بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

23-30 آبان - لندن، انگلستان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-24-2016, 05:19 PM   #51
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تحلیل، گفتگو و تبادل نظر پیرامون (Barclays ATP World Tour Finals) فینال تور جهانی 2016 تنیس

پروتکتد رنکینگ با توجه به این توضیحات نه شامل حال نادال میشه نه فدرر چون اینها به دلیل آسیب و مصدومیت کنارنکشیدن جفتشون دنبال به دست آوردن شرایط بهتر بدنی بودن و کناره گیری کردن
در مورد جوکو معتقدم منصفانه که نگاه کنیم فینالیست شدن در بارکلیز و باختن به اندی ماری شگفت انگیز نتیجه وحشتناکی نبود و نیست الان دیگه همه چیز به خود جوکو بستگی داره باید فعل خواستن را صرف کنه باید انگیزه را در خودش بوجود بیاره و سرحال و پراشتها به کورت برگرده فکر میکنم این اتفاق میفته اما در کل نظرم اینه فصل آینده فصل جالبی میشه رقابتهای جالب نتایج غافلگیر کننده و تنیس زیبا برگشتن قدرتمندانه فدرر و نادال را آرزو میکنم اما خیلی بعیده این دو توانایی جنگیدن برای شماره یک شدن را داشته باشند و احتمالا سال دیگه همه نامبروان ماری یا جوکو خواهند بود چون کس دیگه هم دور از ذهنه بتونه تهدیدشون کنه
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-24-2016, 06:59 PM   #52
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض Re: پاسخ : تحلیل، گفتگو و تبادل نظر پیرامون (Barclays ATP World Tour Finals) فینال تور جهانی 2016 تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نشاط نمایش پست ها
پروتکتد رنکینگ با توجه به این توضیحات نه شامل حال نادال میشه نه فدرر چون اینها به دلیل آسیب و مصدومیت کنارنکشیدن جفتشون دنبال به دست آوردن شرایط بهتر بدنی بودن و کناره گیری کردن
در مورد جوکو معتقدم منصفانه که نگاه کنیم فینالیست شدن در بارکلیز و باختن به اندی ماری شگفت انگیز نتیجه وحشتناکی نبود و نیست الان دیگه همه چیز به خود جوکو بستگی داره باید فعل خواستن را صرف کنه باید انگیزه را در خودش بوجود بیاره و سرحال و پراشتها به کورت برگرده فکر میکنم این اتفاق میفته اما در کل نظرم اینه فصل آینده فصل جالبی میشه رقابتهای جالب نتایج غافلگیر کننده و تنیس زیبا برگشتن قدرتمندانه فدرر و نادال را آرزو میکنم اما خیلی بعیده این دو توانایی جنگیدن برای شماره یک شدن را داشته باشند و احتمالا سال دیگه همه نامبروان ماری یا جوکو خواهند بود چون کس دیگه هم دور از ذهنه بتونه تهدیدشون کنه
شما اگه دوباره نمی خوای تهدید کنی و بحث رو به حاشیه بکشی بهتره بدونی که فدرر به خاطر مصدومیت زانو از حضور در ادامه ی فصل انصراف داد پس احتمال اینکه بهش این رنکینگ رو بدن خیلی خیلی زیاده. ولی نادال رو شاید بهش ندن.

نواک هم سال دیگه تا فرنچ اوپن باید از 7950 انتیاز دفاع کنه که 3500 تا بیشتر از چیزیه که اندی باید دفاع کنه. تا یو اس اوپن هم فقط اندی باید از 1170 بیشتر از نواک دفاع کنه و به احتمال زیاد تا اون موقع اندی بتونه نامبروانی رو نگه داره.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-25-2016, 04:54 PM   #53
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تحلیل، گفتگو و تبادل نظر پیرامون (Barclays ATP World Tour Finals) فینال تور جهانی 2016 تنیس

من نمیدونم چه اصراری داره این جناب ام اس با من کل کل کنه عزیز جان با نوشتن این حرفهای بی پایه و اساس و دلخوشکنکیها شاید چندتا لایک بگیری ولی واقعا ارزشش را داره؟
در مورد مصدومیت فدرر هم باز تفسیر غلطی داری ارائه میدی فدرر با مصدومیت کنار رفت ولی خیلی وقت پیش میتونست برگرده منتها بنا به دلایل شخصی ترجیح داد برگشتش را تا ۲۰۱۷عقب بندازه نادال هم همینطور در واقع اینها کنارکشیدن تا با قدرت بیشتری برگردند و این محاله و تبعیض آمیز که بخوان سید بهتری بگیرن در شروع فصل.... حالا خواهیم دید این هم مثل دوتا جام و دوتا عنوان که من گفتم و اومدی تکذیبش کردی و معلوم شد حق با منه این هم حقانیت من تا دوماه دیگه معلوم میشه و من این مطلب را در تاپیک ملبورن کپی میکنم تا روسیاهی به زغال بمونه تا اینقدر اینجا ژست های عالم و دانا به خودت نگیری
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-27-2016, 08:40 AM   #54
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نشاط نمایش پست ها
من نمیدونم چه اصراری داره این جناب ام اس با من کل کل کنه عزیز جان با نوشتن این حرفهای بی پایه و اساس و دلخوشکنکیها شاید چندتا لایک بگیری ولی واقعا ارزشش را داره؟
در مورد مصدومیت فدرر هم باز تفسیر غلطی داری ارائه میدی فدرر با مصدومیت کنار رفت ولی خیلی وقت پیش میتونست برگرده منتها بنا به دلایل شخصی ترجیح داد برگشتش را تا ۲۰۱۷عقب بندازه نادال هم همینطور در واقع اینها کنارکشیدن تا با قدرت بیشتری برگردند و این محاله و تبعیض آمیز که بخوان سید بهتری بگیرن در شروع فصل.... حالا خواهیم دید این هم مثل دوتا جام و دوتا عنوان که من گفتم و اومدی تکذیبش کردی و معلوم شد حق با منه این هم حقانیت من تا دوماه دیگه معلوم میشه و من این مطلب را در تاپیک ملبورن کپی میکنم تا روسیاهی به زغال بمونه تا اینقدر اینجا ژست های عالم و دانا به خودت نگیری
اصرار خاصی ندارم، ولی شما یه حرف های بی پایه و اساسی می زنی و وقتی یه نفر میاد ایرادشون رو می گیره جوش میاری و شروع می کنی به بد و بیراه گفتن. اون همه در مورد اینکه جوکوویچ دو تا عنوان رو می گیره حرف زدی و با اینکه حرفت غلط از آب دراومد باز هم شروع می کنی به همین ادعاهای عجیب غریب. از اونجایی که شما جنبه ی شنیدن نظر مخالف رو نداری این آخرین جواب من به شماست.

در مورد این ادعاهای جدیدت هم این دو تا پاراگراف رو می ذارم که از این به بعد قبل از پست گذاشتن کمی هم تحقیق کنی.
اول از همه اینکه گرگ شارکو که از اعضای سایت رسمی تنیس آقایون هستش و یه ستون ثابت توی اون سایت داره به اسم "شارک بایتس" تایید کرده که فدرر در صورتی که تقاضا بده می تونه پروتکتد رنکینگ بگیره، و تنها شرطش همینه که دست کم شش ماه از رقابت ها دور باشه. حالا اگه معتقدی که ایشون هم اشتباه می کنه و فقط شما درست می گی بحثش جداست. دقیقاً نمی شه گفت که توی 9 تورنمنت ابتدایی رنک چندم رو به فدرر می دن، ولی احتمال اینکه بهش بدن خیلی خیلی بالاست.
این هم لینک خبرش در سایت Sports Illustrated
Impact of Roger Federer missing 2016 season, Olympics | SI.com

در مورد اون دو عنوان هم شما متاسفانه بر اشتباه خودت اصرار داری، رضا هم در گروه تلگرام توضیح داد که اون Year End No.1 عنوان نیست و Award به حساب میاد. با این همه اگه شما مطلبی به انگلیسی پیدا کردی که متعلق به یه سایت معتبر بود و گفته بود اون Year End No.1 یه عنوان (Title) هستش، من حرف شما رو در مورد دو عنوان، دو عنوان قبول می کنم.

ویرایش توسط mspayam : 11-28-2016 در ساعت 12:22 PM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش