بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > مقالات و مطالب آموزشي

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-27-2009, 04:14 PM   #1
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

البته اگر ویدئویی سوال رو مطرح می کردند بهتر بود تا عکس
اگر اشتباه نکنم عکس سمت راست Figure 8 ه
که به عنوان مثال:
Nadal هنگامی که Top Spin زیادی می خواهد بر روی توپ ایجاد کند و معمولا هنگامی که Crosscourt و یا Down the line می رود از ان استفاده می کند که در ان Follow Through پس از برخورد راکت با توپ راکت به شکل Number 8 انگایسی به بالای سر چرخیده و به حالت اولیه خود باز می گردد و هنگامی که بهترین Shot ش که Inside Out Forehand شه می زنه و از Spin کمتری استفاده می کند و به قصد Winner زدن اینکار رو انجام می دهد از عکس سمت چپ استفاده می کنه.
به نظر من Follow Through صحیحتر نداریم و هر Follow Through یی کاربرد خودشو داره.
طرح این سوال ( البته من نه این اقای دامون [ عضو مربی های حرفه ای جهان و بهمان ] رو دیده ام نه می شناسم ) ناپخته بودن ایشون در مسائل ابتدائی تنیس رو می رسونه.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 10:29 PM   #2
Tennis4progress
Banned Users

پستها: 163
سپاس: 401
در 161 پست 760 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: معلوم نیست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
که به عنوان مثال:
Nadal هنگامی که Top Spin زیادی می خواهد بر روی توپ ایجاد کند و معمولا هنگامی که Crosscourt و یا Down the line می رود از ان استفاده می کند که در ان Follow Through پس از برخورد راکت با توپ راکت به شکل Number 8 انگایسی به بالای سر چرخیده و به حالت اولیه خود باز می گردد و هنگامی که بهترین Shot ش که Inside Out Forehand شه می زنه و از Spin کمتری استفاده می کند و به قصد Winner زدن اینکار رو انجام می دهد از عکس سمت چپ استفاده می کنه.
به نظر من Follow Through صحیحتر نداریم و هر Follow Through یی کاربرد خودشو داره.
طرح این سوال ( البته من نه این اقای دامون [ عضو مربی های حرفه ای جهان و بهمان ] رو دیده ام نه می شناسم ) ناپخته بودن ایشون در مسائل ابتدائی تنیس رو می رسونه.
دوست عزیز ؛استدلال فنی جالبی کردید. البته من با دامون که صحبت میکردم خودش میگفت بستگی به تاکتیک داره. حالا نمیدونم شاید متن سوال رو گمراه کننده گذاشتن!
Tennis4progress آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Tennis4progress به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-29-2009, 12:12 AM   #3
Damoon
Junior Member

آواتار Damoon

پستها: 20
سپاس: 70
در 25 پست 177 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
Thumbs up

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
که به عنوان مثال:
سلام به بچه های خوب TennisTalker

1- جواب این دوستان dane , mohammad raguنسبتا به جواب سوال نزدیکتره ولی کامل نیست.

2-حق با شماست، متن سوال مشکل داره . ما باید می پرسیدیم:
Follow through های زیر برای چه تاکتیکی مناسب ترند؟

3-ضمنا کاربر عزیز جناب Dane : شما اگر من رو نمیشناسی؛ میتونی از طریق سایت من ، من رو بشناسی. خواستی ایمیل بزن بیشتر با هم آشنا بشیم. در مورد ناپخته بودن ما در مسائل ابتدایی هم عرض کنم خدمتتون که:

الف-FT جزو مسائل ابتدایی تنیس نیست. کاملا هم بحث Professional ای هستش.

ب-حالا من یه سوال ابتدایی از شخص شما دارم. دوستان دیگه اگر میدونن لطف کنن جواب ندن و فقط آقای dane جواب بدن:

*فرض کن شما میخوای برای اولین بار راکت تنیس بخری،بدون اینکه راکت رو دستت بگیری شماره گریپ(Grip Number) دستت رو چطوری پیدا می کنی؟

ویرایش توسط Damoon : 11-29-2009 در ساعت 12:24 AM
Damoon آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Damoon به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-01-2009, 11:40 PM   #4
Tennis4progress
Banned Users

پستها: 163
سپاس: 401
در 161 پست 760 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: معلوم نیست

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Damoon نمایش پست ها
سلام به بچه های خوب TennisTalker

1- جواب این دوستان dane , mohammad raguنسبتا به جواب سوال نزدیکتره ولی کامل نیست.

2-حق با شماست، متن سوال مشکل داره . ما باید می پرسیدیم:
Follow through های زیر برای چه تاکتیکی مناسب ترند؟
محض یادآوری!
Tennis4progress آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Tennis4progress به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)