بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > بازار

بازار

در این قسمت میتوانید به معرفی و خرید و فروش محصولات مرتبط با تنیس بپردازید

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2011, 05:47 AM   #1
navid
Member

آواتار navid

پستها: 43
سپاس: 2
در 42 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Djokovic & Wozniacki Nadal & sharapova.2.
Lightbulb راکت جوکوویچ HEAD speed MP

سلام دوستان
من چند وقت پیش که با دوستم تنیس رو شروع کردیم بعد از کلی راهنمایی گرفتن از همه به این نتیجه رسیدم که راکت دست دوم بگیرم و این راکت جوکو هم راکت خیلی خوبیه.
خلاصه یک نفر تو مشهد پیشنهاد داد این راکت رو و ما هم خریدیم.فقط یک سری چیزا رو باید در موردش توضیح بدم:
مربی من و خود فروشنده که گفتن ما تشخیص میدیم راکت اصل باشه.خود من هم که نمیفهمم اما یه چیزی هست که احتمال اصل بودن این راکت رو بالا میبره.اون بنده خدا این راکت رو نخریده و چون اسپانسرش HEAD هست این راکت و کیف و زه رو بهش رایگان دادن.جایی هم که میتونه واسه اسپانسری خرج کنه فکر نمیکنم راکت غیر اصل بده به بازیکنش
نکته دوم اینه که زهی که روی این راکته همون زهی هست که خود این بنده خدا توی مسابقاتی که شرکت میکنه ازش استفاده میکنه و HEAD هست و فکر میکنم زه خوبی باشه و گریپش هم تازه عوض شده
نکته اخر اینکه راکت واقعآ تمیزه.من با راکت های دوستام و مربی خودم که مقایسه کردم دیدم واقعآ این راکت تمیزه و فقط یک جاش ضربه خورده که عکس اونم میزارم تا ببینید
head.jpg
head2.jpg
اخر از همه هم بگم که موقع خرید به ما 160 قیمت دادن و دوستم کلآ 9 جلسه باهاش بازی کرده و الان 155 میفروشه
در ضمن من مشهدیم اما 4-5 تیر دارم میام تهران.اگر دوستان خواستن بگن با خودم میارم اما اگه 100% خواستن.سوال دیگه هم اگر بود بپرسین
در ضمن الان راکت جوکو عوض شده که من چند وقت پیش جدیدش رو دیدم هیچ مشخصه ای ازش تغییر نکرده بود و فقط رنگش عوض شده بود.همین رنگش بدون زه تو بازار فکر میکنم 235 تومن باشه که با زه حدود 255 در میاد
navid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی navid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-18-2011, 10:37 PM   #2
mitin1366
Member

پستها: 42
سپاس: 12
در 14 پست 37 بار سپاسگزاری شده

من از این یکی دارم .............. خیلی خوبه مال من نونونونواااااااااااااااااااااااا
mitin1366 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)