بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

19-29 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-21-2011, 12:58 PM   #621
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

من هم به نوبه خودم قهرمانی نواک رو خدمت همه طرفدارانش صمیمانه تبریک می گم. نواک از قهرمانی پارسال در دیویس کاپ حسابی غوغا کرده و همینطور داره میره جلو. این قهرمانی هم حقش بود چرا که تونست بهترین های جهان (فدرر و نادال) رو با اقتدار و پشت سر هم ببره.

راستی عمو تونی نادال، در این تورنمنت اصلا نبود (گویا به امریکا نیامده)

به نظر من سه هفته دیگه که فصل خاک شروع میشه و بعدش چمنه به ضرر نوواک تموم میشه چون ریتم بازیشو توی هارد از دست میده دقیقا مثل 2008 که قهرمان ایندین ولز و استرالیا شد ولی بعدش افت شدید کرد درسته که توی چمن و خاک نتایج خوبی داره ولی هنوز درحدی نیست که بتونه توی چمن و خاک رافا و راجرو اذیت کنه

هر سال واسه میامی و اندین ولز نمیاد نمیدونم دلیلش چیه شاید توی این دو شهر ممنوع الوروده!!!
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2011, 01:09 PM   #622
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

زمان المپیک 2008 تو یه سایت خوندم که عموی رافا برای فصل هارد کورت آمریکا و مسابقات شرق آسیا نمیاد و گویا این مدت در کنار خانوادش میمونه و بجاش فرانسیسکو میاد!! احتمالا بخاطر بعد مسافت هست که ترجیح میده تو اروپا بمونه...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2011, 02:41 PM   #623
!GH-9924
Roger's Fan

آواتار !GH-9924

پستها: 99
سپاس: 8,105
در 92 پست 831 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
هــــــــــــرگـــــــــــــــــــز، همیشه در مورد راجر یا میگه "احتمالا" یا میگه "یکی از". ولی در مورد رافا با قطع و یقین گفت
اول از هم عيد رو به همگي تبريك بگم.و اميدوارم همگي سال خوبي رو داشته باشين.

محمد جان اتفاقا اين گفته نواك براي منم جالب بود،چرا كه تو خلي از محاصبه هاش همين حرف رو راجب راجر زده بود.(هر چند كه جمله مهمي هم نبوده)

در كل شايد راجر چند بار يه تيكه هايي به نواك انداخته،اما واقعا نواك هميشه احترامش رو به راجر نگه داشته و اين اخلاقش رو خيلي دوست دارم.
!GH-9924 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی !GH-9924 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2011, 08:21 PM   #624
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

قهرمانی نوله رو تبریک میگم.
سال نو رو تبریک میگم.
خسته نباشی به نادال.
با اینکه بازی رو ندیدم.
با اینکه عید تلخی رو داشته.
امیدوارم ادامه تور امسال با بازی های هیجان انگیزی همراه بشه...و سال خوبی رو داشته باشید.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-21-2011, 08:47 PM   #625
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض رکوردهای ایندین ولز | تغییرات در رنکینگ | مصاحبه تنیسورها پس از دیدار فینال | رویای قهرمانی با دو دست

نقطه عطف ایندین ولز؛ حضور بیش از 350هزار تماشاگر در طول دو هفته ، رشد ده برابر نسبت به اغاز رویداد در سال 1976

سی و ششمین دوره BNP Paribas Open موفق ترین مسابقات در تاریخ خود بود ، و نقطه عطف آن با حضور 350،086 طرفدار رقم خورد . در شش سال گذشته این روند صعود ثابت داشته و مسابقات در موقعیت مستحکم به عنوان پنجم جهان (بعد از گرنداسلم ها) قرار دارد .تعداد تماشاگران نسبت به اغاز این رویداد در سال 1976 بیش از ده برابر افزایش یافته است،در اولین دوره مسابقات 30 هزار نفر حضور یافتند .علاوه بر رکورد تماشاگر، مسابقات ایندین ولز برای نخستین بار در جهان اقدام به ارائه هاک‌ آی، تکنولوژی پخش و نمایش ویدئو در همه کورت های بازی کرد . سال آینده BNP Paribas Open برای 05-18 مارس 2012 ، در باغ تنیس ایندین ولز برنامه ریزی شده است، و دوباره بیش از 300 تن از بهترین بازیکنان جهان در کلیفرنیا حاضر خواهند بود .

تغییرات مهم رنکینگ مردان پس از پایان مسابقات
: صعود نواک به رده دوم | سقوط 22 پله ای لیوبیچیچ | دل پوترو در جایگاه 51 با 39 رده پیشرفت.

تغییرات مهم رنکینگ زنان پس از پایان مسابقات : افزایش فاصله (حدودا) هزار امتیازی وزنیاکی نسبت به نفر دوم،کیم | بارتولی در جمع ده نفر برتر دنیا با صعود 7 پله ای | سقوط رادوانسکا به رده 14 | شاراپووا در جایگاه 13

مصاحبه تنیسورهای فینالیست :

"من فکر نمی کنم کسی ضربه ناپذیر است" قهرمان آزاد استرالیا گفت . من در بهترین دوران زندگی‌م "در زمین تنیس" هستم . اما هیچ کس اسیب ناپذیر نیست . با این حال شما تنها برای بهترین بازی خود در هر مسابقه تلاش می کنید . نواک از اعتماد به نفس می گوید، او ست دوم و زمانی که 5-3 پیش بود و برای گرفتن اولین ست از نادال تلاش می کرد را "بسیار مهم" ارزیابی می کند

"تفاوت امروز از نظر من ضربات سرو بود" شماره یک جهان گفت . درست است من با سختی کمتری در اولین ست بازی کردم، اما فکر می کنم همه چیز بخاطر سرو بود .پس فقط به او تبریک می گویم . فکر می کنم او بهترین شروع ممکن از اغاز یک فصل را داشته . او (جوکوویچ) خوب بازی می کند

"در ست سوم فقط سرم را سرد نگه داشتم" قهرمان ایندین ولز زنان گفت. ما رالی های طولانی و بسیاری داشتیم اما من برنده بیرون آمدم . این چنین رویدادی شگفت انگیز است . در حال حاضر مشتاقانه منتظر هستم تا سال اینده در اینجا بازی کنم. ماریون، تورنمنت فوق العاده ای در این هفته داشت، خطاب به حریف فرانسوی : متاسفم که در فینال شما را شکست دادم . مطمئن هستم که در مسابقات اینده بازیهای خوبی خواهیم داشت . برای من واقعا ویژه است . تشکر از همه برای حمایتشان ، به خصوص جمعیت ، من درک انها را خیلی دوست دارم.

"متاسفم، در حال حاضر کمی اشک می ریزم، اما بیشتر به دلیل خستگی - کرولاین، تو باعث شدی من امروز واقعا خسته شوم!" بارتولی، تنیسور فرانسوی در مراسم کنار زمین گفت."کرولاین، شما باید به خودتان بسیار افتخار کنید، برای شما ارزوی موفقیت در اینده دارم. می دانم که هدف شما گرنداسلم است، مطمئن هستم که شما خیلی زود آنرا دریافت می کنید .پس از اولین ست بازی من خیلی بهتر شد" . فینالیست 2007 ویمبلدون که در بکهند و فورهند به صورت دو دستی ضربه می زند بهترین بازی خود تاکنون را ست دوم فینال ذکر می کند ."من می خواهم این روند را حفظ کنم ، مطمئن هستم که بهبود می یابد و حتی بازیکن بهتری می شوم".

بارتولی از شش سالگی بازی تنیس را اغاز کرد . پدرش، والتر کار خود را به عنوان دکتر ترک کرد تا کاملا به مربی دخترش تبدیل شود زمانی که در سال 2001 ماریون با شکست دادن کوزنتسوا در سه ست عنوان قهرمانی جوانان آزاد امریکا را کسب کرد .پدر او پس از تماشای دیدار کلاسیک آزاد فرانسه 1992 که مونیکا سلز، استفی گراف را شکست داد تصمیم گرفت سبک بکهند-فورهند دو دستی را به دخترش اموزش دهد، سبک بازی ماریون نزدیک ترین نسبت را به مونیکا سلز دارد که نفوذی قوی در بارتولی به عنوان بازیکن جوان داشت هر چند بر خلاف او تنیسور فرانسوی با دست راست بازی می کند . او عاشق حیوانات‌ست و گربه خانگی دارد که کُلینت صدایش می زند. او یک برادر دارد که عضو ارتش فرانسه است.گاندی برای او یک چهره مهم به عنوان مبارزه برای صلح به شمار می رود . راجر فدرر مورد تحسین اوست . مادرش سوفی (صوفی) پرستار است و به ندرت در میان جمعیت دیده می شود ، او از تماشای بازی دخترش به دلیل عصبی شدن پرهیز می کند . بارتولی ادعا می کند یک نابغه با سطح ضریب هوشی 175 است.

پدران وزنیاکی و بارتولی دو تنیسور حاضر در فینال ایندین ولز، مربیان انها نیز هستند.

Marion : "I'd also like to thank my dad. He was there when I hit my first ball at five and a half years old, and I hope he'll be there to see me hit my last one."

منابع : ATP,WTA, bnpparibasopen, Wikipedia & Gettyimages

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-23-2011, 12:39 AM   #626
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

درود بر جفتشون

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، ایندین ولز، 1000، امریکا، اولین مسترز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)