بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-21-2009, 10:17 PM   #1
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

پستها: 770
سپاس: 4,607
در 706 پست 5,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray , Stefan Edberg , Ana Ivanovic Andy Roddick , Roger& Rafa
Unhappy تنیس و اشرافیگری !؟!؟

دوستان این تاپیک رو زدم چون بعضی واقعیت ها رو وقتی تو تنیس ایران می بینم دلم می گیره ! ببینید وقتی یه بچه میاد تو یه باشگاهی چند ماه توپ می زنه بعد یه راکت خوب می گیره دستش فکر می کنه کیه ! آدم واثعا از بعضی واقعیات چندشش می شه ! خیلی ها هنوز هم تنیس و گلف رو ورزش های اشراف می دونن و فکر می کنن تا یه راکت بگیرن دستشون کی می شن . یه زمانی دوست خوبمون powerVu تو امضاش یه حرف قشنگ زده بود : چرا تو ایران هرکی از ننش قهر می کنه میاد تنیسور می شه ؟ دیوانه کننده ست وقتی یه جوون که چند سال راکت گرفته دستش با اون انگلیسی حرف زدن موقع بازی و استیل گرفتن و قیافه و فحش و ادعا خودشو بعنوان عضوی از جامعه تنیس ایران می دونه . هنوز هم می شه تفاوت های کسایی که میان تنیس بازی می کنن رو با سایر ورزش ها دید . حالا من تو شهرستانم و شدت این اوضاع اینجا بسیار کمتر از شهر بزرگی مثل تهران یا مشهده . رفتار منزجر کننده برخی افراد که خودشونو تنیسور می دونن باعث می شه استعداد یه قشر متوسطی و کسی که تنیس رو تازه آغاز کرده کور بشه . این چیزا تو باشگاه ها فت و فراوونه . تنیس به لطف چینی ها کمی از اشرافیت راکت ها و کفش های آن چنانی در اومده و حالا همه می تونن با حداقل 100 تومن لوازمشونو برای دوره ی بیگینر شروع کنند و از ورزششون لذت ببرن . اما دیدن افرادی که مثل بختک به تنیس چسبیدن و نه تنها خودشون پیشرفت نمی کنن بلکه دیگران رو هم از تنیس متنفر می کنن واقعا رمقی برای آدم باقی نمی ذاره . یکی از همباشگاهی های سابق من که نمونه بارز این حرکات رو تو باشگاه با دوستانش انجام می داد به گفته مربی 8 سال بود که تنیس بازی می کرد و هنوز بلد نبود یه بک هند ساده بزنه ! با این حال ادعا و برای این و اون عیب و ایراد در آوردن رو ول نمی کرد . حتی وقتی بیس فورهند می زد و توپ میفتاد نزدیک تور زحمت نمی کشید بدوه و بیاد توپو بزنه . فقط برای تفریح و خوشگذرانی با دوستان میومد تنیس و خدارو شکر نسلش به لطف مربی و برخی دوستانم کنده شد !
حالا بحثو طولانی نکنم و تریبون رو بدم به سایر دوستان که نظرشونو بگن . به نظر من این موضوع خیلی مهمیه که مانع پیشرفت تنیس کشورمون می شه .
Hossein Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-21-2009, 10:25 PM   #2
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده

این جای تاسفه که یه عده ای با تنیس سعی میکنن
واسه خودشون شخصیت دست و پا کنن.
متاسفانه با این فدراسیون و اقبال به تنیس تو کشور
ما نباید هم انتظاری بیش از این داشت.
من فکر نمیکنم تنیس تو ایران پیشرفت کنه.
تا دید مردم و مسئولین نسبت به این ورزش بسیار
زیبا اصلاح نشه همینه!
خوشبختانه تو شهر کوچیک ما حتی یه زمین تنیس هم
نیست و ما از این تحفه ها نمی بینیم!!
Rio آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-21-2009, 10:52 PM   #3
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray , Stefan Edberg , Ana Ivanovic Andy Roddick , Roger& Rafa

سهیل همون بهتر که نبینی ... ولی این خیلی بده که زمین تنیس ندارین ! پس کجا بازی می کنی ؟
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-21-2009, 11:31 PM   #4
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

نقل قول:
نوشته اصلی توسط حسین مورای نمایش پست ها
سهیل همون بهتر که نبینی ... ولی این خیلی بده که زمین تنیس ندارین ! پس کجا بازی می کنی ؟
حسین جان من امکان بازی تنیس ندارم !
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-22-2009, 03:21 PM   #5
Tennis4progress
Banned Users

پستها: 163
سپاس: 401
در 161 پست 760 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: معلوم نیست
Thumbs up

بله درسته
فدراسیونی که یه مشت آدم عقده ای و بی سواد و ک..گشاد دارن توش کار می کنن و به جای کار فرهنگی و علمی در تنیس فکر چاپیدن خودشون هستن ؛ نتیجش میشه همین.

اون خروشی-رییس سابق- خیکی 2 تا پرادو داشت. با کدوم پول اونا خریده بود؟
اون کشاورز-دبیر فدراسیون-عین این مونگل ها میمونه...داری باهاش صحبت میکنی اصلا مغزش ارور میده.
اون انتظاری-پیر خرفت فدراسیون- مرتیکه صدای کلنگ قبرش به گوش میرسه بلند میشه توی تمام مراسم با اون سنش یه دوربین دستش میگیره عکاسی میکنه!!
اون فرشاد صفتی- معروف به فرشاد پپسی-شکمش 1 متر تو آفسایده- یکی از کسانی که اعتقاد به اشرافیگری در تنیس داره با این حال از حق نگذریم تمام حمالی های فدراسیون رو میدن به اون(برگزاری مسابقات و ...)
اون اکبر طاهری-عین ماست چکیده- هیچی از علم تنیس حالیش نیست گذاشتنش مسئول کمیته آموزش... واویلا

باز هم دارم بگم ولی فعلا نه...
حالا هی بگید چرا من قاتی می کنم و تند میرم.
افشین عزیز-خشایار عزیز-کوروش عزیز-طببه عزیز-سهیل عزیز-سعید عزیز- محمد عزیز...
من فقطی این صحنه ها رو می بینم و با تنیس اون ور مقایسه می کنم قاتی میکنم!
Tennis4progress آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Tennis4progress به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-22-2009, 04:37 PM   #6
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

سلام

سعید جان با همه ی حرفات موافقم عزیز ... من هم اینقدر در این مورد تو فروم ها و جاهای مختلف حرف زدم که زبونم مو در آورده!!! خیلی استعداد های ناب تو تنیس داریم که اینا از زندگی سیرشون کردن از بس که فکر پارتی بازی و لابی کردنن!! من که واقعا خوشحال میشم می بینم داریم در جا می زنیم و هیچ کدوم از این تنیسور ها - که حیف اسم تنیسور که بخوایم برا اینا بگیم - در هیچ تورنمنتی به جائی نمیرسن!! تا وقتی این انسان های بی سواد و خرفت تو فدراسیون هستن بنظر من اصلا و ابدا نمیشه به موفقیت در دراز مدت هم امیدوار بود
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-22-2009, 07:28 PM   #7
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

اصلا کل ورزش ما آفت زده هست ولی تنیس خیلی مظلومه!
قدیمی 09-23-2009, 12:34 PM   #8
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rio نمایش پست ها
اصلا کل ورزش ما آفت زده هست ولی تنیس خیلی مظلومه!
دیروز به این فکر می کردم که سایر ورزش ها به این دلیل ورزشکارای بیشتری جذب می کنن و همگانی ترن چون مشکل مکان ندارن ! آقایان محترم میان یه سالن درست می کنن توش فوتسال و والیبال و ژیمناستیک و کشتی و کاراته و تکواندو و بسکتبال و هندبال و پینگ پنگ و شطرنج و تقریبا بیشتر ورزش ها رو آموزش می دن !!!! اما کسی غیر از سرپرست استان فکر این نباید باشه که چند هکتار زمین به سطح مخصوص خاک یا هارد تنیس اختصاص بده ! سرپرست ها هم که ماشالا 4 سال یه بار قرعه یسوری به اسم یکی میفته فدراسیون تا چهار سال بعد اصلا روی طرفم نمی بینه ! چه برسه به نظارت سالانه !
متاسفانه پول خرج کردن برای ساخت زمین تنیس خیلی خیلی دشواره (!) و ما چند سالی هست دلمونو به این طرفا خوش نکردیم و با سرمایه های خودمون زمین می سازیم و تمرین می کنیم ( البته فعلا به مرحله برداشت نرسیده )
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-23-2009, 01:12 PM   #9
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

چون صداو سیما مسابقات رو پخش نمیکنه بنابراین
بیشتر مردم اصلا قوانین بازی رو نمیدونن و براشون 3-4
ساعت نشستن و تماشا کردن تنیس خسته کننده هست.
وقتی کسی تنیس رو نمیشناسه طبیعی هست که
دنبال بازی هم نمیره.
اگه علاقه ایجاد بشه واسش زمین هم جور میکنن.
کاری نداره بخدا!
اونجوری هم نیست که ما فکر میکنیم.
با من باشه حتی تو هر روستا حداقل یه زمین تنیس میسازم!
قدیمی 09-23-2009, 01:44 PM   #10
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rio نمایش پست ها
چون صداو سیما مسابقات رو پخش نمیکنه بنابراین
بیشتر مردم اصلا قوانین بازی رو نمیدونن و براشون 3-4
ساعت نشستن و تماشا کردن تنیس خسته کننده هست.
وقتی کسی تنیس رو نمیشناسه طبیعی هست که
دنبال بازی هم نمیره.
اگه علاقه ایجاد بشه واسش زمین هم جور میکنن.
کاری نداره بخدا!
اونجوری هم نیست که ما فکر میکنیم.
با من باشه حتی تو هر روستا حداقل یه زمین تنیس میسازم!
نه سهیل جان با نظرت موافق نیستم .
یعنی شما می گی صدا سیما مسابقات تکواندو رو پخش می کنه ؟ هند بال چطور ؟ یا همین فوتسال ؟ اینجا مشکل اصلی ساخت و استفاده از " زمین تنیس " هست که چند بعدی نیست و متاسفانه یا خوشبختانه فقط مختض تنیسه . حالا این مسئولان پولاشونو جای دیگه خرج می کنن ربطی به نشون دادن صدا سیما نداره . بحثی که شما عرض کردی بحث معرفی و شناوندن تنیسه . که اون هم یه سرش وصل می شه به همین قضیه نبود باشگاه و همین تاپیک خودمون اشرافیگری و این بحثا . البته خداروشکر تو تهران از نظر زمین مشکل چندانی نداریم و لی تو شهرای کوچیکی مثل شهر ما این مشکلات خیلی زیاده .
یادم رفت بدمینتون رو بگم که الان تو هر سالنی بازی می کنن . ادارجات هم بعنوان ورزش پرسنلی اونو آموزش می دن و تو این چند سال اخیر پیشرفت خوبی داشته .
قضیه تنیس جداست ... تافته جدابافته ست این مظلوم دوست داشتنی !
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش