بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد چین (China Open)

آزاد چین (China Open)

8-14 مهر - پکن، چین

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما رافائل نادال پس از مسابقات چین به صدر برترین تنیسورهای جهان بازمیگردد ؟؟!!
بلی 40 81.63%
خیر 9 18.37%
رأی دهندگان: 49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-06-2013, 10:15 PM   #31
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

برد نواک و قهرمانی اش رو به همه هواداراش خصوصا دوست عزیزم سروش جان تبریک میگم .
به امید اوج گیری دوباره راجر نازنین
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-06-2013, 10:17 PM   #32
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

دوستان کسی میدونه از چه سایتی جز ی.و.ت.و.ب میشه هایلایت های مسابقات تنیس رو که به روزم باشه دریافت کرد
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-07-2013, 10:11 AM   #33
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نواک جوکوویچ و رافائل نادال چه گقتند:
نواک جوکوویچ چهارمین تاج و تخت اپن چین را برد . او در فینال با نتایج 6.3 و 6.4 نادال را شکست داد . جوکوویچ روز قبل شماره1 را به نادال داد . جوکوویچ بعد از بازی گفت : من به این پیروزی نیاز داشتم . من واقعا میخواستم دستهایم به جام برسد و در مقابل نادال برنده باشم که او تا کنون در سال 2013 بهترین بازیکن بوده است . این برد برای اعتماد بنفسم خیلی مهم بود . از لحاظ روحی و عاطفی نیز برای من مهم بود . جوکوویچ رکورد 19-0 برد و باخت را در بیجینگ دارد . او عنوان این تورنمنت را در سالهای 2009 (با شکست مارین سیلیچ کروات) 2010 (با شکست داوید فرر از اسپانیا) 2012 (با شکست جو ویلفریدسونگا) برده است . جوکوویچ اولین بازیکنی است که تورنمنت 500 امتیازی کورت سخت را برای 4 بار میبرد . او چک557 هزار و یکصد دلاری دریافت کرد . جوکوویچ گفت : مجددا هفته شگفت انگیزی برای من در اپن چین بود . من هنوز اینجا مسابقه ایی را نباخته ام . من شرایط اینجا را دوست دارم . من عاشق این کورت و جو اطراف تورنمنت هستم . کورت مرکزی استثنایی است و من از آن لذت میبرم . من سعی میکنم هر لحظه ایی را که هر سال اینجا میگذرانم با خوشی باشد . جوکوویچ 3 بازی قبلی خود را در رولند گاروس و راجرز کاپ مونترال کانادا و یو اس اپن را به نادال باخته بود . او در اینباره گفت : من مدیریت کردم که حریفی دشوار بمانم و تمرکزم را از دست ندهم . موردی که فکرمیکنم در مونترال و در یو اس اپن اتفاق افتاد و من تمرکزم را از دست دادم . من درسم را یاد گرفتم . آنها کمی دشوار و مسابقات نزدیکی بودند که من در کورت سخت به نادال باختم . مخصوصا در آخرین آن در یو اس اپن .
و اما رافائل نادال گفت:
من هیچ راه و روشی را پیدا نکردم که امروز او را متوقف کنم . او امروز بیش از حد برای من قوی بود . من امروز بهترین بازی ام را انجام ندادم اما او بازی سطح بالایی را به نمایش گذاشت مخصوصا سرویسهای کیفیت دار خوبی میزد . من در کل مسابقه قادر نبودم هیچ شانسی دا شته باشم وقتی او توپ را برمیگرداند . او توپ را خیلی در سطح پایین میفرستاد (منظور توپ به زمین میخورد کم بالا میامد)خیلی مشکل بود این توپها را به حالت تاپ اسپین برگرداند . او قادر بود توپها را به هر طرف که میخواهد هدایت کند . وقتی چنین حالتی در مقابل بازیکنی مانند نواک اتفاق میافتد . شمابیکاره میگردید . شما یک شانس هم نخواهید داشت.
(ترجمه و تنظیم توسط آقای علیپور عزیز)

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-07-2013, 04:46 PM   #34
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

جوكو فوق العاده بود. واقعا نادال شانسي براي بردن نداشت. هر سمتي كه خواس بازي رو هدايت كرد. سرويس عالي . بكهنداي جوكو از فورهنداي نادال قوي تر بود. 12 گيم از نادال گرفت كه در 10 تا از اونها خودش سرويس زده بود و از اين 10 گيم كه خودش سرويس زد فكر كنم توي 5 يا 6 گيم نادال حتي 15 هم نشد. كاملا بازي يكطرفه بود. ولي يقين دارم توي شانگهاي اين خبرا نيست
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hoomanjian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس - چین - 500 امتیازی - نادال - جوکوویچ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش