بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز تورانتو (Rogers Cup)

مسترز تورانتو (Rogers Cup)

13-19 مرداد - تورانتو، کانادا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-12-2014, 01:51 AM   #141
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

رده‌بندی بیشترین دارندگان عناوین قهرمانی
در مسابقات تنیس مسترز هزار امتیازی
(پس از پایان مسترز تورنتو 2014 کانادا)

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2014, 07:00 AM   #142
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

از تمام دوستان خواهش میکنم سعی نکنن بیش از حد منطقی باشن!!
هر کسی نظر خودش رو داره و محترم هست و اصلا اهمیتی نداره که بقیه کاربرا باهاش موافق یا نه و زیبایی تاپیک بحث هم به همین اختلاف نظرهاست ولی بعضی اوقات دوستان برای اینکه نشون بدن تعصبشون رو منطقشون تاثیر نمیذاره و یا به هر عنوانی , بدون بیان هیچ دلیلی از تنیسور محبوبشون انتقاد میکنن.
توی ویمبلدون و تورنتو این موارد پیش اومد امیدوارم اگر توی تورنمتهای اینده این مسائل باز هم اتفاق بیفته حداقل با ذکر دلیل باشه تا بشه دربارش بحث کرد.

ویرایش توسط sina1993 : 08-12-2014 در ساعت 07:06 AM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-12-2014, 08:22 AM   #143
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

با سلام
Federer قربانی Schedule ی شد که براش قرار داده بودند ( البته از حق نگذریم خود Federer عاشق بازی توی شبه چون سطح Low Bounce میشه و موقع سرویس زدن افتاب اذیتش نمی کنه پس هم بهتر سرویس می زنه هم چون توپ خیلی روی بکهندش بالا نمیاد و به اصطلاح توپها روی بکهندش Fly نمی کنند بهتر بکهند می زنه و اسلایسشم پایینتر حرکت می کنه توی شب )
تمامی بازیهاش شب برگزار شد و یهو فینال توی روز ( این حرف رو رابی هم روز فینال گفت هم دیروز )
من همه بازیهای Tsonga رو دیدم:
در برابر Chardy افتضاح بود Tsonga
Djokovic انگار اومده بود توی پارک قدم بزنه ( بیچاره یه ذره افتاب اذیتش می کرد و یادش رفته بود چتر با خودش بیاره ) و بی خیال بازی می کرد ( شاید البته شاید دوباره tank کرده نمی دونم )
Murray هم Movement و سرعتش نسبت به حالت عادیش تقریبا نصف شده بود بود و نصف توپهایی رو که قبلا می رسید و با قدرت بر می گردوند رو یا نمی رسید یا هم اگه می رسید نمی تونست بر گردونه یا هم منار می کرد وسط Court
تو طول بازی چندین بار کشاله رونشو با درد گرفت حالا مصدومه یا نه در اینده مشخص میشه
Federer هم که گفتم به خاطر اینکه همه بازیهای قبلش توی شب برگزار شده بود اصلا feel نداشت روی توپ و توی هر Game ی تقریبا ۲ تا Unforced error می داد یعنی همه Game ها رو ۰-۳۰ شروع می کرد.
تنها نکته مثبتی که من به شخصه توی بازی Tsonga دیدم سرویس هاش بود که معلومه این چند وقته خیلی سرویس تمرین کرده همین

ویرایش توسط Farid : 08-12-2014 در ساعت 08:46 AM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2014, 10:08 AM   #144
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
واقعا جالبه بازم کسی قهرمان شد که تونست نواک رو حذف کنه (نکته ایی که تو اکثر بحث ها بهش اشاره کردم).یه روز وقت کنیم از استرالیا 2011 تا تورنتو ببینیم نواک چندبار توجامی که قهرمان نشد کسی قهرمان شدش که تونسته باشه نواک رو حذف کنه چه فینال چه مراحل پایینتر فکرکنم آمارش بالای 85% باشه,تو گرندها که از سال 2011 به جز رولند همون سال به راجر باخت راجر نتونست قهرمان بشه تو بقیه گرندها یاخودش قهرمان بود یا کسی که تونسته باشه نواک رو شکست بده برای همین چیزاست که من خیلی نواک رو قبول دارم ولی به خاطر بعضی حرکاتش هیچ وقت نتونستم طرفدارش بشم ولی خیلی بازیشو دوست دارم و از دیدن تنیس او لذت میبرم مخصوصا زمانی که با رافا بازی داره.فردا وقت کردم میرم یه سرچ میکنم.
بعد دیدن مراسم اهدای جام و سخنرانی و لبخند راجر کبیر کمی ناراحتیم کمترشد واقعا لبخنداش خیلی بهم آرامش میده خسته نباشی اسطوره.
دوست عزیز شما هم دیگه زیاد دارین در مورد نواک اغراق می کنین. شاید بد نباشه که بدونین این اولین مسترزیه که نواک توش تا قبل از نیمه نهایی می بازه و شکست دهنده ی نواک قهرمان می شه. نواک از سال 2011 تا حالا 4 بار توی نیمه نهایی باخته که فقط یک بار، کسی که اون رو در نیمه نهایی شکست داده تونسته قهرمان بشه. با این وصف این دومین باریه که نواک قبل از فینال باخته و کسی که شکستش داده قهرمان شده. تنها جایی که آمارش در این زمینه خوبه همون گرند اسلم هاست که از اون 4 باری که قبل از فینال باخته، سه بار کسی که شکستش داده قهرمان شده.

عجیبه که این یه باری که شکست دهنده ی نواک قهرمان شده رو اینقدر روش مانور می دین و تبلیغ می کنین واسش در حالیکه این همه باری که به بقیه باخته و اونام هیچی نشدن رو نادیده می گیرین.

این آماریه که شما احتمال داده بودین بالای 85% باشه اما فکر کنم از 15% هم کمتر باشه.
پاریس 2011 نواک به خاطر آسیب دیدگی شونه کنار کشید، قهرمان: فدرر
ایندین ولز 2012: باخت به ایزنر، قهرمان فدرر
مادرید 2012: باخت به تیپسارویچ، قهرمان فدرر
پاریس 2012: باخت به سم کوئری در راند 2، قهرمان فرر
ایندین ولز 2013: باخت به دلپوترو، قهرمان نادال
میامی 2013: باخت به تامی هاس در راند 4، قهرمان ماری
مادرید 2013: باخت به دیمیتروف در راند 2، قهرمان نادال
رم 2013: باخت به بردیچ، قهرمان نادال
سینسیناتی 2013: باخت به ایزنر، قهرمان نادال
مونته کارلو 2014: باخت به فدرر، قهرمان واورینکا

با توجه به این آمار در جواب اون عکسی هم که خشایار گذاشته باید گفت: YEAH RIGHT LOL

ویرایش توسط mspayam : 08-12-2014 در ساعت 10:24 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2014, 11:04 AM   #145
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

دوست عزیز شما هم دیگه زیاد دارین در مورد نواک اغراق می کنین. شاید بد نباشه که بدونین این اولین مسترزیه که نواک توش تا قبل از نیمه نهایی می بازه و شکست دهنده ی نواک قهرمان می شه. نواک از سال 2011 تا حالا 4 بار توی نیمه نهایی باخته که فقط یک بار، کسی که اون رو در نیمه نهایی شکست داده تونسته قهرمان بشه. با این وصف این دومین باریه که نواک قبل از فینال باخته و کسی که شکستش داده قهرمان شده. تنها جایی که آمارش در این زمینه خوبه همون گرند اسلم هاست که از اون 4 باری که قبل از فینال باخته، سه بار کسی که شکستش داده قهرمان شده.

عجیبه که این یه باری که شکست دهنده ی نواک قهرمان شده رو اینقدر روش مانور می دین و تبلیغ می کنین واسش در حالیکه این همه باری که به بقیه باخته و اونام هیچی نشدن رو نادیده می گیرین.

این آماریه که شما احتمال داده بودین بالای 85% باشه اما فکر کنم از 15% هم کمتر باشه.
پاریس 2011 نواک به خاطر آسیب دیدگی شونه کنار کشید، قهرمان: فدرر
ایندین ولز 2012: باخت به ایزنر، قهرمان فدرر
مادرید 2012: باخت به تیپسارویچ، قهرمان فدرر
پاریس 2012: باخت به سم کوئری در راند 2، قهرمان فرر
ایندین ولز 2013: باخت به دلپوترو، قهرمان نادال
میامی 2013: باخت به تامی هاس در راند 4، قهرمان ماری
مادرید 2013: باخت به دیمیتروف در راند 2، قهرمان نادال
رم 2013: باخت به بردیچ، قهرمان نادال
سینسیناتی 2013: باخت به ایزنر، قهرمان نادال
مونته کارلو 2014: باخت به فدرر، قهرمان واورینکا

با توجه به این آمار در جواب اون عکسی هم که خشایار گذاشته باید گفت: YEAH RIGHT LOL

درود مهدي جان
من ميخواستم جواب اين دوست طرفدار حق و حقيقت را بنويسم كه شما لطف كردي نوشتيد
همونطور كه اون دوست نادالي هم گفت ايشون بيشتر جوكويچي هستند تا فدرر
و بخاطر اينكه بتونن راحتتر تبليغ نواك را بكنن خودشون را همرنگ جماعت اكثريت كردن
در هر حال ممكنه اين دوستمون مسابقاتي رو كه خودشون ديدند را گفتند كه برنده نواك قهرمان شده
مسابقات دبي ٢٠١٢ هم به ماري باخت و فدرر قهرمان شد
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2014, 11:45 AM   #146
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

تبریک به هوادارای سونگا.
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2014, 02:18 PM   #147
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

رده‌بندی بیشترین دارندگان عناوین قهرمانی
در مسابقات تنیس مسترز هزار امتیازی
(پس از پایان مسترز تورنتو 2014 کانادا)

التبه پاور جان این رده‌بندی همونطور که خودش نوشته مربوط به Active Players است.
رده بندی کلی که بین همه‌ی بازیکنان گذشته و حال از سال 1970 است به این ترتیبه:

اینم لینک جدول کاملتر از ویکی پدیا
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2014, 03:57 PM   #148
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MRF نمایش پست ها
درود مهدي جان
من ميخواستم جواب اين دوست طرفدار حق و حقيقت را بنويسم كه شما لطف كردي نوشتيد
همونطور كه اون دوست نادالي هم گفت ايشون بيشتر جوكويچي هستند تا فدرر
و بخاطر اينكه بتونن راحتتر تبليغ نواك را بكنن خودشون را همرنگ جماعت اكثريت كردن
در هر حال ممكنه اين دوستمون مسابقاتي رو كه خودشون ديدند را گفتند كه برنده نواك قهرمان شده
مسابقات دبي ٢٠١٢ هم به ماري باخت و فدرر قهرمان شد
دوستانه گلم هر جوابو انتقادی از پست های بنده دارید رو چشه بنده جا داره قبلا هم گفتم اینجا به طرفدارانه راجر چیزی نمیدن دلیلی نداره الکی بخوام طرفدارش باشم که چی مهم دله بندست که طرفداره راجرهستشوبس,داداشه گلم شک نکن چون تنفر از نواک داری تحمل تعریف ازاورو نداری,منم تو نظرهام گفتم باید چک کنم ببینم شاید اون درصدی که گفتم باشه که دوست عزیزمون زحمت کشیدن این کارو زودتر از بنده انجام دادن مرسی ازشون که نشون داد بنده دچاراشتباه بودم.
من همیشه گفتم بازم میگم تنیس نواک,نادال,ماری رو خیلی دوست دارم حتی یه دهم درصد هم ازشون تنفر ندارم ولی طرفدارشون نیستم و برد و باختشون هیچ فرقی برای من نداره من فقط ازتنیس لذت میبرم این دیده بنده ازتنیس هستش لذت بردن از بهتریناش نه هیتربودن و تنفرداشتن از بهتریناش,این دلیل نمیشه چون طرفدار راجرم باید از رافا یا نواک متنفر باشم چشم هامو رو واقعیت ببندم و ازشون بد بگم اگر دلیل انتقادات شما از پست هام به این دلیله یه انتقاد تهی هستش ولی اگه به حرفام و چیزهایی که میگم باشه تااونجایی که بتونم از دیده خودم ازحرفام و ادعاهام دفاع میکنم اگه ببینم انتقادادتون درست هستش شهامت پذیرفتنشم دارم,مثل جواب دوستی که اومدن به ترتیب شکست نواک تو مسترزها و قهرمان نشدن نفرادی که اونو اوت کردن نوشتن منم ازشون تشکرکردم که نشون دادن بنده دچاراشتباه بودم.
بازم اگه باعث ناراحتیتون شدم بندرو ببخشید و اگه حرفی یا انتقادی هست درخدمتتونم.

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 08-12-2014 در ساعت 04:14 PM
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-12-2014, 08:03 PM   #149
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
دوستانه گلم هر جوابو انتقادی از پست های بنده دارید رو چشه بنده جا داره قبلا هم گفتم اینجا به طرفدارانه راجر چیزی نمیدن دلیلی نداره الکی بخوام طرفدارش باشم که چی مهم دله بندست که طرفداره راجرهستشوبس,داداشه گلم شک نکن چون تنفر از نواک داری تحمل تعریف ازاورو نداری,منم تو نظرهام گفتم باید چک کنم ببینم شاید اون درصدی که گفتم باشه که دوست عزیزمون زحمت کشیدن این کارو زودتر از بنده انجام دادن مرسی ازشون که نشون داد بنده دچاراشتباه بودم.
من همیشه گفتم بازم میگم تنیس نواک,نادال,ماری رو خیلی دوست دارم حتی یه دهم درصد هم ازشون تنفر ندارم ولی طرفدارشون نیستم و برد و باختشون هیچ فرقی برای من نداره من فقط ازتنیس لذت میبرم این دیده بنده ازتنیس هستش لذت بردن از بهتریناش نه هیتربودن و تنفرداشتن از بهتریناش,این دلیل نمیشه چون طرفدار راجرم باید از رافا یا نواک متنفر باشم چشم هامو رو واقعیت ببندم و ازشون بد بگم اگر دلیل انتقادات شما از پست هام به این دلیله یه انتقاد تهی هستش ولی اگه به حرفام و چیزهایی که میگم باشه تااونجایی که بتونم از دیده خودم ازحرفام و ادعاهام دفاع میکنم اگه ببینم انتقادادتون درست هستش شهامت پذیرفتنشم دارم,مثل جواب دوستی که اومدن به ترتیب شکست نواک تو مسترزها و قهرمان نشدن نفرادی که اونو اوت کردن نوشتن منم ازشون تشکرکردم که نشون دادن بنده دچاراشتباه بودم.
بازم اگه باعث ناراحتیتون شدم بندرو ببخشید و اگه حرفی یا انتقادی هست درخدمتتونم.
نه اصلا بحث ناراحت كردن نيست
وقتي در مورد نوله حرف ميزنيم بايد بدونيم كه درباره نفر اول رنكينگ تنيس حرف ميزنيم
و شمابهتر از من ميدوني نامبر وان بودن حاصل در اوج بودن حداقل يك فصل كامل هست مثل راجر ٢٠١٢ و نادال ٢٠١٣
نواك در حال حاضر اماده ترين تنيسور جهان هست چون نادال مصدوم هست راجر بدليل بالا رفتن سنش اون طراوت سالهاي اوجش را نداره و ماري هم كه ٢٠١٢ خوب داشت نتيجه ميگرفت مصدوم شد
پس حتما كسيكه نواك را ميبره بايد خيلي اماده باشه و بتونه تو امتيازهاي حساس خوب عمل كنه من هم از بازي راجر مقابل نوله در فينال ويمبلدون ٢٠١٤ لذت بيشتري بردم تا بازي راجر در راند دوم اين طبيعيه كه بازي با حريف قوي زيباتر هست تا حريف ضعيف اما درباره نواك شما خيلي فرازميني برخورد ميكني و گرنه بنده هم طرفدار تنيس پاك و زيبا هستم و از بازي جوانمردانه لذت ميبرم و از كارهاي ناشايست متنفرم هرچند بقول شما قانون براش منعي نداشته باشه
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-12-2014, 08:25 PM   #150
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط KING OF CLAY نمایش پست ها
التبه پاور جان این رده‌بندی همونطور که خودش نوشته مربوط به Active Players است.
رده بندی کلی که بین همه‌ی بازیکنان گذشته و حال از سال 1970 است به این ترتیبه:

اینم لینک جدول کاملتر از ویکی پدیا
جالبه این خودش سندیه بر قدرت و ثبات رافا و نواک
مخصوصا مقایسه آمار نواک و راجر جالبه
نواک ۸ فصل و ۱۹ مسترز:۲/۳۷۵
رافا ۱۰ فصل و ۲۷ مسترز:۲/۷
راجر ۱۱ فصل و ۲۱ مسترز:۱/۹۱
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش