بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-02-2015, 10:45 AM   #11
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : آیا نادال باز خواهد گشت؟

رافا مگه جایی رفته که برگرده . به هرحال گذر زمان تاثیرشو میزاره هرکی میخواد باشه. رافا سال پیش بدشانسی زیادی اورد مخصوصا تو نیمه دوم فصل . با در نظرگرفتن همه چی به نظرمن خیلی خیلی زوده که رافا رو تموم شده بدونیم . این دوران تموم میشه ولی به هرحال نباید طرفدارانش انتظار داشته باشند رافا از این به بعد تو نیمه دوم فصل کار خاصی انجام بده گرچه به جز یکی دو فصل خود رافا تمرکز اصلیشو رو نیمه اول فصل گذاشته.
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-02-2015, 12:14 PM   #12
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

بحث خوبی قبلا راجبع راجرم صحبت شده بود.
باید ببینیم منظور از برگشت چی اصلا؟نامبروان بودن؟یا بردن تایتل هایی همچون مسترز و گرند بدون اول بودن؟
نظر شخصی خودم این که با توجه به ثبات نواک برای اول شدن کار خیلی خیلی سختی رافا بیاد و اول بشه شاید برای ی مقطع کوتاه اولم بشه اما این نواکی که من دیدم حالا حالاها اول خواهد بود مگر خودش افت شدیدی داشته باشه.
وضعیت فعلی رافا منو یاد فصل پیش انداخت بعد شکست در مونت کارلو همه گفتن کارش تموم توی بارسلونم اگه اشتباه نکنم باخت بعدش مادریدو برد اکثرا میگفتن چون نواک نبوده قهرمان شده هرچند نیشیکوری اگه مصدوم نمیشد میتونست ببره و مسترز رم بود که رافا اشتباه نکنم فینالو به نواک باخت امار بسیار ضعیفی که همه رو مجاب کرد قهرمانی رولندو دودستی تقدیم نواک بکنن.
حتی بازی فینال رولند ست اولو هم نواک برد اما......
اخرش کی قهرمان شد باز؟
ببینین من قبلا هم گفتم از سبک بازی رافا اصلا خوشم نمیاد جز فورهندای امادش چون بازی دلنوازی نداره دفاعی بازی میکنه یجورایی دفاع ضد حمله فوتبالی رو اجرا میکنه دارای مقاوت جنگندگی بینظیر فقط نواک در این مورد هم ترازش.هرچقدر از بازیش خوشم نمیاد اما بیرون از زمین ورزشکار بسیار دوس داشتنی و ستودنی و البته بهترین تنیسور خاکی.
اما با همه خصوصیات بازیش من نمیتونم ازش ستایش نکنم هرجور به افتخارات نادال نگاه کنی پی به بزرگی رافا میبریم حتی اگه قرار باشه همه 14 گرند رافا رو خاک باشه باز هم ستودنی این پسر نباید دست کم گرفتش.
امسال شروعش از سال پیشم بدتر بود باز 2014 میامی تا فینال اومد اما کار اصلی رافا تازه قرار شروع بشه با شروع فصل خاک.مونت کارلو مادرید و رم.نباید بنظرم کارو تموم شده دونست و رافا برمیگرده و برای مدتی هم شده به اوج میرسه و دیگه تمام.
سه تورنمنت مهم مسترز که بنظرم رافا توی یکیشم قهرمان باشه برای رولندش بسه و با اعتماد بنفس بیشتری بازی میکن.رولند خونه رافا و نمیشه نواک رو امید اول دونست اما یروزی بالاخره نوله تابوی رافا در شاتریه میشکونه چه موقعی؟ الان زوده بنظرم بعد رم و بعد قرعه رولند بهتر دقیقتر میشه پیش بینی کرد.
پیش بینی خودم از سال 2015 رافا این که از سال پیش بهتر کار میکن اخر فصل که کلا نبوده کلی انگیزه داره توی فصل خاکم بهتر کار میکن در 3مسترز اما رولند فعلا زوده.
نمیتونم کتمان کنم که دوس ندارم فعلا هیچ تنیسوری خصوصا از عصر حاضر رکورد راجرو بشکونه اما اگه رافا میخواد ار راجر پیشی بگیره باید امسال حداقل ی گرند ببره.باید فعلا صبر کرد یادمون نره رافا همونطور که توی زمین تا اخرین لحظه دنبال توپ تا ریترنش کنه تا اخرین بازی حرفه ایشم این روندو ادامه میده همین باعث میشه من تا پایان این کریر جذاب بازیارو پیگیری کنم.
راجبع جدولم باید گفت که رافا شرایط خوبی نداره و اگه تا رولند خودشو جز تاپ4 نکن برای قهرمانیش کار سختتری داره خودشم میدونه این 3مسترز خیلی تعیین کنندست برای رافا جه شود واقعا.
دوستان راجبع تغییر در کادر مربیگری رافا هم بحث داشتن که بنظر میرسه رافا واقعا نیاز به حداقل اوردن ی نفر در کنار تونی داره برای کچ کاریو که باید چند سال پیش انجام میداد
نوله بخوبی از این پوئن استفاده کرد.
امسال برای رافا و راجر خیلی تعیین کنندست اگه میخوان هرکدوم رکورد گرندو داشته باشن باید امسال ی گرند بگیرن خصوصا رافا.بازیای حساس و جذابی انتظار دوستداران تنیس رو میکشه.
به امید دیدن بازیای جذاب فصل خاک و ارزوی بهترینها برای شما عزیزان
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-03-2015, 01:49 PM   #13
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

به نظر من رولند امسال هم واسه رافاست .. هر چقدر هم بد باشه تو رولند عالی ظاهر میشه
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش