بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

27 اسفند - 9 فروردین - مایمی، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز مایمی 2014؟
رافائل نادال 22 21.36%
نواک جوکویچ 20 19.42%
راجر فدرر 58 56.31%
اندی ماری 1 0.97%
سایر بازیکنان 2 1.94%
رأی دهندگان: 103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-03-2014, 06:12 AM   #251
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

پستها: 158
سپاس: 579
در 157 پست 1,437 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
امیدوارم تواک و نادال همه مقامهای مهم رو تو این فصل هم ببرن
ونزارن فدرر چیزی ببره

زیر پتو میبرن مخصوصا نادال
Roger.tennis آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2014, 08:40 AM   #252
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger.tennis نمایش پست ها

زیر پتو میبرن مخصوصا نادال
شما نگران فدرر باش که فقط قابلمه دوبی رو برده از حدود 1 سال پیش
نیشیکوری
davidbeckham آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2014, 08:43 AM   #253
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

یه تیکه هایی درباره بهترین تنیسور تمامی تاریخ خوندم
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2014, 05:38 PM   #254
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
به هر ترتيب مدد خواستن دوستت در پست بالا دليل و گواهي بي چون و چراي عدم تواناييت در بحث فني هستش كه حس كرد كه چقدر گاف دادى.

از roland garros 2012 يعني انتهاي european clay court season تا monte carlo 2013 يعني ابتداي فصل خاك اروپا(زود تر شروع ميشه اما عنوان هاي مهمش با monte carlo اغاز ميشه) با هم بازي نكردن كه تو اين فاصله نواك تو اكثر مسابقات favourite بود و همين طور انتهاي فصل 2012 به دليل طي كردن دوران نقاهت از بازي با نواك تو لندن گريخت. همونجوري كه رافا در شرايط indoors به دليل سرعت بالاي كرت ها تاپ اسپينش تاثير خوبي نداره و كلا امار خوبي نداره(ركوردش مقابل راجر گوياي اين حقيقت هست).در ضمن 5 تا از اون 7 بازي رو clay بود كه رافا 4 تاشو برد.

تصور مي كردم بري اون پست بياري.اتفاقا خوب شد كه اينكارو كردي.يكي از معاني لغت appreciate به معني دوست داشتن هست كه با توجه به ساختار جمله من خيلي واضح هست(البته نه براي شما چون به غلط معني كردى)و اين زماني بود كه فقط 2 كاربر كه يكيشون mspayam بود با پست انگليسي مخالفت كردن.

و من توي همون جمله اول كه اوردي گفتم كه دوستان(اون 2 نفر) پست هاي منو دوست ندارن.من هيچ وقت تو هيچ پستي نگفتم كه اگه دوستان سپاس گذاري نكنند مي رم.اين كذب محض.بحث دوست داشتن بود.كه البته همون موقع دوستان از جمله powerVu عزيز به بنده خيلي لطف داشتند و انقدر حمايت كردن كه شما عصباني شدى و از مديران سايت انتقاد كردى كه چرا اين پست هارو دوست دارند و از ما كاربران بهتر تشخيص ميدن و از اين حرف ها كه البته كسي اهميت نداد!

در مورد تنيس بازي كردن همون بهتر كه چيزي نگفتي!

اره توضیح الواضحات, اما نه براي شما كه تو اون پستت نشون دادي هيچ چيز رو نمي دوني.

در مورد اون بحث run around the backhand گفتم كه مختص راجر نيست و خود رافا به طور مكرر اين كارو انجام ميده.بالا توضيح كامل دادم مسئله به شدت ساده اى هست .نميدونم چرا توانايي درك اين مسئله بسيار ساده رو ندارى.
متاسفانه شما علاقه زیادی داری که توضیح الواضحات بدی و میخوای نشون بدی خیلی حالیته ! باشه, شما بوندسلیگا .

یه اخلاقی هم که دارید اینه که قضیه رو به صورت خیلی زیبا به نفع خودتون برمیگردونید که توصیه میکنم روی این زمینه بیشتر فعالیت کنید شاید بعدا وکیلی چیزی شدید.

مثلا همین اخلاقتون رو در اینجا به کار بردید: در مورد لغت appreciate که بیان کردید من درخواست میکنم مهدی عزیز این لغت رو معنی کنن و دقیقا معنیش رو واسمون تو جمله شما بیان کنن.البته من یه سرچی هم کردم گفتم شاید من اشتباه میکنم اما هیچ معنی از دوست داشتن برای لغت appreciate پیدا نکردم.
این هم دیکشنری های معروف :

http://www.thefreedictionary.com/appreciate
http://www.merriam-webster.com/dictionary/appreciate
http://www.ldoceonline.com/dictionary/appreciate
اون پست هم آوردم که نشون بدم شما چه حرفی زدید که بعد من رو متهم کردید به دروغگویی.

در مورد اون 7 بازی هم نمیفهمم چرا منظور من رو درک نمیکنید ! میگم 7 بازی کردند که 6-1 به نفع رافا بوده.دیگه توضیح دادن این قضیه کار عبثی هست که دارید نتیجه رو توضیح میدید.

در پایان هم این تاپیک رو تقدیم میکنم به شما که ادامه توضیح الواضحاتت رو داشته باشی با باقی دوستات.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger.tennis نمایش پست ها
سلام بکس تی تی
اومدم دلایل باخت رافا و کلا آنالیز بازی فینال رو بنویسم اما اینقد پست های جورواجور و عدس پلویی تو این سه
چهار صفحه خوندم که کلا یادم رفت میخام چی بنویسم
ترجیح میدم سکوت کنم و بیخیال تاپیک میتمی بشم
فقط یه چیزی برادران
یه تیکه هایی درباره بهترین تنیسور تمامی تاریخ خوندم که فعلا به خاطر روی گل اساتید TT سکون میکنم
دوباره تکرار بشه سکوت دیگه جایز نیست
پسسس
امیدوارم نزارید شروع بشه
عزتتتت زیاد علی یارتون
اولا که آنالیز بازی فینال چه دخلی به یه هوادار علی دایی داره ؟؟ دوما این بازی بر مبنای شرطبندی و باند بازی بود تا 2 ساعت قبل بازی اونوقت شما چی رو میخوای آنالیز کنی ؟
(اصلا من نمفهمم چرا خودتون رو قاطی میکنید همیشه.مثلا سر فینال استرالیا یکی از همین فدرریون اومده بود نوشته بود این بازی 5 ساعت وقت تلف کردن بود و اصلا سطح کیفی نداشت ! ) الان هم همون اتفاق داره میوفته و امثال شما خودشون رو نخود هر آش میکنن.

اگر ممکنه بگو اون تیکه ها چی بوده که من دوباره تکرار کنم .ممنون
moris آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2014, 05:55 PM   #255
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
[SIZE=3][B]اولا که آنالیز بازی فینال چه دخلی به یه هوادار علی دایی داره ؟؟

همونجوری که علی دایی بودن فدرر دخلی به هوادار نادال داره
nima.a آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2014, 11:28 PM   #256
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

[QUOTE=moris;96914]متاسفانه شما علاقه زیادی داری که توضیح الواضحات بدی و میخوای نشون بدی خیلی حالیته ! باشه, شما بوندسلیگا .

یه اخلاقی هم که دارید اینه که قضیه رو به صورت خیلی زیبا به نفع خودتون برمیگردونید که توصیه میکنم روی این زمینه بیشتر فعالیت کنید شاید بعدا وکیلی چیزی شدید.

مثلا همین اخلاقتون رو در اینجا به کار بردید: در مورد لغت appreciate که بیان کردید من درخواست میکنم مهدی عزیز این لغت رو معنی کنن و دقیقا معنیش رو واسمون تو جمله شما بیان کنن.البته من یه سرچی هم کردم گفتم شاید من اشتباه میکنم اما هیچ معنی از دوست داشتن برای لغت appreciate پیدا نکردم.
این هم دیکشنری های معروف :

http://www.thefreedictionary.com/appreciate
http://www.merriam-webster.com/dictionary/appreciate
http://www.ldoceonline.com/dictionary/appreciate

عمو جون برو با بزرگترت بيا دفعه بعد

200 تا ديكشنري رو سرچ كردي,بازم هيچي پيدا نكردي؟؟؟چي كشيدن معلم هاي بيچاره از دست تو يكي!انگليسيت هم مثل رياضي و اطلاعات تنيست درب داغونه!همين جوري فقط گاف بده.جايزه نوبل واقعا برازنده معلمان دوران ابتداييت هست!چي كشيدن از دست تو!واقعا دمشون گرم.

نمي خواست 600 تا ديكشنري رو سرچ كني.اين definition به همراه 4 مثال متعلق به oxford advanced learner's dictionary 2010 هستش.كه شما نمي دوني ولي از اين به بعد بدون كه توي ديكشنري ها definition ها بر اساس الويت كاربرد بيشترشون قرار مي گيرند و اين تعريف در شماره يك و بالاتر از definition سپاس گزاري قرار داده شده(باز اين دفعه مياي ميگي oxford ايراد داره!)

1.to recognize the good qualities of sb/sth

you can't really apprecite foreign literature in translation
his talents are not fully appreciated in that company
her family doesn't appreciate her

2.to be grateful for sth that sb has doneto welcome sth

i'd appreciate some help
your support is greatly appreciated

اين definition دوم رو هم گذاشتم تا بلكه به اميد خدا ايندفعه بفهمي.مثال هاي شماره يك رو با سپاس گزاري ترجمه كن واسه خودت ديگه اونوقت هيچي براي گفتن نداري.باز برو بگو توضیح الواضحات.حالا ديدي من بي دليل به دروغگويي متهمت نكردم.

در ضمن همون موقع كلي از دوستان گلم پست هاي بنده رو دوست داشتند و خودشون كلي سپاس گذاري مي كردن و بنده رو شرمنده مي كردن..من چرا بايد درخواست سپاس گذاري مي كردم وقتي خود دوستان گلم اين كار رو ميكردن؟؟ تازه تعدادي از هواداران رافا هم بودن.

مثل پست هاي شما تيست كه همون 2 نفر هميشگي ازت تشكر مي كنن! به جاي فرا فكني و مغلطه سعي كن واقعيت رو بپذيري.بنده هيچ مسئله اي رو به نفع خودم تموم نمي كنم و هيچ جادو گري هم انجام نميدم.فقط واقعيت رو بيان ميكنم و شما متاسفانه توانايي برخورد با واقعيت رو نداري.

در ضمن بنده نيازي به وكيل شدن ندارم.همين الان حقوق يك ماه بنده به اندازه يك سال شماست.اگر هم وكيل مي شدم شايد مي تونستم خفاش شب رو از اعدام و طناب دار!! تبرئه كنم ولي case شما رو براي اثبات صحت گفته هات اون وكيل تو فيلم devil's advocate هم نميتونه اثبات كنه!!!

ویرایش توسط swiss express : 04-03-2014 در ساعت 11:41 PM
swiss express آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2014, 01:26 AM   #257
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

express جان ما اول فکر میکردیم شما یک آدم منطقی و با انصاف هسیید هرچه که جلوتر رفت ماهیت واقعی شما آشکار شد . شما هم یکی از هیترهای رافا هستید که تنفر و عقده از ماتادور مثل سرطان بدخیم در بدن مبارک تون ریشه دوانده . از این پست تای جدیدتون هم خیلی احساس خودشیفتگتی کاذب ؛ احساس بامزه بودن ؛ احساس از دماغ دایناسور افتادن راحت میشهبه تشخیص داد.
اگه جناب پاور یه حالی به شما دادن به خاطر اینکه پست های به زبان انگلیسی شما جانب انصاف رو رعایت میکردید و الحق تحلیل هاتون خیلی خوب بود ولی با این پست های به زبان فارسی خراب کردید.
Maani آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2014, 07:33 AM   #258
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

اینم واسه جناب express
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-04-2014, 10:38 AM   #259
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

پستها: 158
سپاس: 579
در 157 پست 1,437 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

من اعصاب درست درمون ندارم ......
دلم نیومد نوچه هات بخونن پاکش کردم.. ببخشین من توبه کردم گریه کسی رو در بیارم
برو پیک نوروزیتو رنگ کن فردا باید بری مدرسه

ویرایش توسط Roger.tennis : 04-04-2014 در ساعت 10:46 AM دلیل: دلم نیومد نوچه هات بخونن پاکش کردم
Roger.tennis آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-23-2015, 02:31 PM   #260
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده

مرسی دیوید مرسی
Just Nole آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
موضوع بسته شد

برچسب ها
تنیس، آزاد، مایمی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش