری در رقابت های قبل از گرنداسلم یا بارکلیز تمام توانشو به کار نمیگیره . شما خوب آنالیز کردی ، ما نمیفهمیم

خداییش من نمی خواستم نظر بدم ولی شماها دیگه خیلی بی انصافی میکنین !! خوب اگه قرار بود از اول ببیازن پس چرا اصلا تو این مسابقات شرکت کردن ؟؟ خب مثل فدرر انصراف می دادن دیگه !!

در ضمن شما هر وقت جوکویچ باخته فقط بهانه آوردین و اصلا جنبه باخت رو ندارین .
E H S A ‎N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی E H S A ‎N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-01-2012, 08:10 AM   #5
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

آخرین پست خودم رو میدم و دیگه پاسخی نمیدم . سخن های دوستان عزیزمان مثل این میمونه که ما هوادارای نواک بگیم راجر ترسید شرکت کنه این یک چیزه مسخرست ، راجر خودش دید آماده نیست و باید در بارکلیز از قهرمانیش دفاع کنه ، پس خودش خواست این تورنمنت استراحت کنه و آماده تر و با خیال راحت تری به سراغ بارکلیز بره . بازیکنان تنیس نمیتونن بشینن و ببینند هواداراشون چی میخوان که ، با اندیشه و نسبت به شرایط رنک و آمادگی بدنیشون و تورنمنتی که پیش رو دارند برنامه ریزی میکنند . اما به نظر دوستانی مانند کودکی خردسال رفتار میکنند و فکر میکنند . به هر حال ، انصراف راجر فدرر به دلیل آماده نبودن شرایط جسمانی بود و انصراف نواک به دلیل قطعی شدن رنک 1 و ترس از خستگی دفاع از آن در سال بعد . همین و بس . بدرود
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-01-2012, 08:13 AM   #6
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

3rd Round

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-01-2012, 12:22 PM   #7
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

ماشاالله عجب دلايلي رو عرض ميكنن طرفداراي نواكعجبا زورشو زد بيچاره،زورش نرسيد عزيزان
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-01-2012, 01:05 PM   #8
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nadal.N1 نمایش پست ها
ماشاالله عجب دلايلي رو عرض ميكنن طرفداراي نواكعجبا زورشو زد بيچاره،زورش نرسيد عزيزان

شما به فکر تنیسور خودت باش......
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2012, 07:24 PM   #9
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
شما به فکر تنیسور خودت باش......
هد تو هد،گرند اسلم،مسترز،فعلا زير هستين پس هوووووش!طرفداراي يه ساله نواك!
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-01-2012, 01:46 PM   #10
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

در اين مسترز واقعا داره اتفاقات عجيب و غريبي مي افته . من هم با نظر دوستان موافقم نواك خيلي ميل به بردن نداشت و فقط براي ستجيدن خودش در اين مسترز شركت كرده بود. الان اندي موراي بهترين گزينه براي قهرماني در اين رقابت هاست البته نبايد فرر و دل پوترو را فراموش كنيم. شركت نكردن فدرر ، حذف نواك و نبودن نادال در اين رقابت ها كمي از سطح و جذابيت مسابقات كاسته و هيجان ان كم شده
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)