بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > آموزش و یادگیری > مشاوره و گفتگو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-23-2013, 06:39 PM   #101
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sj.pro نمایش پست ها
درود

ممنون راهنمایی ها دوستان

فقط یه مطلب

هزینه کردن من شخصا به یه چیز عمر دار و خوب آدم پول میده ( به طور مثال یه زین واسه اسب 5000 $ آدم میده 15 سال هم عمر می کنه )

بدیه اینجا اینکه آدم سخت می تونه بهفمه جنس اصل هست و یا یه فیک با کیفیت !

من همین جور نظراتو می خوندم مثلا یه کفش حتی 500 تومان بخرم عمرش مفیدش 1 تا 2 سال هست
و راکت واسه زهکشی دوباره ...

نمیدونم

حالا واسه اولیت واسه خرید دوستان چه پیشنهادی میدن

راکت خیلی خوب بگیرم ؟
یا
کفش خیلی خوب بگیرم و یه راکت معمولی

و بلعکس

در نهایت از تمام این وسایل کدوم به نظرتون مهمتره ( بخود بازیکنم بستگی داره اکا سخت افزار هم امیت خاص خودشو داره )

یکم تو هم نوشتم

ممنون از راهنمایی دوستان
ببین شما برای یه زین اسب 5000 دلار پول میدی و 15 سال برات عمر میکنه اما شما هم در نظر بگیر که در هفته چند روز و روزی چند ساعت اسب سواری میکنی؟
اگه شما هفته ای فقط 3 روز و روزی هم3 ساعت اسب سواری کنی اصلا ارزش خرید زین 5000 هزار دلاری رو نداره.
کسی میره زین 5000 دلاری میخره که به صورت حرفه ای.هر روز پیوسته و روزی هم 6 ساعت تمرین میکنه و همینطور ازش حمایت میشه یعنی ساپورت میشه.
کفش هم که هرچی جنسش با کیفیت تر و بهتر باشه و اپشن هاش بیشتر خب قیمتش بالاتر و عمرش هم بیشتر.این هم بستگی داره شما چقدر از کفش استفاده میکنی(بنده کفش دیدم یارو گفت اگه هر روز بپوشی نهایت 6 ماه برات عمر کنه.کفش هم دیدم که تا 3 سال توی پای فرد بوده و هر روز ازش استفاده میکرده وتمیز نگه داشته.شما اگه با فکش تنیس بری فوتبال بازی کنی خب اره شاید عمرش 3 ماه کمتر بشه)
زه راکت هم خدمتت عرض کنم که باز هم بستگی به خودت داره یعنی اگه شما خیلی تنیس بازی میکنی مثلا هفته ای 5 روز و زیاد بازی میکنی و ضربات خیلی قوی و به صورت حرفه ای میزنی باید 2 هفته یک بار یا شاید هم هفته ای یک بار زه رو عوض کنی.بازیکنان حرفه ای به دلیل تمرین زیاد و شیدید هر هفته شاید 2 بار هم زه عوض کنند.

خب اولویت معلومه از بین گزینه هایی که گفتی به هرکی بگی میگه راکت خیلی خوب بگیر تا کفش خیلی خوب)

این دوست قبلیمون mspaam من حرفت رو خوب متوجه نشدم.مثلا اگر الان من راکت speed mp 300 رو دارم بعدا باید یه راکت مشتی تر بخرم؟چجوریه؟قاطی کردم
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 04-23-2013, 08:37 PM   #102
sj.pro
Junior Member

پستها: 15
سپاس: 7
در 3 پست 4 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر شاراپوا
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
ببین شما برای یه زین اسب 5000 دلار پول میدی و 15 سال برات عمر میکنه اما شما هم در نظر بگیر که در هفته چند روز و روزی چند ساعت اسب سواری میکنی؟
اگه شما هفته ای فقط 3 روز و روزی هم3 ساعت اسب سواری کنی اصلا ارزش خرید زین 5000 هزار دلاری رو نداره.
کسی میره زین 5000 دلاری میخره که به صورت حرفه ای.هر روز پیوسته و روزی هم 6 ساعت تمرین میکنه و همینطور ازش حمایت میشه یعنی ساپورت میشه.
کفش هم که هرچی جنسش با کیفیت تر و بهتر باشه و اپشن هاش بیشتر خب قیمتش بالاتر و عمرش هم بیشتر.این هم بستگی داره شما چقدر از کفش استفاده میکنی(بنده کفش دیدم یارو گفت اگه هر روز بپوشی نهایت 6 ماه برات عمر کنه.کفش هم دیدم که تا 3 سال توی پای فرد بوده و هر روز ازش استفاده میکرده وتمیز نگه داشته.شما اگه با فکش تنیس بری فوتبال بازی کنی خب اره شاید عمرش 3 ماه کمتر بشه)
زه راکت هم خدمتت عرض کنم که باز هم بستگی به خودت داره یعنی اگه شما خیلی تنیس بازی میکنی مثلا هفته ای 5 روز و زیاد بازی میکنی و ضربات خیلی قوی و به صورت حرفه ای میزنی باید 2 هفته یک بار یا شاید هم هفته ای یک بار زه رو عوض کنی.بازیکنان حرفه ای به دلیل تمرین زیاد و شیدید هر هفته شاید 2 بار هم زه عوض کنند.

خب اولویت معلومه از بین گزینه هایی که گفتی به هرکی بگی میگه راکت خیلی خوب بگیر تا کفش خیلی خوب)

این دوست قبلیمون mspaam من حرفت رو خوب متوجه نشدم.مثلا اگر الان من راکت speed mp 300 رو دارم بعدا باید یه راکت مشتی تر بخرم؟چجوریه؟قاطی کردم
درود

فقط در مورد زین بگم اسب که گفتین منظور جنس و نو کارایی هست و ارزش والا داره به جایه اینکه هرسال یه زین عرب و انگلیسی بگیری
واسه همینم میگم یه کفش حالا نمیدونیم اصل هست یا نه 400یا 500 بدیم بده چند ماه باز بریم عین همونو بگیره ( حالا به جو ایران کاری ندارم که مد شده مارک دار و ... ( قصه شده واسه خودش )
اون 5000 تا کمتر کسی که مبتدی هست میده ولی کسی اسب داره و از بچگی بازی میکنه ( مثلا منم از روز اول زین یا کلاه یا .. فلان بگیرم ) بستگی به هم سطح داره و نوع ارزش و لذتی که می خوای ببری
فرق می کنه

هر چیزی ام جایه خودشو داره
مثلا با راننیگ فوتبال بازی بکنی 3 ماه عمر نداره
هر زمینه ورزشی کفش محصوص به خودشو می خواد اما طول عمر با نوع ورزشی که انجام میدی فرق می کنه

ممنون

ویرایش توسط sj.pro : 04-23-2013 در ساعت 08:46 PM
sj.pro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 04-23-2013, 08:54 PM   #103
amir k2
Member

آواتار amir k2

ببین کفش تنیس الان توی ایران نمایندگی های درست حسابی adidas و nike و wilson میفروشند که خوب nike گرون هستش و بعدش هم adidas و بعد هم wilson.کفش های نایک واقعا کفش های جون دار و خوبی هستند و قیمت هاش هم بالای 400 هست حتی 700 هم فکر کنم برسه چون کفش صورتی راجر رو یکی از کیش خریده بود 560 ایران 100 تومن بزار روش ببین چند میشه
adidas هم کفش هاش خوبه ولی خب قیمتش بالاست.کفش های ویلسون هم خب مختص تنیس هست همونجور که wilson مارک تنیس هست و کارش مختص تنیس هست کفش هاش هم خوب هستند و به درد تنیس میخورند

شما به نظرم در درجه اول راکت خوب بگیر و بعد کفش.حالا نمیدونم وضعیت مالیت چجوریه.ولی هرچی رفتی جلوتر بعدش لباس هم بگیر
قدیمی 04-24-2013, 12:51 AM   #104
sj.pro
Junior Member

نقل قول:
ببین کفش تنیس الان توی ایران نمایندگی های درست حسابی adidas و nike و wilson میفروشند که خوب nike گرون هستش و بعدش هم adidas و بعد هم wilson.کفش های نایک واقعا کفش های جون دار و خوبی هستند و قیمت هاش هم بالای 400 هست حتی 700 هم فکر کنم برسه چون کفش صورتی راجر رو یکی از کیش خریده بود 560 ایران 100 تومن بزار روش ببین چند میشه
adidas هم کفش هاش خوبه ولی خب قیمتش بالاست.کفش های ویلسون هم خب مختص تنیس هست همونجور که wilson مارک تنیس هست و کارش مختص تنیس هست کفش هاش هم خوب هستند و به درد تنیس میخورند

شما به نظرم در درجه اول راکت خوب بگیر و بعد کفش.حالا نمیدونم وضعیت مالیت چجوریه.ولی هرچی رفتی جلوتر بعدش لباس هم بگیر
درود

ممنون از راهنمایی

منم یه کفش می خوام واسه تنیس /در مورد نمایندگی گفتی کیش پاییز خودم نمایندگی شو رفتم همشون قلابی

هیچ کدومش سنسور نداشت
درد من اینکه میریم پول یه برند اورجینال میدیم اما اکثرا فیک هست که با کیفیت هست
قدیمی 04-24-2013, 01:21 AM   #105
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:

در مورد زه باید بگم که اگه در سطح متوسط و عالی هم باشی و ضربات محکم تاپ اسپین هم به توپ برنی و هر روز هم بازی کنی نیازی نیست که هر هفته زهت رو عوض کنی. زه های پلی استر زودتر از زه های دیگه تنشن از دست می دن و اونایی که خیلی دیگه حساسن هر دو هفته یه بار عوضشون می کنن. اما با توجه به بالا بودن هزینه ی عوض کردن زه، بهتره زمانی که دیگه حس کردین زهتون اصلاً کارآیی سابق رو نداره و اکثر ضربه هاتون بیرون می رن، اون رو عوض کنین. اگر از زه های نایلون استفاده می کنید، می تونید مدت طولانی تری از اونا استفاده کنین چون خیلی دیرتر تنشنشون رو از دست می دن. بدی این زه های نایلون اینه که اون کارآیی زه های پلی استر رو ندارن و برای همین هم حرفه ای ها از این زه ها استفاده نمی کنن.

به طور کلی بهتره که زهتون رو دست کم هر سه ماه یه بار عوض کنین.

در مورد راکت Speed Mp 300 شما هم قبلاً توضیح دادم که این راکت واسه ی سبک مبتدی نیست و شما می تونید حالا حالا ازش استفاده کنین، فقط این مدتی که طول می کشه تا از مبتدی به متوسط برسی ممکنه نتونی با اون قدرتی که بقیه به توپ ضربه می زنن ضربه بزنی، ولی بعداً که بازیت بهتر شد اون رو هم یاد می گیری. مشکل شروع کردن با یه راکت سبک متوسط یا عالی اینه که یا توپ هات از تور رد نمی شن یا اینکه همه اش می رن توی اوت و اگه آدم صبوری نباشی ممکنه کلاً بی خیال این ورزش بشی.

نقل قول:
بکفش های ویلسون هم خب مختص تنیس هست همونجور که wilson مارک تنیس هست و کارش مختص تنیس هست کفش هاش هم خوب هستند و به درد تنیس میخورند
ویلسون مارک مختص تنیس نیست (تا اونجایی که می دونم فقط بابولات هست که به طور تخصصی فقط تنیس کار می کنه) و در زمینه ی ورزش های متعددی فعالیت می کنه. لیست کامل ورزش هایی که ویلسون واسشون لوازم ورزشی تولید می کنه عبارتند از:

badminton, baseball, basketball, softball, football, golf, racquetball, soccer, squash, tennis, and volleyball.

ویرایش توسط mspayam : 04-24-2013 در ساعت 03:55 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-24-2013, 08:12 PM   #106
sj.pro
Junior Member

دوستان

به نظر شما از دبی راکت و کفش بگیرم یا داخل ایران با همه این تفاصیل

و دوست گرامی mspayam به نظر شما واسه منی که مبتدی هستم چه راکتی انتخاب کنم که حداقل 1 سال به کارم بیاد ( بین راکت های دو شرکت بابولات و ویلسون )
قدیمی 04-25-2013, 03:48 AM   #107
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:

و دوست گرامی mspayam به نظر شما واسه منی که مبتدی هستم چه راکتی انتخاب کنم که حداقل 1 سال به کارم بیاد ( بین راکت های دو شرکت بابولات و ویلسون )
من از اونجایی که نمی دونم توی ایران دقیقاً چه راکت هایی هستن، نمی تونم دقیقاً مدل خاصی رو بهت معرفی کنم، اما توی موضوع انتخاب راکت یه پست طولانی در مورد انتخاب راکت نوشتم که اینجا می تونی پیداش کنی:
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=1761&page=71

غیر از این خود سایت بابولات و ویلسون هم گزینه ی انتخاب راکت رو دارن که لینکش اینجاست:
http://www.babolat.com/product-selector/racket
http://www.wilson.com/en-us/tennis/r...cket-selector/

امیدوارم این اطلاعات در انتخاب راکت به دردت بخوره.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-25-2013, 09:03 AM   #108
amir k2
Member

آواتار amir k2

نقل قول:
دوستان

به نظر شما از دبی راکت و کفش بگیرم یا داخل ایران با همه این تفاصیل

ببین من جای تو باشم از اونجایی که سایز پام بزرگ هست و بین 46 و 47 هست ترجیح میدم از دبی کفش بیارم چون اینجا کفش درست حسابی مشتی و به روز اصلا پیدا نمیشه یعنی اگر هم پیدا کنی با قیمت دبی بسنجی میبینی 200 تومن هم گرون تره.
راکت اینجا همه مدلی هستش ولی خب گرون هستند.خیلی گرون.رات بابلات که تا 900 هم قیمتاش میره با این حال اگر میتونی هر 2 رو از دبی بیار.ضرر که نمیکنی
کاربر زیر از شما amir k2 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 04-25-2013, 07:03 PM   #109
sj.pro
Junior Member

درود

می خوام نظرتونو در مورد کفشی که گرفتم بدونم ( هم قیمت و غیره )

wilson

M Tour Ikon

WRS 988300
ساخته ویتنام هم هست
390 تومن به پول ما

ویرایش توسط sj.pro : 04-25-2013 در ساعت 07:15 PM
قدیمی 04-25-2013, 07:13 PM   #110
sj.pro
Junior Member

راکت هم six - one فدرر 2012 900 به پول ما
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)