بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

2-15 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2014؟
راجر فدرر 91 62.33%
رافائل نادال 36 24.66%
اندی ماری 4 2.74%
نواک جوکویچ 15 10.27%
سایر بازیکنان 0 0%
رأی دهندگان: 146. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-23-2014, 02:10 PM   #21
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط S.I.N.A نمایش پست ها
سلام
كانالهاى پخش كننده مسابقات معرفى نميشه ؟؟
بعضی اوقات کمی دیر لیست منتشر میشه کار راحتی نیست که لیست تمام شبکه ها رو یه جا بذارن تنها شبکه رایگان ad sport هست که گزارشگرش عرب زبانه
برای مطلع شدن از بقیه کانالها بهتره منتظر باشیم تا پاور جان لطف کنن لیست رو بذارن (حتما صلاح نیست روز اول بازیها رو نگاه کنیم )
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2014, 02:31 PM   #22
onikas
Junior Member

پستها: 18
سپاس: 8
در 14 پست 29 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان
کدوم شبکه پخش مستقیم داره؟؟؟؟
onikas آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی onikas به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2014, 06:18 PM   #23
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

امروز اندی خوب و آماده ظاهر شد. سروهاش خیلی خوب بودن و نشون از درمان کامل کمرش دارن.

خوشبختانه قرعه ی خوبیه و ظاهراً همه ی دوستان راضین. با اینکه به نظر من سید یک بودن حق جوکر نبود، اما خوب وقتی اندی رفته بود مرخصی برای جراحی و راحر و رافا هم راندهای پایین پارسال حذف شدن، دیگه گزینه ای بهتر از نواک پیش رو نبود.

این تنها گرنداسلمیه که از سال 2010 هر سال یکی از بیگ فور اون رو برنده شده و پس از پایان سلطه ی راجر در 2009 بر این گرند اسلم هیچکس نتونسته از قهرمانیش دفاع کنه. باید فعلاً صبر کرد و دید چه اتفاقاتی در آینده پیش بیاد و آیا باز یکی از بیگ فور قهرمان این گرند اسلم یا اینکه قهرمان جدیدی جام قهرمانی رو بالای سرش می بره.

به نظر من گولبیس می تونه توی این تورنمنت برای نواک مشکل آفرین باشه، البته نباید واورینکا رو هم نادیده گرفت که می تونه رقیب جدی ای برای فدرر باشه. ولی پیش از هر چیز باید دید که آیا امسال هم مثل سال قبل شاهد شگفتی های زیادی در راندهای پایین هستم یا نه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2014, 09:09 PM   #24
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

خوب ماری امروز خوب بازی کرد نشون داد که داره کم کم میشه اندی قبل مصدومیت هنوز 100% نشد.
نواک عالی بود واقعا تفاوت تو سروهاش و حرکتاش تو چمن نسبت به سال های قبل کاملا مشخصه یا اینکه بنده این نظرو دارم چون تاحالا نواکو ندیدم اینجوری تو چمن سرو بزنه و گام برداشتنشم نصبت به سال های قبل تعقیر کرده بود.
گولبیس یا هرکسی این سمت تنها میتونن حریف سخت برای نواک باشن نه برنده همونطور که قبل هر گرند گفتم الانم میگم نواک تنیسوریه تنها درحالتی فینالیست گرند نمیشه که یا حریفاش راجر,رافا,اندی باشن یا استن آماده که راجرو رافا با استن سمتش نیستن ولی این ماری کسی نیست که بتونه نواک رو ببره مگر اینکه دوباره بشه اندی قبل,جز این تنیسورا هرکی نواکوحذف کرد (که فعلا بعیده) شک نکنید قهرمانه چون ازسال 2011 یا نواک خودش قهرمان گرند بود یا کسی که نواک رو شکست داد راجرو رافا اسطورن سمپراس و آغاسی اسطورن اندی عالیه و... ولی نبوغ نواک یه چیز دیگست,واقعا تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-23-2014, 10:30 PM   #25
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
خوب ماری امروز خوب بازی کرد نشون داد که داره کم کم میشه اندی قبل مصدومیت هنوز 100% نشد.
نواک عالی بود واقعا تفاوت تو سروهاش و حرکتاش تو چمن نسبت به سال های قبل کاملا مشخصه یا اینکه بنده این نظرو دارم چون تاحالا نواکو ندیدم اینجوری تو چمن سرو بزنه و گام برداشتنشم نصبت به سال های قبل تعقیر کرده بود.
گولبیس یا هرکسی این سمت تنها میتونن حریف سخت برای نواک باشن نه برنده همونطور که قبل هر گرند گفتم الانم میگم نواک تنیسوریه تنها درحالتی فینالیست گرند نمیشه که یا حریفاش راجر,رافا,اندی باشن یا استن آماده که راجرو رافا با استن سمتش نیستن ولی این ماری کسی نیست که بتونه نواک رو ببره مگر اینکه دوباره بشه اندی قبل,جز این تنیسورا هرکی نواکوحذف کرد (که فعلا بعیده) شک نکنید قهرمانه چون ازسال 2011 یا نواک خودش قهرمان گرند بود یا کسی که نواک رو شکست داد راجرو رافا اسطورن سمپراس و آغاسی اسطورن اندی عالیه و... ولی نبوغ نواک یه چیز دیگست,واقعا تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده.
شما مطمئنی طرفدار راجر فدرر هستی؟!!!
طرز فکرتون اصلا با عنوان یوزرتون همخونی نداره...
واقعا فکر میکنید نواک جوکویچ نبوغش بیشتر از فدرر هست و اگه آماده باشه هیچ تنیسوری حتی با آمادگی صد در صد هم نمیتونه شکستش بده؟!
به قول شهاب جان عجیبا غریبا...
Mahmood آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2014, 12:12 AM   #26
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahmood نمایش پست ها
شما مطمئنی طرفدار راجر فدرر هستی؟!!!
طرز فکرتون اصلا با عنوان یوزرتون همخونی نداره...
واقعا فکر میکنید نواک جوکویچ نبوغش بیشتر از فدرر هست و اگه آماده باشه هیچ تنیسوری حتی با آمادگی صد در صد هم نمیتونه شکستش بده؟!
به قول شهاب جان عجیبا غریبا...
من هیچ وقت علاقم نصبت به منطقم برتری نداره,ریتمی که نواک از سال 2011 پیش گرفتو حتی راجر تو دورانه اوجشم به این شکل نبود (دلیلشم اینه که از سال 2011 نواک تو 85% تورها یا فینالیسته یا قهرمان و اگه قهرمان نشه کسی قهرمانه که تونسته باشه نواکو شکست بده نواک خودتونم میبینین اکثر گرندها و مسترزها یا قهرمانه یا فینالیست خیلی مهمه یه تنیسور 4 سال تو یه ریتم ثابت باشه اونم تو بین این همه تنیسور قدرو جوانو مدعی ولی این کارو نواک انجام میده,البته این از دیده شخصیه بندست راجر نبوغشو از ابتدای دوران تنیس نشون داد حتی الانم بااین سن داره نشون میده ولی ریتمی که نواک گرفتو تو هیچ دوران هیچ تنیسوری نداشت بدون شک,راجر سه سال سلطنت کرد تو تنیس سه برابر نواک هم جام گرفت ولی بود تورهایی که راند اول حذف شد یا از تنیسورهای کم نامو نشان باخت ولی نواک از سال 2011 نشون داد تنیسوری نیست مخصوصا تو گرند که یه تنیسور خارج تاپ تن بیاد شکستش بده.
این دلایلی بود که اون حرفو زدم وگرنا تنیس راجر قابل وصف نیست بدونه شک,از اینکه طرفدار راجرم 1% هم شک نکن اگه پست های بنده رو خونده باشید میبینید هیچ وقت به طرفداری کسی حرفی نزدم بلکه تمام حرفام یا تعریفام به حق و منطقی بود.
مرسی از شما
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2014, 12:16 AM   #27
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
اولاً یک ماهی میشه که اندی تقریباً به آمادگی صددرصد رسیده عملکردش تو فصل خاک به جز بازیش با نادال فوق العاده بود . ماری تو ویمبی شانس اولو داره ، برخلاف نظر شما همین نواک آماده رو پارسال محو کرد . با اینکه حتی خودش زیاد حال و روز خوبی نداشت .
دوماً قسمت دوم حرفاتون نشون میده که اطلاعات تنیستون کمی ناامید کنندست . نواک بارها و بارها در بالاترین آمادگی جلو فدرر و نادال و ماری بازنده بوده . زیاد راه دوری نمیرم ، یواس 2010 ،رولند 2011 ، رولند 2012 ، ویمبی 2012 ، یواس 2012، رولند2013 ، ویمبی 2013 ، یواس2013 .بازم بگم ...
نمیخوام از نادال مایه بزارم ولی اگه میخوای بدونی نبوغ واقعی چیه توصیه میکنم فینال یواس 2013 رو یه بار دیگه ببین .
شما گفتین که نواک
"تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده" . خدمت شما عرض کنم که تنیسورای بزرگ با برنامه و پلن وارد کورت میشند در واقع تاکتیکاشونو برای مقابله با حریف برنامه ریزی میکنند که هدف اصلیشون بهم زدن ریتم حریف هست . شما وفتی میبینید که نواک ریتمشو تو ویمبی 2013 یا رولند 2014 یا... از دست میده دلیل اصلیش تاکتیک حریفانشه . (البته همیشه استثنا وجود داره). فکر کنم منظورشما این بود که اگه حریف های نواک کاری به کارش نداشته باشند و مثل ماست بزارند هر کاری دلش خواست بکنه اونوقت هیچ کس جلودار نواک نیست .
هیچ شکی نیست که نواک بازیکن فوق العادیه و جزو بزرگان تاریخ تنیسه ولی وقتی صحبت از افرادی مثل فدرر ، نادال یا سمپراس به میان میاد من هیچ کسیو ندیدم جرات کنه که نام نواکو هم رده با این افراد قرار بده . شما اولین نفر هستید !!!
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2014, 12:18 AM   #28
ibo8631
Member

پستها: 55
سپاس: 19
در 43 پست 131 بار سپاسگزاری شده

پاور جان
ممنون مث همیشه برا اعلام کانالا
یه نکته فقط، پکیج srg که هک شده، تو اون پست جلوی اون کانالا رایگان بزنین بهتره
ibo8631 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ibo8631 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2014, 12:37 AM   #29
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
اولاً یک ماهی میشه که اندی تقریباً به آمادگی صددرصد رسیده عملکردش تو فصل خاک به جز بازیش با نادال فوق العاده بود . ماری تو ویمبی شانس اولو داره ، برخلاف نظر شما همین نواک آماده رو پارسال محو کرد . با اینکه حتی خودش زیاد حال و روز خوبی نداشت .
دوماً قسمت دوم حرفاتون نشون میده که اطلاعات تنیستون کمی ناامید کنندست . نواک بارها و بارها در بالاترین آمادگی جلو فدرر و نادال و ماری بازنده بوده . زیاد راه دوری نمیرم ، یواس 2010 ،رولند 2011 ، رولند 2012 ، ویمبی 2012 ، یواس 2012، رولند2013 ، ویمبی 2013 ، یواس2013 .بازم بگم ...
نمیخوام از نادال مایه بزارم ولی اگه میخوای بدونی نبوغ واقعی چیه توصیه میکنم فینال یواس 2013 رو یه بار دیگه ببین .
شما گفتین که نواک
"تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده" . خدمت شما عرض کنم که تنیسورای بزرگ با برنامه و پلن وارد کورت میشند در واقع تاکتیکاشونو برای مقابله با حریف برنامه ریزی میکنند که هدف اصلیشون بهم زدن ریتم حریف هست . شما وفتی میبینید که نواک ریتمشو تو ویمبی 2013 یا رولند 2014 یا... از دست میده دلیل اصلیش تاکتیک حریفانشه . (البته همیشه استثنا وجود داره). فکر کنم منظورشما این بود که اگه حریف های نواک کاری به کارش نداشته باشند و مثل ماست بزارند هر کاری دلش خواست بکنه اونوقت هیچ کس جلودار نواک نیست .
هیچ شکی نیست که نواک بازیکن فوق العادیه و جزو بزرگان تاریخ تنیسه ولی وقتی صحبت از افرادی مثل فدرر ، نادال یا سمپراس به میان میاد من هیچ کسیو ندیدم جرات کنه که نام نواکو هم رده با این افراد قرار بده . شما اولین نفر هستید !!!
اون قسمت قرمز هم تو نظرم گفتم جز این سه نفر و استن آماده کسی نمیتونه شکستش بده (من هم با اطلاع از سابقه بازی های نواک با این سه گفتم جز راجر بزرگ نادال و ماری و استن آماداه کسی نمیتونه شکستش بده واقعا هم همینطور هستش و اینم میدونم که نواک همیشه ضعف بخوصوصی با ماری داره مخصوصا تو چمن) یه بار دیگه نظرمو بخونید,بازم تو نظرهام گفتم این نظر شخصیه بندست و نظر شما هم قابل احترام و به روی چشم بنده جای داره این دیدی هستش که من بدون تنفر از تنیس نواک دارم (شاید به قول شما من اطلاعی از تنیس ندارم ولی اطلاعاتم انقدرهم ناامیدانه و ناپخته نبود عادت ندارم بدونه شواهد حرفی واحی بزنم ممنون میشم از این پس نظرهارو بادقت بخونید نه اینکه بدون تمرکر بعد خوندن دوخط سری بخونین تا بیان جواب بدین)
ممنون از شما دوست عزیز

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 06-24-2014 در ساعت 12:53 AM
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2014, 08:08 AM   #30
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

اگر اندی مسخره بازی در نیاره،از اون سمت فینالیست میشه.توی چمن اندی توانایی بردن نواکو داره.این سمت جدولم نادال هفته اولو رد کنه فینالیسته. هر کدوم از سه بازی اول براش حکم فینالو داره.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
گرنداسلم - ویمبلدون - چمن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)