بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-13-2015, 01:28 PM   #1381
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
سلام این راکت هم راکت نسبتاً خوبی برای سطح متوسط به حساب میاد، اما اون راکت هد گرافین که در بالا در موردش صحبت راکت بهتریه و برای وقتی هم که بازیتون بهتر بشه بیشتر به کارتون میاد.
بنظرتون وزن و وزن سوینگ اون راکت (هد گرفین ردیکال اس) کم نیست؟؟؟ تو سایتهای ایرانی وزن این راکت به همراه زه 280 گرم ذکر شده نمیدونم درسته یا نه چون جاهای دیگه وزنشو بیشتر میزنه!

ویرایش توسط ehsm : 11-13-2015 در ساعت 01:37 PM
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-20-2015, 06:36 PM   #1382
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

بالاخره همون راکت Head Radical S رو گرفتم. گریپ 3 رو انتخاب کردم. ولی یه سوالی دارم. احساس میکنم باید گریپ بالاتری رو میگرفتم. معمولا رایج هست که از چه گریپهایی استفاده بشه؟؟ آیا انتخاب گریپ بالاتر رایج نیست؟
هرچند یه اورگریپ نازک هم روش بستم ولی باز احساس میکنم برا دستم کوچیکه. یعنی وقتی راکت رو به شکل عمود در دست میگیرم و انگشتان دست رو میبندم، انگشتام تقریبا به هم میرسه. حالا آیا باید یه اورگریپ دیگه (ضخیمتر) روش ببندم؟؟ از کجا میتونم بفهمم که دسته راکت باید گریپ بالاتری رو داشته باشه؟

راستی یه سوال دیگه. وقتی راکت رو گرفته بودم یه اورگریپ (حالا نمیدونم اسمش همینه یا نه) توسط خود سازنده روش نصب بود که نرم هم بود. احتمالا ابر یا یه چیزی توش بود. آیا برای بستن اورگریپ باید اول اونو باز کرد؟؟؟؟ من رو همون یه اور گریپ نازک بستم.
قدیمی 11-20-2015, 06:37 PM   #1383
payamkermani
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده

نظرتون در مورد راکت
prince tour 100t exo3
چیه؟
و آیا قد و وزن توی انتخاب راکت تاثیر داره؟
payamkermani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-22-2015, 10:30 AM   #1384
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsm نمایش پست ها
بالاخره همون راکت Head Radical S رو گرفتم. گریپ 3 رو انتخاب کردم. ولی یه سوالی دارم. احساس میکنم باید گریپ بالاتری رو میگرفتم. معمولا رایج هست که از چه گریپهایی استفاده بشه؟؟ آیا انتخاب گریپ بالاتر رایج نیست؟
هرچند یه اورگریپ نازک هم روش بستم ولی باز احساس میکنم برا دستم کوچیکه. یعنی وقتی راکت رو به شکل عمود در دست میگیرم و انگشتان دست رو میبندم، انگشتام تقریبا به هم میرسه. حالا آیا باید یه اورگریپ دیگه (ضخیمتر) روش ببندم؟؟ از کجا میتونم بفهمم که دسته راکت باید گریپ بالاتری رو داشته باشه؟

راستی یه سوال دیگه. وقتی راکت رو گرفته بودم یه اورگریپ (حالا نمیدونم اسمش همینه یا نه) توسط خود سازنده روش نصب بود که نرم هم بود. احتمالا ابر یا یه چیزی توش بود. آیا برای بستن اورگریپ باید اول اونو باز کرد؟؟؟؟ من رو همون یه اور گریپ نازک بستم.
دوست عزیز، گریپ خوبی رو انتخاب کردین، امروزه همه ی بازیکن ها از گریپ های کوچکتر استفاده می کنن چون باعث می شه که بهتر بشه به توپ اسپین داد و برخلاف چیزی که فکر می کنین گریپ کوچیکتر رایجه.
با این حال می تونین یه اورگریپ کلفت تر یا حتی دو تا اورگریپ روی هم ببندین تا ببینین آیا حس بهتری دارین یا نه. در مورد اندازه ی گریپ توی همون پست انتخاب راکت کامل توضیح داده ام، اما همونطور که گفتم اکثرا اون مسایل رو نادیده می گیرن و از گریپ های کوچیکتر استفاده می کنن.
اون چیزی هم که از قبل روی راکتتونه اسم اوریجینال گریپ هستش و اصلاً نباید بازش کنین، اورگریپ رو روی همون ببندین.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 11-22-2015, 10:33 AM   #1385
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط payamkermani نمایش پست ها
نظرتون در مورد راکت
prince tour 100t exo3
چیه؟
و آیا قد و وزن توی انتخاب راکت تاثیر داره؟
اون راکت کمی قدیمیه ولی برای تاپ اسپین راکت خوبی به نظر میاد. شما برای چه سبک بازی ای اون رو می خواین؟
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 11-28-2015, 02:40 PM   #1386
kuhestan2
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده

با سلام.تنیس را تازه زیر نظر مربی شروع کردم.37 سالمه.قبلا فوتبال بازی میکردم.آمادگی بدنیم بد نیست.راکتی انتخابی من که دست دوم هستش مدلش هست HEAD YOUTEK SPEED MP میباشد.نظرتون را راجع به این راکت میخواستم بدونم.و همچنین D30 که روی راکت نوشته به چه معناست؟
kuhestan2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-30-2015, 04:21 PM   #1387
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

سال ساخت یک راکت رو از کجا باید متوجه شد؟؟؟؟
قدیمی 12-01-2015, 07:39 AM   #1388
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kuhestan2 نمایش پست ها
با سلام.تنیس را تازه زیر نظر مربی شروع کردم.37 سالمه.قبلا فوتبال بازی میکردم.آمادگی بدنیم بد نیست.راکتی انتخابی من که دست دوم هستش مدلش هست HEAD YOUTEK SPEED MP میباشد.نظرتون را راجع به این راکت میخواستم بدونم.و همچنین D30 که روی راکت نوشته به چه معناست؟
راکتتون ساخت چه سالی هست؟؟ چند گرفتید؟
قدیمی 12-01-2015, 07:45 AM   #1389
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

آیا مشخصات یک راکت خاص مثلا همین راکتی که دوستمون گرفتن (HEAD YOUTEK SPEED MP) بسته به سال تولیدش متفاوته یا نه فرقی نمیکنه؟؟؟ راستی اون youtek به چه معناست؟؟
قدیمی 12-02-2015, 02:44 PM   #1390
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kuhestan2 نمایش پست ها
دوست عزیز، ورود شما رو به جمع تنیس بازان تبریک می گم، از اونجایی که آمادگی بدنی خوبی دارین، می تونین پیشرفت خوبی در این ورزش داشته باشین و در زمانی کوتاهتر از بقیه به سطح بالاتر برین. راکتتون هم به نظر راکت خوبی میاد. اما اون چیزایی که روی دسته ی راکت هست شماره هایی هستش که خود شرکت سازنده روی راکت نوشته و برای خودشون معنی داره.

نقل قول:
سال ساخت یک راکت رو از کجا باید متوجه شد؟؟؟؟
عملاً راهی برای این کار نیست، شما در درجه ی اول باید اسم راکتتون رو توی اینترنت بزنین و ببینین که ریویوهایی که براش هست مال چه تاریخین. البته اون ها هم حدود سال ساخت رو بهتون می دن نه الزاماً تاریخ دقیقش رو.

نقل قول:
آیا مشخصات یک راکت خاص مثلا همین راکتی که دوستمون گرفتن (HEAD YOUTEK SPEED MP) بسته به سال تولیدش متفاوته یا نه فرقی نمیکنه؟؟؟ راستی اون youtek به چه معناست؟؟
بله مشخصات راکت بسته به سال تولیدش فرق می کنه، همه ی شرکت ها وقتی سری جدید راکت هاشون رو بیرون می دن یه تغییر کوچکی توی اسمشون وارد می کنن که مشتری ها بفهمن اینا راکت های جدیدن و با اون قدیمیا فرق دارن.
Youtek هم اسم یه سری از آپدیت های راکت های هد بود که در آپدیت بعدی به Youtek IG تبدیل شد و بعد هم که کلاً این اسم رو کنار گذاشتن و از اسم Grephene استفاده کردن.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)