بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

27 اسفند - 9 فروردین - مایمی، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز مایمی 2014؟
رافائل نادال 22 21.36%
نواک جوکویچ 20 19.42%
راجر فدرر 58 56.31%
اندی ماری 1 0.97%
سایر بازیکنان 2 1.94%
رأی دهندگان: 103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-19-2014, 10:40 PM   #1
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
ایشون دومین بار هستش که خبر اشتباه میزارن در مورد رافا.بار اول به عنوان شوخی در تاپیک اختصاصی رافا و اینبار این خبر که هیچ سایت معتبری چنین خبری رو اعلام نکرده و ایشون هم منبعی در پستشون نزاشتن !!!
من حتی توییترهای خبرنگاران ورزشی رو هم چک کردم خبری در این مورد نیست و تمام اخبار در مورد اندی ماری و مربیش ایوان لندل هستش که جدا شدند.
ها ها ها ها به جون خودم از خنده مردم! انقدر حرص نخور موريز جان! خب منم دقيقا هدفم همين بود:اول اينكه بترسونمتون بعدش بزارمت سر كار بري انواع و اقسام سايتهاي خبري رو چک كني!!اين يعني اينكه خيلي باور كردي

تازه اگه محمود پست نزده بود, هنوز تو سايتا داشتي ميگشتي

راستي كلي ترسيديا!!
swiss express آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2014, 12:36 AM   #2
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
ها ها ها ها به جون خودم از خنده مردم! انقدر حرص نخور موريز جان! خب منم دقيقا هدفم همين بود:اول اينكه بترسونمتون بعدش بزارمت سر كار بري انواع و اقسام سايتهاي خبري رو چک كني!!اين يعني اينكه خيلي باور كردي

راستي كلي ترسيديا!!

من واقعا در تعجبم شما حالتون خوب باشه یا نه !!
این پستتون نشون داد اعتبارتون در چه اندازه هست برای من !! تا به حال همچین پستی با این هدف تو این فروم ندیده بودم .
در مورد چک کردن سایتهای خبری هم باید بگم واسه من 1 دقیقه طول میکشه تا منابع ام رو چک کنم و تمام اخبار تنیس دقیقا در زمان منتشر شدن تو اکثر سایتهای ورزشی معتبر به گوشیم ارسال میشه پس لطف کن با این پستهات نظم انجمن رو به هم نزن که این بار سومت بود که قوانین سایت رو نقض کردی و برخلاف قوانین سایت اخبار کذب بدون منبع منتشر میکنی.
moris آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2014, 02:53 PM   #3
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

نقل قول:

من واقعا در تعجبم شما حالتون خوب باشه یا نه !!
این پستتون نشون داد اعتبارتون در چه اندازه هست برای من !! تا به حال همچین پستی با این هدف تو این فروم ندیده بودم .
در مورد چک کردن سایتهای خبری هم باید بگم واسه من 1 دقیقه طول میکشه تا منابع ام رو چک کنم و تمام اخبار تنیس دقیقا در زمان منتشر شدن تو اکثر سایتهای ورزشی معتبر به گوشیم ارسال میشه پس لطف کن با این پستهات نظم انجمن رو به هم نزن که این بار سومت بود که قوانین سایت رو نقض کردی و برخلاف قوانین سایت اخبار کذب بدون منبع منتشر میکنی.
دوست به ظاهر محترم

1.در حد و جايگاهي نيستي كه بخواي براي من اعتبار تعيين كني

2.اتفاقا تصور مي كنم شما حال خوب و چندان متعادلي نداري چون كه اينهمه تنفر و نفرت از يك بازيكن تنيس بشدت غير معقول و غير عادي مينمايد.و من يك نكته را دقت كرده ام كه شما هوادار نادال نيستي بلكه به دلايلي نا معلوم و بعضا نا معقول فقط از فدرر نفرت و انزجار داري و ظاهرا از هواداران او نيز به همين اندازه متنفر هستي

3.پستي كه دادم جنبه طنز داشت, اگه تا حالا همچين پستي تو عمرت نديدي,به خاطر اينه كه به جاي بهره بردن از خلاقيت,مدام به صورتي تكراري نخ نما و بي مزه به 3 روش پست ميدي 1. يا فدرر رو nبار علي دايي خطاب كني2.از سه تا علامت تعجب براي تمام جملاتت تو پست هات استفاده كني3.به هواداران فدرر تيكه پراني كني

4.پست ديگري چه از لحاظ فني و يا طنز از عهده شما خارج است و فقط با گذاشتن تعداد نا محدود
علامت تعجب سعي در جبران كردن طنز فافد در پست هاي هميشه تكراري ات داري

5.شما كه انقدر دم از قوانين ميزني سعي كن بسيار مهمتر از اون اخلاقيات رو زير پا نگذاري و بعد از شكست هاي فدرر از لّذت بردن و مرور خاطرات باخت هاي فدرر صحبت نكني و اندكي جوانمرد باشي و دل هواداران فدرر رو نشكني,كه دل شكستن هنر نيست اگر توانايي داري كه به شدت بعيد ميدونم بازيهارو نقد كن

6.جاي تعجبي نيست كه شما از نقدهاي بنده به زبان انگليسي بيزار و گريزان باشي.چون به دليل عدم توانايي به شدت از نقد گريزان و به دنبال حاشيه سازي و كل كل هاي بيهوده و البته تكراري هستي.در بسياري از مواقع دقت كرده ام كه شما مسبب و منشا تمام كل كل هاي بيهوده در فروم هستي و پاي افراد با شخصيت را به اين بحث هاي بي ثمر باز كرده اي كه خود مي تواند سر انجام منجر به بي احترامي طرفين مقابل بي انجامد.

7.داشتن اندكي ظرفيت بد نيست.و لحظه اي كه پستي به مذاق شما خوش نيومد,زود فرا فكني و مغلطه كني و قوانين را جار بزني.در ضمن شما نيازي نيست دايه مهربان تر از مادر شوي و مدام قوانين قوانين كني.مديران انجمن خيلي بهتر از شما خود به خوبي واقف به قوانيني كه شما مدام از انها دم ميزني هستند.شما نيازي نيست به انها ياد اوري كني.

8.عده اي از دوستان كه اكنون دم از قوانين مي زنند,در ابتدا كه نادال را در چند پست ستايش كردم,حتي از پست ها سپاسگذاري هم مي كردند.سوال من اين است: چطور ان زمان قوانين وجود نداشت؟!

9.واقعا براي خودم متاسفم كه وقت خود را هدر داده و با فردي مثل شما بحث كردم
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2014, 06:11 PM   #4
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

نقل قول:
دوست به ظاهر محترم

1.در حد و جايگاهي نيستي كه بخواي براي من اعتبار تعيين كني

2.اتفاقا تصور مي كنم شما حال خوب و چندان متعادلي نداري چون كه اينهمه تنفر و نفرت از يك بازيكن تنيس بشدت غير معقول و غير عادي مينمايد.و من يك نكته را دقت كرده ام كه شما هوادار نادال نيستي بلكه به دلايلي نا معلوم و بعضا نا معقول فقط از فدرر نفرت و انزجار داري و ظاهرا از هواداران او نيز به همين اندازه متنفر هستي

3.پستي كه دادم جنبه طنز داشت, اگه تا حالا همچين پستي تو عمرت نديدي,به خاطر اينه كه به جاي بهره بردن از خلاقيت,مدام به صورتي تكراري نخ نما و بي مزه به 3 روش پست ميدي 1. يا فدرر رو nبار علي دايي خطاب كني2.از سه تا علامت تعجب براي تمام جملاتت تو پست هات استفاده كني3.به هواداران فدرر تيكه پراني كني

4.پست ديگري چه از لحاظ فني و يا طنز از عهده شما خارج است و فقط با گذاشتن تعداد نا محدود
علامت تعجب سعي در جبران كردن طنز فافد در پست هاي هميشه تكراري ات داري

5.شما كه انقدر دم از قوانين ميزني سعي كن بسيار مهمتر از اون اخلاقيات رو زير پا نگذاري و بعد از شكست هاي فدرر از لّذت بردن و مرور خاطرات باخت هاي فدرر صحبت نكني و اندكي جوانمرد باشي و دل هواداران فدرر رو نشكني,كه دل شكستن هنر نيست اگر توانايي داري كه به شدت بعيد ميدونم بازيهارو نقد كن

6.جاي تعجبي نيست كه شما از نقدهاي بنده به زبان انگليسي بيزار و گريزان باشي.چون به دليل عدم توانايي به شدت از نقد گريزان و به دنبال حاشيه سازي و كل كل هاي بيهوده و البته تكراري هستي.در بسياري از مواقع دقت كرده ام كه شما مسبب و منشا تمام كل كل هاي بيهوده در فروم هستي و پاي افراد با شخصيت را به اين بحث هاي بي ثمر باز كرده اي كه خود مي تواند سر انجام منجر به بي احترامي طرفين مقابل بي انجامد.

7.داشتن اندكي ظرفيت بد نيست.و لحظه اي كه پستي به مذاق شما خوش نيومد,زود فرا فكني و مغلطه كني و قوانين را جار بزني.در ضمن شما نيازي نيست دايه مهربان تر از مادر شوي و مدام قوانين قوانين كني.مديران انجمن خيلي بهتر از شما خود به خوبي واقف به قوانيني كه شما مدام از انها دم ميزني هستند.شما نيازي نيست به انها ياد اوري كني.

8.عده اي از دوستان كه اكنون دم از قوانين مي زنند,در ابتدا كه نادال را در چند پست ستايش كردم,حتي از پست ها سپاسگذاري هم مي كردند.سوال من اين است: چطور ان زمان قوانين وجود نداشت؟!

9.واقعا براي خودم متاسفم كه وقت خود را هدر داده و با فردي مثل شما بحث كردم
شما دوست عزیز با همه بحث داری دلیلشم فقط یک چیزه اینکه خیلی به خودتون مغرورین
همه چیز را همه کس دانند
شما تو صحبتهاتون به شدت هر بار اصرار بر خلاقیت و فهم بالای تنیس دارید
بسیار خوب شاید از من نوعی بیشتر بدونید ولی دلیل نمیشه همه دنیا رو زیر سوال ببرید
امیدوارم مجدد ناراحت نشید منظور کلی بنده اینه که اینجا فرصتی برای دوستی و تبادل نظرات هست بهتره این همه متعصبانه با موضوعات برخورد نکنیم
نه ما پیغمبریم و نه این بازیکنان که ما دوستشون داریم خدا...
سعی کنیم یکم معقول تر باشیم
موفق باشید
saeedfxfx آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2014, 12:37 AM   #5
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
همه چیز را همه کس دانند
بسیار خوب شاید از من نوعی بیشتر بدونید ولی دلیل نمیشه همه دنیا رو زیر سوال ببرید
امیدوارم مجدد ناراحت نشید منظور کلی بنده اینه که اینجا فرصتی برای دوستی و تبادل نظرات هست بهتره این همه متعصبانه با موضوعات برخورد نکنیم
موفق باشید
آقا سعید به نظرم دیگه ادامه ندید.من ادامه ندادم به خاطر عید نوروز و همچنین کاهش بحثهای انحرافی در فروم.حالا این دوستمون میخواد هر جور برخورد کنه هم بکنه.
البته ممنون که پست مربوط به من رو ریپلای کردید و پاسخ دادید.
moris آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2014, 02:02 PM   #6
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

نقل قول:
آقا سعید به نظرم دیگه ادامه ندید.من ادامه ندادم به خاطر عید نوروز و همچنین کاهش بحثهای انحرافی در فروم.حالا این دوستمون میخواد هر جور برخورد کنه هم بکنه.
البته ممنون که پست مربوط به من رو ریپلای کردید و پاسخ دادید.
مشکلی نیست منم ادامه نمیدم چشم ، در مواجهه به انسانهای کج فکر بهتره سکوت کنی و رد بشی
هرچه دانی و ندانی پیش خود دار ای رفیق
مدعی را هرچه گویی مست افکار خود است
saeedfxfx آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2014, 04:03 PM   #7
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
همه چیز را همه کس دانند
موفق باشید
دوست عزيز,بنده با همه بحث نكردم بجز خود شما و اون اقا.شما ميگي من با همه بحث كردم,شما 2 نفر همه ايد؟!

در ضمن هر دوي شما اغاز كننده بحث بوديد و بي احترامي كرديد(ايشو ن در چندين نوبت و شما هم يك بار)بنده به هيچ عنوان ادم مغروري نيستم,و اين رو كساني كه با بنده در ارتباط هستند تصديق مي كنند.و بنده حتي اگر فردي پستي حاوي اطلاعات غلط درج كند,ان را بيان يا ياد اوري نمي كنم.

اگر پست شما را كه حاوي اطلاعات غلط بود,ياد اوري كردم,به دليل اين بود كه شما بدون هيچ دليل خاصي و صرفا جهت دفاع كور كورانه از بازيكن مورد علاقه خود به بنده بي احترامي كردي.و چون ان پست را در مورد من زده بودي و حاوي اطلاعات غلط بود(در اقدامي عجيب گفته بودي راجر فدرر در سال 2005 نواك جوکویچ را نابغه توصيف كرد!!)من انرا ياد اوري كردم.

يا زماني كه مطالب انگليسي بنده رو كپي پيست كردي(مدام هم در مورد پست هاي انگليسي غر مي زدي,به هر حال براي شما كه بد نشد كه مطالب رو ترجمه و كپي پيست كني تو پست هات)مي گفتم از خلاقيت خودت استفاده كن به هر حال من نمي خواستم غرور شما رو خدشه دار كنم اما زماني كه بي دليل بي احترامي كردي من مجبور شدم اون 2 نكته رو ياداوري كنم و فكر مي كنم شما هنوز از اون موضوع ناراحتي كه من مچتو گرفتم.

به هر حال سعي كن خودتو به مظلوم نمايي نزني(همين بازيكني رو كه ميگي پيغمبر نيست به خاطرش كور كورانه به من بي احترامي كردي) و به جاي اين كار ها اشتباهات رو بپذير كه اول شما با بي احترامي به من بي مورد به اين بحث ها دامن زدي و اتيشش دامن خودت گرفت به هر حال همون طوري كه از قديم گفته اند :خود كرده را تدبير نيست...

هر چند كه اطمينان دارم شما با يك پست ديگه با فرا فكني و مغلطه بر مي گردي اما اميدوارم ديگه اين بحث بيهوده رو ادامه نديم و به مباحث گوناگون تنيس بپردازيم.

ویرایش توسط swiss express : 03-21-2014 در ساعت 05:23 PM
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-22-2014, 02:12 AM   #8
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

نقل قول:
دوست عزيز,بنده با همه بحث نكردم بجز خود شما و اون اقا.شما ميگي من با همه بحث كردم,شما 2 نفر همه ايد؟!

در ضمن هر دوي شما اغاز كننده بحث بوديد و بي احترامي كرديد(ايشو ن در چندين نوبت و شما هم يك بار)بنده به هيچ عنوان ادم مغروري نيستم,و اين رو كساني كه با بنده در ارتباط هستند تصديق مي كنند.و بنده حتي اگر فردي پستي حاوي اطلاعات غلط درج كند,ان را بيان يا ياد اوري نمي كنم.

اگر پست شما را كه حاوي اطلاعات غلط بود,ياد اوري كردم,به دليل اين بود كه شما بدون هيچ دليل خاصي و صرفا جهت دفاع كور كورانه از بازيكن مورد علاقه خود به بنده بي احترامي كردي.و چون ان پست را در مورد من زده بودي و حاوي اطلاعات غلط بود(در اقدامي عجيب گفته بودي راجر فدرر در سال 2005 نواك جوکویچ را نابغه توصيف كرد!!)من انرا ياد اوري كردم.

يا زماني كه مطالب انگليسي بنده رو كپي پيست كردي(مدام هم در مورد پست هاي انگليسي غر مي زدي,به هر حال براي شما كه بد نشد كه مطالب رو ترجمه و كپي پيست كني تو پست هات)مي گفتم از خلاقيت خودت استفاده كن به هر حال من نمي خواستم غرور شما رو خدشه دار كنم اما زماني كه بي دليل بي احترامي كردي من مجبور شدم اون 2 نكته رو ياداوري كنم و فكر مي كنم شما هنوز از اون موضوع ناراحتي كه من مچتو گرفتم.

به هر حال سعي كن خودتو به مظلوم نمايي نزني(همين بازيكني رو كه ميگي پيغمبر نيست به خاطرش كور كورانه به من بي احترامي كردي) و به جاي اين كار ها اشتباهات رو بپذير كه اول شما با بي احترامي به من بي مورد به اين بحث ها دامن زدي و اتيشش دامن خودت گرفت به هر حال همون طوري كه از قديم گفته اند :خود كرده را تدبير نيست...

هر چند كه اطمينان دارم شما با يك پست ديگه با فرا فكني و مغلطه بر مي گردي اما اميدوارم ديگه اين بحث بيهوده رو ادامه نديم و به مباحث گوناگون تنيس بپردازيم.

چی میگی شما جدا مشکل داری گویا
گیر دادی به کپی پیست
چی میگی کدوم کپی؟؟
منکه میگم شما فکر میکنی عقل کلی
خوش باشی عزیزم بنده دیگه حرفی برای شما ندارم
ولی خداییش خیلی خوشحالی...!
saeedfxfx آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-20-2014, 10:14 AM   #9
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

نقل قول:

راستي كلي ترسيديا!!
عجب آدمایی پیدا میشنااا

واقعا که

اون از اون انگلیسی کامنت گذاشتناتون اینم که ......هه واقعا نمیشه چیزی گفت جز تاسف
Nadal.N1 آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
تنیس، آزاد، مایمی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)