بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-29-2012, 09:40 PM   #1
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
پیش فرض فدرر در لباس شماره 10 تیم ملی برزیل

راجر فدرر، تنیسور صاحب نام سوئیسی و شماره یک تنیس دنیا، این بار درلباسی متفاوت ظاهر شده؛ لباسی که شاید کمتر کسی تصور می کرد تا فدرر را در آن ببیند.

این تنیسور سوئیسی با برتن داشتن پیراهن شماره 10 تیم ملی فوتبال برزیل، مقابل دوربین های عکاسان ژست گرفته و روز پجشنبه این عکس را در صفحه توئیترش قرار داد.هدف او از این کار تبلیغ برای دو بازی دوستانه ای است که در ماه دسامبر در سائوپائولو برگزار می شود.

فدرر در توضیح عکسی که با پیراهن زرد و سبز و شورت آبی سلسائو انداخته نوشته:« من خودم را برای تور ژیلت در برزیل آماده می کنم. فکر می کردم که تور تنیس است و نه فوتبال . »
او همچنین عکس دیگری را در صفحه فیس بوکش قرار داده که در پشت پیراهن او کلمه فدرر در بالای شماره 10 سلسائو خود نمایی می کند. این تنیسور سوئیسی در زیر این عکس نوشته :« اگر من بازیکن فوتبال بودم، فکر می کنیم لقبم چه بود؟

جالب است که در زیر این عکسها، حدود 10 هزار نفر نظراتشان را بازتاب دادند و حدود 32 هزار نفر هم گزینه «خوشم آمد» زیر تصویر را انتخاب کردند.

البته فدرر عکس هایی را هم با لباس تیم ملی والیبال برزیل در صحفه اش قرار داده.

طبق گزارش منتشره در روزنامه «او استادو د سائو پائولو»، فدرر در روزهای 3 و 6 دسامبر در دو مسابقه در ورزشگاه ایبیراپوئرای سائوپائولو شرکت خواهد کرد. در این تور، بازیکنان صاحب نامی از جمله ژو ویلفرید سونگای فرانسوی، ماریا شاراپووای روس، کارولینا ووزنیاکی دانمارکی، سرنا ویلیامز آمریکایی، ویکتوریا آزارنکای بلاروس نیز شرکت دارند.

به علاوه توماس بلوچی و برادران آمریکایی باب و مایک برایان که در صدر رنکینگ ATP در شاخه دونفره هستند و روبروی برونو سوارس و مارسلو ملوی برزیلی بازی می کنند نیز در این تور حضور خواهند داشت.

در ماه مارس، فدرر در صحفه فیس بوکش اعلام کرده بود:« به شدت خوشحالم که بالاخره با سرزمین فوق العاده برزیل آشنا شدم و عشق بازی در این کشور را تجربه کردم.»
فدرر که در مسابقات اوپن آمریکا، مغلوب توماس بردیچ ، تنیسور جمهوری چک شده و از گردونه رقابت ها کنار رفت در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که رقابت های این فصل تور ATP یکی از بهترین تورهای کارنامه ورزشی اش بوده.

در سال 2012 فدرر در ویمبلدون به هفدهمین گرند اسلم خود دست یافت و مدال نقره رقابتهای تنیس المپیک لندن را هم مال خود کرد و در 7 تورنمنت دیگر به قهرمانی رسید.
البته شکست در نیویورک، مانع از آن شد که او بتواند بعد از 87 سال اولین تنیسوری لقب بگیرد که شش جام را در یو.اس.اوپن کسب کرده.
[/COLOR][/COLOR]

منبع : سایت گل

ویرایش توسط BABAK : 09-30-2012 در ساعت 07:19 AM
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
31 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-30-2012, 01:25 AM   #2
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
البته شکست در نیویورک، مانع از آن شد که او بتواند بعد از 87 سال اولین مربی لقب بگیرد که شش جام را در یو.اس.اوپن کسب کرده.[/COLOR][/COLOR]
این همه ذوب شده ولایت پیری این رو خوندن (البته میدونم نخوندید و الکی تشکر میکنید) نفهمیدن این سوتی رو؟؟؟
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-30-2012, 07:20 AM   #3
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

اصلاح شد مرسی.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش