بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-29-2010, 07:33 PM   #21
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
دوست عزیز از چی و از کی متأسفی؟؟؟ از اینکه نظر شخصی خودم رو گفتم؟؟؟ یا از اینکه فقط شما حق دارین نظر خودتون رو بگید؟؟؟ از این متأسفی که یه نفر بیاد نظری خلاف نظر شما بده؟؟؟ آیا فدرر وحی منزله که نمیشه در مورد اون نظر داد؟؟؟ آیا شما دوست داری نظرات توی این فروم تک قطبی باشه و همه بگن فدرر به به و چه چه؟؟؟ بهرحال اینجا هرکی نظر شخصی خودشو میگه یکی موافقه و یکی دیگه مخالف ولی مهم اینه که خواننده قضاوت کنه که دلیل چه کسی منطقی تره
درضمن تنیس با این مثالهایی که شما زدی فرق میکنه خود شما هم اینو میدونید
قهرمان جهان شدن یه معیار تعریف شده بهترین بودن برای برهه کوتاهی از زمانه ولی این معیار که بیشترین گرنداسلم=بهترین تاریخ هنوز تعریف نشده به این دلیل که تنیس عوامل متعددی برای بهترین بودن در اون دخلیه

موفق باشی
بله معیار های دیگری هم هست ، ولی اصلی ترین معیار تعداد گرنداسلم هاست . شما جوری حرف میزنید که انگار فدرر کلا 16 تا تایتل داره و اونم فقط گرنداسلمه !!!
خوبه که فدرر در باقی موارد هم فوق العاده بوده وگرنه شما بالکل منکر تنیسوری به اسم فدرر میشدی !
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 07:45 PM   #22
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
من با خلا بازیکن بین سال های 2003 تا 2005 موافقم ، واقعا بازیکن شاخی بجز راجر نبود، چپ و راست تورنمنت ها رو راجر بی برد!
دوستان انصاف داشته باشید ، تنیسور های کنونی کجا و بازیکنای اون برهه کجا، حقیقتا به هیج وجه قابل قیاس نیستند، مشخصا رافا شرایط سختی داره !با یه نگاه اجمالی به تاپ 20 و حتی تاپ 30 میتوان فهمید که بازیکن از پیش باخته نداریم، تاپ 10 که جای خود دارد!
مجتبی جان یه سوال از شما میپرسم ، مرد و مردونه و انصافا راستش رو به من بگو ، شما چندتا بازی تنیس در سالهای 2003-2006 دیدی که همچین حرفی میزنی ؟
همون دیوید نلبندیان در سال 2005 سطح بازیش فوق العاده بالا بود و در فصل Hard/Indoor همرو دیوونه کرده بود. شما بازیهای استرالیا ی 2005 رو دیدی ؟ بازی مارات سافین رو دیدی تو اون تورنمنت یا فقط چون بازیهای 29 سال به بالاش رو دیدی احساس میکنی که سطح بازیش همیشه همین جوری بوده ؟توی خاک هم که رافا بودش و فوق العاده بود . یه هاردکورت میمونه که اونم فدرر توی سال 2007-2010 هم اونقدر روی هادر در گرنداسلم ها خوب کارکرده که نشون بده به بود و نبود رقیب سخت ربطی نداره اون افتخاراتش .
البته این صحبتهای ما آخرش نتیجه ای نداره ، نه شما قانع میشی و نه من و هر دومون از روی تعصب حرف میزنی م. ولی چه کنم که نمیشه جواب نداد
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 09:21 PM   #23
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

باز هم بحث تکراری
آقا راجر بهترین تنیسور تاریخه چون بیشترین گرنداسلم رو داره. مگه نه اینکه قبل از راجر میگفتند پیت بهترینه تاریخه؟ خوب الان از هر لحاظ بگی راجر از پیت بهتر عمل کرده.
در مورد سالهای 2003 تا 2005 این دیگه به برداشت هر کس و سلیقه اش بر میگرده که از قدرت راجر بوده که فقط خودش جام ها رو درو کرده یا از شانسش. و از 2005 تا 2008 از قدرتش بوده که فقط تو خاک رقیب داشته یا از شانسش.
به نظر من هیچ چیز مطلق نیست...
100% اصلی ترین دلیلش به نظر من قدرت و استعداد راجر بوده که اگه نبود اینجور نمیشد.
100% هم فقدان یا کمبود تنیسورای خوب در این سالهای مذکور یکی از عوامل بوده اما به هیچوجه عامل اصلی نبوده.
پس قدرت و استعداد راجر 80% و دلیل دوم 20% نقش داشتند.(به نظر بنده)
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 09:25 PM   #24
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

به قول مجتبی امیدوارم رافا هم در ضمینه تعداد گرند اسلم هم با راجر رقابت کنه.
یا رکورد راجر رو بزنه... اونوقت ببینیم باز شما میگید به تعداد گرند اسلمه یا نه؟
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 09:29 PM   #25
AndreS
Former Staff

آواتار AndreS

پستها: 917
سپاس: 20,118
در 924 پست 8,834 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saman_only nadal نمایش پست ها
باز هم بحث تکراری
آقا راجر بهترین تنیسور تاریخه چون بیشترین گرنداسلم رو داره. مگه نه اینکه قبل از راجر میگفتند پیت بهترینه تاریخه؟ خوب الان از هر لحاظ بگی راجر از پیت بهتر عمل کرده.
در مورد سالهای 2003 تا 2005 این دیگه به برداشت هر کس و سلیقه اش بر میگرده که از قدرت راجر بوده که فقط خودش جام ها رو درو کرده یا از شانسش. و از 2005 تا 2008 از قدرتش بوده که فقط تو خاک رقیب داشته یا از شانسش.
به نظر من هیچ چیز مطلق نیست...
100% اصلی ترین دلیلش به نظر من قدرت و استعداد راجر بوده که اگه نبود اینجور نمیشد.
100% هم فقدان یا کمبود تنیسورای خوب در این سالهای مذکور یکی از عوامل بوده اما به هیچوجه عامل اصلی نبوده.
پس قدرت و استعداد راجر 80% و دلیل دوم 20% نقش داشتند.(به نظر بنده)
جا داره یه تشکر از سامان داشته باشم که با وجود اینکه هوادار ناداله ولی منصفانه میحرفه
ولی به نظر من قدرت و استعداد راجر 90% و دلیل دوم 10% نقش داشتند.
AndreS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی AndreS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 11:19 PM   #26
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
مجتبی جان یه سوال از شما میپرسم ، مرد و مردونه و انصافا راستش رو به من بگو ، شما چندتا بازی تنیس در سالهای 2003-2006 دیدی که همچین حرفی میزنی ؟
همون دیوید نلبندیان در سال 2005 سطح بازیش فوق العاده بالا بود و در فصل Hard/Indoor همرو دیوونه کرده بود. شما بازیهای استرالیا ی 2005 رو دیدی ؟ بازی مارات سافین رو دیدی تو اون تورنمنت یا فقط چون بازیهای 29 سال به بالاش رو دیدی احساس میکنی که سطح بازیش همیشه همین جوری بوده ؟توی خاک هم که رافا بودش و فوق العاده بود . یه هاردکورت میمونه که اونم فدرر توی سال 2007-2010 هم اونقدر روی هادر در گرنداسلم ها خوب کارکرده که نشون بده به بود و نبود رقیب سخت ربطی نداره اون افتخاراتش .
البته این صحبتهای ما آخرش نتیجه ای نداره ، نه شما قانع میشی و نه من و هر دومون از روی تعصب حرف میزنی م. ولی چه کنم که نمیشه جواب نداد
هیچی افشین جان! حق با توئه ممکنه من اشتباه برداشت کرده باشم!
ولی ببین من یه تعداد اسم میگم از بازیکنای تاپ کنونی ، شما هم متناظرشو از اون سال ها اگه زحمتی نیست بگو
نوواک جوکویچ
اندی موری
خوان مارتین دلپاترو
نیکلای کچلنکو
رابین سودرلینگ
جو سونگا
تا حدودی توماس بردیچ
داوود فرر
داوود نلبندیان
و ...
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2010, 12:02 AM   #27
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
هیچی افشین جان! حق با توئه ممکنه من اشتباه برداشت کرده باشم!
ولی ببین من یه تعداد اسم میگم از بازیکنای تاپ کنونی ، شما هم متناظرشو از اون سال ها اگه زحمتی نیست بگو
نوواک جوکویچ
اندی موری
خوان مارتین دلپاترو
نیکلای کچلنکو
رابین سودرلینگ
جو سونگا
تا حدودی توماس بردیچ
داوود فرر
داوود نلبندیان
و ...
شوخی میکنی دیگه ؟
نمیشه که این جور مقایسه کرد . منظور حرف من این بود که هر زمان سختی های خاص خودش رو داره ، مثلا همین بورگ شاید اگه الان با اندی موری هم بازی کنه ، تریپل بیگل بشه توی خاک ! ولی وقتی یه نفر در زمان خودش فاصله ی زیادی با دیگر رقبا ایجاد میکنه نشون میده که سطح بازیش فراتر از زمان خودشه و این جوری میشه که تبدیل به اسطوره یا قهرمان میشه . ولی طبیعتا با جلورفتن و پیشرفت علمی ورزش و همه گیر شدن ، کسب قهرمانی ها به اندازه ی گذشته ساده نیست .
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2010, 08:58 AM   #28
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs up

نقل قول:
عقیده شخصی من اینه که بهترین تاریخ نیست حالا چه ربطی به بهترین ورزشکار سال داره من نمیدونم

به نظر شما تا اینجای تاریخ تنیس دنیا بهترین تنیسور کی بوده؟

سپاسگزار.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2010, 05:56 PM   #29
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

بدون شک راجر بهترین تنیسور تاریخه. شکی در این نیست. هر چقدر هم رافایی باشم نباید دروغ بگم یا تعصب بی جا به خرج بدم. ولی امیدوارم رافا چند تا گرند اسکم دیگه بگیره.

خدایا به بازوی رافا قدرت و به زانوی رافا صبر و استقامت عطا بفرما
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2010, 12:12 AM   #30
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
عليك سلام
نظر شما محترم ولي با پيشرفت علم، تنيس هم بسيار پيشرفت كرده. علاوه بر تاكتيكها استفاده از يه تغذيه مناسب براساس يه برنامه و دستور علمي و حتي نحوه ساخت راكتها هم باعث شده كسب افتخارات مثل گذشته راحت نباشه
تمامی این نکات به معنی اینست که الان تنیس بازی کردن راحتتره نه سختتر
برای مثال:
با اون راکتها به هیچ وجه بازیکنی مانند Nadal از چند متر پشت Baseline نمی توانست انقدر قدرت و Spin بر روی Passing Shot های خودش ایجاد کنه.
این حرف من نیست حرف کارشناسان و گزارشگران تلویزیونیه
سال گذشته هم در برنامه Game Set and Mats در French Open از Mats سوال شد که ایا می توان گفت که Nadal بهترین بازیکن خاک رس در تاریخ تنیسه ( که البته به نظر خود من هست ) و وی در جواب چنین گفت:
تا زمانی که نتواند رکورد 6 قهرمانی French Open که Borg بدست اورده است را بشکند نه ( البته این رو هم قبول دارم شاید وی می خواسته از هموطن خود دفاع کند )
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش