بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی - 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-17-2016, 08:57 AM   #11
.AMIR.
Member

آواتار .AMIR.

پستها: 47
سپاس: 964
در 49 پست 683 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer  
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر؛ تحلیل و گفتگو پیرامون اولین گرنداسلم سال، آزاد استرالیا (Australian Open) 2016)

Lleyton Hewitt Set To End Tennis Career In His 20th Australian Open

Thanks for some Great Tennis Over The Years

Youngest Male Ever To Be Ranked No. 1
Tribute To Lleyton . Good Luck

ویرایش توسط .AMIR. : 01-17-2016 در ساعت 10:17 AM
.AMIR. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی .AMIR. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2016, 02:50 PM   #12
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر؛ تحلیل و گفتگو پیرامون اولین گرنداسلم سال، آزاد استرالیا (Australian Open) 2016)

میگم چند وقتی است که دیگه مسابقه پیشبینی قهرمان ونایب قهرمان و نیمه نهایی و مسابقات و همچنین بهترین نفردرپایان سال رو نمیگذارید لطفا از ابتدای سال جدید میلادی 2016این بخش جذاب رو هم مجددا دوستان زحمت بکشن وبگذارند به طوری که قبل از هرمسابقه آپدیت بشه وهرنفر رنک خودش درجدول رو بتونه تماشا بکنه . مثل کاری که یه دوسالی هست برنامه 90برای پیشبنی مسابقات فوتبال گذاشته.
دوم ایتکه هرسال درشروع سال میلادی رای گیری میشد و بهترین مدیر.کاربر. فنی ترین و.... به وسیله رای گیری مشخص میشد.که متاسفانه دوسال هست این مسئله اجرا نمیشه درسایت .لطفا درصورتی که بعضی از مدیران سایت به علت مشغله کاری نمیتونند حضورموثری داشته باشند بوسیله رای گیری نفرات جایگیزین انخاب بشه. لطفا دوستان نظرات خودشون رو دراین ضمینه قراربدهند. باتشکرازهمگی .رضا
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2016, 08:48 PM   #13
YOSEF
Member

آواتار YOSEF

پستها: 81
سپاس: 1,460
در 73 پست 522 بار سپاسگزاری شده

افشاگری جوکوویچ: به من 200 هزار دلار برای تبانی پیشنهاد شده بود

در پی انتشار اخبار اخیر درباره تبانی در ورزش تنیس، نواک جوکوویچ اعلام کرد که به او نیز پیشنهادی برای تبانی در مسابقه شده است.
گزارش اخیر BBC و Buzz Feed news نشان می‌دهد که مسئله تبانی در تنیس عمیق است. این گزارش نشان می‌دهد که تعدادی از قهرمانی‌های تنیس‌بازان در گرند اسلم که حتی در بازی‌های اوپن استرالیا نیز حضور دارند مشکوک به تبانی بوده‌اند.
این دو منبع خبری اعلام کرده‌اند که هیچ اقدامی در این باره نشده است. خبرنگاران درباره این مسئله با تنیس بازان مطرح مصاحبه کردند و نظر آن‌ها را جویا شدند.

نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان در این باره به خبرنگاران گفت: به من چنین پیشنهادی داده شده است. در سال 2007 فردی از طریق اعضای تیم چنین پیشنهادی را مطرح کرد که بلافاصله آن را رد کردم. آن فرد حتی نتوانست مستقیما با من صحبت کند. در آن زمان خبرهای این چنینی می‌شنیدیم شایعات و صحبت‌ها وجود داشت. فکر می‌کنم مسئله حل شده. در 6-7 سال اخیر چنین خبری نشنیده‌ام. در آن زمان من بسیار ناراحت شدم زیرا نمی‌خواستم در این مسائل دست داشته باشم. به نظر من این خیانت به صداقت در ورزش و جرم است. من از این کار حمایت نمی‌کنم. فکر نمی‌کنم که جایی برای این قبیل فعالیت‌ها در هیچ ورشی وجود داشته باشد.
راجر فدرر نیز تایید کرد که از این نوع مسائل نگران است. او در این باره گفت: باید این مشکلات را بسیار جدی بگیریم. دوست ندارم نام افرادی که درگیر (
YOSEF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی YOSEF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2016, 09:57 PM   #14
ahmad.f
Junior Member

پستها: 9
سپاس: 17
در 3 پست 7 بار سپاسگزاری شده

سلام...میشه از وضعیت دلپوترو اطلاعی بدید..تشکر
ahmad.f آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ahmad.f به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-18-2016, 10:41 PM   #15
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ahmad.f نمایش پست ها
سلام...میشه از وضعیت دلپوترو اطلاعی بدید..تشکر
سلام
بنا به گفته دوست خوبم (رضا دلپوترو)
دلپوترو از مسترز ایندین ولز به صحنه رقابتها برمیگرده
.....
صحت گفته (رضا دلپوترو) را امروز عینا دیدم
واقعا رضا یک کارشناس خوب تنیسه که قدرش را نمی دونیم
این بازیکن کره ای که یکسال قبل رضا به عنوان پدیده و نیشی کره ای معرفیش کرد
امروز در مقابل نامبروان واقعا عالی و تحسین برانگیز بازی کرد
بنظرم میتونه یکی از قدرتهای اصلی تنیس تا 4 سال آینده باشه
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-19-2016, 10:59 AM   #16
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو

نادال داره از ورداسکو شکست میخوره
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-19-2016, 11:28 AM   #17
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نادال هم بسیار زود از دور رقابتهای اوپن استرالیا کنار رفت . اما باید تا رولان گاروس هم صبر کرد . با توجه به قدم گذاشتن نادال به سن 30 سالگی در چند ماه آینده و در صورت عدم نتیجه گیری احتمالی در رولان گاروس باید گفت نادال برای همیشه در عدد 14 در فتح گرند اسلم ها متاسفانه باقی خواهد ماند.
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2016, 02:32 PM   #18
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

واقعا حیف شد
حذف شدن نادال باعث تاسف من شد
عمیقا برای دوستانی مثل پیمان پاور محمد بهراد و سایر رافایی های عزیز ناراحت شدم
گفته بودم ورداسکو حریف سختیه برای دور اول و امروز واقعا هم روزش بود
اما زندگی و تورنمنت ادامه داره
امروز شاهد یک بازی هم بودیم که کمتر مورد توجه قرار گرفت
جک ساک با رنک 22 در مقابل هموطن 18 ساله و گمنامش تیلور
اول نگاهی میندازیم به پست رضا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
درود

با توجه به سابقه نسبتا خوبم در judging player potential در این تاپیک بازیکنانی رو که

دارای پتانسیل بالایی برای درخشش در میادین تنیس هستند رو معرفی میکنم.

در فصل 2012 مارتین کلیژان اسلواک رو معرفی کردم که در پایان فصل جایزه بازیکن تازه وارد ATP رو برد.

در فصل 2013 پابلو کارنو بوستای اسپانیایی دیگر بازیکن کشف شده توسط من بود که جایزه بیشترین پیشرفت سال رو از آن خود کرد.

و در فصل 2015 هیون چونگ کره ای که در فصل رو با رده 173 آغاز کرده بود ، با رسیدن به رده 51 جایزه بیشترین پیشرفت سال رو برد.

به بازی کارنو بوستا و چونگ زمانی علاقه مند شدم که خارج از تاپ 500 قرار داشتند.

در تعطیلات پیش فصل تنیس در این تاپیک چند استعدادی رو که گمان میکنم در فصل پیش رو بدرخشند رو از نظر خواهیم گذروند.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
1- Taylor Fritz

تیلور هری فریتز تنیسور هجده ساله آمریکایی امید اول من و گزینه شماره یک هست برای cheering در فصل آینده

هم اکنون در رده 177 رده بندی ATP ایستاده.

نفر اول دنیا در رده سنی جونیور بوده. در سال 2015 قهرمان یو اس اوپن و نایب قهرمان فرنچ اوپن شده در قسمت جونیور.

و تونسته قبل از هجده سالگی دو مقام قهرمانی در مسابقات چلنجر به دست بیاره.

فقط هشت نفر در تاریخ تنیس تونستن این کارو بکنند که نواک و نادال و دلپوترو و بردیخ ، گسکه و تومیک آن جمله اند.

وقتی بهش وایلدکارت داده شد برای شرکت در کوالیفیکیشن مسابقات یو اس اوپن در همون مرحله کوالیفیکیشن اوت شد.

بعد از بازی گفت سال دیگه تا قبل از یو اس اوپن رنکم زیر صد هست و نیازی به وایلد کارت و شرکت در کوالیفیکیشن ندارم.

در دو مسابقه چلنجری که قهرمان شد با 51 بریک پوینت مواجه شد که 47 تاشونو Save کرد. جوکوویچ وار.

تیلور امیدواره که روزی کریستیانو رونالدو در باکسش بشینه و مسابقشو در فینال گرند اسلم تماشا کنه.

به امید آن روز

تیلور سه بازی را در کوالیفیکیشن استرالیا برد و به جدول اصلی رسید
امروز ست اول را باخت
ست دوم را برد و ست سوم ساک را بیگل کرد!
و بعد در ادامه دچار مصدومیت کوچکی شد و دو ست بعدی را باخت
کلا عالی بازی کرد و نوید تولد یک پدیده جدید را داد
مرسی رضا دلپوترو برای معرفی تیلور و ...
جات خالیه هر جا که هستی خوش و سلامت و پر سود باشی
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2016, 02:40 PM   #19
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

حقیقتا یکی از معدود دفعاتی بود که از حذف شدن رقبای بزرگ و اصلی نواک اینقد ناراحت شدم. از اینکه یه بازیکن بزرگ که اخلاق و شخصیت خیلی خوبی هم داره رو اینجوری در گوشه ی رینگ و تو موضع ضعف دیدم حس خوبی نداشتم و ندارم. هیچوقت یادم نمیره نادال حتی وقتی با اختلاف از رقیب جلو بود و بردش مسجل شده بود هم از کوچیکترین موقعیت ها به سادگی نمیگذشت، اما الان حتی توی مهمترین لحظات بازی هم دابل فاولت میده و فورهنداش توی در و دیواره! نادال رو با رالیهای عالی، پسینگ شاتای کم نقص و فورهندای نابود کننده میشناختم، اما الان به معنای واقعی هیچی نداره، هیچ! یه بازیکن خیلی معمولی، در حد بقیه اسپانیایی های فعلی. واقعا تعجب آوره چنین افتی، و عجیب تر از اون اصرار روی موندن عمو تونی. دیگه هیچ بهونه ای واسه عوض کردن مربیش نداره نادال، حتی همون کارلوس مویا رو هم بیاره جای تونی دیگه بدتر از این نمیتونه نتیجه بگیره واقعا اما ورداسکو هم امروز خیلی خوب بازی کرد، ضرباتش همه عمیق، جوری که نادال تو بیس لاین حبس شده بود، آخر کار دیگه ریترنا رو خط فرود میومد! یه مدت نادال رو به بادی سرو آورد تا حدی هم جواب گرفت و دو ست رو برد، اما توی ستهای بعدی این کار جواب نداد ریترنای ورداسکو مث موشک تاماهاوک میومد سمتش

فد و جوکو هم که راحت اومدن بالا، خیلی به خودشون فشار نیوردن، این چانگ که نواک باهاش بازی کرد همونی بود که تو یو اس نفس واورینکا رو گرفته بود و هر سه ست رو به تای برک کشوند، اما جوکو کاملا مدیریت کرد بازیو و با کمترین فشار تموم کرد، جالب ترین نکته این بازی هم گیم پنجم ست دوم بود(اگه اشتباه نکنم) که 10 بار دوس شد اما بدترین بازی که دور اول دیدم بازی ماری-زورف بود، این زورف خیلیا ازش به عنوان استعداد آینده تنیس نام میبردن، اما اینقد آماتور و مسخره بازی کرد که واقعا اعصابم بهم ریخت، انگار اومده پیکنیک با داداش کوچیکش داره بازی میکنه استاد واورینکا هم که همین الان با یه Retired زیبا شروع کردن تورنومنتو، تا نشون بدن کماکان نسبت خویشاوندی نزدیکی با لوک خوش شانس دارن سیمونا جون هم اونور حذف شد، واقعا ما رو باش دلمونو به کی خوش کرده بودیم!

اینم مدافعان عنوان قهرمانی که امسال هم بیشترین شانس رو برای تکرار قهرمانی دارن

نکته ی جالبی که از این عکس دستگیر من شد اینه که عضله ی دو قلوی ساق سرنا از عضله ی چهارسر رونش بزرگته! که اینم نکته ایه واسه خودش!
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2016, 03:40 PM   #20
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

رافای عزیز سرتو بگیر بالا شهریار ، تو ای خاک باز بی تکرار ، نام و یادت در جهان تنیس هماره ماندگار .
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش