بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز تورانتو (Rogers Cup)

مسترز تورانتو (Rogers Cup)

13-19 مرداد - تورانتو، کانادا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-08-2014, 07:17 PM   #11
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

پاور جان ایا همه بازیها رو تو مسابقات مسترز پخش می کنه یا مانند USRCS گزینشی پخش می کنه؟
اگر شما قرار بود از بین این ماهواره ها یکی رو به TELESTAR تغییر بدید کدوم ماهواره رو انتخاب می کردید؟
Hotbird - Astra - Eurobird - Amos
از لحاظ پخش مسابقات تنیس گفتم
اگر هم لطف کنید یه فرکانس قوی و یه فرکانس خیلی ضعیف از Telestar 12 بزارید ممنون می شم
ضمنا من الان یوروکم رو چک کردم در قسمت معرفی کانالها و پکیج های باز شونده با سرورها این رو نوشته:

جهت 95 درجه شرقی NSS-6 / SES-8

- پکیج DishTV فول اختصاصی یوروکم (توقف شیرینگ)
با سپاس
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-08-2014, 08:11 PM   #12
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
پاور جان ایا همه بازیها رو تو مسابقات مسترز پخش می کنه یا مانند USRCS گزینشی پخش می کنه؟
اگر شما قرار بود از بین این ماهواره ها یکی رو به TELESTAR تغییر بدید کدوم ماهواره رو انتخاب می کردید؟
Hotbird - Astra - Eurobird - Amos
از لحاظ پخش مسابقات تنیس گفتم
اگر هم لطف کنید یه فرکانس قوی و یه فرکانس خیلی ضعیف از Telestar 12 بزارید ممنون می شم
ضمنا من الان یوروکم رو چک کردم در قسمت معرفی کانالها و پکیج های باز شونده با سرورها این رو نوشته:

جهت 95 درجه شرقی NSS-6 / SES-8

- پکیج DishTV فول اختصاصی یوروکم (توقف شیرینگ)
با سپاس

فرید جان بله تمام بازیها رو به همان شکلی که JSC Sports 2 نشون میداد، پخش میکنه. اینطور که تبلیغ میکنه تمام مسترزها به همراه مسترز کاپ ATP Tour Finals به همراه یو اس اوپن رو پخش میکنه. منتها شاید در آینده نامعلومی قطع بشه چون کانال دائمی نیست. اما تا روزی که هست چرا از گزارش انگلیسی و کیفیت تصویری خوبش (که خیلی خیلی بهتر از Star Sports 4 هست) استفاده نکنیم؟

به نظر من، هر چهار جهتی که فرمودین رو باید حفظ کرد. حتی Astra 1M که الان تنیس نداره، اما کانالهای فیلمش غیر قابل اغماض هستند.

به نظرم شما روی دیـش Amos یک قیچی بزنید و تل استار 12 رو دریافت کنید. به غیر از ESPN Caribbean هیچ کانال به درد بخور دیگری در این ماهـواره TelStar نیست و نیازی نیست یک دیش مجزا بهش اختصاص داده بشه. حتی کانال ESPN 2 Caribbean هم نیازی نیست چون هرگز تنیس نشون نمیده.

فرکانس قوی در تل استار 12:
11124
H
21600
3/4

فرکانس ضعیف در تل استار 12:
12608
H
19279
2/3

موفق باشید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2014, 03:25 AM   #13
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

بزرگوار در مورد پخش آنلاین و اون سایتی که فرمودین من تک تک لینکایی رو که ارائه میده برای پخش بازی رو چک کردم ولی فقط با صفحه زیر روبرو میشم البته من با تبلت هستم
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg image.jpg (19.7 کیلو بایت, 79 نمایش)
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-09-2014, 05:55 AM   #14
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
بزرگوار در مورد پخش آنلاین و اون سایتی که فرمودین من تک تک لینکایی رو که ارائه میده برای پخش بازی رو چک کردم ولی فقط با صفحه زیر روبرو میشم البته من با تبلت هستم

درود بر شما

لینک‌های تماشای مسابقات از طریق اینترنت و کامپیوتر با Flash Player سر و کار دارند. گویا شما از iPad استفاده می‌کنید. بر خلاف ویندوز مایکروسافت، مرورگر محصولات کمپانی Apple همانند آی‌پد، آی‌فون و آی‌پاد از Flash Player کمپانی Adobe استفاده نمی‌کنند و به این خاطر است که تصویر زنده مسابقات ظاهر نمی‌شود.

شما می‌بایست ابتدا به یکی از روش‌های متعدد و ممکن که پرداختن دقیق به آن‌ها از حوصله این بحث خارج است، از iOS App Store به صورت App، یک مرورگر با قابلیت ساپورت Flash Player را روی iPad خود نصب بفرمایید و سپس این سایت پخش زنده مسابقات را با آن مرورگر خاص باز نمایید.

به عنوان نمونه اگر آی‌پد شما JailBreak شده باشد، می‌توانید نسخه پولی Photon Browser و یا Puffin یا iSwifter Browser و حتی Skyfire Browser را نصب کنید. اگر هم آی‌پد شما جیل‌بریک نشده، می‌توانید نسخه مجانی Puffin که امکانات کمتری به نسبت نسخه پولی دارد را نصب بفرمایید.

9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-10-2014, 12:29 AM   #15
rojer
Member

پستها: 46
سپاس: 674
در 44 پست 281 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-پیت سمپراس
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

با سلام خدمت پاور عزیز و دوست داشتنی من دو تا سوال داشتم اگه امکان داشته باشه جوابم رو بدید.1-من هاتبرد و نایلست و ترکست و بدر رو دارم می خواستم بدونم در این جهات مسابقات ATP و گرنداسلمها رو در چه کانالهایی می تونم رایگان و یا از طریق شیرینگ دریافت کنم(البته غیر از کانال سوپرتنیس ایتالیا که به علت ضعیفی سیگنال نمی تونم بگیرم.و دومین سوالم این است که من اینترنت شاتل دارم با سرعت 4مگ واینترنتم سرعت خوبی داره اگه می شه بهم بگید که آیا سایتهایی هست که من بتونم مسابقات ATP و گرنداسلمها رو از طریق اینترنت تماشا کنم خیلی ممنون می شم اگه سایتی هست برام بذارید تا بتونم از طریق اینترنت این بازیها رو ببینم.و در آخر از اینکه چنین سایت خوبی رو دارید بی نهایت سپاسگذارم.
rojer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 08-10-2014, 09:55 AM   #16
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت تورنتو 2014 کانادا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojer نمایش پست ها
با سلام خدمت پاور عزیز و دوست داشتنی من دو تا سوال داشتم اگه امکان داشته باشه جوابم رو بدید.1-من هاتبرد و نایلست و ترکست و بدر رو دارم می خواستم بدونم در این جهات مسابقات ATP و گرنداسلمها رو در چه کانالهایی می تونم رایگان و یا از طریق شیرینگ دریافت کنم(البته غیر از کانال سوپرتنیس ایتالیا که به علت ضعیفی سیگنال نمی تونم بگیرم.و دومین سوالم این است که من اینترنت شاتل دارم با سرعت 4مگ واینترنتم سرعت خوبی داره اگه می شه بهم بگید که آیا سایتهایی هست که من بتونم مسابقات ATP و گرنداسلمها رو از طریق اینترنت تماشا کنم خیلی ممنون می شم اگه سایتی هست برام بذارید تا بتونم از طریق اینترنت این بازیها رو ببینم.و در آخر از اینکه چنین سایت خوبی رو دارید بی نهایت سپاسگذارم.

درود بر شما

سپاسگزارم. نظر لطف شماست.

به این پرسش‌ها، در گذشته چندین مرتبه پاسخ داده شده.

1. با توجه به چهار جهت ماهـواره‌ای که فرمودید:

کانالهای رایگان برای گرند اسلمها:
AD Sport 2 و AD Sport Extra روی بـدر و نایل‌ست (فقط آزاد استرالیا و ویمبلدون)

کانال رایگان برای ATP Masters 1000:
در این چهار جهت نداریم
(فعلاً فقط در ماهـواره Telstar 12 مسترزها رایگان پخش می‌شوند.)

کانال رایگان برای ATP 500ها:
Super Tennis HD ایتالیا در هات بـرد
Sports TV ترکیه در ترک‌ست

کانال‌های رایگان برای ATP 250ها:
Dubai Sport 4, Dubai Sport 1 و HD در بـدر و نایل‌سـت

کانال پولی (قابل بازگشایی با Sharing) برای ATP Masters 1000:

Polsat Sport/Extra/News هم SD هم HD در هات برد
Sky Sport 1/2/3 ایتالیا (فقط SD) در هات برد
از دور نیمه‌پایانی در صورت حضور سوییسی‌ها:
SRF zwei/RSi LA 2/RTS Deux هم SD هم HD در هات برد

کانال پولی (قابل بازگشایی با Sharing) برای ATP 500ها:
اغلب از دور ⅛ پایانی:

2. بله وب‌سایتی وجود دارد که در تک تک روزهای سال، همه‌ی مسابقات تنیسی که فیلم‌برداری می‌شوند را به صورت اینترنتی پخش می‌کند. به این پرسش هم بارها پاسخ داده شده است. آخرین بار چهار روز پیش بوده. لطفاً ایـــن پست را مطالعه بفرمایید.

کانالهای پوشش دهنده‌ی مسابقات در تورنمنت‌های مختلف، متفاوت هستند و برای کسب اطلاع در خصوص کانال‎های پخش کننده‌ی بازی‌ها، همواره می‌توانید از صفحه اصلی سایت وارد بخش تورنمنت‌های در حال برگزاری شده و سپس در تاپیکی که با عبارت «پخش تلویزیونی...» آغاز می‌شود، به پست سوم مراجعه بفرمایید. در این پست تک به تک کانال‌های پوشش دهنده‌ی مسابقات درج شده‌اند.

همچنین لینک‌‌های پخش اینترنتی مسابقات نیز در پایان همین پست سوم تاپیک «پخش تلویزیونی...» فهرست شده‌اند.

اگر همواره به این پست سوم که عرض کردم، مراجعه بفرمایید، همیشه به فهرست کامل کانال‌ها دسترسی خواهید داشت.

10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-11-2014, 03:27 PM   #17
rojer
Member

پستها: 46
سپاس: 674
در 44 پست 281 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-پیت سمپراس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
درود بر شما

سپاسگزارم. نظر لطف شماست.

به این پرسش‌ها، در گذشته چندین مرتبه پاسخ داده شده.

1. با توجه به چهار جهت ماهـواره‌ای که فرمودید:

کانالهای رایگان برای گرند اسلمها:
AD Sport 2 و AD Sport Extra روی بـدر و نایل‌ست (فقط آزاد استرالیا و ویمبلدون)

کانال رایگان برای ATP Masters 1000:
در این چهار جهت نداریم
(فعلاً فقط در ماهـواره Telstar 12 مسترزها رایگان پخش می‌شوند.)

کانال رایگان برای ATP 500ها:
Super Tennis HD ایتالیا در هات بـرد
Sports TV ترکیه در ترک‌ست

کانال‌های رایگان برای ATP 250ها:
Dubai Sport 4, Dubai Sport 1 و HD در بـدر و نایل‌سـت

کانال پولی (قابل بازگشایی با Sharing) برای ATP Masters 1000:

Sky Sport 1/2/3 ایتالیا (فقط SD) در هات برد

کانال پولی (قابل بازگشایی با Sharing) برای ATP 500ها:
اغلب از دور ⅛ پایانی:

2. بله وب‌سایتی وجود دارد که در تک تک روزهای سال، همه‌ی مسابقات تنیسی که فیلم‌برداری می‌شوند را به صورت اینترنتی پخش می‌کند. به این پرسش هم بارها پاسخ داده شده است. آخرین بار چهار روز پیش بوده. لطفاً ایـــن پست را مطالعه بفرمایید.

کانالهای پوشش دهنده‌ی مسابقات در تورنمنت‌های مختلف، متفاوت هستند و برای کسب اطلاع در خصوص کانال‎های پخش کننده‌ی بازی‌ها، همواره می‌توانید از صفحه اصلی سایت وارد بخش تورنمنت‌های در حال برگزاری شده و سپس در تاپیکی که با عبارت «پخش تلویزیونی...» آغاز می‌شود، به پست سوم مراجعه بفرمایید. در این پست تک به تک کانال‌های پوشش دهنده‌ی مسابقات درج شده‌اند.

همچنین لینک‌‌های پخش اینترنتی مسابقات نیز در پایان همین پست سوم تاپیک «پخش تلویزیونی...» فهرست شده‌اند.

اگر همواره به این پست سوم که عرض کردم، مراجعه بفرمایید، همیشه به فهرست کامل کانال‌ها دسترسی خواهید داشت.

عزیزم خیلی خیلی من رو شرمنده کردید.جوابهاتون بسیار کامل بود.بسیار سپاسگذارم و خیلی خوشحالم در سایتی عضو هستم و وقتم رو می ذارم که یک همچین عزیزی حضور داره که با سعه صدر و با ادب کامل جواب همه سوالها رو (حتی کم اهمیت )می دید.و ماشاالله از نظر اطلاعات فول هستید که این باعث رشد و آگاهی همه کاربران این سایت می شه.باز هم ممنون و متشکر.
rojer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rojer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش