بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > نواك جوكوويچ (Novak Djokovic)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2012, 04:31 PM   #1
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ
Post موسسه ی خیریه نواک جکوویچ

به رویا های خود ایمان داشته باشید.

امروز من متوجه شدم رویای من که تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان بود به حقیقت پیوست ،و ما به کمک هم می توانیم رویای بسیاری از کودکان را به واقعیت تبدیل کنیم.

من در یک کشور جنگ زده به دنیا امدم،جایی که بسیاری از کودکان جرات ندارند برای خود رویای بزرگی در نظر بگیرند،من به کمک حمایت های والدین و خانواده ام کودکی را سپری کردم،آن ها به من و رویای من ایمان آوردند و در تمام راه به من کمک کردند.

برای من بسیار مهم است که سازمان بشر دوستانه ای به وجود بیاورم،در حالی که من بسیار جوان هستم و توجه بسیاری از مردم به من است.من می خواهم با تمرکز کاری اساسی بکنم که بسیاری از کودکان به آرزو های خود برسند و مثل من یاد بگیرند که تمام کارهای سخت و غیر ممکن را به کمک تلاش و استقامت می توان انجام داد.

من برای بسیاری از کودکان که در سراسر جهان با مشکلات عدیده ای رو به رو هستند اعم از کمبود غذا،بیماری و نبود آموزش و پرورش و فقدان پدر مادر رنج می برند، ناراحت می شوم.من می بینم که در کشور من تعداد زیادی از این کودکان وجود دارند و تصمیم می گیرم که برای بهبود زندگی آن ها تلاش کنم،از طریق آموزش و پرورش بسیاری از کودکان می توانند افراد مفیدی برای جامعه بشوند به علاوه فقر و محرومیت اجتماعی کاهش می یابد.

من به عنوان سفیر سازمان یونیسف آگاه شدم که میزان ثبت نام در پایه پیش دبستانی در کشورم صربستان بسیار پایین آمده است.کشور من در فهرست کشور هایی قرار گرفته که کمترین مراکز پیش دبستانی را دارد.بنیاد من و یونیسف سعی دارند که به سیستم آموزش و پرورش صربستان کمک کنند و به کودکان فرصتی را برای زندگی بهتر بدهند.

بیایید باهم رویا های خود را باور کنیم.

نواک جکوویچ

بنیان گذار سازمان خیریه ی نواک جکوویچ

چشم انداز و هدف سازمان

کمک به رشد بهترکودکان جوامع محروم ،ایجاد بازی و نشاط در آن ها به همراه تنظیم اخلاق و روابط اجتماعی آنان و یادگیری احترام به دیگران و مراقبت از محیط زیست خود.ایجاد امکانات آموزش و پرورش برای هر کودک در صربستان و فراهم آوردن منابعی که مولد یک زندگی پاک و سالم هستند.

چه کار میکنیم؟

به کمک همکاری های قوی شهروندان و انجمن ها و سازمان های جهانی در صربستان،سعی در شناسایی کودکان محروم و فراهم آوردن امکانات برای آنان،امید به روزی که خود این کودکان در جامعه تغییراتی مثبت به ارمغان بیاورند.
NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-19-2012, 10:13 AM   #2
Sogandabi
Member

آواتار Sogandabi

پستها: 65
سپاس: 270
در 53 پست 266 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجــر فــدرر

مرسی ... برخی حرکات همیشه قابل ستایش ِ ...
Sogandabi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sogandabi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش