بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-17-2014, 12:21 PM   #1
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović
Post ازدواج زوج آلمانی در زمین تنیس ....

دیروز در مسابقات 250 امتیازی Topshelf Open اتفاقی بسیار جالبی رخ داد ... پس از اتمام بازی Michaella Krajicek تنیسور زن آلمانی ، مارتین امریچ دیگر تنیسور آلمانی مرد وارد زمین شد و پس از صحبت های کوتاهی از دوست دختر خود خواستگاری کرد که صحنه ی بسیار جالبی را در کورت رقم زد ....

ویدئو و ادامه ی خبر در سایت ATP ....

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
31 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-18-2014, 10:22 AM   #2
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : ازدواج زوج آلمانی در زمین تنیس ....

تكميلي خبر ازدواج زوجي آلماني در زمين تنيس

دیروز برای میکائلا کرایچک روز خیلی خاصی بود. نه فقط به این خاطر که در اولین بازی‌اش در مسابقات هرتوگنبوش هلند پیروز شده بود بلکه به این خاطر که جلوی چشمان همه با خواستگارش نامزد کرد.
بعد از این که او یانا چپلووا را 6 – 3، 4 – 6 و 6 – 1 برد مارتین امریخ، تنیس‌باز آلمانی را دید که وارد زمین شد، جلوی او زانو زد و با دادن حلقه به او خواستگاری کرد.

در این لحظه بود کرایچک هم جواب «بله» را به خواستگارش داد.

او پس از این اتفاق گفت:«سورپرایز خیلی بزرگی بود. ما قبلا هم درباره ازدواج حرف زده بودیم اما اصلا الان انتظارش را نداشتم. خیلی خاص بود. خیلی خوشحالم و احساس خوشبختی می‌کنم. ما یک سال پیش یکدیگر را همینجا دیدیم. برای همین مکان خیلی خاصی هم از من خواستگاری شد».

او درباره احساسش به سایت رسمی تنیس‌بازان زن حرفه‌ای جهان – WTA – گفت:«در 10، 15 ثانیه اول فکر کردم خوب دارد می‌آید که به خاطر پیروزی به من تبریک بگوید. طبیعی به نظرم رسید. خوشحال بودم که دارد می‌آید. اما وقتی زانو زد تعجب کردم. دیدم که چشمانش پر از اشک است. فهمیدم اتفاقی دارد می‌افتد. آنقدر غرق در فکر شدم که نشنیدم چه می‌گوید. فقط می‌دانستم باید بگویم بله. این همه آنچه بود که می‌دانستم».

کرایچک هلندی که نفر 207 تنیس‌بازان زن جهان است درباره جشن نامزدی هم گفت:«خانواده‌ام اینجا هستند. مربی مارتین هم هست. پس به اندازه کافی برای گرفتن یک جشن زیبا همراه داریم. در هر حال هر دو هنوز مسابقه داریم. او فردا مسابقه دارد و من هم پس‌فردا. باید روی آن تمرکز کنیم. مطمئنم وقت کافی برای یک جشن بزرگ داریم».

کرایچک که روزی زن شماره 30 جهان هم بوده در 25 سالگی امیدوار است بار دیگر به اوج بازگردد و این بار با کمک نامزدش خودش را به رتبه‌های بالای برساند. او در ویمبلدون سال 2007 حتی به یک‌چهارم نهایی ویمبلدون هم رسیده بود.

rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش