بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > رافائل نادال (Rafa Nadal)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-31-2012, 06:39 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation ویدیوی کفش جدید Nike: مصاف کریس رونالدو و رافائل نادال در زمین تنیس

ویدیوی کفش جدید Nike: مصاف کریس رونالدو و رافائل نادال در زمین تنیس

Nike-Mercurial-Vapor-8-1.jpg

شرکت Nike در تازه ترین تیزر تبلیغاتی‌اش دو ستاره اصلی‌اش را رودرروی هم قرار داده است.

NikeMercurialVaporVIII_CR_Nadal_09_large.jpg

کریستیانو رونالدو و رافائل نادال در این تیزر تبلیغاتی که برای معرفی مدل جدید کفش مرکوری تهیه شده، با هم تنیس و فوتبال بازی می کنند.
حرکات کریس رونالدو در این ویدیو با توپ تنیس در نوع خود دیدنی است.

لینک مستقیم دانلود ویدیو FLV با حجم حدود 6.5 مگابایت:

1436650.jpg

Nike Football - Mercurial Vapor VIII - Cristiano Ronaldo vs. Rafa Nadal

کیفیت بهتر و HD این ویدیو 1:37 دقیقه‌ای در یوتیـوب نیز قابل تماشا است.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-31-2012, 09:01 PM   #2
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

کیفیت بهتر و HD این ویدیو 1:37 دقیقه‌ای در یوتیـوب نیز قابل تماشا است.
لینک دانلود همین فایل HD -لیچ شده است-:
RapidShare | HipFile | 34 MB

عکس از همین ویدیو

ویرایش توسط nima.a : 03-31-2012 در ساعت 09:11 PM
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-06-2012, 07:50 PM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

رویارویی کریس رونالدو و رافائل نادال در کورت چمن تنیس

شرکت در یک آگهی تبلیغاتی کمپانی نایک بهانه خوبی بود تا نادال و رونالدو در کنار هم قرار بگیرند.

Rafael Nadal, Spain

شرکت در آگهی تبلیغاتی نایک، بهانه خوبی بود تا کریستیانو رونالدو و رافائل نادال درکنار هم قرار بگیرند.این آگهی تبلیغاتی کفشهای Mercurial Vapor VIII بود.

دراینجا می‌توانید تصاویر منتخب رویارویی این دو قهرمان افسانه‌ای فوتبال و تنیس را در کورت چمن ببینید.

نادال هم دوست داشت تا پوشیدن این کفشها را تجربه کرده و حس رونالدو دراین کفشها را داشته باشد.

درجریان این کمپین تبلیغاتی رونالدو حرکاتی تماشایی را به نمایش گذاشت.

نادال بارها عشقش را به فوتبال ابراز کرده. او با دوستانی که در دنیای فوتبال دارد، شاید بتواند در دنیای فوتبال هم نامش را بیش از پیش جا بیندازد.

در جریان این کمپین تبلیغاتی رونالدو و نادال در کنار هم می‌گفتند و می‌خندیدند.

کفشها مال تو یا مال من؟

و این هم لباس‌های نایکی بود که رونالدو در این کمپین بر تن داشت

18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-06-2012, 07:53 PM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نادال، از رونالدو سوال می‌کند؛
کریس: همیشه انگیزه دارم، چون فوتبال زندگی من است

شام بیرون برویم و تنیس بازی می‌کنم. ولی زمان آزاد زیادی ندارم. دوست دارم دوستانم را ببرم. دوست دارم کارهایی انجام بدهم که هیچ ربطی به فوتبال ندارند. دوست دارم درکنار دوستانم باشم.

دو ستاره، رودرروی هم. بعد از شرکت در آگهی تبلیغاتی کمپانی نایک برای معرفی کفش جدید این کمپانی، کریستیانو رونالدو و رافا نادال، گفتگویی متفاوت داشتند. این بار این تنیس باز سرشناس اسپانیایی بود که از کریس سوال می‌پرسید و ستاره پرتغالی با صداقت تمام پاسخ سوالات نادال را می‌داد.

در این‌جا می‌توانید متن این گفتگو را مطالعه کنید:

• رافائل نادال: خب؛ این آگهی تمام شد و به من که خیلی خوش گذشت. به تو چطور؟
رونالدو: افتخاربزرگی بود که درکنار تو در این تبلیغ بودم. چون تو تنیس‌باز مورد علاقه من در ورزش محبوب تنیس هستی و شرکت در یک آگهی در کنار تو اتفاق ویژه ای است. من درفوتبال و تو در تنیس! یک افتخار بزرگ بود و واقعاً خوشحالم!

• رافا: برای من هم همین طور. تنیس چقدر دوست داری؟
رونالدو: مرسی. من از تنیس خیلی خوشم می‌آید و برخی از اعضای خانواده‌ام، مثل برادرم هم خوشش می‌آید و معمولاً با من بازی می‌کند. تنیس ورزشی است که علاوه بر فوتبال آن را دوست دارم و زمانی که وقت آزاد داشته باشم بازی‌های تنیس را دنبال می‌کنم؛ چون یکی از ورزشهای مورد علاقه من است.

• رافا: درکل چه رشته‌های ورزشی را دوست داری؟
عادت دارم بازیهای بسکتبال و فوتسال را دنبال ‌کنم. در مجموع ورزش را دوست دارم.

رافا: من هم همین طور. همیشه در حال تماشا کردن مسابقات ورزشی ام. تمام ورزشها را دوست دارم ولی ورزش مورد علاقه ام فوتبال است. خیلی ازبازیها را می‌بینم. همیشه بازیهای تو را می‌بینم و از گلهایت لذت می‌برم. عموی من هم مدافع بارسا و مایورکا بود.

• رافا: کفشهای جدیدت که طراحی نایک است، چطور است؟
من همیشه با این کفش‌ها بازی می‌کنم وبا آنها واقعا احساس راحتی می‌کنم. آنها به خوبی جواب داده اند.

• رافا: به جنس این کفشها دقت کرده ای؟بهتر در پا جا می‌افتند و به علاوه خیلی راحت هستند
بله. جنس آنها خیلی راحت است و فکر می‌کنم که جنس کفش مهمترین عامل در کفش است. پا خیلی راحت به این کفشها عادت می‌کند.

• رافا: درخارج ازدنیای فوتبال، دنیای مد را هم دوست داری؟ برایت مهم است که روی مد لباس بپوشی؟
راستش بله. همیشه مد را دوست داشته‌ام و علاقه دارم بدانم که آخرین مد چیست. ولی اینها برایم مثل عقده نیست. دوست دارم خوب لباس بپوشم. مدل موهایم هم برایم مهم است. برایم عادی است که افرادی مثل من و تو مراقب این جور چیزها باشیم. همیشه سعی می‌کنم که وجهه خوبی داشته باشم. دو خواهر من هم بوتیک لباس فروشی دارند؛ به همین خاطر قرار گرفتن در جریان مد، برایم سخت نیست. مد برایم خیلی مهم است

• رافا: اخیرا خیلی فوق العاده بازی می‌کنی و چندین هت‌تریک رابه نام خودت ثبت کرده ای ولی به من بگو این همه توپ یادگاری را کجا نگه می‌داری؟
واقعیت این است که در زندگی حرفه ای ام همیشه خوب بوده ام؛ چه سال گذشته وچه امسال، هرچند که هنوز افتخارات زیادی مانده که به آن دست بیابم. درمورد توپها باید بگویم که خیلی ساده است. در ابتدا همه توپها را نگه می‌داشتم ولی الان نه؛ الان توپها را به دوستانی که آنها را از من می‌خواهند، هدیه می‌کنم . دیگر توپها را نگه نمی‌دارم و هرکسی بخواهد توپها را به آنها هدیه می‌دهم

• رافا: در زندگی ات چه کسی به تو کمک کرده تا این رونالدوی امروزی باشی؟
فکر می‌کنم که خانواده ام، عامل اصلی موفقیت حرفه ای من بودند. به علاوه، تمام افرادی که در طول کارنامه ورزشی ام به من کمک کردند، نه فقط درپرتغال، بلکه درمنچستر و در مادرید. اگر یکی درمیان افراد خوبی محاصره شده باشد، می‌تواند به اوج برسد. درمورد من، همیشه افراد به من پند و نصایح خوبی می‌دادند و همه به من کمک می‌کردند تا بهتر شوم و به علاوه سعی می‌کردم تا به حرف کسانی که بیشتر می‌دانند، مثل مربیان و یا افرادی که در دنیای فوتبال می‌شناختم گوش کنم. چون فقط این طور است که می‌توانی به عنوان یک انسان و یک فوتبالیست رشد کنی.

• رافا: امسال یکی از بزرگترین رویدادهای فوتبالی رخ می‌دهد. نظرت درمورد یورو 2012 چیست؟
همیشه انگیزه‌های زیادی برای فوتبال بازی کردن دارم؛ چون فوتبال زندگی من است

• رافا: جدای از زندگی حرفه ای ات به عنوان یک فوتبالیست؛ در وقتهای آزادت چه می‌کنی؟
دوست دارم با دوستانم باشم؛ شام بیرون برویم و تنیس بازی می‌کنم. ولی زمان آزاد زیادی ندارم. دوست دارم دوستانم را ببرم. دوست دارم کارهایی انجام بدهم که هیچ ربطی به فوتبال ندارند. دوست دارم درکنار دوستانم باشم

• رافا: برایت بهترین ها را در ماه‌های آتی و در تابستان آرزو می‌کنم. امیداروم درتیم ملی پرتغال هم موفق باشی.
کریس رونالدو: مرسی رافا، تو هم همین طور...

20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش