بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

22-28 اردیبهشت - رم، ایتالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-14-2014, 09:29 PM   #11
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

دوست عزیز اگه منظورت از "توجیه" صحبت های بنده بود که باید خدمتت عرض کنم دست کم من اعتقاد چندانی به "توجیه" ندارم...در طول سالیان متعدد من همیشه تند ترین و تیز ترین انتقادات را نسبت به راجر فدرر داشتم...بخشی از انتقاداتم پارسال در همین سایت هستش و مطالبم هم در جاهای دیگه موجوده...در مونت کارلو در همین سایت پس از بازی با سونگا که اتفاقا راجر پیروز هم شده بود، من شدید ترین انتقاد ها رو نسبت به فدرر داشتم که باعث تعجب بسیاری از دوستان هم شد...

در مورد بازی امروز هم باید شرایط رو در نظر گرفت...شرایط خانوادگی راجر به حدی براش مهم بود که حتی صحبت از انصراف از رولند هم به میون اومده بود، با بررسی خبرگزاری و سایت های معتبر نیز می شد به این نتیجه رسید که راجر تمرینات چندان جدی و درست و حسابی را در طول هفته ی گذشته نداشته...به همین علت دارم می گم که قابل پیش بینی بود شکست امروز...هم به خاطر این مساله و هم به خاطر فاصله ی زمانی که بین آخرین بازی فدرر تا امروز افتاده بود...

بازم در هر صورت کسی توجیه نکرد، امروز شاردی بازی بسیار بهتری را به نمایش گذاشت، اما ضعف فدرر هم علت داشت، طبیعتا هر ضعفی علت داره...به راحتی می شد در تک تک پارامتر های بازی امروز فدرر عدم آمادگی و دور بودن از شرایط بازی رو حس کرد...

پی نوشت: مایک چیاری ورزشی نویس آمریکایی بلیچر ریپورت و بن روتنبرگ ورزشی نویس معروف نیویورک تایمز هم در یادداشت هایی «مسائل خانوادگی» هفته ی گذشته و عدم تمرکز و جدیت فدرر رو از مهم ترین عوامل باخت امروزش عنوان کردند...

ویرایش توسط roger 4 ever : 05-14-2014 در ساعت 10:14 PM
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-14-2014, 11:29 PM   #12
rojer
Member

پستها: 46
سپاس: 674
در 44 پست 281 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-پیت سمپراس

با سلام خدمت شما دوست عزیز و عاشق فدرر.عزیزم من هم مثل شما و خیلیهای دیگه ورزش تنیس رو عجین شده با راجر کبیر می شناسیم حتی خود همین عزیزان هم می دونند که بدون فدرر این بازیها ارزش چندانی رو نداره پس عزیزم خودت رو با پارازیت انداختن این دوستان ناراحت نکن هر وقت هر تنیس بازی تونست مقامها و رکوردهای پادشاه راجر رو کسب کنه اون موقع می تونه بیاد و عرض اندام کنه.همیشه عزیزم این رو بدان که کسانی که خیلی در زندگی پیشرفت می کنند (چه ورزشی و چه اجتماعی)بیشتر توی چشم هستند و هواد ار زیادی دارند.پس به طبع حسادتهایی هم خواه ناخواه به وجود میاد و باید این عزیزان رو درک کنیم که منتظر کوچکترین تغزشی هستند تا آن رو در بوق و کرنا کنند.پس عزیز دلم شما زیاد به این چیزها توجه نکن. ما و امثال ما می دانیم که خداوند چه لطفی در حق بشر انجام داد که در این زمانه راجر فدرر عزیز را آفریذ.زنده باد فدرر و هواداران فدرر.
rojer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-15-2014, 12:10 AM   #13
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نادال شرم اور بازی میکنه
تونی نادال هم باید بره غاز چرونی
سیمون هم ادم شده واسه من

اگه همیشه اینطوربازی میکرد جزو تاپ تن بود
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-15-2014, 12:22 AM   #14
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
نادال شرم اور بازی میکنه
تونی نادال هم باید بره غاز چرونی
سیمون هم ادم شده واسه من

اگه همیشه اینطوربازی میکرد جزو تاپ تن بود
واقعا گل گفتی خشایار....موقعی که واورینکا اون جوری میاد گرند اسلم می بره؛دیگه زمینه انگیزه برای کسایی که همیشه درارزوی بردن نادال بودن به وجود میاد....
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-15-2014, 12:44 AM   #15
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

سگ جان شده سيمون
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-15-2014, 01:29 AM   #16
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

وااااااااوووووو عجب بازی بود بازی نادال با سیمون بهترین بازی بود که تا به حال از سیمون دیدم عجب فورهند و عجب بکهندی میزد به قول دوستمون davidbeckham اگه همیشه اینجوری بود 100% جزء تاپ تن بود ولی من نادال رو امشب آماده دیدم مشکل بازی امشب نادال امادگی غیر منتظره سیمون بودش به این میگن بازی مرسی سیمون مرسی نادال واقعا بعد مدتها دیدم یه تنیسور مقابل نادال فقط رو بکهندش بازی نکرد و این جرات رو داشت تا رو فورهند نادال هم توپ بریزه که انصافا بعضی ضرباتش فراتر از نام سیمون بود.
بهترین بازی این تور تاحالا همین بازی امیدوارم در ادامه هم شاهد همچین بازی هایی باشیم.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-15-2014, 02:26 AM   #17
Mehdi.A
Novak's Fan

آواتار Mehdi.A

پستها: 114
سپاس: 183
در 112 پست 803 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bahrami| Becker| Cash| Henman| Ferrero| Nalbandian| Philippoussis| Robredo| Fish| Roddick| Baghdatis| Söderling| Tsonga| Isner| Almagro| Verdasco| Gulbis| Djokovic| Monfils| Seppi| Fognini| Querrey| Kokkinakis| Thiem| Ćorić| Sock| Bryans| Seles| Azarenka| Vekić| Italy in Davis cup & Fed cup

کیم کلایسترز بعد از به دنیا آوردن فرزندش قهرمان یو اس اوپن شد و دغدغه های خانوادگی به عنوان یک مادر خللی به موفقیتش وارد نکرد .
Mehdi.A آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdi.A به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-15-2014, 08:02 AM   #18
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdi.A نمایش پست ها

کیم کلایسترز بعد از به دنیا آوردن فرزندش قهرمان یو اس اوپن شد و دغدغه های خانوادگی به عنوان یک مادر خللی به موفقیتش وارد نکرد .
کلایسترز یک سال و نیم و بعد از تولد دخترش قهرمان یو اس اوپن شد نه یه هفته بعد. ولی فدرر 6 ماه بعد از تولد دختراش قهرمان اوپن استرالیا شد. بد نیست یه کم مطالعه کنی بعد پست بدی.

فدرر هم باخت که باخت، فدای سرش. مگه همین نواک شما نبود که پارسال توی راند دوم مادرید حذف شد و به تماشاچیا هم بد و بیراه گفت؟ بازم صد رحمت به فدرر که جنبه ی شکست رو داره و به تماشاچیا فحش های بالای 18 سال نمی ده.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-15-2014, 09:28 AM   #19
YOSEF
Member

آواتار YOSEF

پستها: 81
سپاس: 1,460
در 73 پست 522 بار سپاسگزاری شده
Exclamation پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

دوست عزیز
roger 4 everبنده هرگز قصد جسارت به هیچکدوم از دوستانو نداشتم وندارم وخودم از طرفدارهای دوآتیشه راجر فدرر هستم اما منصفانه اصلا تیم راجر چیکار میکنن وخود راجر چی کار کرد معمولا بعد ازراحت بردن ست اول یجوری تولک میره وبی انگیزه میشه وتکنیک خاصی ازش دیده نمیشه بعد از سینسی 2012 تا الان درسته مصدوم هم بوده ولی نه همیشه کارچندانی نکرده بنده که اونقدر حرص خوردم از بازیاش دیگه جا نداره یجوری خسته شدم بازم ببخشید
YOSEF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی YOSEF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-15-2014, 11:32 AM   #20
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط YOSEF نمایش پست ها
دوست عزیز
roger 4 everبنده هرگز قصد جسارت به هیچکدوم از دوستانو نداشتم وندارم وخودم از طرفدارهای دوآتیشه راجر فدرر هستم اما منصفانه اصلا تیم راجر چیکار میکنن وخود راجر چی کار کرد معمولا بعد ازراحت بردن ست اول یجوری تولک میره وبی انگیزه میشه وتکنیک خاصی ازش دیده نمیشه بعد از سینسی 2012 تا الان درسته مصدوم هم بوده ولی نه همیشه کارچندانی نکرده بنده که اونقدر حرص خوردم از بازیاش دیگه جا نداره یجوری خسته شدم بازم ببخشید
دوست گرامی حرص هارو فصل قبل خوردیم امسال باس فقط ازحضور راجر لذت ببریم این همه جام گرفت کلی شادمون کرد دیگه نباس توقع داشت مثل جوونیاش بیاد یکی در میون جام بگیره الان هم این که تو فینال دو مسترز بود و تو رنک چهارم هستش باس خوشحال باشیم و ببینیم تو تورهای آتی چیکار میکنه سال یه مسترز هم بگیره خوبه برامون (من که راضی میشم) نگرفتشم فدای سرش همین که میاد بازی هاشو میبینیم خوبه دیگه از فصل قبل خودمو به این امر عادت دادم و دیگه نباید بعد حذف راجر غم زده شیم و با حسرت ادامه تور تماشا کنیم بلکه باس از زیبایی های تنیس لذت ببریم.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش