بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > اندی ماری (Andy Murray)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-02-2009, 12:06 PM   #1
amin moatazedi
Senior Member

آواتار amin moatazedi

پستها: 555
سپاس: 3,126
در 546 پست 2,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
پیش فرض بیوگرافی اندی موری

اندی مورای متولد ۱۵ می ۱۹۸۷ درDunblane اسکاتلند است . او درباره ملیت خود می گوید : قبلا بارها شنیده بودم به من می گویند مورای انگلیسی ! و من برای تصحیح این اشتباه یک بار بصورت علنی این واقعیت را گفتم که من متولد اسکاتلند هستم ! اما بعد از آنت شایعه سازی درباره من شروع شد که او ضد انگلیسی است . تا اینکه در مسابقات ملی با قبول پیراهن ملی به همه نشان دادم که خاک من بریتانیاست و هیچ وقت ضد انگلیس نبوده ام . فقط دوست دارم برای کشورم بازی کنم ! او ۱۹۰ سانتیمتر قد دارد و دودست است . اما در بازی ها از دست راست خود استفاده می کند .اندی تنها 8 ساله بود که در قتل عام شهرDunblane جان سالم به در برد . او درباره این اتفاق می گوید : چیز زیادی به خاطر ندارم اما خوب یادم است لحظه ای راکه همکلاسی هایم و معلمم را وحشیانه کشتند و من فرار کردم ! او به همراه خانواده اش در سن 12 سالگی به فلوریدای آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا ساکن شد . در دسامبر 2004 وقتی او 17 ساله بود توانستU.S. Open tennis Boys'' title را فتح کند . دو هفته پس از آن او برای خود یک عضو گروهی بریتانیایی پیدا کرد تا در جام دیویس اتریش شرکت کند . اما او این بازی را 3 بر 2 به حریفانش واگذار کرد ! د دسامبر همین سال بود که او از سوی شبکهBBC بعنوان جوانترین شخصیت ورزشی بریتانیا برگزیده شد . سپس در سال 2005 به همراه دیوید شروود در دیویس کاپ شرکت کرد . اما آنها می بایست با رقیب اسرائیلی بازی می کردند که این کار را نپذیرفتند و همین امر موجب شد تا بر شهرت آنها افزوده شود . پس از آن بود که موفقیت های مورای اوج گرفت و تا به حال که در رنکینگ جهانی رده 4 را به خود اختصاص داده است . او می گوید تنیس ورزش متفاوتی است . کاملا متفاوت با فوتبال . من تجربه بازی در تیم فوتبال را هم داشته ام اما هر وقت که تنیس بازی می کنم حس تازه ای دارم . حرکات کهنه نمی شوند و من با تمام بدنم بازی می کنم . او می گوید : از الکل متنفرم . هیچگاه مصرفش نکردم . نوعی تنفر درونی از آن احساس می کنم . تنها از یک چیز بیشتر از الکل متنفرم . اینکه با وجو اعلانات و گفتگوهای من روزنامه نگاران احمق امریکایی بازهم در تیتر روزنامه ها بنویسند : اندی مورای انگلیسی ...

منبع : http://www.tennis.dxd.ir

ویرایش توسط amin moatazedi : 08-02-2009 در ساعت 05:40 PM
amin moatazedi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amin moatazedi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش