بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

15-25 اسفند - ایندین ولز، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-18-2014, 12:53 PM   #171
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات ایندین ولز 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
so you think you know the ABC of this sport?

kid, i didn't want to say this and disgrace you,but apparently you are insisting for this.first you better stop plagiarizing my own writings and dont attribute them to yourself(translating my own sentences :american ladder and....) and try to use your own creativity and imagination in your posts,though i don't think you have any.

secondly,everybody who has a little knowledge of tennis world ,knows that novak djokovic is not a true gentleman.his celebrations at the end of his victories are never normal.you can't find a player in top 100 acting like that at the end of his matches.everybody knows that.his behaviour is not gentlemanly,compared to roger's and rafa's,so either u are a newcomer to tennis world or has been hibernating all these years..

i have never denied his tennis abilities,on the other hand i have applauded them.so stop that sophistry.i was talking about his behaviour on the court.though i doubt that u discern the difference between these subjects.

above all, the sentence TENNIS IS THE GENTLEMAN'S SPORT AND NOVAK DJOKOVIC IS NOT A GENTLEMAN is not mine.i said in my post that it was al trotwig, the american commentator who remarked this after the serb started dancing at us open 2011 SF where he saved two match points to beat roger.do u even know what is the behaviour of a gentleman?

so when you say that was a stupid remark by someone who doesn't know anything about tennis ,you are talking about the american commentator,so you claim u know this and he doesn't?

i guess u are a newcomer into tennis world and you don't know anything of the player's behavior at the ATPworld tour.lots of times the commentators have remarked that roger doesn't like djokovic.and if he applauds him at his interviews it's because of the situation.

you are just an excited person who has started watching tennis recently and imagine novak has been the best all these years.while you were sleep,roger was the leviathan and dominant in all those years ,resting at the penthouse for 302 weeks,try to memorize it 302 weeks

JUST YOU KNOW!
دوست محترم
1. اگر فارسی بلد هستید فارسی بنویسید در غیر اینصورت فروم های انگلیسی زبان زیاد هستند و شما هم که ظاهرا خبره این کار هستید اونجا لذت بیشتری میبرید و با من و امثال من که کید خطاب میکنید!بحث نکنید
2.دلیل اینکه انقدر راحت به دیگران توهین میکنید رو متوجه نمیشم، مثل اینکه گفتید شما از تنیس چه میفهمی و... دلیلی نیست پاسخ شمارو بدم فقط به این مورد بسنده میکنم که بنده از 14 سالگی تنیس بازی میکنم و حتی تورنمنت های 250 امتیزی رو هم از علاقه زیاد زنده تماشا میکنم... که میشه حدود 14 سال...
3.بیش از این حتی ارزش ندارید پاسخ پست احمقانه شمارو بدم زیرا همین که شما از این بازی با نشاط نواک جوکوویچ به شادی انتهای بازی این بازیکن ایراد میگیرید گویای همه چیزه!!
نواک بسیار باهوش هست و تسلطش به چندین زبان دنیا گویای شفاف این مطلبه و این حرف من نیست، شما که انقدر وسعت اطلاعات دارید میدونید و بنده فقط مرور خاطره میکنم : سال 2005 راجر فدرر اتفاقا راجع به همین حرکات نواک گفت که او یک انسان نابغست و مردم رو به خودش جذب میکنه.
نواک هم پارسال در مسابقات اپن امریکا در مصاحبش با mats wilander زمانی که اکثرا پیشنهاد بازنشستگی راجر رومیدادن ، گفت که وضعیت راجر موقته و سال آینده به اوج برمیگرده که کاملا درست بود!
بهرحال تعصب بیجا انسان رو کور میکنه...
موفق باشید

ویرایش توسط saeedfxfx : 03-18-2014 در ساعت 01:23 PM
saeedfxfx آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2014, 12:57 PM   #172
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

مدیران عزیز سایت
من تازه وارد هستم و عذرخواهی میکنم راجع به این پست ولی...
واقعا نمیخواین به یوزر SWEES EXPRESS توجه کنید؟؟
اگر این لازمه ما هم انگلیسی مطالب رو قرار بدیم!!
فروم های انگلیسی زبان زیادن من واقعا مفهوم این کار نمیدونم
این دوستمون گویا متوجه نیست کارش خیلی احمقانست لطفا شما یه توجهی بفرمایید
با تشکر
saeedfxfx آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2014, 01:34 PM   #173
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

هر چند که از هات شاتهایی که با کیفیت 720p و لینک مستقیم با سرعت بالا اختصاصی تنیس تاکرز آپلود کردم تا دوستانی که به یوتیوب دسترسی ندارند به راحتی و بدون هیچ محدودیتی دانلود کنند استقبال چندانی نشد
ولی برای حسن ختام این کار و این تاپیک سه ویدیو دیگه را براتون آماده کردم:

1-هات شات فدرر در فینال:

کد PHP:
http://www.mediafire.com/?eaa4cw7ciy3sv5l 
2-هات شات جوکویچ در فینال:

کد PHP:
http://www.mediafire.com/?q156hphhq8rb1z8 
3- پنج هات شات منتخب مسترز ایندین ولز 2014:

کد PHP:
http://www.mediafire.com/?z3p0zsq7q0jpl3y 
Mahmood آنلاین نیست.  
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2014, 06:42 PM   #174
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
you can also remember those seven humiliating losses by your idol to the serb.the best possible eidi.at least roger has never had such a disastrous losing streak to anybody on all kinds of tournaments three back to back slams,4 back to back master 1000.

go and thank roger that he saved your grace at roland garros 2011 and beat novak.otherwise it could be 8 losing match streak!! and 4 grand slams on all kinds of surfaces!!!!:251 what a record!! if nobidy could break some of roger's records,nobody could break that either!!to lose 4 times in a GS final back to back!go and thank maestro at least its now three!:

if you call him ali daei, its at least roger can play neat tennis at this age with another generaton 5 or 6 years younger than him and sometimes like 2012 be at the penthouse of the ranking at this age but your dilapidated idol at his youth is already suffering tendon problems like an old man,having back problems and lots of more physical issues.you just connect a diag system to his rickety body and the system will hang for ever!!!!!!!!!

noah said sometimes ago that the spaniards(nadal &ferrer)should finally reveal that magical potion and let the other players use it. so why dont u do that?at least tell your idol let the other guys use that MAGICAL POTION!! and keep running for ever!!! if roger had used those stuffs ,he would have won 50 grand slams!!

4 years at the top!!can your champion keep that number one ranking for two back to back years? thats called CONSISTENCY!!! super consistency!302 weeks at the penthouse!!even if nadal keep that ranking for ever even till doomsday ,he can't even get close to roger's record ,let alone tying it!!!

when roger was at nadal's age,he was rock solid and dominant.and nadal was the mouse hiding in holes at hard court tournaments(5 back to back us open crowns,where was rafa?)and only getting out of the hole at clay court tournaments.

even if he is old,he looks younger and healthier than rafa,and its rafa himself who is supposedly younger these years hiding in the holes with his injuries 7 months and can't keep playing tennis on a regular basis and consistently,but roger is still as fresh as daisy!!!

you can keep trying to revive all those nostalgic memories and ask yourself a lot of times :that how a supposedly champion can lose seven back to back finals on all kinds of surfaces(hard/clay/grass)and if there were some courts with ice and wood and etc he could break more records!!!
so just keep thinking about that record breaking 7 successive losses and enjoy your nostalgic memories,the best possible eidi!!
هر موقع فارسی نوشتی جوابت رو میدم !!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
به به آقای موریض ! شانس آوردین نواک بازیو برد وگرنه داشتین تو سوراخ خفه میشدین . توصیه میکنم برای ادامه فصل دنبال جای بزرگتر باشین چون اینجوری فشار بسیار زیادی رو باید تحمل کنید.
به عنوان غلط املایی در نظر میگیرم اون جمله اول رو !!!
شما یه چک بکنی میبینی بعد از باخت رافا هم پستهای من و دیگر طرفدارهای رافا در انجمن وجود داره و همچنین در چت باکس ! پس انقدر ار تصورات خودتون پست نزنید و تولید محتوا نکنید.
ادامه فصل هم آنچنان مهم نیست چون انتظاری از رافا ندارم و تمام انتظاراتم فصل قبل برآورده شد و این فصل یک گرند یا حتی 2-3 مسترز واسم کافیه.
moris آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2014, 09:46 PM   #175
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها

شما یه چک بکنی میبینی بعد از باخت رافا هم پستهای من و دیگر طرفدارهای رافا در انجمن وجود داره و همچنین در چت باکس ! پس انقدر ار تصورات خودتون پست نزنید و تولید محتوا نکنید.
ادامه فصل هم آنچنان مهم نیست چون انتظاری از رافا ندارم و تمام انتظاراتم فصل قبل برآورده شد و این فصل یک گرند یا حتی 2-3 مسترز واسم کافیه.
بهتره دیگه این مسئله رو بقول خیلی معروف دیگه کش ندیم .
فقط حرف خودتونو تکرار میکنم، مسلمه که شماها( البته دو سه نفر بیشتر نیستید) هیچ انتظاری از رافا ندارید چون فقط مشکلتون راجره با برداش ناراحت میشین و با باختاش خوشحال و گرنه نادال و ... بهانست . البته بجز این انتظاری هم از یک آدم هیت نمیره .
Mehdiii آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2014, 10:02 PM   #176
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

این دوستانی که با برد نواک خوشحال شدن زیاد امیدوار نباشن. چون به نظر من اصلا نواک خوب نبود . اینطوری باشه نادال فصل خاک نواک رو میکنه تو قوطی. مگر اینکه بردن این مسترز روحیش رو بالا برده باشه.
Paymaan آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-18-2014, 10:58 PM   #177
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
مدیران عزیز سایت
من تازه وارد هستم و عذرخواهی میکنم راجع به این پست ولی...
واقعا نمیخواین به یوزر SWEES EXPRESS توجه کنید؟؟
اگر این لازمه ما هم انگلیسی مطالب رو قرار بدیم!!
فروم های انگلیسی زبان زیادن من واقعا مفهوم این کار نمیدونم
این دوستمون گویا متوجه نیست کارش خیلی احمقانست لطفا شما یه توجهی بفرمایید
با تشکر

این که من انگلیسی نوشتم برای شما که بد نشد مطالب منو کپی‌ پیست کنی ترجمشو ب‌زاري تو پست هات .بازم میگم در هنگام نوشتن پست‌ها از خلاقیت خودت استفاده کن.بیا اینم فارسی.دیگه ۲۴ ساعت تو کف نمیمونی ببینی‌ چی‌ نوشتم.

غلام حسین پیروانی هم از ۲ سالگی فوتبال میدید.شما هم میتونی‌ بجای پز دادن تماشای مسابقات ۲۵۰ امتیازی،کم کم چللنگرز و futures رو دنبال کنی‌.بی‌ نهایت جذابه مخصوصا برای شما که دنبال کیفیتی نه کمیت!!

در ضمن می‌شه بگی‌ ساله ۲۰۰۵ راجر تو کدوم تورنمنت چنین حرفی‌ زد؟چون اونموقه نوواک هنوز تو قنداق بود که راجر بهش بگه نابغه.سعی‌ کن مطالب معتبر بنویسی. مطالب نا معتبر نوشتن خیلی‌ احمقانه تره .انگلیسی‌ نوشتن خیلی‌ بهتر از پرتو پلا نوشتن.

اونموقه پست شما در کمال بی‌ احترامی بود و من هم جواب متقابل دادم.به هر حل با در نظر گرفتن شخصیت طرف مقابل،نوع نوشتارم تغییر کرد.بیشتر از این در‌شان من نیست و ارزش هم نداره بحث بيهوده کنم چون مثل شما وقتشو ندارم.
swiss express آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-20-2014, 01:52 AM   #178
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

نقل قول:
این که من انگلیسی نوشتم برای شما که بد نشد مطالب منو کپی‌ پیست کنی ترجمشو ب‌زاري تو پست هات .بازم میگم در هنگام نوشتن پست‌ها از خلاقیت خودت استفاده کن.بیا اینم فارسی.دیگه ۲۴ ساعت تو کف نمیمونی ببینی‌ چی‌ نوشتم.

غلام حسین پیروانی هم از ۲ سالگی فوتبال میدید.شما هم میتونی‌ بجای پز دادن تماشای مسابقات ۲۵۰ امتیازی،کم کم چللنگرز و futures رو دنبال کنی‌.بی‌ نهایت جذابه مخصوصا برای شما که دنبال کیفیتی نه کمیت!!

در ضمن می‌شه بگی‌ ساله ۲۰۰۵ راجر تو کدوم تورنمنت چنین حرفی‌ زد؟چون اونموقه نوواک هنوز تو قنداق بود که راجر بهش بگه نابغه.سعی‌ کن مطالب معتبر بنویسی. مطالب نا معتبر نوشتن خیلی‌ احمقانه تره .انگلیسی‌ نوشتن خیلی‌ بهتر از پرتو پلا نوشتن.

اونموقه پست شما در کمال بی‌ احترامی بود و من هم جواب متقابل دادم.به هر حل با در نظر گرفتن شخصیت طرف مقابل،نوع نوشتارم تغییر کرد.بیشتر از این در‌شان من نیست و ارزش هم نداره بحث بيهوده کنم چون مثل شما وقتشو ندارم.

شما اخبار غلامحسین پیروانی رو هم دنبال میکنی؟؟ بابا چه حوصله ای داری شما!
خوب عصبانی میشی فارسی مینیویسیا ایول
ولی ناراحت نباش چیزی نشده که...
راستی این بندگان خدا مدیران سایت یه بخشی گذاشتن که اعضا بیشتر باهم آشنا بشن بد نیست یه نگاهی بندازی ( ایشالا که 2 زاری افتاد!! ) !!!
سال خوبی داشته باشی
saeedfxfx آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-23-2015, 02:16 PM   #179
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده

به به سعید جان لذت بردم بعد از یکسال!
Just Nole آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش