بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > آمار و ارقام > رکوردهای تنیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-16-2013, 11:49 AM   #1
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض 5 تا از سریعترین سرویس زنان و مردان در تاریخ تنیس

5 تا از سریعترین سرویس مردان در تاریخ تنیس :

5. اندی رادیک آمریکایی بخاطر سرویسهای قدرتمندش معروف است که به اوکمک میکرد . رادیک سرویس با سرعت 249 کیلومتر در دیویس کاپ 2004 زد که از نظر سرعت 5 امین در تاریخ میباشد.

4.میلوس راونیچ کانادائی با 6/5 فوت قد سرویس 249 کیلومتری در تورنمنت راجر کاپ (تورنتو) 2012 زد.

3.ایوو کارلوویچ کرووات با 6/11 فوت بلند قدترین بازیکن تاریخ تنیس است . سرویس 251 کیلومتری در دیویس کاپ 2011 زد. او از سرویس یاد شده سرویس سریعتر هم زده است ولی چون در چلنجر بوده حساب نمیشود.

2. آلبانو الیویئتی جوان 21 ساله فرانسوی با قد 6/8 فوت . سرویس 257 کیلومتری در چلنجر برگامو 2012 زد.

1. ساموئل گروث استرالیایی سریعترین سرویس غیر رسمی را نواخته است . او در تورنمنت چلنجر بوسان کره سرویسی با سرعت 263 کیلومتر زد اما متاسفانه چنانچه گفته شد چون در مسابقات چلنجر بوده حساب نمیشود . درک کردنش برای من مشکل است که چرا تورنمنتهای چلنجر را بحساب نمیاورند . چیزی که من خواندم به سیستمهای راداری گیر میدهند و یا اینکه شاهدی از خودشان نبوده . به نظر من تمام داستان مسائل مالی و اسپانسر است. هیچوقت تنیسوری که نام مشهوری دارد به تنیسور بی نام و نشان مسابقات چلنجر فروخته نمیشود و این نظر من است و امیدوارم درست نباشد.

عکس : ساموئل گروث و ثبت سرویس 263 کیلومتر.

5 تا اول سریعترین سرویس زنان درتاریخ تنیس :

5. سابین لیسیکی آلمانی با قد 5/10 فوت سرویس 202 کیلومتری در تورنمنت استنفورد 2 سال قبل زد . او امسال به فینال ویمبلدون رسید و بازی را به مارین بارتولی فرانسوی واگذار کرد.

4. براند شولتز مک کارتی آمریکایی با قد 6/2 فوت شماره 9 سابق و در یو اس اپن 1999 در دوبل فینالیست بود سرویسی با سرعت 202/7 کیلومتر در پن پسیفیک 2007 زد که از نظر سرعت 4 امین درتاریخ میباشد.

3. یولیا گرجس تنیسور 25 ساله آلمانی با قد5/11 فوت در فرنچ اپن 2013 سرویس 203 کیلومتری زد.

2. سرنا ویلیامز آمریکایی قدرتمنترین تنیسور فعال زنان او چندین رکورد دارد و یکی از آنها دومین سرویس سریع تاریخ است . در اپن استرالیا 2013 سرویس 207 کیلومتری زد.

1. وینوس ویلیامز رکورد سریع ترین سرویس تاریخ را دارد . او در یو اس اپن 2007 سرویس 207/6 کیلومتر زد.

(با تشکر از آقای علیپور عزیز)

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش