بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

15-28 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-10-2012, 08:06 PM   #41
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

پیشنهادی داشتم برای دوستانی که اخبار مسابقات را در این تاپیک قرار میدهند

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=4858

بهتر نیست که نتایج را جداگانه و به صورت ستونی بنویسید که خواندنش راحت تر باشد

امیدوارم جسارتی به عزیزان نکرده باشم
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-10-2012, 08:27 PM   #42
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SABORI نمایش پست ها

دوست عزیز نتایج در تاپیکی جداگانه قرار داده میشه. من قبلا هم گفتم شما اگر هم نهایتا نتایج فروم اپدیت نشد می تونید با مراجعه به این سایت نتایج رو لحظه به لحظه دنبال کنید. خواهشا پستای قبلی رو بخونین اگر به جواب سوالتون نرسیدین پست بدین. من دقیقا در این پست هم به این موضوع اشاره کردم.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-10-2012, 09:50 PM   #43
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SABORI نمایش پست ها
به فرمایش Roger_Maria گرامی این نکته را هم اضافه کنم که شما علاوه بر این دو امکان (نتایج مسابقات در تاپیک جداگانه و همچنین سایت livescore برای اعلام لحظه به لحظه نتایج)، می‌توانید روی نوار سیاه رنگ بالای سایت رفته و روی Score Board کلیک کنید. Score Board سایت هم نتایج زنده و هم نتایج پیشین مسابقات را نمایش می‌دهد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-10-2012, 10:12 PM   #44
hasti_khanum
Senior Member

آواتار hasti_khanum

پستها: 201
سپاس: 548
در 169 پست 1,232 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر / خوان مارتین دلپوترو / اندی مورای / ماریا شاراپووا / کارولین وزنیاکی / سرنا ویلیامز

بچه ها جدول مسابقاتو که چند روز پیش گرفتم از همینجا چرا اینجوریه؟ چرا 4ردیف داره؟ هر صفحه 2 ردیف! اونوقت فینالش چجوری میشه؟ یعنی 2تا فینال برگذار میشه و 2تا قهرمان داره؟
hasti_khanum آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-10-2012, 10:26 PM   #45
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hasti_khanum نمایش پست ها
بچه ها جدول مسابقاتو که چند روز پیش گرفتم از همینجا چرا اینجوریه؟ چرا 4ردیف داره؟ هر صفحه 2 ردیف! اونوقت فینالش چجوری میشه؟ یعنی 2تا فینال برگذار میشه و 2تا قهرمان داره؟

مثل همه تورنمنت‌ها، در بخش انفرادی یک فینال خانم‌ها داره و یک فینال آقایان.
به دلیل تعداد زیاد نفرات و پایین آمدن خوانایی جدول، هر طرف جدول رو در یک صفحه گذاشته‌اند تا مرورش آسان‌تر باشه.

17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-10-2012, 10:35 PM   #46
hasti_khanum
Senior Member

آواتار hasti_khanum

پستها: 201
سپاس: 548
در 169 پست 1,232 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر / خوان مارتین دلپوترو / اندی مورای / ماریا شاراپووا / کارولین وزنیاکی / سرنا ویلیامز

خب پس وسط که مثل فینال جدول به هم رسیده و از هر 2 ردیف 2نفر موندن درواقع نیمه نهاییه؟ درسته؟
hasti_khanum آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-10-2012, 10:39 PM   #47
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hasti_khanum نمایش پست ها
خب پس وسط که مثل فینال جدول به هم رسیده و از هر 2 ردیف 2نفر موندن درواقع نیمه نهاییه؟ درسته؟
دقیقاً... همان‌طور که ملاحظه می‌فرمایید در اون‌جا ذکر شده TOP Half Finalist و BOTTOM Half Finalist که در آینده، نام برندگان دو دیدار نیمه‌نهایی (یا به عبارتی دیگر همان فینالیست‌ها) در آن‌جا نوشته خواهد شد.

17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-10-2012, 11:01 PM   #48
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger_Maria نمایش پست ها
دوست عزیز نتایج در تاپیکی جداگانه قرار داده میشه. من قبلا هم گفتم شما اگر هم نهایتا نتایج فروم اپدیت نشد می تونید با مراجعه به این سایت نتایج رو لحظه به لحظه دنبال کنید. خواهشا پستای قبلی رو بخونین اگر به جواب سوالتون نرسیدین پست بدین. من دقیقا در این پست هم به این موضوع اشاره کردم.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
به فرمایش Roger_Maria گرامی این نکته را هم اضافه کنم که شما علاوه بر این دو امکان (نتایج مسابقات در تاپیک جداگانه و همچنین سایت livescore برای اعلام لحظه به لحظه نتایج)، می‌توانید روی نوار سیاه رنگ بالای سایت رفته و روی Score Board کلیک کنید. Score Board سایت هم نتایج زنده و هم نتایج پیشین مسابقات را نمایش می‌دهد.

دوستان عزیز ممنون از توجه شما
این مطالب که شما عنوان کردید را میدانم
منظور من تاپیکی بود که لینک کردم و دنبال نتایج بازیها نبودم
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما SABORI به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-11-2012, 12:59 AM   #49
M A E S T R O
Roger's Fan

آواتار M A E S T R O

پستها: 327
سپاس: 2,493
در 327 پست 5,269 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راج ارباب سوئیسی !

0-1
مدافع عنوان قهرماني نواك جوكويچ در بازيه نخست خود در ايندين ولز برابر گولوبف قزاق با شماره پلاك 145 قرار خواهد گرفت.
جوكويچ علاوه بر اينكه مي خواهد از عنوان خود دفاع كند بلكه تلاش ميكند تا تعداد تايتلهايه خود را به عدد 30 برساند.
از سوي ديگر حريف 24 ساله جوكويچ در اين فصل 6 بازي انجام داده كه 4 بار بازنده و فقط 2 بار پيروز شده است.
اين دومين ديدار اين دو است.تنها ميتينگ اين دو در ايندين ولز سال گذشته بود كه جوكويچ پيروز شد.انتظار ميرود جوكويچ به راحتي به مرحله بعد صعود كند.

M A E S T R O آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M A E S T R O به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-11-2012, 11:41 AM   #50
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان

اندی موری در دور اول حدف شد !!

این بنده خدا چقدر فراز و نشیب داره ، فکر کنم راه رسیدن به فینال واسه نواک کاملا هموار شد دیگه .
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش