بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-26-2016, 02:36 AM   #1
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض فدرر: با تمام قدرت در المپیک ریو رقابت خواهم کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، راجر فدرر در نشست خبری تنیس ویمبلدون حاضر شد و درباره این رقابت‌ها، آینده‌اش، المپیک ریو و ... صحبت کرد.
تنیسور سوییسی گفت: پس از شرکت نکردن در بازی‌های پاریس یک ماه است که در وضعیت خوبی به سر می برم. کسب اعتماد به نفس در رقابت‌های اشتوتگارت و هال اهمیت زیادی داشت. هفت بازی در طول 10 روز انجام می‌دادم. در این جا می‌توانم پنج ست را تنها با یک روز استراحت بازی کنم و مشکلی از این نظر نخواهم داشت.
فاتح هفت جام ویمبلدون، نواک جوکوویچ و اندی ماری را از بخت‌های نخست قهرمانی عنوان کرد و افزود: آنها در 6 ماه اخیر خیلی خوب کار کرده اند. نیاز به تمرکز دارم تا بتوانم خود را در هفته دوم به شرایط مطلوب برسانم.
فدرر درباره آسیب دیدگی‌هایش گفت: از خوش شانسی‌ام بود که تنها یک عمل جراحی در دوران بازیگریام داشته‌ام. تلاش زیادی کردم مانع از آسیب دیدگی ام شوم. در بریسبن مشکل جسمانی جزئی داشتم. سپس جوکوویچ در دیدار نیمه نهایی استرالیا بازی خیلی خوبی مقابلم به نمایش گذاشت. تنها یک حرکت احمقانه انجام دادم که باعث شد کل فصل متفاوت پیش برود. سپس دوباره در میامی مشکل برایم به وجود آمد. در مادرید از ناحیه کمر دچار مشکل شدم و به همین دلیل نتوانستم در رولن گاروس فرانسه حضور پیدا کنم.
تنیسور سوییسی در ادامه افزود: کمرم مشکلی ندارد و توانسته‌ام با این شرایط 88 عنوان کسب کنم.
فدرر درباره المپیک ریو اظهار کرد: رفتن یا نرفتن به المپیک تصمیم کاملا شخصی است. تصمیمم مبنی بر حضور در ریو را عوض نمی کنم. در این رقابت ها شرکت خواهم کرد و تلاش خواهم کرد بهترین بازی هایم را ارائه دهم. اطلاعات کافی از شرایط برزیل دارم و نسبت به آن اعتماد کامل دارم.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-27-2016, 12:57 AM   #2
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : فدرر: با تمام قدرت در المپیک ریو رقابت خواهم کرد

تیتر با متن خیلی متفاوته

تلاش خواهم کرد بهترین بازی هایم را ارائه دهم

در المپیک هم شانس اول نواکه و شانس راج زیر 10 درصد
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-29-2016, 05:50 PM   #3
hasti_khanum
Senior Member

آواتار hasti_khanum

پستها: 201
سپاس: 548
در 169 پست 1,232 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر / خوان مارتین دلپوترو / اندی مورای / ماریا شاراپووا / کارولین وزنیاکی / سرنا ویلیامز
پیش فرض پاسخ : فدرر: با تمام قدرت در المپیک ریو رقابت خواهم کرد

تنیس المپیک بدون تو معنی نداره راجر عزیز. هیچ وقت المپیک 2012 را فراموش نمیکنیم. کاش امسال هم تکرار بشه. تو فوق العاده ای
hasti_khanum آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hasti_khanum به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش