بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-05-2014, 09:19 PM   #231
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
از طرز صحبت کردنت میشه راحت فهمید که چه شه شخصیتی داری!!! فکر کردی خیلی زرنگی؟؟؟ فک کردی با بچه طرفی؟ مثلا من از تهدید تو میترسم؟؟؟!!! اشتباه کردم که جواب تو و امثال تو رو دادم؛ برو با هم شان خودت کل کل کن. تو بهتره بری با همون سوییس اکسپرس بحث کنی! حالت باید از نوع صحبت کردن و پستای خودت به هم بخوره نه من!
حرفاي كه من به تو ميزنم به خودم ميزني بيسواد طرفداري فدرر لياقت ميخواد كه هر كسي اين لياقتو نداره در حدي نيستي جواب منو بدي من از مديران سايت گله چون ادماي أمثال تو و اون ٢٨٩ بي خاصيت اينجايين و هر چنرندي كه لياقت خودتون هست مياي اينجا مينويسي بايد واسه جامعه تنيس گريست كه ادمايي مثل شما مياين به برترين تنيس باز تاريخ توهين ميكنين بعد به ما ميگي بي فرهنگ من از اين به بعد جوابتو ميدم تا از اين سايت بري
همون اول گفتم تو چوگان رو با تنيس اشتباه گرفتي، ادم بي خاصيت بي فرهنگ عقده اي
Dariush.roger آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 12-05-2014, 10:34 PM   #232
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

اگه یکی از بچه ها کاری کنه که جناب خشایار از کوره در بره 500 هزار تومان جایزه میدم بهش
Maani آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-05-2014, 10:46 PM   #233
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

دو کاربر به لیست سیاه بنده اضافه شدند، از این به بعد هر چی دوست دارید بگید و فحاشی کنید.
king of spin آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-05-2014, 11:21 PM   #234
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

نقل قول:
دو کاربر به لیست سیاه بنده اضافه شدند، از این به بعد هر چی دوست دارید بگید و فحاشی کنید.
هه واقعا كار خوبي ميكني ليست هم داري
Dariush.roger آنلاین نیست.  
قدیمی 12-06-2014, 10:45 AM   #235
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

واقعا برام سواله، محمود و پویا و سجاد کجان؟
ممد جون از اون ور بوم دموکراسی افتادیم پایینا...! نباید نگران ریزش تعداد کاربرای فروم بود، همون بهتر که ی عده ایمون اینجا جامون نباشه
ماها هنوز ظرفیت دموکراسی رو نداریم، همون بهتر که دیکتاتور بالا سرمون باشه...
Rafa آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-06-2014, 03:07 PM   #236
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
دوست جنتلمن و عزیز من
ممنون از خویشتنداری شما.بواقع خدارا شکر میکنم فرهنگ و شعور و ادبی که دارم باعث میشه در مقابل هرزه نگاریهای آن دونفر واکنش متقابلی نداشته باشم عموم کاربران اگر بدون ذهنیت قبلی و جانبداری اتفاقات اخیر تاپیک را بنگرند میبینند چه کسانی هستند که بواقع این محیط را آلوده کرده اند.کسانیکه متاسفانه محیط و فرهنگ اینجا را در حد شخصیت خود و چاله میدون تنزل داده اند

من از مدیر یا ناظر محترمی که فروم را کنترل میکنند می پرسم
آیا کسی که با اون لفظ زشت وآلوده عقده ها وخاطرات کودکی خودش را به دیگران تعمیم میده
پست شماره 217.....http://tennistalkers.com/showthread.php?p=104570
و هنوز میشه دید اثر کثیفش را باید همچنان مشغول تولید آلودگی و زشتی باشه!؟
آیا همین یک پست برای مسدود کردن هر کاربری کافی نیست!؟
تو اینقدر عوضی هستی که من پیامی رو که خصوصی برات فرستادم آوردی گذاشتی تو تایپیک اونوقت اسم خودت رو هم گذاشتی مرد.آخه کثافت نمی گی شاید توی این تایپیک چند نفر هم خانم باشند و این مظالب رو بخونند.پس نتیحه می گیریم که این حرفهایی که بهت گفتم کاملاً لیاقتش رو داری البته خیلی بیشتر.در ضمن بی شعور بی همه چیز اگه راست می گی بیا تو پیامهای خصوصی اگه خواستی حتی حاضرم شماره تلفن و آدرسم رو هم بهت بدم تا اونوقت ببینم این گوه خوریهایی که می کنی جلوی خودم هم وجودش رو داری بگی یا نه؟
King Rojer Federer آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 12-06-2014, 08:25 PM   #237
آذر
Banned Users

پستها: 7
سپاس: 8
در 8 پست 33 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر * خوان مارتین دلپوترو * ماریا شاراپووا * سیمونا هالپ

متاسفانه یک لات حرامزاده بی سروپا به بهانه طرفداری از راجر فدرر داره تو سایت جولان میده و هر کثافتی را که نمونه عینی خودشه به دیگران نسبت میده واقعا این سایت اینقدر بی صاحبه؟
آذر آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی آذر به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-07-2014, 09:42 AM   #238
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

یکی از عوامل اصلی در رسوندن تاپیک به این وضعیت اسفناک، کاربر swiss express می باشد . ایشون علاوه بر گیر دادن های الکی و بیجا و در پاره ای از اوقات توهین به چندین کاربر( فرید، سروش، خشایار، حسام، 289، just nole، پیمان , ...) در تاپیک های اخیر، اقدام به جعل و تولید پست ها و محتواهای کاملا کذب کرده و با ایجاد شانتاژ و تحریک کاربرای هم صنف خود، یکی از عوامل اصلی در ایجاد فضایی این چنین بوده است. متاسفانه ایشون استاد تمام مظلوم نمایی و فریب اذهان عمومی می باشد.

ویرایش توسط king of spin : 12-07-2014 در ساعت 10:11 AM
king of spin آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-07-2014, 03:21 PM   #239
آذر
Banned Users

پستها: 7
سپاس: 8
در 8 پست 33 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر * خوان مارتین دلپوترو * ماریا شاراپووا * سیمونا هالپ

نقل قول:
یکی از عوامل اصلی در رسوندن تاپیک به این وضعیت اسفناک، کاربر swiss express می باشد . ایشون علاوه بر گیر دادن های الکی و بیجا و در پاره ای از اوقات توهین به چندین کاربر( فرید، سروش، خشایار، حسام، 289، just nole، پیمان , ...) در تاپیک های اخیر، اقدام به جعل و تولید پست ها و محتواهای کاملا کذب کرده و با ایجاد شانتاژ و تحریک کاربرای هم صنف خود، یکی از عوامل اصلی در ایجاد فضایی این چنین بوده است. متاسفانه ایشون استاد تمام مظلوم نمایی و فریب اذهان عمومی می باشد.
عزیز من الان بیشتر از یکساله اینجا را میخونم و واقعا مطالب برام جالب بوده به اختلاف شماها کار ندارم
دوستمون سوئیس اکسپرس البته این یکی دوماهه خراب کرده اما کلا مطالب تنیسیش را دوست دارم اما همین که از اون لات آشغال
حمایت میکنه و اون کثافت را کرده آلت دست خودش برای فحشکشی به غیر راجریا خطای بزرگیه راجر به شخصیت و وقارش معروفه
و طرفداراش هم باید اون را الگو بدونند شک نکنید اون لات حرومزاده داره با نوشته هاش راجر را تخریب میکنه نه حمایت
به هرحال امیدوارم سایت به روال خودش برگرده
آذر آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی آذر به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-07-2014, 06:27 PM   #240
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

در پی بی تفاوتی مدیران سایت در پاک نمودن پست های خلاف اخلاق و تذکر به اینگونه افراد . بعد از مدتی جستجو باخبر شدیم مدیران سایت از تعصیلات آخر فصل تنیس نهایت استفاده را برده و تا ژانویه 2015 میلادی در مجالس بزن و بکوب و لهب و لعب دارند صفایی می کنند که بیا و ببین .
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 6454710.jpg (42.8 کیلو بایت, 96 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش