بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

5-11 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-08-2014, 11:22 AM   #171
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

با قهرمانی نواک جوکوویچ در مسترز پاریس حالا همه نگاهها به فینال تورهای atp در لندن است تا مشخص شود که چه کسی سال را با عنوان شماره یکی به پایان خواهد رساند.با قهرمانی نواک در پاریس در حال حاضر اختلاف امتیازی نوله و راجر فدرر به عنوان نزدیکترین تعقیب کننده اش به 1310 امتیاز رسیده است.در زیر نگاهی به احتمالات میندازیم :

- اگر جوکوویچ یک بازی از مرحله گروهیش در لندن را ببرد ، او همچنان مرد شماره یک تنیس دنیا خواهد ماند و در صورتیکه راجر فدرر موفق شود بدون باخت قهرمان مسابقات شود ، باید منتظر نتایج راجر در فینال دیویس کاپ باشیم.

- اگر نوله هیچکدام از بازیهای مرحله گروهیش را نبرد ، فدرر باید بدون باخت در مرحله گروهی قهرمان مسابقات شود تا مرد شماره یک تنیس جهان شود.

- اگر نوله سه بازیش را در لندن ببرد ، راجر فدرر تحت هیچ شرایطی نمی تواند مرد شماره یک تنیس جهان شود.

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2014, 12:35 PM   #172
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

سلام

در قسمت گروهی مگه همه باهم در یک گروه بازی نمیکنند ؟ اگه اینجوره چرا در برنامه بازی فقط دو بازی اول هر گروه مشخصه و بازی بقیه روزها نه ؟ قانون خاصی داره ؟

ممنون
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-08-2014, 01:17 PM   #173
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام

در قسمت گروهی مگه همه باهم در یک گروه بازی نمیکنند ؟ اگه اینجوره چرا در برنامه بازی فقط دو بازی اول هر گروه مشخصه و بازی بقیه روزها نه ؟ قانون خاصی داره ؟

ممنون
بله قانونش برای جلوگیری از همون گاو بندی خودمونه
بازی اول در هر گروه بین بالاترین سید و پایینترین سید برگزار میشه و دیگر بازی بین سید ۲ و ۳ همان گروه
مثلا در گروه فدرر
بازی اول بین بالاترین سید گروه و اخرین سید گروه که اینجا میشه بین Federer , Raonic
و بازی دیگر بین سیدهای میانی جدول که میشه بین Murray , Nishikori
این از بازی اول
بازی دوم:
بین برنده بازیهای اول و بازنده بازیهای اول برگزار میشه که هنوز معلوم نیست مثلا فدرر بازی دومش با کیه
به عنوان مثال:
اگر فدرر از راونیچ ببره و ماری هم نیشیکوری رو شکست بده بازی های دور دوم این گروه بین فدرر و ماری و در انسو بین نیشیکوری و راونیچ برگزار میشه

Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-08-2014, 11:38 PM   #174
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

[QUOTE=Sorou$h;103975][CENTER]با قهرمانی نواک جوکوویچ در مسترز پاریس حالا همه نگاهها به فینال تورهای atp در لندن است تا مشخص شود که چه کسی سال را با عنوان شماره یکی به پایان خواهد رساند.با قهرمانی نواک در پاریس در حال حاضر اختلاف امتیازی نوله و راجر فدرر به عنوان نزدیکترین تعقیب کننده اش به 1310 امتیاز رسیده است.در زیر نگاهی به احتمالات میندازیم :

- اگر جوکوویچ یک بازی از مرحله گروهیش در لندن را ببرد ، او همچنان مرد شماره یک تنیس دنیا خواهد ماند و در صورتیکه راجر فدرر موفق شود بدون باخت قهرمان مسابقات شود ، باید منتظر نتایج راجر در فینال دیویس کاپ باشیم.

- اگر نوله هیچکدام از بازیهای مرحله گروهیش را نبرد ، فدرر باید بدون باخت در مرحله گروهی قهرمان مسابقات شود تا مرد شماره یک تنیس جهان شود.

- اگر نوله سه بازیش را در لندن ببرد ، راجر فدرر تحت هیچ شرایطی نمی تواند مرد شماره یک تنیس جهان شود.

[SIZE=3][URL="http://tennis-image.com/images/70663511760501121222.jpg"][/
ديويس كاپ چند امتياز داره؟
SOROOSH_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 11-09-2014, 12:14 AM   #175
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

این نوشته سروش اشتباه داره حالا از کدام منبع ترجمه کرده من نمی دونم
شما هر بازی Single ی که در فینال Davis cup ببرید ۷۵ امتیاز می گیرید البته اگه Live rubber باشه
بنابراین فدرر اگر سوییس مثلا ۳-۰ نبره و دو تا بازی Live rubber بهش بخوره می تونه ۲ تا ۷۵ امتیاز بگیره و چون در بازیهای این فصل تونسته با احتساب این دو بازی ۷ بازی Live rubber رو برده باشه و تیمش هم قهرمان شده ۷۵ امتیاز دیگه هم می گیره که مجموعا می تونه ۲۲۵ امتیاز بگیره
و اگر در مسابقات لندن بدون باخت در مرحله گروهی قهرمان بشه Undefeated champion می تونه ۱۵۰۰ امتیاز دیگه بگیره که جمعا میشه ۱۷۲۵ امتیاز
در حال حاظر دیوکوویچ ۱۳۱۰ امتیاز پیشه
هر بازی در مرحله گروهی مسابقات لندن ۲۰۰ امتیاز داره
بنابراین:
فدرر در یک صورت میتونه اول بشه و اون اینه که دیوکوویچ حداکثر ۲ بازی از مرحله گروهیشو ببره و در نیمه نهایی مثلا یا به فدرر ببازه یا به ماری و فدرر هم اینجا بدون شکست قهرمان بشه و هم در دیویس کاپ ۲ بازی Live rubber رو ببره و تیمش هم قهرمان بشه
که خیلی سخته و تقریبا بعید اما همین که فدرر در این سن این شانس حتی کوچک رو داره باورنکردنیه
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-15-2014, 07:05 PM   #176
NovaK.No.1
Banned Users

پستها: 5
سپاس: 5
در 5 پست 7 بار سپاسگزاری شده

با درود
من مجددا ثبت نام کردم
متاسفم از سیاست مدیر یا ناظری که اصرار عجیبی در مسدود کردن من داره
واقعا دیکتاتوری و جانبداری تا چه حد!؟
از کسانی تعجب میکنم که وقتی من تریبونی برای دفاع نداشتم اومدند به راحتی
توهین کردند تهمت زدند و تحقیر کردند بدون هیچ مواخذه ای پستهاش هم موجوده

یک توضیح در مورد خودم بدم
من انسان بی تربیتی نیستم تحصیلکرده و مهندس عمرانم و تقریبا میانسال
اگر بی تربیت و بی فرهنگ بودم وقتی هفته پیش اون کاربر بی تربیت و بی فرهنگ
من را مورد هجوم فحشهای ناموسی و تهدید قرارداد میتونستم مثل خودش و بدتر
از خودش جوابش را بدم ولی چنین اجازه ای به خودم ندادم میدونم با اسم دیگه ای هم هنوز فعاله!
اما من به همین بهانه مسدود شدم انگار که کسی منتظر چنین بهانه ای بود
چیزی که بیشتر از همه مجابم کرد که ناظر بیطرف و عادل نیست به غیر از مسدود شدن
بیجهت دیروز خودم مسدود شدن king 88 و King Rojer Federer بود
که با هم بحثی داشتند که شروع کننده و محرکش King Rojer Federer بود
با خودم گفتم حداقل عدالتی برقرارشد اینجا اما در کمال تعجب دیدم
نیم ساعت بعد King Rojer Federer رفع مسدودی شد واعجبا!
این یک دلیل بیشتر نداره و اونهم طرفداری به سبک فوتبالی ایشون از راجره! که مورد پسند ناظره!

به هرحال با اینگونه جانبداریها فقط سایت به قهقهرا میره و فقط چندنفر طرفدار افراطی و هوراکش راجر
میمونند دورهمی که میشینند خاطرات اسطوره شون را ورق می زنند

این هم نوشته قبلی با آیدی Novak. که به سرعت نور حذف شد

کاربر گرامي

قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين را وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد . شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت نيز مراجعه نماييد.

..............................................

قانون شماره 22) در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي‌ شود، چنانچه کاربري خود بجاي مدير در زمينه اي تصميم گيري و شخصا با کاربر ديگري برخورد کند سريعا ارسال کاربر تذکر دهنده حذف و به او اخطار داده خواهد شد

قانون شماره 23) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

قانون شماره 24) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا مدير بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد

قانون شماره 25) هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

قانون شماره 26) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد ، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد. چرا كه اين كار باعث اذيت كاربران ديگر مي شود. در صورت تكرار اين عمل از سوي كاربر ، اكانت وي نيز در اولين فرصت حذف خواهد شد

قانون شماره 27) در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مدیریت سایت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود. همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد

قانون شماره 28) قانون كپي : در صورتي كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايي كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم براي اطلاعات بيشتر ذكر نماييد

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.

مدیریت محترم...نظارت محترم
با درود
آیدی اسبق من 289 به دلیل فحاشی یک کاربر تازه که مطمئنم آیدی دوم یا چندم! یکی دیگه از کاربران بود
و جواب خویشتن دارانه من مسدود شد که واقعا جای تعجب داشت
در چندماهی که عضو بودم بارها و بارها به جرم طرفداری از نواک و نقد عملکرد راجر مورد تمسخر و حتی توهین
قرارگرفتم
خوشبختانه جز قوانین انجمن چیزی به عنوان طرفدار دوآتیشه بودن فدرر وجود نداره
مگر اینکه جز قوانین نانوشته باشه!
یعنی دموکراسی اینجا اینقدر ضعیفه که فقط باید تعریف و تمجید و چاپلوسی فدرر را کرد

ناظر یا مدیری که من را مسدود کرد مطمئنم خودش طرفدار افراطی فدرره که نمیتونه تحمل انتقاد از حضرت ایشون را داشته باشه!
برای مدیریت ایمیل فرستادم و علت را جویا شدم هیچ جوابی نیامد!

زشته خیلی زشته
آیدی Novak. را ایجاد کردم فقط برای اینکه علاقمند به شرکت در مباحث ویادگیری در این انجمن بودم
اما ظاهرا باز هم همان رویه قبلی برقراره همان هجمه و جنگ روانی از سوی تعدادی از کاربران فدرر پرست!
که تحمل حضور یک علاقمند به نواک را ندارند

بعدازظهر یک کاربر به من توهین کرد تا من را تحریک به پاسخ دهی کنه
جوابش را ندادم و گزارش کردم جالبه من هم مسدود شدم

واقعا چه خبره تو این سایت!؟
به اطلاعتون برسونم تا وقتی جز قوانین سایت طرفداری از فدرر نباشه!
در صورت حذف بی دلیل بازهم ثبت نام میکنم

این نوشته قبل از نمایش عمومی برای تعدادی از مدیران و اعضا خصوصی ارسال میشه
چون می دونم اون ناظر خاص سریع حذفش میکنه!
NovaK.No.1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما NovaK.No.1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش