بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز تورانتو (Rogers Cup)

مسترز تورانتو (Rogers Cup)

13-19 مرداد - تورانتو، کانادا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-04-2014, 07:36 PM   #1
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova
Exclamation گفت و گو پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

سلام . ابتدا از اطلاع رسانیتون تشکر میکنم.یک سوال داشتم . اینطور که خوندم دو شبکه polsat sport , polsat sport extra روی ماهواره Eutelsat 33B / Intelsat 702 (33.0°E) در فرکانس 12722-v-16730 هم قرار دارند.آیا این ماهواره همون ماهواره اینتلسته و اگر اینطوره این شبکه ها روی این ماهواره قابل دریافت در ایران هست یا نه و در پایان ایا با سیسیکم و شیرینگ قابل بازگشائی هستند یا نه ؟ ممنون.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-04-2014, 09:13 PM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi_juve نمایش پست ها
سلام . ابتدا از اطلاع رسانیتون تشکر میکنم.یک سوال داشتم . اینطور که خوندم دو شبکه polsat sport , polsat sport extra روی ماهواره Eutelsat 33B / Intelsat 702 (33.0°E) در فرکانس 12722-v-16730 هم قرار دارند.آیا این ماهواره همون ماهواره اینتلسته و اگر اینطوره این شبکه ها روی این ماهواره قابل دریافت در ایران هست یا نه و در پایان ایا با سیسیکم و شیرینگ قابل بازگشائی هستند یا نه ؟ ممنون.

درود بر شما

همانطور که فرمودید، دو کانال Polsat Sport و Polsat Sport Extra علاوه بر ماهـواره هات بـرد، بر روی ماهـواره Eutelsat 33B @ 33.1° East هم پخش می‌شوند.

اما چند نکته مهم وجود دارد:

• این ماهـواره در مدار 33.1 درجه شرقی قرار دارد (پنج درجه از عرب سـت به سمت شرق) اما ماهـواره اینتل‌ست که فرمودید، در مدار 62 درجه شرقی قرار دارد.

• این فرکانس یعنی 12722 عمودی با سیمبل ریت 16730 و با اف.ئی.سی 3/4 در آسمان ایران قابل دریافت است. به عنوان مثال در تهران 75 درصد سیگنال دارد. این نقشه پوشش این ماهـواره است.

• اما نکته قابل توجه این است که این فرکانس، با رسیـورهای معمولی قابل دریافت نیست چون این فرکانس از استاندارد DVB-S2 استفاده می‌کند. بنابراین با اینکه کیفیت کانال‌ها HD نیست اما فقط روی رسیـورهای جدید که از استاندارد DVB-S2 بهره می‌برند، قابل دریافته.

• همچنین، این ماهواره به غیر از این فرکانس، هیچ فرکانس دیگری که شامل کانالهای تلویزیونی باشد، ندارد. بنابراین اختصاص دادن یک L.N.B و یک پورت سوییچ برای چنین ماهـواره‌ی متروکه‌ای، عقلانی به نظر نمی‌رسد.

• نکته آخر این‌که، همانطور که می‌دانید، تمام کانالهای این فرکانس قفل هستند. بنده به شخصه، هم در گذشته تست کردم و هم الآن. اما هیچ یک از کانالهای این فرکانس، با Sharing اینترنتی CCcam قابل بازگشایی نیستند.

بنابراین اگر مایلید از این دو کانال Polsat Sport مسابقات را دنبال کنید، فقط از نسخه موجود در ماهـواره هات بـرد باید استفاده کرد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-06-2014, 07:42 PM   #3
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

سلام
دوستان چطوری بازی هارو از طریق نت میبینن؟
من با اون سایت هایی که پاور عزیز گفت تست کردم نشد
سرعت نتمم خوبه
دوستانی که اطلاع دارن کدوم سایت راحت تره لطفا راهنمایی کنن
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-06-2014, 09:03 PM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها
سلام
دوستان چطوری بازی هارو از طریق نت میبینن؟
من با اون سایت هایی که پاور عزیز گفت تست کردم نشد
سرعت نتمم خوبه
دوستانی که اطلاع دارن کدوم سایت راحت تره لطفا راهنمایی کنن

درود بر شما

احتمالاً ایراد از اینترنت هست. بعضی از ارائه دهندگان اینترنت، به اسم و در ظاهر یک سرعت بالا رو ارائه میدهند اما در واقعیت سرعت کمتر از آنچه که تعهد داده‌اند است.

به هر حال، اگر از ایــــن سایت استفاده کنید و سرعت اینترنت شما حداقل یک مگابیت باشه، بدون مشکل میتونین مسابقات رو تماشا کنین. (پس از ورود به سایت، اختلاف ساعت بالای سایت را روی 4.5+ تنظیم کنید تا ساعات مسابقات با زمان ایران هماهنگ بشن.)

مثلا به شخصه، با اینترنت یک مگابیت
مخابرات در تهران تست کردم. به راحتی میشه همزمان دو کورت و دو مسابقه مختلف رو همزمان و بدون مکث و فریز تماشا کرد.

حتی در ساعات پس از نیم‌شب میشه سه کورت همزمان رو با این اینترنت تماشا کرد، اما وقتی سه تا کورت میشه، بعضی وقتها تصویر گیر میکنه.

با اینترنت 2 مگا بیت مخابرات هم تست کردم. با دو مگابیت میشه چهار کورت رو همزمان تماشا کرد.

ضمناً اگر از مرورگر Google Chrome هم استفاده کنید، به نسبت دیگر مرورگرها سریعتر عمل میکنه و فشار کمتری رو به System Resources کامپیوتر وارد میکنه.

18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2014, 11:29 PM   #5
rojer
Member

پستها: 46
سپاس: 674
در 44 پست 281 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-پیت سمپراس
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

با سلام خدمت پاور عزیز و دوست داشتنی من دو تا سوال داشتم اگه امکان داشته باشه جوابم رو بدید.1-من هاتبرد و نایلست و ترکست و بدر رو دارم می خواستم بدونم در این جهات مسابقات ATP و گرنداسلمها رو در چه کانالهایی می تونم رایگان و یا از طریق شیرینگ دریافت کنم(البته غیر از کانال سوپرتنیس ایتالیا که به علت ضعیفی سیگنال نمی تونم بگیرم.و دومین سوالم این است که من اینترنت شاتل دارم با سرعت 4مگ واینترنتم سرعت خوبی داره اگه می شه بهم بگید که آیا سایتهایی هست که من بتونم مسابقات ATP و گرنداسلمها رو از طریق اینترنت تماشا کنم خیلی ممنون می شم اگه سایتی هست برام بذارید تا بتونم از طریق اینترنت این بازیها رو ببینم.و در آخر از اینکه چنین سایت خوبی رو دارید بی نهایت سپاسگذارم.
rojer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-10-2014, 08:55 AM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojer نمایش پست ها
با سلام خدمت پاور عزیز و دوست داشتنی من دو تا سوال داشتم اگه امکان داشته باشه جوابم رو بدید.1-من هاتبرد و نایلست و ترکست و بدر رو دارم می خواستم بدونم در این جهات مسابقات ATP و گرنداسلمها رو در چه کانالهایی می تونم رایگان و یا از طریق شیرینگ دریافت کنم(البته غیر از کانال سوپرتنیس ایتالیا که به علت ضعیفی سیگنال نمی تونم بگیرم.و دومین سوالم این است که من اینترنت شاتل دارم با سرعت 4مگ واینترنتم سرعت خوبی داره اگه می شه بهم بگید که آیا سایتهایی هست که من بتونم مسابقات ATP و گرنداسلمها رو از طریق اینترنت تماشا کنم خیلی ممنون می شم اگه سایتی هست برام بذارید تا بتونم از طریق اینترنت این بازیها رو ببینم.و در آخر از اینکه چنین سایت خوبی رو دارید بی نهایت سپاسگذارم.

درود بر شما

سپاسگزارم. نظر لطف شماست.

به این پرسش‌ها، در گذشته چندین مرتبه پاسخ داده شده.

1. با توجه به چهار جهت ماهـواره‌ای که فرمودید:

کانالهای رایگان برای گرند اسلمها:
AD Sport 2 و AD Sport Extra روی بـدر و نایل‌ست (فقط آزاد استرالیا و ویمبلدون)

کانال رایگان برای ATP Masters 1000:
در این چهار جهت نداریم
(فعلاً فقط در ماهـواره Telstar 12 مسترزها رایگان پخش می‌شوند.)

کانال رایگان برای ATP 500ها:
Super Tennis HD ایتالیا در هات بـرد
Sports TV ترکیه در ترک‌ست

کانال‌های رایگان برای ATP 250ها:
Dubai Sport 4, Dubai Sport 1 و HD در بـدر و نایل‌سـت

کانال پولی (قابل بازگشایی با Sharing) برای ATP Masters 1000:

Polsat Sport/Extra/News هم SD هم HD در هات برد
Sky Sport 1/2/3 ایتالیا (فقط SD) در هات برد
از دور نیمه‌پایانی در صورت حضور سوییسی‌ها:
SRF zwei/RSi LA 2/RTS Deux هم SD هم HD در هات برد

کانال پولی (قابل بازگشایی با Sharing) برای ATP 500ها:
اغلب از دور ⅛ پایانی:

2. بله وب‌سایتی وجود دارد که در تک تک روزهای سال، همه‌ی مسابقات تنیسی که فیلم‌برداری می‌شوند را به صورت اینترنتی پخش می‌کند. به این پرسش هم بارها پاسخ داده شده است. آخرین بار چهار روز پیش بوده. لطفاً ایـــن پست را مطالعه بفرمایید.

کانالهای پوشش دهنده‌ی مسابقات در تورنمنت‌های مختلف، متفاوت هستند و برای کسب اطلاع در خصوص کانال‎های پخش کننده‌ی بازی‌ها، همواره می‌توانید از صفحه اصلی سایت وارد بخش تورنمنت‌های در حال برگزاری شده و سپس در تاپیکی که با عبارت «پخش تلویزیونی...» آغاز می‌شود، به پست سوم مراجعه بفرمایید. در این پست تک به تک کانال‌های پوشش دهنده‌ی مسابقات درج شده‌اند.

همچنین لینک‌‌های پخش اینترنتی مسابقات نیز در پایان همین پست سوم تاپیک «پخش تلویزیونی...» فهرست شده‌اند.

اگر همواره به این پست سوم که عرض کردم، مراجعه بفرمایید، همیشه به فهرست کامل کانال‌ها دسترسی خواهید داشت.

10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 02:27 PM   #7
rojer
Member

پستها: 46
سپاس: 674
در 44 پست 281 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-پیت سمپراس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
درود بر شما

سپاسگزارم. نظر لطف شماست.

به این پرسش‌ها، در گذشته چندین مرتبه پاسخ داده شده.

1. با توجه به چهار جهت ماهـواره‌ای که فرمودید:

کانالهای رایگان برای گرند اسلمها:
AD Sport 2 و AD Sport Extra روی بـدر و نایل‌ست (فقط آزاد استرالیا و ویمبلدون)

کانال رایگان برای ATP Masters 1000:
در این چهار جهت نداریم
(فعلاً فقط در ماهـواره Telstar 12 مسترزها رایگان پخش می‌شوند.)

کانال رایگان برای ATP 500ها:
Super Tennis HD ایتالیا در هات بـرد
Sports TV ترکیه در ترک‌ست

کانال‌های رایگان برای ATP 250ها:
Dubai Sport 4, Dubai Sport 1 و HD در بـدر و نایل‌سـت

کانال پولی (قابل بازگشایی با Sharing) برای ATP Masters 1000:

Sky Sport 1/2/3 ایتالیا (فقط SD) در هات برد

کانال پولی (قابل بازگشایی با Sharing) برای ATP 500ها:
اغلب از دور ⅛ پایانی:

2. بله وب‌سایتی وجود دارد که در تک تک روزهای سال، همه‌ی مسابقات تنیسی که فیلم‌برداری می‌شوند را به صورت اینترنتی پخش می‌کند. به این پرسش هم بارها پاسخ داده شده است. آخرین بار چهار روز پیش بوده. لطفاً ایـــن پست را مطالعه بفرمایید.

کانالهای پوشش دهنده‌ی مسابقات در تورنمنت‌های مختلف، متفاوت هستند و برای کسب اطلاع در خصوص کانال‎های پخش کننده‌ی بازی‌ها، همواره می‌توانید از صفحه اصلی سایت وارد بخش تورنمنت‌های در حال برگزاری شده و سپس در تاپیکی که با عبارت «پخش تلویزیونی...» آغاز می‌شود، به پست سوم مراجعه بفرمایید. در این پست تک به تک کانال‌های پوشش دهنده‌ی مسابقات درج شده‌اند.

همچنین لینک‌‌های پخش اینترنتی مسابقات نیز در پایان همین پست سوم تاپیک «پخش تلویزیونی...» فهرست شده‌اند.

اگر همواره به این پست سوم که عرض کردم، مراجعه بفرمایید، همیشه به فهرست کامل کانال‌ها دسترسی خواهید داشت.

عزیزم خیلی خیلی من رو شرمنده کردید.جوابهاتون بسیار کامل بود.بسیار سپاسگذارم و خیلی خوشحالم در سایتی عضو هستم و وقتم رو می ذارم که یک همچین عزیزی حضور داره که با سعه صدر و با ادب کامل جواب همه سوالها رو (حتی کم اهمیت )می دید.و ماشاالله از نظر اطلاعات فول هستید که این باعث رشد و آگاهی همه کاربران این سایت می شه.باز هم ممنون و متشکر.
rojer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rojer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)