بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

15-28 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-14-2012, 04:15 PM   #1
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض شرایط بازی

قبل از هر چیز جا داره از دوستان به خاطر تاخیری که پیش اومد عذر خواهی کنم والا گرفتار خرید تلویزیون و رسیور و تنظیم بشقاب و نصب سی سی کم و این حرفا بودم که جا داره از دوستای گل که در این زمینه اطلاعات داشتند و منو راهنمائی کردند چون افشین , میلاد و PowerVu تشکر کنم , خب به صحرای کالیفرنیا خوش امدید.
Conditions
مسابقات Indian Wells بر روی یک سطح Hard خیلی کند از نوع Plexipave برگزار می شود.
بافت سطح مسابقات شن مانند بوده که باعث می شود توپها سریعا جویده شوند , که در نتیجه منجر به این می شود که Winner زدن به سختی امکان پذیر شود.
Nadal دو مرتبه در طول 4 فصل پیش قهرمان مسابقات بوده , که اشاره ایست به این مطلب که سطوح High Bouncing به طور واضح به میل اوست.
" توپها و سطح برگزاری مسابقات در این مکان کمی متفاوت است , " Nadal چنین گفت و ادامه داد:
" توپ Top-Spin خیلی زیادی می گیرد بنابراین این مساله در این مکان کمی به من کمک می کند. من میگم شرایط بازی در این مکان برای من بهتر هستند. "
بازیکنان Baseline ی که Solid و Difficult-to-Penetrate ( به اندسته از بازیکنان اطلاق می شود که از دفاع فوق العاده خوبی برخوردارند و عبور توپ از انان به سختی امکان پذیر بوده و نفوذ به دفاعشان مشکل است و در واقع به سادگی تسلیم نمی شوند ) هستند مانند Agassi و Hewitt رکورد فوق العاده خوبی در این مکان دارند , در حالیکه Andy Roddick که Big-Server هست انگونه که در سایر مسابقاتی که در امریکا برگزار می شوند از خود عملکرد خوبی ارائه نمی کند.
" سطح برگزاری مسابقات قابل قیاس با یک تکه کاغذ سمباده است , بنابراین توپها پس از برخورد به زمین سرعتشان گرفته می شود و یهو بالا می ایند , " Roddick چنین گفت.
محل برگزاری مسابقات مکانی بادخیز است و درجه حرارت هوا طاقت فرساست.
مسابقات Indian Wells در سال 2009 در بین مسابقات ATP World Tour و Grand Slam ها در مکان 40 ام از لحاظ درصد امتیازات کسب شده هنگام سرویس زدن قرار گرفت , که باز نشانگر کندی بیش از حد شرایط بازی در این مکان است:
Service Points Won in 2009 = 62.8%
" Indian Wells کندترین سطحیست که من تا به حال دیده ام , " Leif Shiras گزارشر تلویزیونی Eurosport در سال 2009 چنین گفت و ادامه داد:
" شرایط بازی در Indian Wells از French Open کندتر است. "
مسئولین برگزاری مسابقات از توپهای Penn ATP استفاده می کنند.

Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش