بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

3-16 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان US OPEN 2014؟
راجر فدرر 94 80.34%
نواک جوکوویچ 17 14.53%
استن واورینکا 1 0.85%
داوید فرر 0 0%
میلوس رائونیچ 1 0.85%
اندی مورای 1 0.85%
سایر بازیکنان 3 2.56%
رأی دهندگان: 117. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-01-2014, 12:10 AM   #171
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

تا بازی شروع میشه همه سریع بزنن srf zwei
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 12:16 AM   #172
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
ایکاش تنیس تاکرز بلک لیست داشت تا این کاربرو من توش قرار بدم و پستاشو نبینم ...
کل پستایی که میدی چندش آوره حالمو بهم میزنه . اسم کاربریتو میبینم وزن کم میکنم . خواهش میکنم تا حد ممکن سعی کن پست ندی .عکس رونی سالیوان رو هم از رو آواتارت بردار که وجهشو خراب میکنی .
کل هدف پستات اینه که طرفدارای فدررو عصبی کنی گرچه 100 درصد پستات بی محتواست ولی این هدف از پست دادنت حالمو بهم میزنه .
ای خدا گناه ما چیه که این بلا ها سر ما میاد؟
آی گل گفتی.متاسفانه دو-سه نفری می شن که وقتی از نظر اطلاعات کم میارن می رن رو اعصاب .یکی شون همین بنده خدا هست.به طور کل من در این سایت می بینم طرفداران جوکوویچ مثل تنیسورشون مشکل اعصاب دارند.ای کاش پاور عزیز یک دکتر اعصاب و روان هم اینجا بیاره.فکر کنم خوب بتونه به این عزیزان کمک کنه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 01:29 AM   #173
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
چرا بازی فدرر قطع شد؟ کی ادامه اش هست چیزی اعلام کردند؟
به علت پیش بینی رعد و برق قبل از شروع باران تمامی بازیها قطع شد و تماشاگران به بیرون استادیم راهنمایی شدند و ازشون خاسته شد کنار درخت نایستند و یه جایی پناه بگیرند
این اولین باریه که قبل از شروع باران بازیها متوقف میشه
خیلی برام جالب بود
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 01:56 AM   #174
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

خشک کردن زمین به پایان رسید و بازیکنان دارند میاند تو زمین
باد هم قطع شده که خب هم این موضوع به نفع فدرر شد و هم اینکه یه وقفه ای در بازی افتاد

Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 03:40 AM   #175
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

4-6
6-1
6-1
6-1
هرچقدر ست اول بد بازی کرد راجر تو سه ست بعدی نشون داد چقدر میتونه زیبا بازی کنه
ارزش بیدار موندن رو داشت
بازی بعدیش احتمالا با باتیستا ی اسپانیایی هست
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 07:16 AM   #176
Cross Court
Member

آواتار Cross Court

پستها: 33
سپاس: 39
در 32 پست 202 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Yevgeny Kafelnikov-Grigor Dimitrov-Borna Coric-Ernests Gulbis-Milos Raonic

خب تموم شد بالاخره بازیهای دیروز!!

دیمیتروف فوق افتضاح بازی کرد!!ازش بیشتر انتظار داشتم!!آخه چقدر Unforced Error!!(حیف من که ساعت پنج صبح پا شدم بازیشو ببینم)

مونفیلس هم تو یه بازی برتر گسکه رو برد!! بازی بعد دیمیتروف مونفیلس!! با این فرم دیمتروف

موفیلس دیمتروف رو پوست میکنه!!

بهترین بازی دیشب بازی وژنیاکی و شاراپوا بود که وژنیاکی برد...عین صخره دفاع کرد وژنیاکی...

اتفاق خاصی نیفته یه پای فیناله!! بازی بعد با سارا ارانی بازی داره...

بنچیچ 17 ساله هم تونست یلنا یانکوویچ نفر اول سابق جهان رو ببره...

ژیل سیمون هم توی بازی که به نظرم خیلی توش خوش شانس بود و دو سه تا سوپر

ضربه داشت تو نست داوید فرر رو شکست بده (هنوز باورم نمیشه فرر باخت)

امروز ماری باید جلو سونگا بازی کنه!! عیارش مشخص میشه امروز!!البته شخصا فکر کنم

سونگا راحت ببره!! بازی روبردو و واورینکا هم جالب باید باشه...البته روبردو خستست و واورینکا

بخاطر کنار کشیدن حریفش توی مرحله قبل سرحاله...اگه از نظر بدنی کم نیاره روبردو میتونه

برنده این بازی باشه!! نبرد دو بازیکن با بک هند یک دست میتونه جالب باشه!!

تو قسمت زنان هم بی صبرانه منتظرم ببینه کرونیچ بازم میتونه شگفتی ساز شه و آزارنکا رو هم

شکست بده یا نه!!(بعید میدونم)
Cross Court آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Cross Court به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 09:40 AM   #177
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

منبع عکس : دیلی میل

از خوابت میزنی بازی حضرت مونفیس رو ببینی بارون میاد و چشمات باز نمیمونه و خلاصه صبح بلند میشی میبینی مونفیس تموم شده ، دیمیتروف مزخرف داره بازی میکنه و تلویزیون هم روشن بوده تا الان

یک نکته کوچک هم بگم ، اینکه من خودم توی نظرسنجی به فدرر رای دادم ، چون همیشه رای های من برعکس در میاد ، اما بدون شوخی دوس دارم فدرر حذف شه به این دلیل که حداقل هواداران ایرانیش به حد زیادی روشون زیاده . تا 2 ماه پیش با ترس و لرز پست میزاشتن به دلیل داشتن قرعه سخت ، حالا قرعه ضعیف خورده به پستشون ، فریاد میزنن . ی اسپانیایی تو راند 4 منتظره که تنیسور بدی نیس اگه روز ارورهای متوالیش نباشه ، امیدوارم ادبتون کنه جناب روبرتو باتیستا
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 12:08 PM   #178
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 02:06 PM   #179
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها

منبع عکس : دیلی میل

از خوابت میزنی بازی حضرت مونفیس رو ببینی بارون میاد و چشمات باز نمیمونه و خلاصه صبح بلند میشی میبینی مونفیس تموم شده ، دیمیتروف مزخرف داره بازی میکنه و تلویزیون هم روشن بوده تا الان

یک نکته کوچک هم بگم ، اینکه من خودم توی نظرسنجی به فدرر رای دادم ، چون همیشه رای های من برعکس در میاد ، اما بدون شوخی دوس دارم فدرر حذف شه به این دلیل که حداقل هواداران ایرانیش به حد زیادی روشون زیاده . تا 2 ماه پیش با ترس و لرز پست میزاشتن به دلیل داشتن قرعه سخت ، حالا قرعه ضعیف خورده به پستشون ، فریاد میزنن . ی اسپانیایی تو راند 4 منتظره که تنیسور بدی نیس اگه روز ارورهای متوالیش نباشه ، امیدوارم ادبتون کنه جناب روبرتو باتیستا
از سال 2000میلادی تا العان خوشبختانه روجر هر سال (به غیر از سال 2013به علت مصدومیت)روزهای پر فروغی داشته و خدا رو شکر اینقدر جامهای رنگارنگ کسب کرده که اگه دیگه هیچ جامی هم کسب نکنه ما سیراب هستیم و مثل شماها عقده ای نیستیم.با احترامی که برای نادال و جوکوویچ قایلم ولی هیچ کدومشون به گرد پای سلطان فدرر نمی رسند.اون ازنادال که از 12ماه 8ماه رو مصدومه.این هم از جوکوویچ که غیر از سال 2011 هیچ گاه یک ستاره مطلق در دنیای تنیس نبوده.و به همین دلیله که طرفداران این دو و به خصوص جوکوویچ مقداری ناراحتی اعصاب دارند.اتفاقاً برعکس گفتی که طرفدارای ایرانی فدرر روشون زیاد شده.بر عکس طرفدارای قلیل جوکوویچ خیلی پر رو تشریف دارند.در این دو-سه ماه اخیر اینقدر جوکوویچ ضایع بازی کرده که شما حالا که می بینید در یک تورنمنت تا مرحله چهارم اومده بالا از توی لک بیرون اومدید و هر چیزی که به ذهنتون می رسه می نویسید و فکر نمی کنید که این حرفهاتون چقدر منطقیه.ولی خوب از جوکوویچ و طرفداراش جز این انتظار دیگه ای نمی ره.خواهشاً زیاد الکی ذوق نکنید شاهنامه آخرش خوشه.بالا برید پایین بیایید فدرر سرورتونه.زور زیادی هم نزنید.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2014, 02:31 PM   #180
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط 289 نمایش پست ها
بهتره بجای مزه پرونی و نخودآش شدن آب قند و قرصات دم دستت باشه یهو آقا! کار دستت نده

دیشب بارون و رعدو برق به داد فدرر و تو رسید تا قبل از اون وقفه تا پای سکته رفته بودیا
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
چقدر خوبه کرولاین بعد 2 3 سال دوباره داره اون بازی همیشگیشو انجام میده . واقعا الان آدم متوجه میشه یه رابطه چقدر توی زندگی یه ورزشکار تاثیر داره 2 سال از بهترین سال های ورزشیشو با اون پسره گلف باز حروم کرد
حالا که مــریا رو زد امیدوارم حداقل دیگه نبازه و تا فینال برسه ، توی فینال هم باخت فقط به سرنا حلاله به کَس دیگه بخواد ببازه فحشش میدم
مـریا هم بره رولند گاروس بیاد ، توی این تورنمنت های هارد آمریکا واقعا حرفی برای گفتن نداره . چند ساله وضعیتش همینه .....

اینم جمله کرولاین وقتی مـریا رو زد : To win against a champion

like Maria is an unbelievable feeling
بازی ماریا وزنیاکی واقعا قشنگ بود اواسط و اواخر ست اول و تمامی ست دوم ماریا بسیار عالی بود
اما بعد از اون وقفه 10 دقیقه ای پایان ست دوم انگار ماریا همه جوره تحلیل رفت
به هرحال بازی تهاجمی و شجاعانه ماریا متاسفانه در مقابل بازی دفاعی و هوشمندانه وزنیاکی جواب نداد
حالا امیدوارم آزارنکا قهرمان شه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
شما یا به حرفای خودت اعتقاد نداری یا نمیدونی صد در صد یعنی چی
دقیقا میشه بگی اشکال حرف مانی چی بود؟ در ضمن اگه زحمتی نیست درباره اندازتون هم کمی توضیح بدید شاید یکی هم اندازتون توی سایت پیدا بشه و بخواد باهاتون شرط ببنده
اگه واقعا به حرفایی که میزنی اعتقاد داری و روی پول شرط نمیبندی هم مشکلی نیست روی مسائل دیگه هم میشه شرط بست.
منتظر جوابتون هستم با تشکر دوست عزیز

دوست محترم از کل کل و ادعای پوچ خوشم نمیاد کسی که ندیده و نشناخته شخص دیگه را از پشت کامپیوترش دعوت به شرط بندی میکنه بنظر من دنبال مطرح کردن خودش و کل کل بی حاصله. وقتی من میگم صددرصد روی دیمیتروف شرط میبندم کنایه از اینه که به پیروزی دیمیتروف اطمینان دارم نه اینکه دعوتنامه بفرستم برای حضرات که بیاین شرط ببندیم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
ایکاش تنیس تاکرز بلک لیست داشت تا این کاربرو من توش قرار بدم و پستاشو نبینم ...
کل پستایی که میدی چندش آوره حالمو بهم میزنه . اسم کاربریتو میبینم وزن کم میکنم . خواهش میکنم تا حد ممکن سعی کن پست ندی .عکس رونی سالیوان رو هم از رو آواتارت بردار که وجهشو خراب میکنی .
کل هدف پستات اینه که طرفدارای فدررو عصبی کنی گرچه 100 درصد پستات بی محتواست ولی این هدف از پست دادنت حالمو بهم میزنه .
ای خدا گناه ما چیه که این بلا ها سر ما میاد؟
نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
آی گل گفتی.متاسفانه دو-سه نفری می شن که وقتی از نظر اطلاعات کم میارن می رن رو اعصاب .یکی شون همین بنده خدا هست.به طور کل من در این سایت می بینم طرفداران جوکوویچ مثل تنیسورشون مشکل اعصاب دارند.ای کاش پاور عزیز یک دکتر اعصاب و روان هم اینجا بیاره.فکر کنم خوب بتونه به این عزیزان کمک کنه.
آقایون و خانمهای محترم
همانطور که ما نوشته های بی معنی تعریفهای بیجا خوابیدن در باد افتخارات گذشته و اظهار عشق و تملقهای مهوع بعضی دوستداران داعشی (افراطی) فدرر را تحمل میکنیم شما نیز ناگزیرید حقایق را از قلم ما بپذیرید لازم به تذکره اینجا تالاریه عمومی و نه مختص فدرریهای دوآتشه و افراطی که ذوب در پیچ و تاب زلف حضرت آقاشونن
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)