بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-13-2015, 08:16 PM   #1
Ali Djokovic
Member

آواتار Ali Djokovic

پستها: 61
سپاس: 183
در 61 پست 426 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic Roger Federer Maria Sharapova
پیش فرض دل پوترو:لحظه ای بزرگ برای من (+هایلایت اولین بازی او بعد از مصدومیت)

دل پوترو در اولین مسابقه خود بعد از مصدومیت مچ دستش در فوریه سال گذشته،با نتیجه 3-6 و 6-7 (4) مقابل سرگی استاخوفسکی در مسابقه 250 امتیازی در سیدنی که مدافع قهرمانی هم هست به پیروزی رسید

دل پوترو:"این یک لحظه بزرگی برای من بود. من فکر میکنم که در اولین بازیم بعد از 10 ماه مصدومیت خوب بازی کردم.من به خوبی سرویس میزدم ، فورهند هام هنوز به خوبی کار میکنه، پس این نشونه ی خوبی برای آیندست.باید سخت روی بکهندم و جنبشم کار کنم،ولی الان باید درباره بازگشتم فکر کنم و از این لحظات لذت ببرم."

"من تو خونه برای مدت طولانی ای بودم و این واقعا غم انگیز بوده. صادقانه بگم من انتظار همچین لحظه ای رو تو این وقت از فصل نداشتم،من واقعا خیلی خوشحال هستم.من میخواهم این لحظه رو با کسایی که در سال گذشته پشت سر من بودن (هوامو داشتن) به اشتراک بزارم ولی همه اونا تو آرژانتین هستن،پس اونا رو یک بار دیگه به زودی ملاقات میکنم"
دل پوترو در ست اول موفق شد 3-6 پیروز شود. استاخوفسکی ست دوم را به تایبریک کشاند ولی دل پوترو قادر به این بود که بازی را در یک ساعت و 21 دقیقه به اتمام برساند.

دل پوترو که در حال حاضر بعد از غیبت طولانی اش در رده 338 قرار دارد با فابیو فوگینی که در سید اول این مسابقات قرار دارد در دور دوم روبرو خواهد شد.این اولین بازی آنها در تور جهانی ای تی پی است

در مورد وضعیت مچ دست :"فکر میکنم وضعیت مچم خوبه.حتما فردا برای بازی آماده میشم.من درمانم هم انجام میدم.حدود یک ساعت از وقتم رو در روز میگیره.احتمال میرفت بعد از این فشار بازی بدتر بشه ولی الان حالم خوبه.تا امشب یا فردا صبح میبینم که وضعیتش چطور میشه ولی دکترم هوامو داره.اون هر روز به من اعتماد به نفس بزرگی میده پس همچنان مثبت فکر میکنم و هنوز میخوام تنیس رو ادامه بدم."
دل پوترو سال گذشته با شکست دادن برنارد تامیک در فینال سیدنی به 18همین قهرمانی خودش دست پیدا کرد
هایلایت بازی:
http://urlx.ir/SMh

ترجمه و آپلود: خودم
Ali Djokovic آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ali Djokovic به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-14-2015, 03:20 PM   #2
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"
پیش فرض پاسخ : دل پوترو:لحظه ای بزرگ برای من (+هایلایت اولین بازی او بعد از مصدومیت)

امروز هم با فوگینی بازی خوبی داشت مخصوصا دو ست بایانی ولی همینطور که خودش گفت بکهنداش و حرکاتش هنوز کنده باید روبه راهشون کنه ولی فکر کنم برای دو گرند بایانی قشنگ آماده شه.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-23-2015, 06:55 PM   #3
siavash4
Member

آواتار siavash4

پستها: 52
سپاس: 67
در 37 پست 247 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Del potro Federer Wawrinka
پیش فرض پاسخ : دل پوترو:لحظه ای بزرگ برای من (+هایلایت اولین بازی او بعد از مصدومیت)

دل پوترو تنیس فوق العاده ایه محکم ترین فورهدا رو داره
siavash4 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش