بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-16-2016, 08:26 AM   #141
farhad20
Member

آواتار farhad20

پستها: 74
سپاس: 169
در 55 پست 219 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط desham نمایش پست ها
مجموعه ی آواتارت و لحن صحبتت و تنیسوری که طرفدارشی جمع اضداده
بیشتر بهت میاد ظرفدار کیریوس باشی
ظرفدار یا طرفدار؟البته ممکنه اشتباه تایپی باشه ولی شاید هم نباشه
اما چرا کیریوس؟
اواتار و تنیسوری که شما میگی طرفدارش هستم مشخص هست اما لحن صحبت اگر با اواتار و تنیسور مشابهت نداره و متضاده به چی یا کی میخوره؟ کیریوس؟
ممنون از نظرت
farhad20 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-16-2016, 09:22 AM   #142
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sajad نمایش پست ها
Djokovic's foot is infected, he'll need surgery to remove toe-nails. He may be unable to play in his own exho.

برای اون دسته از دوستانی که از پشت تلویزیون در حال قضاوت هستند.
چون اون صفحه طرفداران ایرانی رو سروش که از بچه های همینجاست اداره می کنه، می تونین درستی و نادرستیش رو از ایشون که از طرفدارای قدیمی جوکوویچ هستن بپرسین.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg photo_2016-09-16_09-50-46.jpg (76.8 کیلو بایت, 83 نمایش)
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-16-2016, 09:32 AM   #143
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نشاط نمایش پست ها
یک عده کنار گودنشستن میگن لنگش کن از هیچجا خبر ندارن به داور و زمین و زمان ایراد میگیرن یا جوکو را متهم به رفتارغیرورزشی و مدیکال تایم فیک یا غیرضروری میکنن اونشب توی تصاویر هم مشخص بود هم درد و هم خونریزی و پانسمان انگشت پای راست جوکو..جوکو عملکردش با این حال خیلی خوب بود در حالی وارد بازیها شد که وضعیت مچ دستش مبهم بود توی بازی با منفیس وضعیت کتفش و در فینال هم به این صورت.. فکر میکنم هم خودش و هم طرفدارانش با این وضعیت از نتیجه اش راضی بودند
دوست عزیز، در مورد درد و خونریزی و اینجور مسایل که شکی نیست و اتفاقاً به نظر من بهتر شد که علی نیلی اون تایم اوت پزشکی رو همون وسط بهش داد تا بهونه ای برای شکست نمونده باشه. ولی خود شما به درستی به مصدومیت هایی که در پایان این فصل به سراغ جوکوویچ اومدن اشاره کردین و همین قضیه هم نشونه ی کوچکیه از اینکه این مصدومیت ها در درازمدت گریبانگیرش خواهند بود و بدنش در انتهای فصل هایی مثل این که بازی ها زیادی انجام می ده کم میاره و اون توانایی سابق رو نداره.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hana نمایش پست ها
من طرفدار نواک جوکوویچ مرد شماره1تنیس جهان هستم ....وبه شخصه اعتقاد دارم تاروزی که ایشون هستن حریف قدری ندارن و همچنان با قدرت ادامه میدن و افتخاراتشون از این هم بیش تر میشه ...همچینین حالا دلایل افتششون بنابر هر شرایطی که باشه چه مصدومیت یا دلایل دیگه ای با وجود باخت توی فینال بازم میگم چه از نظر تکنیک و فن بازی و چه از نظر اخلاق ورزشی در این گرند اسلم فوق العاده بودن و با وجود مصدومیت بازم بازی رو ادامه دادن .......و مطمئننا اگه تو بازی مصدومیتی که از ناحیه پا از بازی های قبلی داشتن تشدید نمیشد ایشون قهرمان این گرند اسلم می شدن و اگر غیر از این بود که تا فینال نمیتونستن رقیباشون رو قاطعانه و با قدرت شکست بدن و این طور مسلم و قدرتمند به فینال برسن...
در هر حال دوستان نظرات مختلفی دارن که قابل احترام هست...
احتمالاً منظور شما از "مسلم و قدرتمند" همون سه تا بازی انجام نشده و ناتمومه که باعث شدن جوکوویچ با کلاً 8 ساعت بازی به فینال برسه، در حالیکه استن برای رسیدن به فینال 16 ساعت بازی کرده بود.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-16-2016, 11:31 AM   #144
hana
Junior Member

پستها: 5
سپاس: 57
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic، maria sharapova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsm نمایش پست ها
تا فینال رقباشون رو قاطعانه شکست داد!!!!!!!! منظورت جوکوویچه؟؟؟ ایشون که در سه دور همینطوری اومد بالا و خیلی راحت به فینال رسید. شاید منظورت واورینکا بود.
هردوی این عزیزان عالی بودن و هستن و هر کدومشون بازی منحصر به فرد خودشون رو دارن ....خب من از اون دسته بازیکنانی طرفداری میکنم که
1.پشتکار و تلاش فوق العاده ای داشته ....البته در این که استن واورینکای عزیز پشتکار و تلاششون برای رسیدن به فینال فوق العاده بود شکی نیست و مسلما در آینده شاهد پیروزی ها و درخششهای بیشتری از مرد شماره ی 3تنیس خواهیم بود
2.سطح بازی بالایی داشته باشن ...که هردوی این عزیزان دارن
3.بازی که انجام بده زودتر از زمان عادی برنده بشه....که عادت هیشگی من تو همه کارهام هست...حالا احتمالا مخالفهای زیادی در این مورد ممکنه داشته باشم ولی به هرحال نظر و عقیده ی هر کسی محترمه واینم نظر منه....
و یه سری ویژگیهای دیگه که بازیکن های محبوب من دارن و ممکنه یه سری از این ویزگیها اونا رو خاص بکنه...
و در نهایت ممنونم از شما دوست عزیز که اگه نوشته ی من از نظر شما درست نبود ارزش قائل شدین و گفتین موفق باشین
باآرزوی موفقیت برای جوکوویچ...واورینکا و همه ی بازیکنان تنیس در دنیا و دوستداران این ورزش محبوب
hana آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-16-2016, 06:02 PM   #145
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
هردوی این عزیزان عالی بودن و هستن و هر کدومشون بازی منحصر به فرد خودشون رو دارن ....خب من از اون دسته بازیکنانی طرفداری میکنم که
1.پشتکار و تلاش فوق العاده ای داشته ....البته در این که استن واورینکای عزیز پشتکار و تلاششون برای رسیدن به فینال فوق العاده بود شکی نیست و مسلما در آینده شاهد پیروزی ها و درخششهای بیشتری از مرد شماره ی 3تنیس خواهیم بود
3.بازی که انجام بده زودتر از زمان عادی برنده بشه....که عادت هیشگی من تو همه کارهام هست...حالا احتمالا مخالفهای زیادی در این مورد ممکنه داشته باشم ولی به هرحال نظر و عقیده ی هر کسی محترمه واینم نظر منه....
و یه سری ویژگیهای دیگه که بازیکن های محبوب من دارن و ممکنه یه سری از این ویزگیها اونا رو خاص بکنه...
و در نهایت ممنونم از شما دوست عزیز که اگه نوشته ی من از نظر شما درست نبود ارزش قائل شدین و گفتین موفق باشین
باآرزوی موفقیت برای جوکوویچ...واورینکا و همه ی بازیکنان تنیس در دنیا و دوستداران این ورزش محبوب
شما کار خودتون رو دارید با مسابقه تنیس مقایسه میکنید؟
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-16-2016, 08:35 PM   #146
hana
Junior Member

پستها: 5
سپاس: 57
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic، maria sharapova

[QUOTE=ehsm;113133]شما کار خودتون رو دارید با مسابقه تنیس مقایسه میکنید؟[/QU
منظور من مقایسه تنیس با کارهام نبود شاید اشتباه بیان کردم......من توی تنیس دوست دارم زود تموم کنم....و البته هیچ وقت دوست ندارم نیمه کاره ولش کنم مسابقه ای که زیبا باشه،و دو تنیسور نهایت تلاششون رو بکنن واقعا دوست دارم و لذت می برم حتی اگه از صبح تا شب هم طول بکشه تمومش میکنم و اون مورد زود تموم کردن رو که گفتم کلی گفتم و حتما نباید این طور باشه که در کل میگم بازم اشتباه منظورم رو چه تو پست اول و چه قبلی گفتم
برای مثال مسابقه ی فینال المپیک به نظر من زیبا بود و دل پوترو واقعا همت خوبی داشت که تو مسابقه فینال به خوبی مسابقه داد و با این که طرفدارش نبودم ولی اون مسابقه رو دو بار دیدم حتی وقتی باخت ناراحت شدم چون خوب بازی کرد کسی که خوب بازی کنه حقش برده مثل فینال us open که واورینکا خیلی زیبا بازی کرد و حقش برد بود
hana آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-16-2016, 10:36 PM   #147
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

از حاشیه دور بشیم و به متن بپردازیم ، خوان مارتین دلپوترو کار بسیار بزرگی کرد و در چهارچوب رقابتهای دیویس کاپ تونست در یک بازی بست آو فایو اندی ماری بریتانیایی را در خاک اسکاتلند شکست بده و این واقعیت را به نوعی ثابت کرد که کمتر از دوماه قبل هم میتوانست قهرمان المپیک شه اگر اونطور خسته و بدون استراحت به فینال در مقابل ماری نمی رفت هر چند که نقره المپیک هم بینهایت ارزشمند بود
دلپوترو از ویمبلدون تا الان واورینکا جوکویچ نادال و ماری را شکست داده عملکردش فراتر از عالی بوده و بسیار نوید بخشه که در ماههای انتهایی سال و خصوصا از فصل دیگه شاهد یک قدرت اوج گرفته دیگه و رقابتهای نزدیک و زیبایی باشیم تصورش هم زیباست گرنداسلم استرالیا با حضور بزرگان سرحال و باانگیزه ای شامل جوکو فدرر ماری نادال واورینکا دلپوترو واقعا با وجود این اساتید حالاحالاها کسی نباید فکر گرفتن مسترز را بکنه چه برسه به گرنداسلم
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2016, 11:47 PM   #148
nemanaldin
Member

پستها: 57
سپاس: 882
در 33 پست 103 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
سلام
فکر کنم شما بازی های نواک تو یو اس اوپن رو ندیدین
منظور دوستان از راحت به فینال رسیدن جوکویچ این نبود که حریفهاش رو زود و اسون برد
بلکه این بود که حریفها به دلیل مصدومیت و یا دلایل دیگه نتونستن با جوکویچ بازی کنن!!
nemanaldin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nemanaldin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش