بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-13-2016, 06:07 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation رافائل نادال طلایی در المپیک 2016 ریو: جنگندگی، خستگی ناپذیری، تعصب اسپانیایی و دیگر هیچ

رافائل نادال طلایی در المپیک 2016 ریو:
جنگندگی، خستگی ناپذیری، تعصب اسپانیایی و دیگر هیچ

تنیس‌باز اسپانیایی پس از کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای دوبل المپیک ۲۰۱۶ ریو گفت با تعصب شدید و احساسات خود بازی می کند.

جمعه شب «رافائل نادال» به همراه «مارک لوپز» در جایگاه نخست تنیس دوبل مردان المپیک ریو ۲۰۱۶ قرار گرفتند، تا سومین طلای المپیک را برای کشور اسپانیا به ارمغان بیاورند.

«نادال»، برنده مدال طلای انفرادی المپیک ۲۰۰۸ پکن، این شانس را دارد تا دوباره این عنوان را تکرار کند، او ابتدا باید فردا یکشنبه «خوان مارتین دل پوترو» را در نیمه نهایی شکست دهد. در حال حاضر «نادال» کنار «نیکولاس ماسو» - تنها تنیس‌باز مردی که در هر دو رویداد انفرادی و دوبل صاحب طلای المپیک شده است- قرار دارد.

فینال تنیس دوبل از ابتدا تا انتها یک جنگ تمام عیار بود. بعد از ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه، «نادال» و «لوپز» نهایتاً «مرگه‌یا» و «تکآئو» را با نتیجه های ۶ بر ۲، ۳ بر ۶ و ۶ بر ۴ شکست دادند.

«نادال» بعد از بازی گفت: من با تعصب شدید و احساسات بازی می کنم و این یک رویداد خیلی خاص است، رویدادی بی نظیر برای هر کسی.

در همان روز، «نادال» با غلبه بر «توماز بلوچی»، مرد شماره یک تنیس برزیل، به دیدار نیمه نهایی تنیس انفرادی مردان راه یافت و در این مرحله باید فردا به مصاف «دل پوترو» آرژانتینی، سرویس زن قهار با فورهندهای ویرانگرش برود.

زمانیکه از «نادال» در مورد حمایت حضار از «بلوچی» پرسیده شد، وی با سخاوت تمام اینطور پاسخ داد: احساس می کنم تماشاگران تقریباً همیشه با من بودند اما قاعدتاً وقتی مقابل یک بازیکن بومی قرار می گیرم قضیه فرق می کند. من هم از این اتفاق لذت بردم. آفرین بر «توماز» و آفرین بر «حضار».

«اندی ماری» نیز در ادامه راه برای دفاع از عنوان قهرمانی خود باید در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی٬ به مصاف « نیشیکوری» از ژاپن برود.

Mehr

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-16-2016, 10:58 AM   #2
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : رافائل نادال طلایی در المپیک 2016 ریو: جنگندگی، خستگی ناپذیری، تعصب اسپانیایی و دیگر هیچ

ایولش عالی بود
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش