بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-03-2011, 09:43 AM   #21
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط payam نمایش پست ها
albate farmayesh tamamie dustan doroste va ghaleban har kas har tarighi ke bakhand mizane uno bishtar ghabool dare ke dorostesh ham hamine maslan pedar bande shayad balegh bar 40 sale ke bazi mikonan khodeshun ye dast mizane vali az zamani ke ham eishoon va ham daei haie bande be man tennis yad midadan(ba in ke sene kheili kami dashtam) migoftan bebin ba kodoom dast rahat tari vali nazare mosbateshun roie do dast boode(lazem be zekr midoonam arz konam chon 33 sal daram dar un zaman ke asatid,bozorgan tennis bande tamaman ye dast zan budan va ta jaei ke yadam miad aslan do dast zani be yad nemiaram hala ya hafeze yari nemikone ya sene kame bande dakhile)be har shekl vaghti shoma ye dast mizanid chon darid ba daste takhasosi zarbe mizanid mosalaman power bishtar khahad shod vali age deghat befarmaeid unforce bishtari darid ke hata mitoonid araieze banda ro dar bazikonan top atp donya bebinid ama zamani ke shoma ba do dast mizand chon daste takhassosie shoma halate contorol konande va jahat dahande dare va daste gheire takhassositun zarbe mizane pas mosalaman power kamtar mishe(age rast dast bashid vaghti do dast mizanid bishtarin zarbaro daste chap mizane va daste rast bishtar jahate raqet va toop ro moshakhas mikone)albate arz kardam chon tozihe aksare dustan dorost bude dige ehtiaji be tozihate bishtar nist va faghat chizi ke be nazaram farmayeshe dustano kamel mikard arz kardam vali shakhsan be shagerdan va dustani ke ba bande tamrin mikonan har 2 ro tozih va yad midam va migam ba har kodoom behtar va rahatar hastid bezanid ama khodam do dasto tarjih midam ba in ke dustan migan ye dast behtar mizanam vali do dast motmaen tar va contoroli tare zemnan age arayezam kamel nabood befarmaeid va ta jaei ke beshe az dustan va asatide mohtaram beporsam bebakhshid ke be onvane ye taze vared ziad harf zadam
سلام دوست عزیز خوش اومدی ممنون که نظرت رو میگی کسی اینجا ناراحت که نه بلکه خوشحال هم میشوند مرسی
فقط لطف کن فارسی تایپ کن
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-03-2011, 02:15 PM   #22
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط payam نمایش پست ها
albate farmayesh tamamie dustan doroste va ghaleban har kas har tarighi ke bakhand mizane uno bishtar ghabool dare ke dorostesh ham hamine maslan pedar bande shayad balegh bar 40 sale ke bazi mikonan khodeshun ye dast mizane vali az zamani ke ham eishoon va ham daei haie bande be man tennis yad midadan(ba in ke sene kheili kami dashtam) migoftan bebin ba kodoom dast rahat tari vali nazare mosbateshun roie do dast boode(lazem be zekr midoonam arz konam chon 33 sal daram dar un zaman ke asatid,bozorgan tennis bande tamaman ye dast zan budan va ta jaei ke yadam miad aslan do dast zani be yad nemiaram hala ya hafeze yari nemikone ya sene kame bande dakhile)be har shekl vaghti shoma ye dast mizanid chon darid ba daste takhasosi zarbe mizanid mosalaman power bishtar khahad shod vali age deghat befarmaeid unforce bishtari darid ke hata mitoonid araieze banda ro dar bazikonan top atp donya bebinid ama zamani ke shoma ba do dast mizand chon daste takhassosie shoma halate contorol konande va jahat dahande dare va daste gheire takhassositun zarbe mizane pas mosalaman power kamtar mishe(age rast dast bashid vaghti do dast mizanid bishtarin zarbaro daste chap mizane va daste rast bishtar jahate raqet va toop ro moshakhas mikone)albate arz kardam chon tozihe aksare dustan dorost bude dige ehtiaji be tozihate bishtar nist va faghat chizi ke be nazaram farmayeshe dustano kamel mikard arz kardam vali shakhsan be shagerdan va dustani ke ba bande tamrin mikonan har 2 ro tozih va yad midam va migam ba har kodoom behtar va rahatar hastid bezanid ama khodam do dasto tarjih midam ba in ke dustan migan ye dast behtar mizanam vali do dast motmaen tar va contoroli tare zemnan age arayezam kamel nabood befarmaeid va ta jaei ke beshe az dustan va asatide mohtaram beporsam bebakhshid ke be onvane ye taze vared ziad harf zadam
تازگيا دوباره يادگيري زبان رو شروع كردم. ببينيد چقدر خوب ترجمه مي كنم.
البته فرمایش تمامی دوستان درسته و غالباً هر کس هر طریقی که بخند می‌زنه اونو بیشتر قبول داره که درستش هم همینه ماسلن پدر بنده شاید بالغ بر ۴۰ ساله که بعضی‌ می‌کنن خودشون یه دست می‌زنه ولی‌ از زمانی‌ که هم ایشون و هم دایی‌های بنده به من تنیس یاد میدادن(با این که سن خیلی‌ کمی‌ داشتم) میگفتن ببین با کدوم دست راحت تاری ولی‌ نظر مثبتشون روی دو دست بوده(لازم به ذکر میدونم عرض کنم چون ۳۳ سال دارم در یون زمان که اساتید،بزرگان تنیس بنده تاممان یه دست زن بودن و تا جایی که یادم میاد اصلا دو دست زنی‌ به یاد نمیارم حالا یا حفظ یاری نمی‌کنه یا سن کمه بنده دخیله)به هر شکل وقتی‌ شما یه دست میزنید چون دارید با دست تخصصی ضربه میزنید مسلما پاور بیشتر خواهد شد ولی‌ اگه دقت بفرمائید یونفرک بیشتری دارید که حتا میتونید اریز بنده رو در بازیکنان تاپ اتپ دنیا ببینید اما زمانی‌ که شما با دو دست میزند چون دست تخصصی شما حالت کنترل کنند و جهت دهند داره و دست غیر تخسسیتون ضربه می‌زنه پس مسلما پاور کمتر می‌شه(اگه راست دست باشید وقتی‌ دو دست میزنید بیشترین ضربرو دست چپ می‌زنه و دست راست بیشتر جهت رقت و توپ رو مشخص می‌کنه)البته عرض کردم چون توضیح اکثر دوستان درست بود دیگه احتیاجی به توضیحات بیشتر نیست و فقط چیزی که به نظرم فرمایش دوستانو کامل میکرد عرض کردم ولی‌ شخصاً به شاگردان و دوستانی که با بنده تمرین می‌کنن هر ۲ رو توضیح و یاد میدم و میگم با هر کدوم بهتر و راحتر هستید بزنید اما خودم دو دستو ترجیح میدم با این که دوستان میگن یه دست بهتر میزنم ولی‌ دو دست مطمئن تر و کنترلی تره ضمنا اگه عرایضم کامل نبود بفرمائید و تا جایی که بشه از دوستان و اساتید محترم بپرسم ببخشید که به عنوانه یه تازه وارد زیاد حرف زدم
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-06-2011, 08:09 PM   #23
payam
Member

پستها: 30
سپاس: 187
در 28 پست 183 بار سپاسگزاری شده

مرسی دوست عزیز,چون نمی دونستم اینطوری نوشتم عذرخواهی میکنم, چشم حتما و سپاس که شما لطف کردین و متن (فینگیلیسی) منو فارسی تایپ کردین
payam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی payam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-06-2011, 10:27 PM   #24
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hadiunforgiven نمایش پست ها
كدام بكهند بهتر است؟چرا؟
من كه ميگم دو دستي به هزار ويك دليل...
دقیقا باهات موافقم دوست عزیز بکهند دودست از یه دست بهتره
شایان نادال آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-18-2012, 11:03 PM   #25
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

من هم حدوداً سه هفته اس که بکهندم رو عوض کردم و الان دارم بکهند دودستی می زنم، خیلی بهتر و دقیقتر می شه بکهند زد. تنها بدیش اینه که توپ باید نزدیکت باشه تا بتونی خوب بکهند بزنی.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2013, 05:16 PM   #26
mehrdad122
Member

پستها: 36
سپاس: 2
در 4 پست 4 بار سپاسگزاری شده

ابته بعضی چیز هام به بدن ادم بستگس داره من استیلم جوریه ی که بکهند یه دست رو بهت میزنم تا دودست رو چون که قبلا به اسکواش میرفتم و اونجا به بکهند با یک دست عادت کردم نمیتونم بکهندم رو عوض کنم
mehrdad122 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mehrdad122 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
A!i
قدیمی 12-23-2014, 09:24 PM   #27
siavash4
Member

آواتار siavash4

پستها: 52
سپاس: 67
در 37 پست 247 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Del potro Federer Wawrinka
پیش فرض پاسخ : كدام بكهند؟يك دستي يا دو دستي؟

من بکهند یه دست میزنم گرچه دو دست آموزش دیدم بنظر من کنترل خیلی بهتری داره ولی خوب قدرت ضربه به اندازه دو دست خوب نیست با این حال هر نوع ضربه ای رو میشه تک دست زد ولی برای دو دست محدودیت هایی وجود داره توپ هایی که زیاد بالا میان ته زمین سخته دو دستی ولی تک دست اگه ناچار شی میتونی گریپ عوض کنی اسلایسش کنی
siavash4 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
بکهند، یک دوست، دو دست، معایب، مزیت

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش