بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-16-2017, 07:20 PM   #21
javi
Senior Member

آواتار javi

پستها: 431
سپاس: 4,906
در 412 پست 2,833 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger federer / Ana Ivanovic
پیش فرض پاسخ : گفتگو ، تبادل نظر و تحلیل پیرامون نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس Australian Open 2017

سلام دوستان' برنامه زمانبندي مسابقات كسي نميزاره' جناب پوور كجاست
javi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-16-2017, 08:24 PM   #22
masoud244
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
در 1 پست 5 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفتگو ، تبادل نظر و تحلیل پیرامون نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس Australian Open 2017

سلام خدمت همه دوستان
مرسی از ۲۸۹عزیز و سایر دوستان امید و پوریا
واقعا تحلیل های فوق العاده ای بود
ممنون از همگی و تحلیل کوتاهی از فدرر با توجه به بازی امروز

با توجه به غیبت طولانی مدت عملکرد راضی کننده ای به نظر میرسید
ولی خیلی دور از واقعیته اگه توقع قهرمانی یا حتی حضور در نیمه نهایی رو داشته باشیم
ولی امیدوارم به روزای اوجش برگرده و به همراه نادال تنیس را هیجان انگیز تر کنند
masoud244 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی masoud244 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-16-2017, 09:58 PM   #23
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

راجر فدرر، تنیس‌باز سوییسی

تنیس آزاد استرالیا؛ صعود مدعیان و حذف هالپ در روز بازگشت فدرر

0
۲۷ دی , ۱۳۹۵ تنیس جهان
رقابت‌های تنیس آزاد استرالیا از امروز رسما آغاز شد و اندی ماری، راجر فدرر، استن واورینکا با شکست حریفانشان به دور بعد صعود کردند. سیمونا هالپ نیز ناکام بزرگ روز نخست رقابت‌ها لقب گرفت.
در روز نخست مسابقات آزاد استرالیا که به دیدارهای نیمه‌ی بالای جدول اختصاص داشت، شماره ۱ تنیس جهان کار چندان ساده‌ای مقابل حریف اوکراینی خود در پیش نداشت؛ با وجود پیروزی اندی ماری در ۳ ست، وی در دو ست نخست در برابر ایلیا مارچنکو لحظات دشواری را تجربه کرد. ماری در ست اول با نتیجه ۷ بر ۵ به پیروزی رسید و در ست دوم با اینکه ۵ بر ۲ جلو افتاده بود، تکانه‌ی بازی به نفع حریف نه چندان آشنایش برگشت و نتیجه ۵-۵ مساوی شد؛ تنیس‌باز اسکاتلندی اما عزم خود را جزم کرد و در “تایبریک” نتیجه ست را به نفع خود رقم زد. در ست سوم هم مارچنکو حرفی برای گفتن نداشت و با نتیجه ۲-۶ مغلوب بهترین تنیس‌باز این روزهای تنیس شد.
سوییسی‌ها نیز روز راحتی را سپری نکردند؛ استن واورینکا، شماره ۴ تنیس و عنوان‌دار این رقابت‌ها در سال ۲۰۱۴، مقابل مارتین کلیژان تا آستانه باخت پیش رفت؛ در این بازی که در ورزشگاه مارگارت کورت برگزار گردید، واورینکا ابتدا ست نخست را به حریفش واگذار کرد، اما با پیروزی در ست‌های دوم و سوم، حساب کار را ۲ بر یک به سود خود کرد. در ست چهارم دوباره نوبت تنیس‌باز اسلواک بود تا برنده شود و بازی را به ست سرنوشت‌ساز نهایی که با افت و خیز بسیاری همراه بود، بکشاند. در این ست، هر دو تنیس‌باز موفق شدند سرویس یکدیگر را “بریک” کنند، اما این بازیکن سوییسی بود که با غلبه بر اعصاب خود توانست ست را با نتیجه ۴-۶ به پایان ببرد و پیروز از زمین مسابقه بیرون آید.
اسطوره‌ی سوییسی نیز امروز پس از ۶ ماه، نخستین دیدار رسمی خود را مقابل یورگن ملتزر چپ‌دست انجام داد؛ علی رغم اینکه فدرر در مقاطعی از بازی ثبات لازم را نداشت ولی به کمک تجربه خود موفق شد پیروزی ارزشمندی را کسب کند. در ست نخست این ملتزر کهنه‌کار بود که اولین “بریک” مسابقه را به دست آورد، اما فدرر به سرعت کنترل اوضاع را به دست گرفت و این ست را با نتیجه ۵-۷ از آن خود کرد. در ست دوم ورق برگشت و تنیس‌باز اتریشی با ارائه تنیس هجومی موفق شد ۵ گیم پیاپی را کسب کند و با نتیجه ۶ بر ۳ به پیروزی برسد. در ست‌های سوم و چهارم فدرر دوباره به بازی مسلط شد و با نتایج مشابه ۲-۶ بازی را به سود خود به پایان برد و برنده بازی شد.
در یکی دیگر از بازی نزدیک روز نخست، کی نیشیکوری ژاپنی به زحمت از سد حریف روس خود یعنی آندری کوزنتسف گذشت؛ نیشیکوری ابتدا ست نخست را به کوزنتسف واگذار کرد اما ۲ ست بعدی را از آن خود کرد تا ۲ بر ۱ پیش بیفتد. در ادامه، کوزنتسف ست چهارم را در یک “تایبریک” نزدیک برد تا کار در ست سرنوشت‌ساز دنبال شود. در نهایت این مرد شماره ۵ تنیس جهان بود که با پیروزی قاطع ۲-۶ در ست آخر، توانست این دیدار که ۳ ساعت و ۳۴ دقیقه‌ای به طول انجامید را به نفع خود به پایان ببرد و به دور دوم صعود کند. او پس از پایان بازی گفت: “باید کار را در ست چهارم تمام می‌کردم اما او خیلی خوب بازی کرد. از این‌که دور اول را به پایان رساندم واقعا خوشحالم.”
در دیگر مسابقه روز اول رقابت‌ها، توماس بردیچ کار بسیار آسانی داشت و در حالی که در ست نخست مقابل لوکا وانی ایتالیایی به پیروزی رسیده بود، با انصراف شماره ۱۵۷ جهان، تنها در ۳۲ دقیقه راهی دور دوم مسابقات شد.
دیگر بازی حساس بخش مردان بین مارین چیلیچ، مدعی هفتم کسب جام و یرزی یانوویچ لهستانی برگزار شد؛ یانوویچ دو ست نخست را طوفانی آغاز کرد و توانست ۲ بر صفر از چیلیچ جلو بیفتد و امیدها را برای تنیس‌باز کروات کم‌رنگ کند. اما در ادامه تنیس‌باز کروات به خود آمد و توانست ۳ ست بعدی را قاطعانه از آن خود کند.
در دیگر دیدارهای مهم بخش مردان، نیک کیریوس، برنارد تامیک، جو-ویلفرید سونگا، جان ایزنر، ویکتور ترویتسکی به ترتیب مقابل الیاس، بلوچی، منتیرو، کراوچوک و جمهور به برتری رسیدند. لوکا پویی که در فصل تعطیلات تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته بود، یکی از ناکامان روز اول بود و با قبول شکست مقابل الکساندر بوبلیک از روسیه نتوانست به دور بعد صعود کند.
بخش زنان اما با یک شگفتی همراه بود؛ سیمونا هالپ رومانیایی که در ماه‌های اخیر خوب نتیجه نمی‌گیرد، مقابل شلبی راجرز نیز در دو ست پیاپی و با نتایج ۱-۶ و ۳-۶ شکست خورد و از گردونه‌ی رقابت‌ها کنار رفت. بخت شماره ۴ کسب جام پس از شکست گفت: “او با استاندارد بالایی بازی کرد. من در زانویم درد را احساس می‌کردم. حتی در ست دوم حرکت کردن برایم مشکل بود. اما او استحقاق برد را داشت. هجومی بازی کرد و به توپ‌ها بسیار با قدرت ضربه می‌زد. در روزهای گذشته و پیش از شروع بازی، از قرص‌های ضد التهاب استفاده کردم. اما وقتی شما تنش مسابقه را در خود دارید، آن هم مسابقه‌ی رسمی، کار سخت‌تر می‌شود. بنابراین دردم بیشتر شد و نتوانستم کاری که می‌خواستم را انجام دهم.”
در دیگر دیدارهای بخش زنان روز اول مسابقات، وینس ویلیامز کهنه‌کار در دو ست مقابل کاترینا کوزلووا به برتری رسید، جینی بوشار کانادایی در دو ست چیریکو ی آمریکایی را مغلوب کرد، گاربینیه موگوروزا، بخت هفتم قهرمانی در برابر مارینا اراکوویچ پیروز شد، اسوتلانا کوزنتسووا حریف نا‌آشنای خود را در دو ست درهم کوبید و یلنا یانکوویچ صرب، لورا سیگموند، سید شماره ۲۶ را در سه ست از پیش رو برداشت.
روز دوم مسابقات فردا از ساعت ۳:۳۰ بامداد آغاز خواهد شد و در دیدارهای مهم، نواک جوکوویچ مقابل فرناندو ورداسکو، رافائل نادال مقابل فلوریان مایر و سرینا ویلیامز مقابل بلیندا بنچیچ به میدان خواهند رفت.منبع=تنیس فا
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-16-2017, 10:09 PM   #24
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

با سلام خدمت همه دوستان.خواستم بگم پاور عزیز هم مثل اینکه دیگه دل و دماغی برای گذاشتن پست تو این سایت نداره.چون یکی دو نفر از ذوب شدگان نواک که بنده خداها بدجوری با خودشون درگیری دارند این سایت رو تبدیل کردند به عقده گشایی.و بیشتر از اینکه فکر نواکشون باشند که در غیاب راجر و افول نادال عرضه نامبروانی رو نداره بیشتر دنبال این هستند که یک نقطه ضعف از راجر پیدا کنند و عقده های پوچشون رو اینجا خالی کنند.به نظر من باید اسم این سایت رو عوض کنند و بذارند نواکیون عقده تاکرز.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2017, 12:16 AM   #25
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

اگر بخوام مطلب پر از عقده و توهینت را مثل خودت و در حد لیاقتت جواب بدم باید شخصیت خودم را در حد تو به لجن بکشم پس آسوده باش که چنین نمیکنم چون به من آموخته اند که با خوک کشتی نگیر چون آلوده میشوی و خوک لذت میبرد!
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما نشاط به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-17-2017, 02:28 AM   #26
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
واقعا منم از مدیریت تقاضا دارم یوزر اصلی و یوزر های جعلی این کاربر رو بن کنید
پوریا جان اونوقت دوباره فحاشی به مدیریت به این دلیل که چون منو بن کردی حتما راجری هستی ( رفتاری که با محمود جان شد ) و ساخت یوزر با الفاظ رکیک و مستهجن شروع میشه . قبلا سابقه شو داشتیم . کافیه اصن حرفهای این کاربر رو به اضافه فیک هاش نخونی یا همه شون رو بذاری تو لیست سیاه به همین سادگی
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2017, 02:44 AM   #27
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

من بخاطر خودم نمیگم بنده خیلی راحتم با برخورد با اینجور ادما من با همه جور ادم میتونم برخورد کنم ارتباط گیریم خوبه با من کسی میتونه مشکلی نداشته باشه جز از لحاظ عقیده .. اما این کاربر داره به تنیس تاکرز اسیب میزنه
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2017, 09:56 AM   #28
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

اينجا مديريتش ضعيفه بايد بلاك كنن همه پستاش يه شكلن فقط يوزراش فرق ميكنه پرو پرو مياد زير پستاي خودشو لايك ميكنه به من ميگه اينجا فضاي مجازيه داريوش لات شده به خانوادم توهين ميكني بعد به من ميگي در جايگاهي نيستي بخوام جوابتو بدم باشه من در حدت نيستم بقيه چرا ، به بقيه هم همينو ميگي اگه در حدت نيستم نيا جايگات بالاس
ببين من تو اين سايت لات نيستم و دليلي هم نميبينم برات توضيح بدم برو برس به زندگيت
مديريت محترم سايت هر فحاشي و بي احترامي ميشه باعث بانيش شما هستين همه يوزراشو بلاك كنيد طرف دعواش هم معلومه كيه
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-17-2017, 03:46 PM   #29
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نشاط نمایش پست ها
اگر بخوام مطلب پر از عقده و توهینت را مثل خودت و در حد لیاقتت جواب بدم باید شخصیت خودم را در حد تو به لجن بکشم پس آسوده باش که چنین نمیکنم چون به من آموخته اند که با خوک کشتی نگیر چون آلوده میشوی و خوک لذت میبرد!
جواب دندان شکنی بود

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
پوریا جان اونوقت دوباره فحاشی به مدیریت به این دلیل که چون منو بن کردی حتما راجری هستی ( رفتاری که با محمود جان شد ) و ساخت یوزر با الفاظ رکیک و مستهجن شروع میشه . قبلا سابقه شو داشتیم . کافیه اصن حرفهای این کاربر رو به اضافه فیک هاش نخونی یا همه شون رو بذاری تو لیست سیاه به همین سادگی
نمیدونم تا حالا چند دست دندون مصنوعی عوض کردی
آخه جواب دندون شکن به تو یکی خیلی دادم
منتها تو سنگپا را از روبردی
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-17-2017, 03:47 PM   #30
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

استاد کارلوویچ در بدو کار یک حماسه و کامبک جالب خلق فرمودند باخت 2 ست اول و برد در ست پنجم در 42 گیم! همچنین 75 عدد ایس ناقابل نواختند استاد

درود خدمت عزیزان
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش