بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-04-2014, 05:54 PM   #221
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

بابا بچسبید به تنیس F12 که داره تو ایران برگزار میشه. همه نماینده هامون پرپر شدن!
masa آنلاین نیست.  
قدیمی 12-04-2014, 08:42 PM   #222
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
خیلی جوابای دندون شکن داشتم تا بدم ولی خب به خاطر روی گل یه سری از دوستان سکوت میکنم. دوستان لطفا یه سر به تاپیکای ایندین ولز و میامی 2014 بزنن.
دوست جنتلمن و عزیز من
ممنون از خویشتنداری شما.بواقع خدارا شکر میکنم فرهنگ و شعور و ادبی که دارم باعث میشه در مقابل هرزه نگاریهای آن دونفر واکنش متقابلی نداشته باشم عموم کاربران اگر بدون ذهنیت قبلی و جانبداری اتفاقات اخیر تاپیک را بنگرند میبینند چه کسانی هستند که بواقع این محیط را آلوده کرده اند.کسانیکه متاسفانه محیط و فرهنگ اینجا را در حد شخصیت خود و چاله میدون تنزل داده اند

من از مدیر یا ناظر محترمی که فروم را کنترل میکنند می پرسم
آیا کسی که با اون لفظ زشت وآلوده عقده ها وخاطرات کودکی خودش را به دیگران تعمیم میده
پست شماره 217.....http://tennistalkers.com/showthread.php?p=104570
و هنوز میشه دید اثر کثیفش را باید همچنان مشغول تولید آلودگی و زشتی باشه!؟
آیا همین یک پست برای مسدود کردن هر کاربری کافی نیست!؟

ویرایش توسط Just Nole : 12-04-2014 در ساعت 08:54 PM
Just Nole آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-05-2014, 01:43 AM   #223
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

نقل قول:
خیلی جوابای دندون شکن داشتم تا بدم ولی خب به خاطر روی گل یه سری از دوستان سکوت میکنم. دوستان لطفا یه سر به تاپیکای ایندین ولز و میامی 2014 بزنن.
مرد حسابي هرچي از دهنت مياد ميگي بعد ميگي بخاطر روي گل بعضي از دوستان ، ببين دوست عزيز ديگه چيزي واسه گفتم نداري يه بار نشد بياي پست بزاري عادلانه بحث كني برو بجاي تنيس چوگان ياد بگيري بهتره ادمايي در سطح خودت اونجا هستن باهاشون بحث كني الان باز مياي يه پست ميزني حالمو بهم ميزني لطفا پست نذار
Dariush.roger آنلاین نیست.  
قدیمی 12-05-2014, 01:48 AM   #224
Dariush.roger
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
دوست جنتلمن و عزیز من
ممنون از خویشتنداری شما.بواقع خدارا شکر میکنم فرهنگ و شعور و ادبی که دارم باعث میشه در مقابل هرزه نگاریهای آن دونفر واکنش متقابلی نداشته باشم عموم کاربران اگر بدون ذهنیت قبلی و جانبداری اتفاقات اخیر تاپیک را بنگرند میبینند چه کسانی هستند که بواقع این محیط را آلوده کرده اند.کسانیکه متاسفانه محیط و فرهنگ اینجا را در حد شخصیت خود و چاله میدون تنزل داده اند

من از مدیر یا ناظر محترمی که فروم را کنترل میکنند می پرسم
آیا کسی که با اون لفظ زشت وآلوده عقده ها وخاطرات کودکی خودش را به دیگران تعمیم میده
پست شماره 217.....http://tennistalkers.com/showthread.php?p=104570
و هنوز میشه دید اثر کثیفش را باید همچنان مشغول تولید آلودگی و زشتی باشه!؟
آیا همین یک پست برای مسدود کردن هر کاربری کافی نیست!؟
شما داري دم از چي ميزني هر روز يه ايدي ميسازي از در ميندازنت بيرون از ديوار مياي بالا امثال جنابعالي اينجا رو كردن چاله ميدون تو ديگه نوبري
قدیمی 12-05-2014, 08:25 AM   #225
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
مرد حسابي هرچي از دهنت مياد ميگي بعد ميگي بخاطر روي گل بعضي از دوستان ، ببين دوست عزيز ديگه چيزي واسه گفتم نداري يه بار نشد بياي پست بزاري عادلانه بحث كني برو بجاي تنيس چوگان ياد بگيري بهتره ادمايي در سطح خودت اونجا هستن باهاشون بحث كني الان باز مياي يه پست ميزني حالمو بهم ميزني لطفا پست نذار
ببین احترام خودتو نگه دار؛ اون سری پستایی که ازت حذف نکردن مشخص میکنه که کی باید بره چوگان یاد بگیره؛ اونایی هم که حذف شدن که....... تو دیگه خواهشا دم از ادب و سطح و شان و این چیزا نزن که خیلی خنده داره. اگرم فکر کردی که میای رو نرو من تا فحاشی کنم و شخصیتمو مثل بعضی از شماها کوچیک کنم کور خوندی. به قول خشایار عزیز برو این دام بر مرغ دگر نه، پیش خودت فکر کردی من از کوره در میرم و فحاشی میکنم تا بن شم؛ نخیر دوست عزیز از این خبرا نیس. اگه بخوام صحبت کنم انقدر جوابای دندون شکن دارم که نگو و نپرس ولی شخصیت شماها در حد من نیست، شماها همگی از این ناراحتین و بهتون فشار اومده که من از 289 حمایت کردم، مادامی که قرار باشه به صورت گروهی بریزین روی سر کسی که نظر مخالف شماها رو داره منم باهاتون همین رفتارو دارم. بعدشم میان بران دم از عدالت میزنن واقعا جالبه.

ویرایش توسط king of spin : 12-05-2014 در ساعت 11:49 PM
king of spin آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-05-2014, 11:05 AM   #226
Dariush.roger
Senior Member

نقل قول:
ببین احترام خودتو نگه دار؛ اون سری پستایی که ازت حذف نکردن مشخص میکنه که کی باید بره چوگان یاد بگیره؛ اونایی هم که حذف شدن که....... تو دیگه خواهشا دم از ادب و سطح و شان و این چیزا نزن که خیلی خنده داره. اگرم فکر کردی که میای رو نرو من تا فحاشی کنم و شخصیتمو مثل بعضی از شماها کوچیک کنم کور خوندی. به قول خشایار عزیز برو این دام بر مرغ دگر نه، پیش خودت فکر کردی من از کوره در میرم و فحاشی میکنم تا بن شم؛ نخیر دوست عزیز از این خبرا نیس. اگه بخوام صحبت کم انقدر جوابای دندون شکن دارم که نگو و نپرس ولی شخصیت من در حد شماها نیس، شماها همگی از این ناراحتین و بهتون فشار اومده که من از 289 حمایت کردم، مادامی که قرار باشه به صورت گروهی بریزین روی سر کسی که نظر مخالف شماها رو داره منم باهاتون همین رفتارو دارم. بعدشم میان بران دم از عدالت میزنن واقعا جالبه.
معلومه شخصيتت در حد ما نيس و اينكه جوابي نداري بگي ادمايي أمثال شما هستند كه دهن منو باز ميكني جرات توهين نداري وگرنه زير سنگ هم باشه پيدات ميكنم و جوابتو ميدم برو دنبال چوگانت .اخه تو حسادت داري بچه برو دنبال بازيت گفتم پست نزار حالمو بهم زدي جواب دندان شكن هه هه
قدیمی 12-05-2014, 04:12 PM   #227
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
معلومه شخصيتت در حد ما نيس و اينكه جوابي نداري بگي ادمايي أمثال شما هستند كه دهن منو باز ميكني جرات توهين نداري وگرنه زير سنگ هم باشه پيدات ميكنم و جوابتو ميدم برو دنبال چوگانت .اخه تو حسادت داري بچه برو دنبال بازيت گفتم پست نزار حالمو بهم زدي جواب دندان شكن هه هه
از طرز صحبت کردنت میشه راحت فهمید که چه شه شخصیتی داری!!! فکر کردی خیلی زرنگی؟؟؟ فک کردی با بچه طرفی؟ مثلا من از تهدید تو میترسم؟؟؟!!! اشتباه کردم که جواب تو و امثال تو رو دادم؛ برو با هم شان خودت کل کل کن. تو بهتره بری با همون سوییس اکسپرس بحث کنی! حالت باید از نوع صحبت کردن و پستای خودت به هم بخوره نه من!
king of spin آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-05-2014, 04:48 PM   #228
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
نخاله اون هیکلته مردک بی سرو پا
بسوز بدبخت.آتیش بگیر
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
قدیمی 12-05-2014, 05:24 PM   #229
*سامان*
Banned Users

پستها: 9
سپاس: 0
در 3 پست 8 بار سپاسگزاری شده

ظاهرا مدیران این سایت به آزادی بیان خیلی اعتقاد دارن که این اشخاص هنوز بعد از گفتن این همه ناسزا به هم بن نشدن
*سامان* آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی *سامان* به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-05-2014, 06:47 PM   #230
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
بسوز بدبخت.آتیش بگیر
از دست من عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر
خیلی دلت میخواد یه چیزی بگم بن شم ولی کور خوندی
تو حتی لیاقت فحش هم نداری
من عصبانیتم لحظه ای هستش ولی تو دائمی داری میسوزی
به امید خدا بخاطر این عصبانیت یه راست میری سینه قبرستون

حال میکنم از اون خنده ها ی عصبیت

فعلا هم تو سوختی که توهین میکنی
ضمنا رفتی تو لیست سیاه من هر چی هم فحش بدی هم من نمیبینیم یرو بازم ایدی بساز
حالا برو اوستاتو بتکون

ویرایش توسط davidbeckham : 12-05-2014 در ساعت 07:22 PM
davidbeckham آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش