بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

12-25 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-08-2017, 08:25 AM   #21
sorina_1100
Member

آواتار sorina_1100

پستها: 89
سپاس: 41
در 68 پست 309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال کرولاین وزنیاکی
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم سال (ویمبلدون)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zhako نمایش پست ها
اتفاقا دوست داریم با فدرر کبیر بیاد فینال دوباره از راجر ببازه.چون دیگه تنیس بعداز فدرر لذتی نداره
انقد باخته به نادال که قشنگ عقده برد دارین
حستون شبیه حس لیکرزی ها نسبت به بوستون سلتیکس هست
sorina_1100 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-08-2017, 08:26 AM   #22
sorina_1100
Member

آواتار sorina_1100

پستها: 89
سپاس: 41
در 68 پست 309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال کرولاین وزنیاکی

نادال کلا روی چمن خیلی بهش امیدی نیست مگه اینکه معجزه کنه یه قهرمانی دیگه روی چمن بیاره ، همون یکی هم که آورد ازش توقع نداشتم
sorina_1100 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-08-2017, 09:32 AM   #23
farhad20
Member

آواتار farhad20

پستها: 74
سپاس: 169
در 55 پست 219 بار سپاسگزاری شده

ماشاا... باز هم خوبه هوادارای نادال دوتا بیشتر نیستند که پست میزارن .اگر امار بگیرن پستاشون از هوادارای فدرر بیشتره.
در مورد اینکه چرا عکس نادال رو نداختن کنار بقیه.یه نگاه به همون تصویربینداز ببین اون دوتا بانو چقدر توی ویمبلدون شناخته شده هستند.توی پست رولند گاروس تصویر چه کسایی بود ؟چون من ندیدم
اما چرا نادال اینهمه مصدوم میشه؟چشم نخوره اندام عضلانی داره واز وقتی راه افتاده عموجان راکت داده دستش.ولی وقتی میره رستوران ظرف داغو میگیره انگشتاش میسوزه خودش مقصره
اینکه جوکو و اندی تو دوران اوفول هستند که راجر میبره شامل دورانی میشه که نادال هم داره میبره
اما به اندی وجوکو باید هزار افرین گفت که صبور بودند و پشتکار داشتند تا از راجر و نادال توی رنکینگ بالاتر قرار بگیرند .

امیدوارم هوادارای هیچکدوم از بیگ4 از بنده دلخور نشن بخاطر به اشتراک گذاشتن نظراتم
farhad20 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما farhad20 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-08-2017, 09:35 AM   #24
farhad20
Member

آواتار farhad20

نقل قول:
نوشته اصلی توسط i.emad1990 نمایش پست ها
نادال رفت دور چهارم دوتا بازی بعدو ببره یه پای فیناله حسودای فدرری دارن دعا میکنن نادال حذف شه
اگر قرار باشه دعا کاری انجام بده حسودای فدرری دعا میکنن فدرر قهرمان بشه.
کاربر زیر از شما farhad20 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-08-2017, 11:18 AM   #25
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka

من فقط در این متعجبم که اگه کسی اسمش طرفدار ناداله ، نادال دیشب یه بازی خیلی خیلی خوب رو انجام داد. چرا نمیرین طرف اون بازی چرا از تنیسورتون تمجید نمی کنین؟
چرا همش به فکر این هستین که حرفتون رو تخریب کنین؟؟؟
اگر من طرفدار نادال بودم که به عنوان یکی از اسطوره های تنیس خیلی قبولش دارم
واقعا می رفتم سراغ نقاط قوت بازیش. نه اینکه برم روی بردن حریفش.
ادم تو تنیس هیچوقت چه در سطح آدینه .... چه در سطح گرند اسلم کسی بازی رو دو دستی تقدیمش نمیکنه اگر باختی حتما می تونستی که ببری. من در مورد اون تایم اوت بین ست توی همون روز صحبت کردم.
واقعا تاحالا شده کسی از طرفدارای فدرر بیاد بگه مثلا نادال فرنچ رو شانسی برد؟
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2017, 12:01 PM   #26
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو

[QUOTE=i.emad1990;114627]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
قربون قدت تو استرالیا که با نامردی ست پنجمو رفت بیرون خودش استراحت کنه ریتم بازی نادالم گرفت بهونه ای ندارم باخته و حق فدرر بود تو دوتا مسترز بعدی ببره اما زیاد به چمنتون ننازین کلا سلطانتون دوبار برده یه بار باخته رو چمن اونم با چه وضعیتی باخت من نمیدونم این بشر چقد تو تای بریک خر شانسه فینال 2008با نادال دوتا ستو تو تای بریک گرفت ست چهارمم با شانس سه تا مچ پوینت نادالو سیو کرد سال 2009هم باز دوتا ستو با شانس تو تای برک از رادیک برد یادم نمیره ست دوم ست پوینت رادیک امد با طرز عجیبی والیو کرد تو اوت از هر هجده گرند راجر همشون حقش بود غیر سال 2009 وای چقد شانس میورد تو پوینتای حساس بیچاره رادیک از نظر گیم شماری بازیو برد ولی مستر شانش جاهایی باید شانس بیاره میورد همین امسال ست پنجم استرالیا وقتی دو هبچ عقب افتاد دکتر خبر کرد همین که جلو افتاد عضلهاش خوب شد رافا هرچی باشه با کلکو نامردی قهرمانی نمیخواد
مثل اینکه حافظه کوتاه مدتون کمی باهات یاری نمیکنه.تو ست پنجم وقتی راجر استراحت کرد که راجر گیم خودش روباخت و بعد دوباره احیا شد.بهانه تراشی نکن برادر.راجر سرور تمام تنیسوراس اینو بفهمین.با 36 سال میبینی چیکارمیکنه.داره فراتر از یک ورزشکار عمل میکنه.بعدش هم حرف آخر رو باید تو مسابقه زد.اینا همش بهانه س
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی zhako به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2017, 03:02 PM   #27
farhad20
Member

آواتار farhad20

[QUOTE=zhako;114635]
نقل قول:

مثل اینکه حافظه کوتاه مدتون کمی باهات یاری نمیکنه.تو ست پنجم وقتی راجر استراحت کرد که راجر گیم خودش روباخت و بعد دوباره احیا شد.بهانه تراشی نکن برادر.راجر سرور تمام تنیسوراس اینو بفهمین.با 36 سال میبینی چیکارمیکنه.داره فراتر از یک ورزشکار عمل میکنه.بعدش هم حرف آخر رو باید تو مسابقه زد.اینا همش بهانه س
راجر سرور تمام تنیسوراسعشق است.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhad20 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2017, 03:08 PM   #28
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

هركسي جايگاه خودشو داره بنزو كه با هيچ ماشيني مقايسه نميكنن كه
دوستان عزيز راجري لطفا زياد بحث نكنيد جايگاه مشخصه عناوين مشخصه از ويمبلدون لذت ببريد تا وقتتونو صرف چيزاي پوچ كنيد
استاد سويسي با اقتدار ويمبلدون قهرمان ميشه براي نادال هم تو ادامه فصل ارزوي موفقيت و سلامتي دارم !!!!!
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2017, 03:10 PM   #29
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

[QUOTE=zhako;114635]
نقل قول:

من فقط موندم که واقعاً چرا این آدمها به جای اینکه بشینن و از بازیهای تنیسور مورد علاقشون تعریف و تمجید کنند متاسفانه به قول دوست عزیزمون همش عقده فدرر رو دارند و کاملاً از حرفهاشون میشه حسادت و کینه رو حس کرد.شما پستهای طرفداران فدرر رو که مرور کنی می بینی که فقط راجع به خود راجر و سبک و سیاق بازیش در اون بازی بحث می کنند ولی متاسفانه یک سری از به اصطلاح طرفدارای رافا و نواک به جای اینکه بازیهای تنیسورهاشون رو به چالش بکشند و بحث فنی کنند کارشون شده این که بشینند دعا کنند که راجر توی یک بازی بد بازی کنه و اون موقع هست که از سوراخ موش بیاند بیرون و صفحه مانیتور رو خط خطی کنند.در آخر به نظرم پاور عزیز باید یک تایپیک جداگانه درست کنه برای اینها.تا بتونند تو اون تایپیک از صبح تا شب بدی راجر رو بنویسند و خودشون از خودشون تعریف کنند.و هی برای هم نوشابه باز کنند.و در آخر عرایضم باید بگم که ما طرفدارای فدرر تا همیجاش هم کلی با راجر عزیزمون حال کردیم و این عزیز با قهرمان شدنهاش تو این سالها و علی الخصوص سال2017کاملاً همه ما رو سیراب کرده .در ضمن ما هواداران راجر نازنین یاد گرفتیم که برای همه تنیسورها به خصوص نواک و رافا و همینطور طرفدارهای واقعیشون احترام زیادی قائل بشیم.امیدوارم که راجر عزیز 19مین گرنداسلم رو به ما عاشقانش پیشکش کنه
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2017, 07:00 PM   #30
i.emad1990
Senior Member

پستها: 146
سپاس: 5
در 44 پست 93 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Behtarine tarikh bodan be seta grand bishtaro number vani nist recordaye matador inghad ziadan ke beshe azash be onvane behtarin yad kard

ما حرفامونو تو بازیای رودررو زدیم بعدشم نادال پنج سال کوچیکتره هروقت جفتشون خداحافظی کردن اون موقعه تعداد گراندارو بشمارین این جواب من به همتونبود نادال برا من اثبات شده است احتیاجی نیست ازش تعریف کنم صحبتم با اونایی هست کهتو سال 2009گیر کردن و امضا پستشونو نوشتن اشغال دفاعی زیر توپ زن شیش گراند اسلم اینقد حسودین قبول ندارین نادال بیس لاین اتکر بازی میکنه نه بیس لاین دیفنز من اگه حسود بودم بعد حذف نادال دعا نمیکردم فدرر ببره من خودم عاشق سبک بازی فدررم چون خودم نه سرعت دارم نه استقامت که مثل رافا بازی کنم ولی قوین اعتقاد دارم فدرر خوش شانسترین تنیسوره واقعا اگه قبول ندارین فینال ویمبی 2009حق رادیک بود خیلی وجدانتون عملکردش ضعیفه مشکل من اینه شما یه چیزاییو قبول نداریم من خودم قبول دارم رولند 2012 رافا شانس اورد بارون گرفت بازی ثطع شد وگرنه جکویچ برمیگشت ولی تو قبول نداری فدرر همین امسال وقتی دید عقب افتاد وقفه انداخت نادالو از ریتم خارج کنه که موفق شد و بعد اون پنج بر یک گیمارو برد
i.emad1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما i.emad1990 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)