بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-09-2010, 01:10 PM   #1
delpie
Member

پستها: 56
سپاس: 31
در 54 پست 257 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andrey Goulobev Denis Istomin Illya Marchenko
Question به نظر شما بازیکنان آینده دار تنیس چه کسانی هستند؟

به نظز شما کدوم بازیکنا پتانسیل رنکینگ شدن رو در آینده دارن یا حرفی واسه گفتن دارند؟
delpie آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 01:18 PM   #2
delpie
Member

Arrow دیدگاه من

از دید من این بازیکنان دارای آینده خوبی هستند
denis istomin andrey goulobev,illya
marchenko,thomaz belluchi

البته در این بین من به بازی denis istomin و andrey goulobev
علاقه زیادی دارم.
امیدوارم تو rogers masters هم موفق باشند.همه به جدول اصلی رسیدن.
نظراتتون رو بدید ممنون
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 03:49 PM   #3
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

ernest gulbis
laura robson
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 04:00 PM   #4
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

juan martin delpotro
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 05:40 PM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpie نمایش پست ها
به نظز شما کدوم بازیکنا پتانسیل رنکینگ شدن رو در آینده دارن یا حرفی واسه گفتن دارند؟

دوست نازنینم، من دو هفته پیش، نظرم در مورد دو تا از تنیسورهای خوش استیل نوظهور رو در آخرین پست تاپیک زیر نوشتم. خیلی خوشجالم شدم که شما تور جهانی و تورنمنت هاش رو پیگیر هستین و «فقط و فقط» به دنبال رافا یا راجر و اخبار و حواشی اونها نیستید!
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2968

بازیکنان دیگری هم مدنظر دارم که بعداً عرض خواهم کرد.

با سپاس

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 07:18 PM   #6
delpie
Member

Arrow دیدگاه من

ممنون power vu
شما معلوم هست حرفهای هستید.من طرفدار ورزش تنیسم/چون توش زحمت کشیدم و لذت بردم و می برم.ببین مثلا کسانی که طرفدار فدرر هستن پیشبینی کردن که با falla بازی میکنه دور اول.اما بازی falla chella عالی بود.chella فوق العاده بود بدون unforce error
تو 1 ساعت برد.این زیبایی ورزش تنیسه/چیزی که من حدسشو میزدم/من اصلا از دنبال کردن زندگی و طرفداری رنکینگها نیستم/مثلا 3 سال پیش wawrinka رو دوست داشتم اما حال نه.چون حاشیه دار شد با پول.الانم goulobev.istomin.marchenko رو دنبال میکنم چون لذت میبرم که جوونا واسه هدفشون میجنگند
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 07:40 PM   #7
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
ممنون power vu
شما معلوم هست حرفهای هستید.من طرفدار ورزش تنیسم/چون توش زحمت کشیدم و لذت بردم و می برم.ببین مثلا کسانی که طرفدار فدرر هستن پیشبینی کردن که با falla بازی میکنه دور اول.اما بازی falla chella عالی بود.chella فوق العاده بود بدون unforce error
تو 1 ساعت برد.این زیبایی ورزش تنیسه/چیزی که من حدسشو میزدم/من اصلا از دنبال کردن زندگی و طرفداری رنکینگها نیستم/مثلا 3 سال پیش wawrinka رو دوست داشتم اما حال نه.چون حاشیه دار شد با پول.الانم goulobev.istomin.marchenko رو دنبال میکنم چون لذت میبرم که جوونا واسه هدفشون میجنگند
درود بر تو
با این طرز فکرت
درود
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 08:18 PM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
ممنون power vu
درود به شما دوست عزیز

از لطفی که به من داشتید سپاسگزارم. من حرفه ای که نیستم هیچ، در حد آماتور هم نیستم.

در مورد واورینکا گفتین. منم خیلی دلم میسوزه که انقدر افت کرده در این مدت! کاش دوباره یه تکونی به خودش بده و دقت ضرباتش و Foot Workش رو بهتر کنه تا انقدر UE نده سر آسون ترین توپ ها

با سپاس

ویرایش توسط PowerVu : 08-09-2010 در ساعت 08:29 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 09:08 PM   #9
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

در بخش مردان belluci isner gulbis در بخش زنان melanie oudin
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2010, 09:40 PM   #10
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
ممنون power vu
مرسی از این روحیه شماخیلی زیبا جواب دادید..منم باشما موافقم ایستمین و گولبف(فکر کنم درست نوشتم)این دو تو ویمبی و هامبورگ عملکرد خوبی داشتند..امیدوارم این دو به پیشرفت خودشون ادامه بدهند..متاسفانه بازیشون و من ندیدم ولی ایشالله به زودی خواهم دید.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
درود به شما دوست عزیز

از لطفی که به من داشتید سپاسگزارم. من حرفه ای که نیستم هیچ، در حد آماتور هم نیستم.

در مورد واورینکا گفتین. منم خیلی دلم میسوزه که انقدر افت کرده در این مدت! کاش دوباره یه تکونی به خودش بده و دقت ضرباتش و Foot Workش رو بهتر کنه تا انقدر UE نده سر آسون ترین توپ ها

با سپاس

واورینکا واقعا حیف شد!بازیکن خوبی بود ولی نمیدونم چرا یهو اینجور شد..بخاطر مسائل شخصیش اینجور سرش اومد.
dolgopolov یکی از بازیکنانیه که به نظر من در آینده میتونه موفق باشه!بازیش مقابل رافا جالب بود؛به نظر من خیلی اذیت رافا کرد و شاید هر کس دیگه تو اون بازی بود جای نادال شکست میخورد.
آلماگرو میتونه بازیش و بهتر از اینها بکنه موفق تر باشه.
گولبیس بازیکنیه که استعداد تاپ10 رو داره و به نظر من به این امر میرسه؛اگه تو حاشیه نباشه و مصدومیت مانع کارش نشه.
سانتیاگو جیرلدو بازیکن خوبیه ولی باید برای موفقیتش بتونه بیشتر تلاش کنه،من بازیش و دوست دارم
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)