بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-25-2011, 12:53 AM   #21
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها

بابا کی شد 18 تا ما خبر نداریم بخدا 10 فینال متوالی داره 18تا!!!!!

خوب اگه میگفت نادال رنک 1 رو از دست میده الان این حرف غیر کارشناسانست

ای بابا چیکار راجر دارم بهش گیر بدم؟ اون که داره کیف دنیارو میکنه ماهم اینجا توی بهشت داریم میسوزیم!! حالا چه بیاد رنک 1 چه نیاد به هرچی خواسته رسیده فقط حیفه بخدا هر تنیسور تازه به دوران رسیده ایی بیاد راجرو ببره من نمیدونم این المپیک لندن چی داره بابا خداحافظی کن سنگینتره مثلا اگه راجر خداحافظی کرده بود الان همه میگفتن اگه راجر بود راحت جلو نوواک رو میگرفت ولی امسال سه بار بهش باخته خوب زشته واسه راجر، البته این نظر شخصی منه و مطمئناً راجر دلایل خاص خودشو داره که خداحافظی نمیکنه ولی من یکی که دوست دارم رافا توی اوج خداحافظی کنه
اون موقع که مینوشتم من از خودم داشتم مینوشتم
شما متخصص آماری من که به مدیر بازنشسته بیشتر نیستم که دیگه
سنی ازم گذشته
منم دوست دارم راجر تو اوج خداحافظی کنه
حالا هم اتفاقی نیافتاده که از نواک باخته که الان تو اوج بازی خودش قرار داره
هنوزم دیر نشده راجر میتونه بازم برگرده به اوج
اما شاید دیگه ثبات گذشته رو نداشته باشه اما بازم اگه واسه یکبار دیگه هم هست شک نکن که راجر میتونه برگرده و نامبر 1 بشه و نامبر 1 تموم کنه شک نکن
در ضمن ما مخلصیم حاتم جان
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 08:21 AM   #22
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Thumbs up جواب راجر در به سخنان مارتینا

قسمتي از سخنان رو فرشاد عزيز گذاشته.

Look, I think she's been an inspiration to my wife [mirka] and I always love seeing her, but if you had the microphone in front of you and you get a negative question, you get dragged into it. And she's in front of the microphone a lot of times like other experts and eventually you can't just say only good things. You have to also say more negative things.

راجر گفته كه از لحاظ جمسي در شرايط بسيار خوبي هست و احساس بهتري دارد...
today than he did at 22 and is more aware of how far he can push his body

....................
Andy Roddick defended the 16-time Grand Slam champion’s recent play. "It's ridiculous," Roddick said. "Whoever wants to criticize Roger for the way he’s playing tennis right now better be very, very good at their job
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 10:08 AM   #23
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
فقط حیفه بخدا هر تنیسور تازه به دوران رسیده ایی بیاد راجرو ببره من نمیدونم این المپیک لندن چی داره بابا خداحافظی کن سنگینتره مثلا اگه راجر خداحافظی کرده بود الان همه میگفتن اگه راجر بود راحت جلو نوواک رو میگرفت ولی امسال سه بار بهش باخته خوب زشته واسه راجر، البته این نظر شخصی منه و مطمئناً راجر دلایل خاص خودشو داره که خداحافظی نمیکنه ولی من یکی که دوست دارم رافا توی اوج خداحافظی کنه
اقعا معذرت میخوام من این دیگه از اون حرفاست!!
راجر از بعد از ویمبلدون پارسال 12 تورنومنت رو شرکت کرده شما خودت امار رو داری . 12 تا رو زودتر از نیمه نهایی نباخته. 12 تا تورنومنت
8 تا فینال
12 تا نیمه نهایی
5 قهرمانی
کی با این شرایط خداحافظی میکنه؟ راجری که در گرنداسلم ها میتونه هنوز قهرمان شه و رکوردش رو بهتر کنه چرا باید خداحافظی کنه؟
به جوکویچ باخت والا همه به جوکویچ باختن فعلا.
مگه بازیکنی 2-3 بار جلوی بازیکن دیگه میبازه یعنی قوی تره؟ چند بار ماری راجر رو 2-3 بار پشت هم برد اما بعد باز باخت؟ چند بار داویدنکو نادال رو برد؟ یعنی بهتر از نادال هست؟ نه پیش میاد این مسایل.
انگار ماری با 23 سال نیست به هر کسی میبازه یا جوکویچ و نادال و بقیه اصلا باخت ندارن . حالا چون جلوی سن راجر 29 نوشته این حرفا هم پیش میاد دیگه.
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 11:37 AM   #24
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده

به نظر من فقط گرنداسلم مهمه ، اگه راجر بتونه گرنداسلم ببره ، از تاپ 10 هم خارج شه مهم نیست . به نظر من تا زمانی که میتونه گرنداسلم ببره باید بازی کنه.باید یه مقدار دیگه صبر کرد و دید که میتونه گرنداسلم ببره یا نه . من منتظرم ببینم توی ویمبلدون و یو اس اوپن چکار میکنه.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 12:56 PM   #25
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
به نظر من فقط گرنداسلم مهمه ، اگه راجر بتونه گرنداسلم ببره ، از تاپ 10 هم خارج شه مهم نیست . به نظر من تا زمانی که میتونه گرنداسلم ببره باید بازی کنه.باید یه مقدار دیگه صبر کرد و دید که میتونه گرنداسلم ببره یا نه . من منتظرم ببینم توی ویمبلدون و یو اس اوپن چکار میکنه.

افشين جان راجر توي رولند گاروس هم شانس خيلي زيادي داره حالا پارسال پارسال بود!راجر به نظر من ميتونه توي فصل خاك خوب كاركنه شانس بردن رم و مونت كارلو رو هم داره!

خداكنه مونت كارلو رو هم شركت كنه!

راجر سال هاي گذشته شايد با برخي حريف هاي قدر روبرو نميشد ولي الان با همه روبرو ميشه چون كه هدفش نامبر واني و كسب ركورد توي اين زمينست به نظر من نامبر واني براي اسطوره دور از دسترس نيست.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 01:02 PM   #26
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
افشين جان راجر توي رولند گاروس هم شانس خيلي زيادي داره حالا پارسال پارسال بود!راجر به نظر من ميتونه توي فصل خاك خوب كاركنه شانس بردن رم و مونت كارلو رو هم داره!

خداكنه مونت كارلو رو هم شركت كنه!

راجر سال هاي گذشته شايد با برخي حريف هاي قدر روبرو نميشد ولي الان با همه روبرو ميشه چون كه هدفش نامبر واني و كسب ركورد توي اين زمينست به نظر من نامبر واني براي اسطوره دور از دسترس نيست.
بله خوشبختانه شرکت میکنه ،و من امیدوارم فصل خاک رو به خوبی پشت سر بذاره
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 07:29 PM   #27
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farshad.Roger نمایش پست ها
اصلا بحث همینه! بحث بردن 1 جام مهم نیست . اینه که کدوم بازیکن در طولانی مدت بهتر کار کرده.
نادال در 6 ماه دوم سال فقط یک جام برد که اونم مهمترینش بود نمیتونی بگی بقیه رو نبرد چون براش مهم نبود. این بازیکنا 20 و اندی جام شرکت میکنن فقط 4 تاش گرنداسلم هست . نادال هیچ وقت قدرت نیمه اول سال رو در نیمه دوم نداشته.
بازیکنی که در 6 ماه دوم سال بهترین پرفورمنس رو داشت راجر بوده حالا چه مسترز برده باشه چه 250 چه اسلم.
بازل:قهرمان
تورنتو : فینال
سینیی:قهرمان
شانگهای:فینال
استکهلم :قهرمان
پاریس:نیمه
لندن:قهرمان
کدوم یکی از بازیکنا همچین نتایجی داشتن؟ نادال. جوکویچ یا ماری؟

دوست من نظر ناوراتیلوا در مورد نامبر وانیه بحث شما مقام حالا هر چی باشه!! تا بود که فدرر چپ و راست گرند اسلم میبرد دوستانتون که الان اینجا نیستن و حتی بعضیهاشون هستن مسترز و سری 500 و ... رو میکی ماوس لقب میدادند حالا کجان بیان ببینن همین طرفدارای خود فدرر برای بردن همون میکی ماوس ها دارن کری میخونن

عزیز من همه ی مسترز ها و 500 ها همه و همه پیش مقدمه ای هست برای گرند اسلم و مسترز کاپ... فدرر بدش میومد یو اس اپن رو بجای سینسیناتی و بازل و استکهلم ببره؟؟ اگه خود فدرر فقط یو اس اپن رو میبرد هم شما اینطوری ازش دفاع میکردی که نتایجش اینطوری بوده و اونطوری بوده؟؟ مشخصه نه چون فقط هر چی فدرر ببره تورنمنت بدرد بخوریه... میترسم امسال فدرر نتیجه ای مثل پارسال نگیره و بعدا بیاید بگید مهم اینه که نتایجش قابل قبول بوده

ضمنا رافا تو نیمه ی دوم از نظر قدرت مشکلی نداشته اولا فصول خاک و چمن که مورد علاقش هستن تموم میشن و بدترین Surfaceـش شروع میشه ثانیا بردن مسترز مادرید و توکیو و مسترز کانادا و یو اس اپن اگه بنظر شما نشان از قدرت کم رافا داره که به بزرگی قدرت خودتون ببخشیدش
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 09:17 PM   #28
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
دوست من نظر ناوراتیلوا در مورد نامبر وانیه بحث شما مقام حالا هر چی باشه!! تا بود که فدرر چپ و راست گرند اسلم میبرد دوستانتون که الان اینجا نیستن و حتی بعضیهاشون هستن مسترز و سری 500 و ... رو میکی ماوس لقب میدادند حالا کجان بیان ببینن همین طرفدارای خود فدرر برای بردن همون میکی ماوس ها دارن کری میخونن

عزیز من همه ی مسترز ها و 500 ها همه و همه پیش مقدمه ای هست برای گرند اسلم و مسترز کاپ... فدرر بدش میومد یو اس اپن رو بجای سینسیناتی و بازل و استکهلم ببره؟؟ اگه خود فدرر فقط یو اس اپن رو میبرد هم شما اینطوری ازش دفاع میکردی که نتایجش اینطوری بوده و اونطوری بوده؟؟ مشخصه نه چون فقط هر چی فدرر ببره تورنمنت بدرد بخوریه... میترسم امسال فدرر نتیجه ای مثل پارسال نگیره و بعدا بیاید بگید مهم اینه که نتایجش قابل قبول بوده

ضمنا رافا تو نیمه ی دوم از نظر قدرت مشکلی نداشته اولا فصول خاک و چمن که مورد علاقش هستن تموم میشن و بدترین Surfaceـش شروع میشه ثانیا بردن مسترز مادرید و توکیو و مسترز کانادا و یو اس اپن اگه بنظر شما نشان از قدرت کم رافا داره که به بزرگی قدرت خودتون ببخشیدش
حرفای شما از هر لحاظ بی اساس و بی منطق هست:
اول از همه مشخص هست که شما پست افراد رو نمیخونی . هرچی دوست داری برداشت میکنی و بعد میای فرافکنی میکنی.
این خانم گفته :راجر نمیتونه نامبر 1 رو پس بگیره و فکر نمیکنه به سطح چند سال پیشش برگرده .راجر هم گفته شاید لندن رو فراموش کرده ( راجر به این قیسمت جواب داده) حالا مهم نیست.
میرسیم به بقیه حرفای شما.
طبق معمول باز هیچی رو نخوندین . بنده نگفتم حاضرم راجر گرنداسلم نبره یا جاش مسترز ببره. نگفتم هر جامی ببره مهم هست...همه این حرفای بی اساسی که شما زدی هیچکدوم رو من نگفتم.
بنده گفتم نادال 1 امریکا رو برد بقیه نیمه دوم سال مال راجر بود. حالا چه ربطی به مهم بودن یا نبودن جام داره؟ گفتم راجر بهترین پرفورمنس رو داشته در نیمه دوم نسبت به بقیه اما بله مهمترین جام رو نادال برد. اصلا بحثی در مورد اهمیت جام نبود. بحث در مورد عملکرد بازیکن درذ 6 ماه دوم سال بود.
در ضمن چرا شما انقدر فرافکنی میکنی با یکسری حرفای اشتباه که فقط برای کل کل کردن و تخریب طرف مقابل باشه؟
کدوم مادرید؟ مادرید مال نیمه اول سال قبل از رولاندگاروس هست. نه نیمه دوم
کدوم کانادا؟ اندی ماری پارسال راجر رو در فینال برد.
یک توکیو بود و یک ازاد امریکا انقدر فرافکنی نکنین. منم بلدم از این شکلک های خنده بزارم و به نوعی حرفاتون رو به تمصخر بگیرم اما میزارم به حساب نداشتن جواب منطقی شما.
در مورد نادال هم بنده گفتم قدرت اول سال رو نداره. به طبع منظور از لحاظ فیزیکی نیست . از لحاظ امتیاز گیری و نتیجه هست. که ظاهرا این مورد هم اشتباه متوجه شدین.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 09:40 PM   #29
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

اولا منظور من از مادرید و کانادا و توکیو و ... این بود که رافا طی سالهای گذشته در نیمه ی دوم سال جام های معتبری رو گرفته نه که همه رو با هم ببره بهتره یه مراجعه ای به آرشیو سالهای اخیر بکنید!!

ناوراتیولا همه ی حرفش این بوده که فدرر ممکنه گرند اسلم ببره ولی نامبر وان نمیشه حالا شما میای برداشت دل به خواهی می کنید که بگید حرف فدرر بجا بوده مشکل از شماس، ولی این حرف ناوراتیلوا نبوده...

اگه منظور شما چیزی غیر از اهمیت جام بود که خب خیلی بازیکنای رده ی فیوچرز هم تو نیمه ی دوم سال 5-6 تا تایتل بردن پس اونام پرفورمنسشون از رافا بهتر بوده لابد

در مورد نیمه ی دوم سال رافا، شما بدون داشتن اطلاع از Surface مورد علاقش و Least Favorite Surface یا با علم بر این و نادیده گرفتن حقیقت خواستی یه چیزی بپرونی که قدرت اول فصل رو نداره!! پس اندی موری هم وسط سال قدرت اول سال رو نداره و یهو آخر سال قوی میشه؟؟ یا بازیکنائی که خاک زمین مورد علاقشون نیست هم لابد یهو تخلیه قدرت میشن؟

در رابطه با اسمایلی هم من یا هر کسی دیگه هر چیزی که دوست داریم میزاریم و من به اینکه شما چه برداشتی می کنی نگاه نمی کنم میتونید پست من رو Ignore کنید و جواب ندید که یه وقت بهتون بر نخوره وقتی هم که جواب میدید جواب درستی بدید نه که همش دم از منطق نداشته ی خودتون بزنید و بنده رو متهم به بی منطقی بکنید چرا که فقط نظر من احساسی نیست...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-25-2011, 09:56 PM   #30
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
اولا منظور من از مادرید و کانادا و توکیو و ... این بود که رافا طی سالهای گذشته در نیمه ی دوم سال جام های معتبری رو گرفته نه که همه رو با هم ببره بهتره یه مراجعه ای به آرشیو سالهای اخیر بکنید!!

ناوراتیولا همه ی حرفش این بوده که فدرر ممکنه گرند اسلم ببره ولی نامبر وان نمیشه حالا شما میای برداشت دل به خواهی می کنید که بگید حرف فدرر بجا بوده مشکل از شماس، ولی این حرف ناوراتیلوا نبوده...

اگه منظور شما چیزی غیر از اهمیت جام بود که خب خیلی بازیکنای رده ی فیوچرز هم تو نیمه ی دوم سال 5-6 تا تایتل بردن پس اونام پرفورمنسشون از رافا بهتر بوده لابد

در مورد نیمه ی دوم سال رافا، شما بدون داشتن اطلاع از Surface مورد علاقش و Least Favorite Surface یا با علم بر این و نادیده گرفتن حقیقت خواستی یه چیزی بپرونی که قدرت اول فصل رو نداره!! پس اندی موری هم وسط سال قدرت اول سال رو نداره و یهو آخر سال قوی میشه؟؟ یا بازیکنائی که خاک زمین مورد علاقشون نیست هم لابد یهو تخلیه قدرت میشن؟

در رابطه با اسمایلی هم من یا هر کسی دیگه هر چیزی که دوست داریم میزاریم و من به اینکه شما چه برداشتی می کنی نگاه نمی کنم میتونید پست من رو Ignore کنید و جواب ندید که یه وقت بهتون بر نخوره وقتی هم که جواب میدید جواب درستی بدید نه که همش دم از منطق نداشته ی خودتون بزنید و بنده رو متهم به بی منطقی بکنید چرا که فقط نظر من احساسی نیست...
شما یک مراجعه بکن ببین این چند سال اخیر کی بهترین رکورد رو در 6 ماه دوم در بردن جام رو داشته. این برادشت اشتباه شماست از حرفای این خانم . حتی اگر حرفای شما درست باشه و نظرش این باشه که راجر اسلم میبره اما نامبر 1 نمیشه باید بگم که اگر راجر اسلم ببره به قطع نامبر 1 هم میتونه بشه چون 4-5000 امتیاز در سیستم رنکینگ فعلی که یکباره 4000 امتیاز میتونه در 1 گرند اسلم جا به جا بشه عدد نجومی نیست.
خدای نکردش هم میگم. اگر شبیه 2009 نادال مصدوم شه یا اصلا در راند 1 حذف شه و راجر قهرمان شه 4000 امتیاز تقریبا در رنکینگ عوض میشه. پس انقدر فرا فکنی نکنین. اگر راجر اسلم ببره . نامبر1 هم خواهد شد.
چه ربطی به اینکه سطح زمین مطابق میل نادال نیست داره؟ بحث من اینه نتایج اول سال رو نمیتونه بگیره! تمام. حالا به هردلیل . هرچند که نشون داده در هارد هم مشکلی نداره اونقدرا که شما فکر میکنی. اگر داشت استرالیا را نمیبرد. ایندیان ولز و میامی رو هم اکثرا فینالیست و...نبود. کی حرف از قدرت فیزیکی و سطح زمین زد؟ حرف نداری از خودت یه چیزی در میاری...گفتم نمیتونه نتایج اول سال رو بگیره. حالا به چه دلیل؟ الان مورد بحث ما نیست به چه دلیل.
یواش خواهشا. اصلا برای من مهم نیست شما میخندی. تا صبح هم میتونی به حرفام بخندی بنده هم هرجور دوست دارم برداشت میکنم. اما گفتم این تمصخری که استفاده میکنی نه تنها که قشنگ نیست بلکه نشان دهنده اینه که جوابی نداری و با فرا فکنی میخوای به پست ها با زور جواب بدی.
حرفایی که اصلا به بحث ربطی نداره میای مطرح میکنی که بحث رو از راه اصلیش خارج کنی که کل کل راه بندازی.اصلا خدا وکیلی برو ببین کدوم یکی از حرفایی که داری میزنی ربطی به پست قبلش داره که من زدم.

4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
فدرر،تنيس، Navratilova،نواك جوكوويچ،رافائل نادال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)