بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > تنیس‌باز > حریف تمرینی

حریف تمرینی

در این قسمت میتوانید یک حریف تمرینی برای خود پیدا کنید

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-29-2012, 09:09 AM   #221
hiva14896
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 0
در 3 پست 17 بار سپاسگزاری شده

سلام به دوستان تنیسور و تنیس دوست
من یک خانم 33 ساله هستم که از بچگی عاشق تنیس بودم اما به دلیل پاره ای مشکلات و برنامه هایی که دیگران برای زندگیم چیدن تا الان فرصت ورود به این ورزش رو نداشتم.
اما الان دلم میخواد این ورزش رو شروع کنم. میدونم شاید بهم بخندید ولی خوب دوسش دارم دیگه.
حالا از شما حرفه ای ها کمک میخوام راهنماییم کنید از کجا شروع کنم و کدوم باشگاه رو در غرب تهران بهم پیشنهاد میدید؟ مربی خوب در غرب تهران میشناسید. مثلا استادیوم آزادی شنیدم چند تا زمین تنیس خوب داره. مربی هاش هم خوبن؟ راکت چی بخرم؟ اگر هم بهم میخندید عیب نداره فقط لطفا راهنماییم کنید.
مرسی
hiva14896 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hiva14896 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-29-2012, 11:45 PM   #222
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hiva14896 نمایش پست ها
من یک خانم 33 ساله هستم که از بچگی عاشق تنیس بودم اما به دلیل پاره ای مشکلات و برنامه هایی که دیگران برای زندگیم چیدن تا الان فرصت ورود به این ورزش رو نداشتم.
اما الان دلم میخواد این ورزش رو شروع کنم. میدونم شاید بهم بخندید ولی خوب دوسش دارم دیگه.
حالا از شما حرفه ای ها کمک میخوام راهنماییم کنید از کجا شروع کنم و کدوم باشگاه رو در غرب تهران بهم پیشنهاد میدید؟ مربی خوب در غرب تهران میشناسید. مثلا استادیوم آزادی شنیدم چند تا زمین تنیس خوب داره. مربی هاش هم خوبن؟ راکت چی بخرم؟ اگر هم بهم میخندید عیب نداره فقط لطفا راهنماییم کنید.
مرسی
با سلام دوست عزیز وبا عرض پوزش از بقیه کاربران
اگر شما تنیس را برای سرگرمی و اوقات فراغت خود انتخاب کردید که فکر کنم 80% اینطور باشد نیازی به مربیه حرفه ای و خیلی تاپ نیست که زیاد خرج کنید...مثلا باشگاه شهرک قدس در غرب تهران : امیر مهذب نیا در انجا در کنار دیگر مربی ها اموزش میده که خیلی خرج داره و جلسه ای 75 تومن درمیاد...ولی خیلی مربی دیگری هستند که مبلغ کمتری می گیرند ولی در مورد ازادی نظری ندارم چون مربی هاشون رو نمیشناسم
در مورد راکت هم خود مربی پیشنهادی به شما می دهد برای شروع ... چون اونه که بازیتونو میبینه و می تونه نظر بده...
کسی هم نمیخنده....خیلی از پیشکسوت ها هستند ( منظوری ندارم ) که در اون سن بازی زیبایی می کنند و حتی جوانارو به دردسر می اندازند ( بازم منظوری نداشتم )
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-30-2012, 11:44 AM   #223
فالوتورو
Member

آواتار فالوتورو

پستها: 37
سپاس: 43
در 26 پست 112 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: داوید فرر - گریگور دیمیتروف

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hiva14896 نمایش پست ها
مرسی
سلام
سطح کیفی مربیان متناسب با درجه بندی اونها از طرف فدراسیون تنیس هستش .
به نظر من برای شروع بهتره از یک مربی درجه 3 یا 2 استفاده کنید تا ارزون تر باشه
زمینهای تنیس آزادی و برق آلستوم و موسسه خیریه عمل (نزدیک پونک) در غرب تهران و شهرک غرب و انقلاب در شمال غربی گزینه های خوبی برای بازی هستند.
انتخاب راکت بستگی به نظر مربی و مبلغی که برای راکت هزینه می کنید داره (از 30000 تا 300000 هزار تومان)
اگرچه تاریخچه تنیس در کشور ما هیچوقت اونطور که باید درخشان نبوده ولی قهرمانانی داشته که دوران طلایی خودشون رو بخصوص در بخش بانوان در سن بالای 30 سال تجربه کرده اند. توصیه می کنم با مراجعه به سایت فدراسیون تنیس سرگذشت خانم صدیقه حسنی رو بخونید که در سن 39 سالگی تنیس رو شروع کردند.
فالوتورو آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی فالوتورو به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-02-2012, 07:36 PM   #224
Masi
Junior Member

پستها: 16
سپاس: 24
در 15 پست 77 بار سپاسگزاری شده

سلام به همگی

دنبال یک هم بازی تنیس می گردم , تنیس رو ۱.۵ سالی هست که شروع کردم اما به خاطر دانشگاهم چندین ماه بین بازی کردنم فاصله افتاد و هر چند وقت یکبار فرصت شد که بازی کنم .
اما به شدت بطور جدی تنیس بازی می کنم , به عنوان یک وقت گذرانی یا . . . نمی روم به زمین و واقعا برام مهمه بازی ام , به همین دلیل دنبال یک هم بازی مثل خودم جدی می گردم که بازی امون باعث پیشرفت تکنیکی امون بشه نه فقط وقت گذرانی !
معمولا قدس می رم , ساکن شمال تهرانم , سر رفتن به زمین های همان حوالی نیز مشکلی ندارم .
Masi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Masi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-03-2012, 09:35 AM   #225
faridfozzi
Junior Member

پستها: 18
در 5 پست 9 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole)), rafa, tipsarevic, fernando gonzalez ,martin del potro, john isner,jo wilfred tsonga

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Masi نمایش پست ها
سلام به همگی

دنبال یک هم بازی تنیس می گردم , تنیس رو ۱.۵ سالی هست که شروع کردم اما به خاطر دانشگاهم چندین ماه بین بازی کردنم فاصله افتاد و هر چند وقت یکبار فرصت شد که بازی کنم .
اما به شدت بطور جدی تنیس بازی می کنم , به عنوان یک وقت گذرانی یا . . . نمی روم به زمین و واقعا برام مهمه بازی ام , به همین دلیل دنبال یک هم بازی مثل خودم جدی می گردم که بازی امون باعث پیشرفت تکنیکی امون بشه نه فقط وقت گذرانی !
معمولا قدس می رم , ساکن شمال تهرانم , سر رفتن به زمین های همان حوالی نیز مشکلی ندارم .
دوست عزیز من 8 ماهه بازی میکنم و منم مثل شما دوست دارم جدی بازی کنم اگه دوست داشتین یه بار بازی می کنیم ببینیم بازیم به شما می خوره یا نه ساکن شمال تهرانم 09123866536
faridfozzi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما faridfozzi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 02-10-2012, 11:37 AM   #226
sam_o
Junior Member

پستها: 8
سپاس: 4
در 3 پست 16 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر فقط!!!! البته کلا از تنیسورها خوشم میاد

سلام. واقعا کار سختی شده برای تنیس پارتنز پیدا کردن! الان بخوای بری پیتزا بخوری 100 نفر پایه هستن!!
من امید هستم. فعلا کرمان زندگی میکنم. اگه از دوستان کسی علاقه داره برای تمرین (دختر یا پسر) خوشحال میشم. چه به صورت جدی یا تفریحی. حتی از دوستانی که به کرمان سفر میکنن. پایه بودن، بهم خبر بدین. من 28 سالمه. حدود 4 سال هم هست که بازی میکنم.
ایمیل: omid_sam@hotmail.com لطفا تو subject بنیوسین در مورد تنیس.
تلفن: 09396904910

ویرایش توسط sam_o : 02-10-2012 در ساعت 01:33 PM
sam_o آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sam_o به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-13-2012, 01:07 AM   #227
ali_asa1367
Junior Member

پستها: 14
سپاس: 2
در 12 پست 73 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: federer djokovic aghasi sharapova delporto

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sam_o نمایش پست ها
سلام. واقعا کار سختی شده برای تنیس پارتنز پیدا کردن! الان بخوای بری پیتزا بخوری 100 نفر پایه هستن!!
من امید هستم. فعلا کرمان زندگی میکنم. اگه از دوستان کسی علاقه داره برای تمرین (دختر یا پسر) خوشحال میشم. چه به صورت جدی یا تفریحی. حتی از دوستانی که به کرمان سفر میکنن. پایه بودن، بهم خبر بدین. من 28 سالمه. حدود 4 سال هم هست که بازی میکنم.
ایمیل: omid_sam@hotmail.com لطفا تو subject بنیوسین در مورد تنیس.
تلفن: 09396904910
بچه های خود کرمان که ماشاالله بازیکنای قوی داره که با کوروش کار میکنن اگه میخوای خب با اوونا توپ بزن
ali_asa1367 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 02-13-2012, 09:45 PM   #228
sam_o
Junior Member

پستها: 8
سپاس: 4
در 3 پست 16 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر فقط!!!! البته کلا از تنیسورها خوشم میاد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali_asa1367 نمایش پست ها
بچه های خود کرمان که ماشاالله بازیکنای قوی داره که با کوروش کار میکنن اگه میخوای خب با اوونا توپ بزن
مرسی از توجهت. آره کاملا درست میگی بازیکنای خوبی هستن ولی میدونی تو کرمان همه تو خودشونن! و ماشال... که همه هم ادعا!!! سخته یکیو پیدا کنی! مگه اینکه اونم مثل خودت پارتنراش نباشن! منم همه دوستام رفتن اینورو اونور! دیگه دوستای قبلیم نیستن
sam_o آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 02-17-2012, 03:28 PM   #229
afrasiabi
Junior Member

پستها: 13
در 10 پست 31 بار سپاسگزاری شده

سلام اینجوری که نگاه کردم اکثر دوستان فقط برای تفریح تنیس بازی میکنن اگه کسه هست که دنبال بیشرفت تو ورزش تنیس و دنبال قهرمان شدنه من حاضر یاد گرفتن از دوستان و ارتقا بازی هر دو طرف هستم .

من 3 ساله که توب میزنم سطح بازیمم اگه از خودم تعریف نکرده باشم ( که دارم میکنم ) خوب به بالا اگه کسی هست که هم سطح همدیگه باشیم و بتونیم به بیشرفت همدیگه کمک کنیم بم sبده 09192134043
afrasiabi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی afrasiabi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-18-2012, 01:59 PM   #230
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Armani نمایش پست ها
سلام
دوبي كسي پيدا مي شه كه پارتنر من بشه ؟ دو ساله بازي مي كنم

با سلام

من به دنبال یک پارتنر هستم که به صورت منظم و هفتگی مثلا روزهای زوج یا فرد در بعد از ظهرها پس از پایان وقت اداری بازی کنیم .
سطح بازی من متوسط - خوب هست

اگر مایل بودید به آدرس زیر ایمیل بزنید .
armnazari@gmail.com
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش