بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > مقالات و مطالب آموزشي

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-16-2012, 11:46 PM   #1
Alen
Murray's Fan

آواتار Alen

پستها: 116
سپاس: 3,152
در 116 پست 1,150 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: murray & federer & s. wiliams & delpotro & mattek-sands & azarenka & bartoli
پیش فرض نقل قول هاي نقل كردني؛ 2012، از نظر ويكا

نقل قول هاي نقل كردني؛ 2012، از نظر ويكا

درباره هجومي بازي كردن بر روي دو فرصت مچ پوينت مقابل آنجليك كربر در جريان پيروزي مرحله گروهي ...

مي دانستم كه بايد خودم كاري انجام دهم. او خطا نمي داد پس نمي خواستم منتظر بمانم تا اشتباه كند. براي انجام آن خيلي مصمم بودم. مي خواستم جريان بازي را تغيير دهم. مي خواستم سرنوشت را خودم تعيين كنم و اگر آن ضربات را از دست مي دادم بر عهده خودم بود، نه حريفم

درباره تماشاگران استانبول ...

خب، فكر مي كنم آخرين تورنومنت فصل جايي كه همه بازيكنان برتر براي آخرين جام قهرماني مي جنگند هميشه استثنايي خواهد بود، مهم نيست كه كجا باشد – ولي تماشاگران باورنكردني بودند. خيلي به آن علاقه دارند و به ما بازيكنان كمك مي كند كه شاداب بمانيم. قبل از ورود به زمين مي توانم خيلي مضطرب باشم، اما اينجا حس كردم ‘اوه خداي من، نمي توانم صبر كنم تا اين جو را حس كنم

درباره موسيقي بين زمان هاي استراحت در استانبول ...

“خيلي متفاوت است. گاهي رپ، گاهي R&B، گاهي راك و ناگهان موسيقي تركي اجرا مي شود. DJ كارش را خيلي خوب انجام مي دهد.”

درباره حضور در جمع 11 بازيكني كه فصل را با رنكينگ 1 به پايان برده اند ...

“اگر به فهرست اين بازيكنان نگاه كنيد، باورش به نوعي سخت است كه دختر كوچكي از بلاروس در آن فهرست باشد. اما واقعا موفقيت فوق العاده ايست. هنگامي كه تنيس را شروع كردم، اين تصوير بزرگ را در ذهنم داشتم كه مي خواستم اينجا باشم. آن زمان خيلي بعيد بود – خيلي شبيه لمس كردن آسمان بود. ولي حالا به گونه اي اينجا روي آن آسمان نشسته ام، پس حس باورنكردني دارد. به نظرم تا وقتي كه تنيس را كنار نگذاريد و به گذشته نگاه نكنيد نمي توانيد آن را كاملا درك كنيد. با حضور در آن لحظات، به نظرم حس آن موفقيت هاي بزرگ را از دست مي دهيد.”

درباره فصل 2012 ...

“واقعا مفتخرم. فصل را با شماره 3 شروع كردم و با رنك 1 به پايان بردم كه از نظر عددي صعود خيلي بزرگي به نظر نمي آيد ولي همه ما مي دانيم كه در واقعيت تفاوت خيلي بزرگيست. همچنين سال را به عنوان انسان متفاوتي به پايان بردم – خب شايد متفاوت نه، ولي خيلي باتجربه تر و باتجربه تر به عنوان يك بازيكن و به آن هم خيلي افتخار مي كنم. كل سال تجربه آموختني بزرگي بود، امتحان كردن چيزهاي جديد و سپري كردن مسير با نكات خوب و چند نكته بد – نكات بد زيادي نداشتم. نمي توانم از اين سال شكايتي داشته باشم. به من اين خوشبختي را مي دهد كه سه هفته لذت ببرم و به خاطرش خوشحال باشم.”

درباره لبخند زدن هنگام ترك زمين در آخرين مسابقه فصل ...

“وقتي زمين را ترك مي كردم حس كردم تماشاگران من را خيلي حمايت مي كنند و از نه تنها اين هفته، بلكه كل سال، كاري كه انجام دادم تقدير مي كردند. شگفت انگيز بود.”

درباره رفتن به كنسرت در تعطيلات بين فصل ...

“خب، يك كنسرت كه عاشق ديدن آن هستم را نمي توانم ببينم و آن كنسرت مايكل جكسون است. شنيده ام كه Prince شايد تور برگزار كنند. خيلي دوست دارم Lenny Kravitz را ببينم كه يكي از خوانندگان مورد علاقه ام است. همچنين شنيده ام كه ريانا به زودي تور برگزار مي كند – شايد در اين مدت نه، ولي به زودي.”

درباره برنامه هايش در تعطيلات ...

“قطعا فقط مي خواهم از وقتم لذت ببرم و به اين فكر نكنم كه بايد بيدار شوم و غذاي مشخصي بخورم يا به تمرين بروم... و مي توانم هر موقع كه مي خواهم بخوابم، البته نه براي مدت زيادي. فقط مي خواهم كمي ذهنم را آزاد نگه دارم. ولي همه چيز را با تيمم بازبيني مي كنم و تمرين براي فصل آينده را هم شروع خواهيم كرد

ترجمه از نیما (nima93) / تهیه در انجمن تنیس تاکرز
با تشکر از مهدی عزیز (M∂hdi) که ما در تهیه ی این مقاله همراهی فرمودند

منبع : سایت انجمن تنیس زنان WTA

شما میتونید مقاله رو از لینک زیر دانلود کنید

فایل های پیوست شده
نوع فایل: rar نقل قول های نقل کردنی؛ ویکتوریا آزارنکا.rar (443.8 کیلو بایت, 36 نمایش)

ویرایش توسط Alen : 12-16-2012 در ساعت 11:57 PM
Alen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
31 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)