بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > راجر فدرر (Roger Federer)

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 04-13-2011, 03:54 PM   #1
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Cool Biofile مرد سوئیسی;راجر فدرر

آشنایی با راجر چه از لحاظ تنیسی و چه شخصی

الهام تنیس: من در حال دیدن تنیس برای پیدا کردن الگو خودم در ویمبلدون و یو اس اپن بودم!شاید روزی مانند یکی از این ها شوم..تمرین سخت،شاید من زمانی که 1# بودم در سن 17 سالگی،به این فکر میکردم که شاید یه روز بتوانم در تور اصلی 1# شوم!پس بنابراین من خوشحالم تنیس را انتخاب کردم و این راه را برای من قرار داده است.

قهرمان دوران کودکی: استفان ادبرگ;در واقع او برای همیشه الگو من هست، بوریس بکر;اولین مرد مورد علاقه من هنگامی که من خیلی کوچیک بودم،پیت سمپرس.

Nicknames: Rogie،Federer Express

سرگرمی/اوقات فراغت: به طور کلی ورزش،سینما،ماهیگیری در دریاهای عمیق،استراحت در ساحل،دوستان،موسیقی،اسکی.

اولین خاطره تنیس: من همیشه به یاد دارم بازی کنار درب خانه را که با عشق انجام می شد.با هر توپی،soft ball،توپ تنیس..مادر من(Lynette) همیشه به من می گفت آرومتر چرا که من اطرافیان را دلخور میکردم زیرا همش سر و صدا بنگ بنگ بنگ..در کل روز!

فیلم مورد علاقه: Good Will Hunting،Entrapment،Enemy of the State

موسیقی: AC/DC،Metallica،Lenny Kravitz

در نظر گرفتن بیش از حد احساسات: مثل همیشه،قبل از هر مسابقه بسیار مهم است..همیشه بسیار عصبی!این احساس خوبی است چرا که من فکر میکنم این بازی بسیار برای من مهم است.هنگامی که من در کورت هستم،آنقدر تحت فشار هستیم که بخش بسیار آسانی است..این چیزی است که من دوست دارم انجام بدهم.در آغاز مسابقه شما امیدوارید که خوب بازی رو شروع کنید..شروع بازی،ریتم مناسب و خوب، وپس از دو یا سه بازی شما عصبی نمی شوید.

اولین شغل: یکی نبود!من مدرسه را در سن 16 سالگی کنار گذاشتم و وارد دنیای تنیس شدم.

خاطرات اولیه تنیس: من با دوست خوبم مارکو زمانی که 14 سال داشتم بازی می کردم..بازی در بازل نزدیکی ساعت 6!And this bird just goes on the net.My friend–he didn’t see the bird– and he starts serving. And he serves…and the little bird, Boom! Right on the body. The bird fell on my side of the net. And it was on the ground, like shaking, then, Boom, dead. Feathers all over the court. He didn’t know what happened. I’m like, Stop, stop! There’s a bird on the net. And he goes, Boom, and just hits it. That was unbelievable

رویای دوران کودکی: همیشه تنیس در ذهن من بود!تنیس رویای من بود..به نظر من ویمبلدون همیشه یک رویداد خاص برای من بود از آنجا که قهرمانان من بکر،ادبرگ و سمپرس بودند!من فقط امیدوارم که همیشه سالم باشم نه مصدوم!

بزرگترین لحظه ورزشی: من فکر میکنم خیلی لحظه هست!من فکر میکنم هر 4 گرند اسلم ویژه هستند و هر کدام جایگاه خاص خودشان را دارند.استرالیا باعث شد که من نامبر وان در جهان شوم!ویمبلدون سبب شدکه من رکورد پیت را بشکنم!در یو اس اپن توانستم 5 بار پشت سر هم قهرمان شوم!فرنچ اپن نیز مرا تبدیل به سومین مردی کرد که توانسته هر 4 گرند اسلم را ببره..مدال طلای دوبل در سال 2008!بنابراین فکر میکنم اینها بهترین لحظات زندگی حرفه ای من هستند..

دردناک ترین لحظه: یک چیز خوب در مورد من هست که من سریع بازی ها را فراموش میکنم!حتی در مسابقات بد بسیار سریع فراموش میکنم.

غذای مورد علاقه: گوجه فرنگی، mozzarella di buffala ، gnocchi ، gorgonzola،سوسیس،پنیر و سالاد.

غلات صبحانه: Rice Crispies

طعم مورد علاقه بستنی: توت فرنگی.

نزدیک ترین دوستان تنیسی: من خوش شانسم که می توانم به سه زبان مختلف دنیا صحبت کنم و این باعث می شود که با بازیکنان دیگر دوست شوم..من با بیشتر بازیکنان در تور در تماس هستم...من زمان زیادی را با بازیکنان سوئیسی می گذرانم هنگامی که آن ها در تور هستند!

سخت ترین رقبا: نادال،موری،رادیک،سافین،نلبندیان.

ورزشکاران(تیم ها) مورد علاقه: باشگاه بازل،زین الدین زیدان،فرانچسکو توتی،مایکل جردن،Lennox Lewis، Wladimir Klitschko، Peter Forsberg..بیشتر و بیشتر نیز هاکی!فوتبال آمریکایی برای من خیلی جالب نیست!بیش از حد خشن هست..علاوه بر آن بیش از حد اصلا خوب نیست!

بازیکنان مورد علاقه تنیس که دوست داری آنها را مشاهده کنی: من فقط دوست دارم تنیس ببینم!من از طریق کانال بازی را ببینم و اصلا برام مهم نیست که چه کسی بازی میکند..من فقط دوست دارم زیاد بازی ببینم..یکی از بازیکنانی که من واقعا دوس دارم تماشایش کنم بیون برگ هست!من هرگز شانس نداشتم او را ببینم هنگامی که او بهترین بود..از آنچه من دیده ام و شنیده ام بدیهی است که او بازیکن بسیار بزرگ و خوبی بوده است..او یک قهرمان بزرگ است.

چه خصوصیاتی را تحسین میکنی: این که تعداد زیادی لبخند بزنند،دوستی..من دوست دارم یک جمله بگم: It's nice to be important, but it's important to be nice و این دروغ نیست چرا که من دوست ندارم کسی دروغ بگوید.چونکه خود من دروغ نمی گویم.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

برچسب ها
راجر فدرر،بیوگرافی،تنیس،Roger Federer،اسطوره

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)