بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

4-17 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان US Open 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 14 8.48%
رافائل نادال 57 34.55%
اندی ماری 1 0.61%
داوید فرر 1 0.61%
توماس بردیک 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 1 0.61%
راجر فدرر 91 55.15%
رأی دهندگان: 165. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-12-2013, 02:32 PM   #591
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hoomanjian نمایش پست ها
به نظر من در لحظاتی فورهندهای کراس جوکو که روی فورهند نادال میومد امتیازهای زیادی رو واسه جوکو تو ست دوم و سوم اورد ولی نتونست ادامه بده. در واقع فورهندهای کراس جوکو روی فورهند نادال یا واسه جوکو وینر بود یا اگه برگشت میخورد یه نت پوینت بود واسه جوکو. بنابراین جوکو روی فورهند نادال هم خوب بود اما نتونست ادامه بده. واقعا خوشحالم .
نقل قول:
iq من گفتم جوکو فورهند اینساید زده. برو اول چپ و راست رو یاد بگیر بعدش می فهمی وقتی جوکو کراس فورهند اینساید بزنه واسه نادال میشه فورهند.
Cross Forehand Inside

یعنی اگه اوایلش شک داشتم که شاید یه ابسیلون تنیس حالیت باشه با این پستی که زدی فهمیدم همون یه ابسیلن هم حالیت نیست. اولاً که بازی به وقت ما صبح ساعت 9 بود و من هم بیدار بیدار بودم. بعد هم تو اگه توی اون پستی که اینجا دوباره نقل قول کردم ازت واژه ی "اینساید" رو پیدا کردی من هم پیدا می کنم. واقعاً رو که نیست سنگ پاست.
هیچکس هم نمی گه کراس فورهند اینساید. یا می گن کراس کورت یا می گن اینساید آوت یا اینساید این یا داون د لاین. توصیه می کنم بری مطالبی رو که دوستان در مورد این عبارت ها نوشتن خوب خوب بخونی بعد بیای نظر بدی تا وقتی می فهمی نظرت اشتباه بود با لجبازی اصرار به درست بودنش نکنی.
تو اگه یه وبسایت معتبر پیدا کردی که توش گفته بود Cross Forehand Inside بیا من خودم 100هزار تومن می ریزم به حسابت، نظرت چیه از این به بعد کراس فورهند اینساید صدات کنم؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-13-2013, 11:44 AM   #592
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

Cross Forehand Inside

یعنی اگه اوایلش شک داشتم که شاید یه ابسیلون تنیس حالیت باشه با این پستی که زدی فهمیدم همون یه ابسیلن هم حالیت نیست. اولاً که بازی به وقت ما صبح ساعت 9 بود و من هم بیدار بیدار بودم. بعد هم تو اگه توی اون پستی که اینجا دوباره نقل قول کردم ازت واژه ی "اینساید" رو پیدا کردی من هم پیدا می کنم. واقعاً رو که نیست سنگ پاست.
هیچکس هم نمی گه کراس فورهند اینساید. یا می گن کراس کورت یا می گن اینساید آوت یا اینساید این یا داون د لاین. توصیه می کنم بری مطالبی رو که دوستان در مورد این عبارت ها نوشتن خوب خوب بخونی بعد بیای نظر بدی تا وقتی می فهمی نظرت اشتباه بود با لجبازی اصرار به درست بودنش نکنی.
تو اگه یه وبسایت معتبر پیدا کردی که توش گفته بود Cross Forehand Inside بیا من خودم 100هزار تومن می ریزم به حسابت، نظرت چیه از این به بعد کراس فورهند اینساید صدات کنم؟
ممنون از راهنماییت mrs payam
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-13-2013, 11:52 AM   #593
hoomanjian
Senior Member

نقل قول:
ممنون از راهنماییت mrs payam
http://www.menstennisforums.com/show...=105613&page=3
مرد باش برو ببین و پای حرفت وایسا.
bandabou View Public Profile Find More Posts by bandabou View Blog
07-08-2007, 08:53 PM #40 dj_mercury
Registered User

Re: An attempt to make a serious discussion about Roger-Rafa final
Quote:
On the other hand, returns were really something worth mentioning. Those were mostly deep and didn't let Rafa to get total control of the point from the very beggining. Almost no mistake in the most important moment
I don't think we saw the same match. Fed return were so defensive, he tried sometimes to move on the forehand, but actually rarely tried to push a bit with the backhand. But considering he often saw Nadal making the point out from his poor returns, he should have tried more to force his returns. He probably should have also tried much more the cross forehand inside-out to approach the net, as Nadal is more vulnerable on the forehand than on the backhand when the ball is hit pretty heavely.
قدیمی 09-13-2013, 12:50 PM   #594
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

تنها چیزی که از بحث کردن با یه آدم بیسواد بدتره، اینه که با یه آدم بیسواد پررو بحث کنی. واقعاً رو که نیست سنگ پاست.

بهت گفت یه وبسایت معتبر نه فوروم که هر کسی می تونه توش مطلب بذاره و توی کل این جمعی که در مورد تنیس بحث می کنن یه نفر به بیسوادی تو پیدا شده و اون این عبارت رو به کار برده. این که باعث نمی شه اون عبارت تو معتبر باشه آقای کراس فورهند اینساید

تو جداً روت می شه بعد از اینکه این عبارت رو سرچ کردی و دیدی فقط و فقط 2 تا نتیجه براش میاره بازم بیای و سر حرفت بایستی؟ واقعاً که بعضی ها بهتره توی جهل خودشون بمونن. شما هم بد نیست واسه این عبارت جعلیت یه معنی بنویسی و بدی به فرهنگ واژگان و عبارت های تنیس اضافه کنن.

حالا که اینقدر اصرار داری اشتباهت رو تصحیح نکنی من هم این بحث رو ادامه نمی دم. اما تو لطف کن همچنان نظراتت رو بنویس، بالاخره وسط بحث های جدی ای که اینجا می شه دیدن پست های کمیک تو باعث می شه من یه کم بخندم.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-13-2013, 02:47 PM   #595
hoomanjian
Senior Member

خودت بحثو شروع کردی . من اصلا با تو کاری ندارم. کراس ربطی به اینکه تو فورهندت باشی یا نباشی نداره. ضربه ضربدری کراسه حالا یا معمولی که به قول تو کراس کورته یا اینسایده. باز هم میگم از این به بعد اگه فدرر قهرمان مسترز یا گرنداسلم بشه هرکس پیش بینی کرده باشه من حاضرم 50000 تومن بدم. والسلام.
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش