بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > نواك جوكوويچ (Novak Djokovic)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-27-2012, 01:52 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation نوواک جوکوویچ: مسی بهترین فوتبالیست دنیاست و هر سال بهتر از قبل می‌شود

نوواک جوکوویچ: مسی بهترین فوتبالیست دنیاست و هر سال بهتر از قبل می‌شود

تنیس‌باز صربستانی در گفت و گو با ESPN به تمجید از لیونل مسی پرداخته

Lionel Messi - Barcelona

نوواک جوکوویچ، تنیس‌باز سرشناس صربستانی و مرد شماره یک تنیس دنیا مثل خیلی از ورزشکاران دیگر، شانس تماشای بازیهای بزرگ فوتبال را از دست نمی‌دهد.

او در گفت و گو با ESPN که در روزنامه اسپورت کاتالونیا هم بازتاب یافته، به تمجید از ستاره ریزنقش آرژانتینی بارسا پرداخته و گفته: «دو سال است که مسی بهترین فوتبالیست دنیاست و هر سال در بارسا بهتر از سال قبل می شود. در حال حاضر بارسلونا بهترین تیم دنیاست. عملکرد مسی در داخل و خارج از زمین چمن الگوی خوبی برای کودکانی است که دوست دارند فوتبالیست شوند.»

جوکوویچ در ادامه صحبتهایش به دیداری که دراواخر سال گذشته میلادی در دوبی و با دیه‌گو آرماندو مارادونا داشت اشاره کرده و گفت: «مارادونا یک افسانه جهانی است. او فوق العاده بود و مرا هم روی فرم آورد. مارادونا مرا مجبور کرد که درتمام زمین تنیس حرکت کنم و من را واقعا متعجب کرد؛ چون خیلی خوب توانایی های فوتبالی اش را به نمایش گذاشت و واقعا حس رقابتی خوبی دارد.»

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 03:07 PM   #2
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

دمش گرم حقیقتو گفته .
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 03:13 PM   #3
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

تا وقتیکه عمو پلاتینی رو کار باشه همینه که هست !! امسال حقش بود ولی خداییش سال قبل حق اشنایدر رو خوردن وقتی اسمش رو گفتن (سال قبل) خودش هم باورش نمی شد !!
امیدوارم نوک هم برسه فینال تا نادال عزیز بزنه داغونش کنه تا دیگه از این حریفا نزنه !!
Viva Real Madrid
Viva Cristiano
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 04:41 PM   #4
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

آقا این خبر دروغه ، متاسفانه همه از سایت گل کپی میکنند و بهتر از این نمیشه .
دوست عزیز میدونم طرفدار بارسا هستی باش ، طرفدار مسی هستی باش ، اما بزرگان ورزش رو نیار بچسبون به مسی و بارسا . نوواک طرفدار آرسنال هست این بارها شاهد بودیم ، مخصوصآ مسابقات لندن که با بازیکنان آرسنال شام رفته بود رستوران و بازیکن مورد علاقه اش هم ون پرسی و تیری آنری بودند . نوواک هم بهترین ورزشکار سال 2012 شد ، ازش پرسیدند مسی سوم شد ، حقش اول نبود ؟؟؟ گفت اون بهترین بازیکن جهان فوتبال شد ، خبر دروغه کامله . همون طور که میدونید دوم هم اون گلف باز بریتانیایی شد که خیلی جوون است بعد مسی شد .
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 05:17 PM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
آقا این خبر دروغه ، متاسفانه همه از سایت گل کپی میکنند و بهتر از این نمیشه .
دوست عزیز میدونم طرفدار بارسا هستی باش ، طرفدار مسی هستی باش ، اما بزرگان ورزش رو نیار بچسبون به مسی و بارسا . نوواک طرفدار آرسنال هست این بارها شاهد بودیم ، مخصوصآ مسابقات لندن که با بازیکنان آرسنال شام رفته بود رستوران و بازیکن مورد علاقه اش هم ون پرسی و تیری آنری بودند . نوواک هم بهترین ورزشکار سال 2012 شد ، ازش پرسیدند مسی سوم شد ، حقش اول نبود ؟؟؟ گفت اون بهترین بازیکن جهان فوتبال شد ، خبر دروغه کامله . همون طور که میدونید دوم هم اون گلف باز بریتانیایی شد که خیلی جوون است بعد مسی شد .
کاربر تازه وارد عزیز!!!

گرچه من به هیچ عنوان دلم نمی‌خواد به چنین پیام‌هایی (یا در واقع اسپم‌هایی!) پاسخ بدم اما گویا این چند روز خیلی این‌جا بی حساب و کتاب شده و مدیریت محترم هم انگار تشریف ندارند و چند ماهی می‌شه که سایت رو دو دستی تقدیم دوستان گرمابه و گلستان‌شان و تندروی‌های عده‌ای کرده‌اند! بنابراین «مجبورم» جهت تنویر افکار، مطالبی چند را بنویسم!

شما ابتدا در این یکی دو روزی که به تنیس تاکرز تشریف آوردین، یه مقدار در مورد دیگران در این سایت تحقیق کنید و بعد تز دکترا صادر کنین.

• اولاً سایت "GOAL" یکی از معروفترین سایت‌های ورزشی جهان هست و آبروی خودش رو با خبر کذب نمی‌بره!
  • دوماً شما طبق چه مدرکی می‌فرمایین سایت گل خبر دروغ نوشته؟! (شما توی رویترز یا اسوشیتد پرس تشریف دارین یا تو کمپ نوواک هستین؟)
  • سوماً اگر کسی طرفدار مثلاً کریستال پالاس باشه و دو سال لیونل مسی بهترین بازیکن جهان بشه، اگر ازش بپرسن، میگه بهترین بازیکن جهان مهاجم تیم محبوبش کریستال پالاسه؟!!!! یعنی انقدر کوته فکره؟!
  • چهارماً اینکه اگر نمی‌دونین، بدونین که بنده سال‌هاست طرفدار دو آتیشه رئال مادرید هستم و از باخت‌های اخیر به بارسلونا خون گریه می‌کنم اما دم نمی‌‌زنم.

شما آنقدر «نابغه» هستید که تصور می‌کنید اگر کسی خبری در سایت درج کنه حتماً طرفدار اون خبر هست غافل از اینکه، در تنیس تاکرز اخباری که حس بشه مرتبط با تنیس و دنیای تنیس‌بازان هست نوشته می‌شه.

واقعاً برای خودم متاسفم که باید جواب چه «بدیهیات‌»ـی رو بدم!!!

اینم از وضعیت تنیس تاکرز که سال‌ها چه «چه ایده‌آل هایی» رو براش متصور بودم!!! افسوس و هزاران افسوس...

خوش باشید و از این وضعیت حال حاضر این‌جا حــــَـــــظ ببرید!

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 05:40 PM   #6
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
کاربر تازه وارد عزیز!!!

گرچه من به هیچ عنوان دلم نمی‌خواد به چنین پیام‌هایی (یا در واقع اسپم‌هایی!) پاسخ بدم اما گویا این چند روز خیلی این‌جا بی حساب و کتاب شده و مدیریت محترم هم انگار تشریف ندارند و چند ماهی می‌شه که سایت رو دو دستی تقدیم دوستان گرمابه و گلستان‌شان و تندروی‌های عده‌ای کرده‌اند! بنابراین «مجبورم» جهت تنویر افکار، مطالبی چند را بنویسم!

شما ابتدا در این یکی دو روزی که به تنیس تاکرز تشریف آوردین، یه مقدار در مورد دیگران در این سایت تحقیق کنید و بعد تز دکترا صادر کنین.

• اولاً سایت "GOAL" یکی از معروفترین سایت‌های ورزشی جهان هست و آبروی خودش رو با خبر کذب نمی‌بره!
  • دوماً شما طبق چه مدرکی می‌فرمایین سایت گل خبر دروغ نوشته؟! (شما توی رویترز یا اسوشیتد پرس تشریف دارین یا تو کمپ نوواک هستین؟)
  • سوماً اگر کسی طرفدار مثلاً کریستال پالاس باشه و دو سال لیونل مسی بهترین بازیکن جهان بشه، اگر ازش بپرسن، میگه بهترین بازیکن جهان مهاجم تیم محبوبش کریستال پالاسه؟!!!! یعنی انقدر کوته فکره؟!
  • چهارماً اینکه اگر نمی‌دونین، بدونین که بنده سال‌هاست طرفدار دو آتیشه رئال مادرید هستم و از باخت‌های اخیر به بارسلونا خون گریه می‌کنم اما دم نمی‌‌زنم.

شما آنقدر «نابغه» هستید که تصور می‌کنید اگر کسی خبری در سایت درج کنه حتماً طرفدار اون خبر هست غافل از اینکه، در تنیس تاکرز اخباری که حس بشه مرتبط با تنیس و دنیای تنیس‌بازان هست نوشته می‌شه.

اینم از وضعیت تنیس تاکرز که سال‌ها چه «چه ایده‌آل هایی» رو براش متصور بودم!!! افسوس و هزاران افسوس...

خوش باشید و از این وضعیت حال حاضر این‌جا حــــَـــــض ببرید!

خودتو ناراحت نکن پاور جان ایشون 2 روزه تشریف آوردند و از پست هاشون معلومه چه شخصیتی دارند.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 05:41 PM   #7
Maani
Senior Member

آواتار Maani

نقل قول:
نوشته اصلی توسط FaRzIn نمایش پست ها
تا وقتیکه عمو پلاتینی رو کار باشه همینه که هست !! امسال حقش بود ولی خداییش سال قبل حق اشنایدر رو خوردن وقتی اسمش رو گفتن (سال قبل) خودش هم باورش نمی شد !!
امیدوارم نوک هم برسه فینال تا نادال عزیز بزنه داغونش کنه تا دیگه از این حریفا نزنه !!
Viva Real Madrid
Viva Cristiano

مگه بهترین بازیکن جهان رو عمو پلاتینی انتخاب میکنه؟
نمیدونی چه جوری رای گیری میکنند الکی نگو
بهترین بازیکن رو مربی ها تیم های ملی + کاپیتان های تیم ملی و روزنامه نگارها انتخاب میکنند.
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 09:26 PM   #8
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
کاربر تازه وارد عزیز!!!

خوش باشید و از این وضعیت حال حاضر این‌جا حــــَـــــظ ببرید!

1.کلا کسی تو این سایت اعصاب درست حسابی نداره
2.سه روز هست تو این سایت عضو شدم ، تو این سه روز ، همه به منه بدبخت گیر دادن
3.خبری که سایت پارسی گل زد ، در زبان اینترنشنالش اصلآ وجود نداشت
4.سایت گل چندی پیش مسی رو به عنوان بهترین ورزشکار جهان در سال 2011 معرفی کرد ، در صورتی مسی سوم شد ، جکوویچ نخست و گلف باز انگلیسی 2 شد
5.اصلآ خوش نیستم و از این وضعیت حال حاضر هم حظ نمیبرم ، تنیس تاکرز با عضو شدن آدم هایی مثل من بد شده واقعآ ، افسوس و هزار افسوس که من عضو شدم که هزاران نفر ناراحت بشوند . چه اشتباهی کردم
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 09:38 PM   #9
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
خودتو ناراحت نکن پاور جان ایشون 2 روزه تشریف آوردند و از پست هاشون معلومه چه شخصیتی دارند.
2روز هست اومدم تو این سایت ، همه کلید کردن رو منه ا........ . از پست هام هم معلومه چه شخصیتی دارم ، اگه با اومدن من به این سایت کسی ناراحت شده ، بگه زیاد بودن ، بنده چشم ، میرم دیگه هم نمیام . انواع بی احترامی ها به من شد دوست عزیز ، شما بیا پیغام های خصوصی که برام فرستادن رو بخون ، من به جای اینکه جوابشونو بدم ، ازشون سپاس گزار شدم . شاید شما راست میگی ، از پستها میشه شخصیت رو شناخت
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-27-2012, 11:30 PM   #10
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mani0002 نمایش پست ها
حالا شما چرا از اب گل الود ماهی می گیری ؟ پاور جان یه چیزی گفت جوابشم کاربر جدید داده حالا شما باید برگردی شخصیت تعیین کنی واسه کسی ؟!!!
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش