بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-29-2010, 03:26 PM   #11
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
یاد آوری: طی سالهای 2003 تا 2006 بدلیل خلاءی که در تنیس وجود داشت و یک دوره انتقال از دوران پیت و آغاسی به دوران جدید و عدم وجود رقیبان قوی، فدرر توانست بخوبی از این خلاء استفاده و 9 عنوان گرند اسلم را از آن خود کند.
البته حاتم جان این سالها چندان واسه فدرر آسون هم نبوده !
غولهایی بزرگی اون زمان بودند:
لیتون هیوییت- اندی رادیک - مارات سافین - خوان کارلوس فررو - گیلرمو کوریا - دیوید نلبندیان-کارلوس مویا - تیم هنمن - مارک فلیپوسیس - گاستون گائودیو - ماریانو پوئرتا و ...

فدرر اون سالها تمرینات و پشتکار بیشتری و همچنین انگیزه بیشتری داشته.مث الانا که نیست. حالا تا این تورنمتت شروع نشده یکم تمرین هم بکنیم

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 03:39 PM   #12
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
دوست عزیز از چی و از کی متأسفی؟؟؟ از اینکه نظر شخصی خودم رو گفتم؟؟؟ یا از اینکه فقط شما حق دارین نظر خودتون رو بگید؟؟؟ از این متأسفی که یه نفر بیاد نظری خلاف نظر شما بده؟؟؟ آیا فدرر وحی منزله که نمیشه در مورد اون نظر داد؟؟؟ آیا شما دوست داری نظرات توی این فروم تک قطبی باشه و همه بگن فدرر به به و چه چه؟؟؟ بهرحال اینجا هرکی نظر شخصی خودشو میگه یکی موافقه و یکی دیگه مخالف ولی مهم اینه که خواننده قضاوت کنه که دلیل چه کسی منطقی تره
درضمن تنیس با این مثالهایی که شما زدی فرق میکنه خود شما هم اینو میدونید
قهرمان جهان شدن یه معیار تعریف شده بهترین بودن برای برهه کوتاهی از زمانه ولی این معیار که بیشترین گرنداسلم=بهترین تاریخ هنوز تعریف نشده به این دلیل که تنیس عوامل متعددی برای بهترین بودن در اون دخلیه
موفق باشی
شما دوست عزيز كه متخصص آمار هستين
نميدونم 4سال پياپي بهترين ورزشكار جهان شدن براي فدرر نشان از نبود رقيب در تنيس بوده آيا؟
يعني تمام كساني كه اسمهاي كوچيكي نيستن و نامزد اين افتخار بودن در سال 2005 تا 2008 همشون در دوره گذار بودن مثل تنيس و راجر از خلا نبود ورزشكار اول شده ؟
نظر شما رو به اين صفحه از سايت ويكي پديا جلب ميكنم و قسمت آخرش كه اسامي كساني كه بهترين ورزشكار جهان رو انتخاب كردند :
http://en.wikipedia.org/wiki/Laureus..._Sports_Awards
و به اين صفحه كه نامزد هاي انتخاب رو معرفي كرده :
http://en.wikipedia.org/wiki/Laureus...an_of_the_Year
خوب حالا قضاوت كنين
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 03:59 PM   #13
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
شما دوست عزيز كه متخصص آمار هستين
نميدونم 4سال پياپي بهترين ورزشكار جهان شدن براي فدرر نشان از نبود رقيب در تنيس بوده آيا؟
يعني تمام كساني كه اسمهاي كوچيكي نيستن و نامزد اين افتخار بودن در سال 2005 تا 2008 همشون در دوره گذار بودن مثل تنيس و راجر از خلا نبود ورزشكار اول شده ؟
نظر شما رو به اين صفحه از سايت ويكي پديا جلب ميكنم و قسمت آخرش كه اسامي كساني كه بهترين ورزشكار جهان رو انتخاب كردند :
http://en.wikipedia.org/wiki/Laureus..._Sports_Awards
و به اين صفحه كه نامزد هاي انتخاب رو معرفي كرده :
http://en.wikipedia.org/wiki/Laureus...an_of_the_Year
خوب حالا قضاوت كنين
عزیز من بحث من سر اینه که فدرر بهترین تاریخ نیست ولی خودم گفتم که یکی از بهترینهای تاریخه و گفتم نمیخام از ارزشهای فدرر کم کنم خود من اگه نادال الان خداحافظی کنه طرفدار فدرر میشم
چرا شما بد برداشت میکنی کجا من به فدر توهین کردم؟ فقط نظرمو گفتم و عقیده شخصی من اینه که بهترین تاریخ نیست حالا چه ربطی به بهترین ورزشکار سال داره من نمیدونم
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 04:03 PM   #14
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
عزیز من بحث من سر اینه که فدرر بهترین تاریخ نیست ولی خودم گفتم که یکی از بهترینهای تاریخه و گفتم نمیخام از ارزشهای فدرر کم کنم خود من اگه نادال الان خداحافظی کنه طرفدار فدرر میشم
چرا شما بد برداشت میکنی کجا من به فدر توهین کردم؟ فقط نظرمو گفتم و عقیده شخصی من اینه که بهترین تاریخ نیست حالا چه ربطی به بهترین ورزشکار سال داره من نمیدونم
ياد آوري :
یاد آوری: طی سالهای 2003 تا 2006 بدلیل خلاءی که در تنیس وجود داشت و یک دوره انتقال از دوران پیت و آغاسی به دوران جدید و عدم وجود رقیبان قوی، فدرر توانست بخوبی از این خلاء استفاده و 9 عنوان گرند اسلم را از آن خود کند.

لوس كردن قهرماني هاي يك نفر يعني توهين به اون نفر
من بهترين ورزشكار سال رو گفتم كه يادتون بياد در سالهاي 2003 تا 2006 كه عدم وجود رقيب قوي ساخته ذهن شماست
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 04:06 PM   #15
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
البته حاتم جان این سالها چندان واسه فدرر آسون هم نبوده !
غولهایی بزرگی اون زمان بودند:
لیتون هیوییت- اندی رادیک - مارات سافین - خوان کارلوس فررو - گیلرمو کوریا - دیوید نلبندیان-کارلوس مویا - تیم هنمن - مارک فلیپوسیس - گاستون گائودیو - ماریانو پوئرتا و ...

فدرر اون سالها تمرینات و پشتکار بیشتری و همچنین انگیزه بیشتری داشته.مث الانا که نیست. حالا تا این تورنمتت شروع نشده یکم تمرین هم بکنیم

Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 05:00 PM   #16
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

به نظر من میشه در مورد این بحث ها نکته های فراوانی بدست آورد..اول اینکه در مورد صحبت دوستون حاتم:یاد آوری: طی سالهای 2003 تا 2006 بدلیل خلاءی که در تنیس وجود داشت و یک دوره انتقال از دوران پیت و آغاسی به دوران جدید و عدم وجود رقیبان قوی، فدرر توانست بخوبی از این خلاء استفاده و 9 عنوان گرند اسلم را از آن خود کند.
این حرف ایشون آخر بی انصافیه!چی چی فدرر خوب تونست خوب استفاده کن،هی ما کمتر سعی می کنیم بحث کنیم شما دارید گرند اسلم های راجر رو لوس می کنید..آخه میشه فردا من بیام بگم!یادواری:طی سال های 2006 تا 2010 بدلیل خلائی که در سطح بازیکنان تنیس خاکی وجود داشت نادال توانست بخوبی از این خلا استفاده و تمام مقام های خاک را از آن خود کند(قابل توجه طرفدارن نادال از این حرف من برداشت بد نکنند)!
یکم انصاف داشته باشید....آقا حرف شما درست!راجر بهترین تاریخ نیست!نه اینکه بیای حرف از خلا در تنیس بزنی!این حرفا واقعا تاسف آوره....راجر بهترین در تاریخه اینو اکثر بزرگان گفتن چه نوع بازی چه اخلاق و آف کورت و چه از هر لحاظ دیگری...
لیتون هیوییت- اندی رادیک - مارات سافین - خوان کارلوس فررو - گیلرمو کوریا - دیوید نلبندیان-کارلوس مویا - تیم هنمن - مارک فلیپوسیس - گاستون گائودیو - ماریانو پوئرتا و ...(اینا یعنی بزرگ نیستن)؟بزرگ یعنی پیت سمپرس یا آگاسی!!شایدم آگاسی تو فینال یو اس اپن پیر بوده!شاید اینم بزرگ نبوده یا بهونه پیری میارید!اندی رادیک بزرگ نیست که تو این همه فینال گرند مقابل راجر قرار گرفته!
رقیب قوی یعنی اینکه فقط راجر ببازه پس به اون رقیب میگیم قوی آهان!
اگه این بحث در مورد نادال شده بود خدا میدونست الان چه خبری بود!!!
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 05:21 PM   #17
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود، البته اگه بحث های لوث بازی در مورد رافا بود، اتفاق خاصی نمی افتاد چون رافایی ها سعه ی صدرشون بالاست
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 06:24 PM   #18
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

البته به نظرم از مهم ترین فاکتور ها همین تعداد گرند اسلم هاس! اکثر کارشناسا هم به همین تعتداد گرنداسلم ها تأکید میکنن
پس در این صورت راجر بهترین بازیکن تاریخه
من امیدوارم که رافا تعداد گرند هاش رو به زودی دو رقمی کنه تا در این مورد هم با راجر رقابت کنه

ویرایش توسط Rafa : 10-29-2010 در ساعت 06:31 PM
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 06:42 PM   #19
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

من با خلا بازیکن بین سال های 2003 تا 2005 موافقم ، واقعا بازیکن شاخی بجز راجر نبود، چپ و راست تورنمنت ها رو راجر بی برد!
دوستان انصاف داشته باشید ، تنیسور های کنونی کجا و بازیکنای اون برهه کجا، حقیقتا به هیج وجه قابل قیاس نیستند، مشخصا رافا شرایط سختی داره !با یه نگاه اجمالی به تاپ 20 و حتی تاپ 30 میتوان فهمید که بازیکن از پیش باخته نداریم، تاپ 10 که جای خود دارد!
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2010, 07:29 PM   #20
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
عليك سلام
نظر شما محترم ولي با پيشرفت علم، تنيس هم بسيار پيشرفت كرده. علاوه بر تاكتيكها استفاده از يه تغذيه مناسب براساس يه برنامه و دستور علمي و حتي نحوه ساخت راكتها هم باعث شده كسب افتخارات مثل گذشته راحت نباشه
عزیز جان ، خودت اول این حرف رو زدی حالا داری میگی خلاء ؟ به طور کلی هرچی به جلو تر حرکت میکنیم کسب قهرمانی سخت تر میشه ، یه زمانی شما قهرمان گرنداسلم میشدی سال بعد فقط بازی فینال رو انجام میدادی ، اما الان چی ؟ ذره ذره ی بازیت مورد آنالیز قرار میگیره ، از تک تک نقاط ضعفت استفاده میکنند و شک نکن قهرمانی الان سخت تر از دوره ی سمپراسه و نسل بعد هم از اینی که الان هست سخت تر خواهد شد .

نقل قول:
هیچگاه این دلیل شما برای من قانع کننده و منطقی نبود مگر تنیس فقط گرند اسلمه؟ یه مثال میزنم و در مثال مناقشه نیست: فرض میکنیم یه نفر بیاد 5 سال کل افتخارات تنیس رو از آن خود کنه بردهای متوالی روی خاک، چمن و زمینهای سخت رکورد مسترزها رو هم بشکونه توی این 5 سال هم دو سه بار بیشتر شکست نخوره 5 بار تونمنت آخر سال رو ببره رکورد هفته های متوالی نامبر وان رو بزنه و خیلی رکوردهای دیگه رو بزنه خلاصه تنیس جهان در تسخیر اون باشه ولی بنا به دلایلی فقط 15 تا گرند اسلم ببره آیا باز هم با تمام این افتخارات بهترین تاریخ نمیشه؟ به این دلیل که راجر عزیزتون 16 تا برده؟
و یا فرض میکنیم در یک دوره یه خلا در تنیس به وجود بیاد و یه نفر بدون رقیب طی چند سال 18 تا گرند اسلم ببره آیا بازهم اون بهترین تاریخ میشه؟

لازم به ذکر است که هدف من هیچگاه کم کردن از ارزش فدرر نبوده و نیست و اعتقاد باطنی من اینه که فدرر یکی از بهترینهای تاریخه ولی بهترین نیست.
من این حرف رو نزدم که شما بپذیری یا قانع بشی ، تو پست قبل هم گفتم . چه بخوای قبول کنی و چه نخوای معیار اصلی برای انتخاب بهترین تنیسور تاریخ بیشترین عنوان گرنداسلم هاست. ولی حرف من این نبود که چون 16 تا گرنداسلم برده بهترینه تاریخه ، من میگم خیلی از بزرگان گفتن که نه تنها به خاطر افتخاراتش بلکه به خاطر سطح بالای تنیسش بهترین تنیسور تاریخه . جالب این جاست که فدرر 5 سال در دنیای تنیس حکومت کرد و اکثر رکوردها رو هم شکوند و گرنداسلم هاش هم بیشتر از همه هست و دیگه جای هیچ شکی باقی نگذاشت. خود سمپراس قبل از پایان فرنچ اپنه پارسال گفت که فدرر قهرمان بشه یا نشه ، بهترین تنیسور تاریخه . اون موقع که گرنداسلم هاش 13 تا بود این حرف رو زد .
درضمن یادآوری وقتی استفاده میشه که میخوان یه حقیقتی رو بازگو کنند و تکرار کنند در حالی که کلا اون یادآوری شما رو قبول ندارم من ، دوران انتقال از پیت و آغاسی رو هم از خودت در آوردی ، تنیس که تعطیل نشده بود ، همون سافین و رافا (توی خاک و حتی در هارد و چمن) و نلبندیان حریفای بسیار سختی بودن ، که اگه استعدادی مثل راجر فدرر نبود الان خیلی از اون ها هم مثل آغاسی اسم و رسم داشتن واسه خودشون ، استعداد و توانایی های فدرر بود که باعث شد اینقدر اختلافش با دیگران در اون 5 سال فاحش باشه نه خلاء و نبود بازیکن خوب . همون طور هم که خودت گفتی با پیشرفت علم و تکنولوژی و همه گیر شدن ورزش ، روز به روز کسب افتخار سخت تر میشه . شما از کجا میدونی همین جوکوویچ نسبت به آغاسی حریف سخت تری نیست ؟ چون فقط 1 گرنداسلم برده ؟!
نه عزیز من این ها استعداد هایی هستند که بخاطر وجود کسایی مثل راجر و رافا نتونستن به اندازه کافی افتخار کسب کنند .
در آخر هم بگم که هدفت بوده یا نبوده ، این کارت همون لوث کردن افتخاراته راجره که خوشبختانه به قدری ارزشمند هستند که با حرف منو شما بی ارزش نمیشن . و این که اصلا قصد ندارم شما رو قانع کنم که بگی فدرر بهترین تنیسور تاریخ هست یا نیست . نظر خودمو گفتم . موفق باشی

ویرایش توسط Afshin : 10-29-2010 در ساعت 07:46 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش