بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی - 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-22-2016, 03:56 PM   #11
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
درود بر شما

هیچ یک از اپلیکیشن های ورزشی برای تماشا در اندروید و iOS مجانی نیستند.

Appهای مخصوص تماشای تنیس
======================

Eurosport Player فقط در اروپا و با پرداخت هزینه تمام کورتها را پوشش میدهد.
TennisTV مخصوص تماشای تمام مسابقات ATP و WTA فصل که پولی است.
WatchESPN / ESPN App برای ساکنین قاره امریکا که مشترک قانونی Providerها هستند.
beIN Sports Connect که فقط با پرداخت هزینه‌ی اشتراک تماشا از آن ممکن است.
BBC iPlayer که فقط با IP بریتانیای کبیر و با اینترنت پر سرعت کار می‌کند.

توضیح: اکثر Appهای بالا در Play Store گوگل یا App Store پیدا نمی‌شوند چون مشمول Geo-Blocked هستند و با IP ایران کار نمی‌کنند اما اگر در موتور جستجوی گوگل سرچ شوند، آن‌ها را خواهید دید.

حالا که اپلیکیشن های بالا قابل استفاده نیستند، برای تماشای مجانی روی اندروید باید چه کرد؟

لطفاً هنگام کپی مطالب، «منبع: تنیس تاکرز» را درج بفرمایید

0. گوشی یا تبلت را به اینترنت متصل نموده.
1. اپلیکیشن MX Player را دانلود کنید.
2. اپلیکیشن Adblock Browser را دانلود کنید.
3. Adblock Browser را اجرا کنید.
4. وارد وبسایت BatmanStream.com شده و Tennis را بزنید.
5. بازی مد نظر (نام بازیکنان) را بزنید تا لینکها در زیرش باز شوند.
6. از بین لینکها حتماً فقط LSHStream (دومی) را بزنید.
7. در صفحه مشکی Play Video را لمس کنید.
8. وقتی پرسید با کدام App آنرا اجرا کنم، MX Player را انتخاب کنید.
9. پس از چند ثانیه، پخش زنده مسابقه با بهترین کیفیت آغاز خواهد شد.

در ضمن Adblock Browser جلوی ظهور تمام پیامهای مزاحم تبلیغاتی را می‌گیرد.

موارد بالا را من به شخصه تست کردم و کاملاً درست و OK بوده.

تست شده روی SAMSUNG Galaxy Grand 2 Dual SIM اندرویدی

با تشکر از شما
برای ios هم این برنامه ها کاربرد داره ؟
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2016, 07:59 PM   #12
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : پرسش و پاسخ پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MRF نمایش پست ها
با تشکر از شما
برای ios هم این برنامه ها کاربرد داره ؟
درود بر شما

اگر در گوشه‌ی بالای راست این سایت StreamHunter (با دامین BatmanStream
جدید) را ملاحظه بفرمایید، نوشته شده:

Watch us on
:
Android & iOS

پس پخش زنده این سایت، صد در صد روی آی‌فون و آی‌پد و آی‌پاد، هم جواب می‌ده.

اصولاً لینک‌های تماشای مسابقات از طریق اینترنت و کامپیوتر با Flash Player سر و کار دارند. اما بر خلاف ویندوز مایکروسافت یا اندروید، مرورگر محصولات کمپانی Apple همانند آی‌پد، آی‌فون و آی‌پاد از Flash Player کمپانی Adobe پشتیبانی نمی‌کنند و به این خاطر است که در برخی وب‌سایت‌ها، تصویر زنده مسابقات ظاهر نمی‌شود.

اگر شما با مرورگر Safari تست کردید و تصویر مسابقه نیامد، به همین دلیل است که
Flash در Apple ساپورت نمی‌شه.

بنابراین شما می‌بایست ابتدا به یکی از روش‌های متعدد و ممکن، از iOS App Store، یک مرورگر
به صورت App با قابلیت ساپورت Flash Player را روی iDevice خود نصب بفرمایید و سپس این سایت پخش زنده مسابقات را با آن مرورگر خاص باز نمایید.

به عنوان نمونه اگر آی‌پد شما JailBreak شده باشد، می‌توانید نسخه پولی Photon Browser و یا Puffin یا iSwifter Browser و حتی Skyfire Browser را نصب کنید. اگر هم آی‌پد شما جیل‌بریک نشده، می‌توانید نسخه مجانی Puffin که امکانات کمتری به نسبت نسخه پولی دارد را نصب بفرمایید.

بنده شوربختانه آی‌فون در دسترسم نیست وگرنه زود تست می‌کردم و روش دقیقش رو خدمتتون عرض می‌کردم.

اما از لحاظ امکان انجام این کار، مطمئن هستم که با عمل به موارد بالا، صد در صد می‌توانید روی iOS هم مسابقات را از اینترنت تماشا کنید.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 05:02 PM   #13
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

[QUOTE=PowerVu;111008]درود بر شما

اگر در گوشه‌ی بالای راست این سایت StreamHunter (با دامین BatmanStream
جدید) را ملاحظه بفرمایید، نوشته شده:

Watch us on
:
Android & iOS

پس پخش زنده این سایت، صد در صد روی آی‌فون و آی‌پد و آی‌پاد، هم جواب می‌ده.

اصولاً لینک‌های تماشای مسابقات از طریق اینترنت و کامپیوتر با Flash Player سر و کار دارند. اما بر خلاف ویندوز مایکروسافت یا اندروید، مرورگر محصولات کمپانی Apple همانند آی‌پد، آی‌فون و آی‌پاد از Flash Player کمپانی Adobe پشتیبانی نمی‌کنند و به این خاطر است که در برخی وب‌سایت‌ها، تصویر زنده مسابقات ظاهر نمی‌شود.

اگر شما با مرورگر Safari تست کردید و تصویر مسابقه نیامد، به همین دلیل است که
Flash در Apple ساپورت نمی‌شه.

بنابراین شما می‌بایست ابتدا به یکی از روش‌های متعدد و ممکن، از iOS App Store، یک مرورگر
به صورت App با قابلیت ساپورت Flash Player را روی iDevice خود نصب بفرمایید و سپس این سایت پخش زنده مسابقات را با آن مرورگر خاص باز نمایید.

به عنوان نمونه اگر آی‌پد شما JailBreak شده باشد، می‌توانید نسخه پولی Photon Browser و یا Puffin یا iSwifter Browser و حتی Skyfire Browser را نصب کنید. اگر هم آی‌پد شما جیل‌بریک نشده، می‌توانید نسخه مجانی Puffin که امکانات کمتری به نسبت نسخه پولی دارد را نصب بفرمایید.

[SIZE=3][COLOR=Black]ب

یک دنیا سپاس از صبر و حوصله در پاسخ گویی کاملتان
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-24-2016, 06:58 PM   #14
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro

سلام به همه دوستان گرامی.

برای دوستانی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند اپلیکیشن فوق العاده Mobdro رو پیشنهاد می کنم که می تونید از وب سایتش دریافت کنید. با داشتن این اپلیکیشن شما می تونید تمام کانال های معروف ورزشی دنیا از اسکای اسپرتز 1 تا 5 انگلستان، ای.اس.پی.ان ها، ان.بی.ای تی. وی و هر چیزی که فکرش رو بکنید ببینید. در کنار اون و اگه علاقمند باشین می تونین در بخش های دیگه به عنوان مثال در بخش اخبار تمام کانال های بزرگ خبری دنیا مثل ای.بی.سی نیوز (که فقط توی آمریکای شمالی با دیش قابل دریافت هست)، ان.بی.سی، فاکس نیوز، سی.ان.ان و ... و در بخش کانال های متفرقه از کانال ای.بی.سی و ای.بی.سی فامیلی تا تی.ان.تی و سی.بی.اس و ... رو ببینید. هر چی که بخواین توی این اپلیکیشن هست، واقعا هرچیزی که تصورش رو بکنید و تقریبا خیلی از این کانال ها امکان دسترسی بهشون در ایران و حتی اروپا با داشتن بهترین رسیور و دیش هم فراهم نیست بنابراین با داشتن این اپلیکیشن هیچوقت احتیاجی به ماهواره ندارین.
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2016, 03:04 AM   #15
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : پرسش و پاسخ پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Navidi نمایش پست ها
سلام به همه دوستان گرامی.

برای دوستانی که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند اپلیکیشن فوق العاده Mobdro رو پیشنهاد می کنم که می تونید از وب سایتش دریافت کنید. با داشتن این اپلیکیشن شما می تونید تمام کانال های معروف ورزشی دنیا از اسکای اسپرتز 1 تا 5 انگلستان، ای.اس.پی.ان ها، ان.بی.ای تی. وی و هر چیزی که فکرش رو بکنید ببینید. در کنار اون و اگه علاقمند باشین می تونین در بخش های دیگه به عنوان مثال در بخش اخبار تمام کانال های بزرگ خبری دنیا مثل ای.بی.سی نیوز (که فقط توی آمریکای شمالی با دیش قابل دریافت هست)، ان.بی.سی، فاکس نیوز، سی.ان.ان و ... و در بخش کانال های متفرقه از کانال ای.بی.سی و ای.بی.سی فامیلی تا تی.ان.تی و سی.بی.اس و ... رو ببینید. هر چی که بخواین توی این اپلیکیشن هست، واقعا هرچیزی که تصورش رو بکنید و تقریبا خیلی از این کانال ها امکان دسترسی بهشون در ایران و حتی اروپا با داشتن بهترین رسیور و دیش هم فراهم نیست بنابراین با داشتن این اپلیکیشن هیچوقت احتیاجی به ماهواره ندارین.

درود بر شما

با سپاس فراوان بابت معرفی این اپلیکیشن.

درسته که با این App به تعدادی از کانالهای جهان میشه دسترسی داشت، اما دوست گلم چون در خصوص تنیس در این تاپیک با هم صحبت می‌کنیم، همان‌طور که پیش‌تر عرض شد، با اطمینان کامل خدمت تمام دوستان عرض می‌کنم که هیچ اپلیکیشن مجانی چه در اندروید و چه در iOS در جهان وجود نداره که تمامی 16 کورتی که در تنیس آزاد استرالیا فیلم برداری می‌شوند را در اختیار بیننده به صورت رایگان قرار بده. این از لطف امثال سایت قدیمی StreamHunter (یاcricفری) هست که حتی برای بینندگانی که می‌خواهند مسابقات دوبل، پیش‌کسوتان، نوجوانان و تنیس با ویلچر را در دورترین کورت‌ها به نسبت کورت مرکزی تماشا کنند، این امکان را مجاناً فراهم کرده.

به جز App خوبی که لطف کردین و معرفی فرمودید، کانالهای معروف یورواسپورت و ESPN یا اسکای اسپورتس بریتانیا رو از منابع مختلف دیگری هم میشه تماشا کرد. کافیه در گوگل مثلاً بنویسیم Watch+ESPN2+Free+Stream. خواهیم دید که چندین سایت فهرست می‌شوند. مثلاً من طی دو روز گذشته، از همین سایت‌ها مسابقات قهرمانی کشوری اسکیت نمایشی روی یخ، که روی ماهـواره نیست و فقط در NBC امریکا پخش می‌شود را برای پیگیری عملکرد مدعیان اصلی امریکا در کسب مدال المپیک آینده یعنی اشلی وگنر و گریسی گلد هم در مرحله SP و هم FP تماشا کردم. منظورم این است که پیدا کردن منبع برای تماشای کانالهای معروف جهان زیاد مشکلی نیست.

اما شوربختانه App مجانی نیست که بشه به عنوان نمونه، مسابقه‌ی اسطوره ی بی‌همتای تنیس ایران، استاد منصور بهرامی را مثلاً در Show Court 3 استرالیا از اون دنبال کرد. در حالی که وب سایتهایی همچون استریم هانتر /کریک این امکان رو فراهم کرده اند.

فهرست استریم‌های رایگان تمام 16 کورت Australian Open در سایت مذکور

این سایت به صورت تخصصی نیاز علاقه مندان عاشق تنیس رو بدون هزینه برای کاربر، محقق کرده.

در ضمن کیفیت رو به شکلی انتخاب کرده که مثلاً حتی با اینترنت افتضاح مخابرات که بدترین پینگ و سرعت رو داره هم کار میکنه.

7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2016, 11:39 AM   #16
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro

دوست نازنین و گرامی، PowerVu عزیز، فرمایش شما کاملا متین و منطقی هست. یکی از علت هایی که استریمینگ این روزها با مشکل مواجه شده به علت کپی رایت هست. الان بیشتر از یکسال هست که بین اسپورت امکان استفاده از استریمینگ را با یک شکایتی که کرد از بین برده و دیگه نمیشه بین اسپورت 1 تا 17 رو با استریمینگ دید. در مورد اپ پیشنهادی من هم علت اینکه خیلی متمایز هست این هست که کانال هایی رو که به شما آفر میده بی نظیر هستند و شما واقعا هیچ جایی نمی تونین این همه کانال رو با هم پیدا کنید. درسته که اسکای انگلستان و ای.اس.پی.ان ها و چند تا کانال تاپ ورزشی دنیا الان توی خیلی از سایت ها و همونجوری که فرمودین با یک سرچ قابل دریافت هستند اما این اپی که من معرفی کردم خیلی از کانال های ورزشی و متفرقه کشورهایی مثل اسپانیا و ... رو داره که واقعا نمیشه راحت پیداشون کرد.

در مورد پوشش کل کورت ها بازهم فرمایش شما کاملا درست هست. متاسفانه خیلی از کانال های معروف دنیا حداکثر دو کانال رو به گرند اسلم ها اختصاص میدن (بجز اسکای اسپورتز آلمان در ویمبلدون یا بی.بی.سی انگلستان در ویمبلدون) و چون همونجوری که خودتون استاد هستین و میدونین با متداول شدن سرویس های VOD، خیلی از شبکه ها، محتوا رو از طریق اینترنت به مخاطب هاشون ارائه میدن. مثلا یورواسپرت پلیر یا بی.بی.سی آی پلیر یا واچ ای.اس.پی.ان یا ان.بی.سی اکسترا. مثلا شبکه ان.بی.سی آمریکا رایت لیگ برتر انگلستان رو در اختیار داره و شما فقط با داشتن اشتراک میتونید کل مسابقه ها رو از این شبکه ببینید وگرنه باید بین شش تا مسابقه بعدازظهر شنبه یکی رو انتخاب کنید.
در مورد تنیس هم همینطور هست. مطمئنا برای ما خیلی جذاب هست که منصور بهرامی و شاهکارهاش رو توی کورت ببینیم یا اگه دوست داشته باشیم راند اول اوپن استرالیا یا آمریکا را با ورزشکاری که دوست داریم و ممکنه توی کورت دهم مسابقه بده ببینیم ولی این مسئله برای صاحبان اون کانال ها خیلی مهم هست که بتونن با آگهی زیاد به سود فوق العاده ای برسن و سرماشون برگرده و چون دیمند برای کورت های مثلا 5 تا 17 خیلی کم هست اونها (به نظرم کاملا درست) با یک محاسبه ساده به مخاطبهاشون میگن اگه شما این سرویس رو می خواین وانقدر علاقمند به تنیس هستید باید پول بیشتری بدین و به همین دلیل هیچ کانال یا اپ رایگانی برای فول کاور گرند اسلم ها وجود نداره.

سرتون رو درد آوردم. من خیلی به شما ارادت دارم و بسیار از مطالبتون استفاده می کنم. امیدوارم همیشه موفق، شاد و سلامت باشین.
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2016, 08:20 PM   #17
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

سلام پاور جان يه سوال داشتم ميخواستم اگر اطلاعاتي داري بهم كمك كني . من خيلي علاقه دارم توي يكي از بازيهاي رسمي گرند اسلم ويا مسترز كه فدرر وجوكوييج حضور دارند به صورت حضوري ونزديك مسابقه رو تماشا كنم . مخصوصا ويمبلدون كه جذابيت خاص خودشو داره . از نظر مالي و خروج از كشور هم مشكلي ندارم .ميشه بهم كمك كني كه اگر بخوام يكي از اين مسابقات رو از نزديك مشاهده كنم و باتور مثلا به انگلستان ويا ... بيام بليط مسابقه گيرم مياد يانه و حدودا چقدربايد دلار/پوندبا خودم براي يك دوره مسابه 10 روزه ببرم. چون فكر ميكنم سالهاي آخر بازي اسطوره هست خيلي مايل هستم يه بارم بازيش رو ازنزديك مشاهده كنم.12ساله دارم بازيهاش رو از تلويزيون دنبال ميكنم وتقريبا اكثرفينالهاش رو ظبط كردم .حالا ديگه وقتشه كه از نزديك هم لذت تماشاي بازي اسطوره تمام نشدني تنيس رو تجربه كنم. ممنون ومنتظرم.
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-26-2016, 12:16 AM   #18
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

Wink پاسخ : پرسش و پاسخ پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezapor نمایش پست ها
سلام پاور جان يه سوال داشتم ميخواستم اگر اطلاعاتي داري بهم كمك كني . من خيلي علاقه دارم توي يكي از بازيهاي رسمي گرند اسلم ويا مسترز كه فدرر وجوكوييج حضور دارند به صورت حضوري ونزديك مسابقه رو تماشا كنم . مخصوصا ويمبلدون كه جذابيت خاص خودشو داره . از نظر مالي و خروج از كشور هم مشكلي ندارم .ميشه بهم كمك كني كه اگر بخوام يكي از اين مسابقات رو از نزديك مشاهده كنم و باتور مثلا به انگلستان ويا ... بيام بليط مسابقه گيرم مياد يانه و حدودا چقدربايد دلار/پوندبا خودم براي يك دوره مسابه 10 روزه ببرم. چون فكر ميكنم سالهاي آخر بازي اسطوره هست خيلي مايل هستم يه بارم بازيش رو ازنزديك مشاهده كنم.12ساله دارم بازيهاش رو از تلويزيون دنبال ميكنم وتقريبا اكثرفينالهاش رو ظبط كردم .حالا ديگه وقتشه كه از نزديك هم لذت تماشاي بازي اسطوره تمام نشدني تنيس رو تجربه كنم. ممنون ومنتظرم.

درود بر شما

لطفاً باکس خصوصی خود را چک بفرمایید.

قدیمی 01-26-2016, 11:44 AM   #19
E H S A ‎N
Senior Member

آواتار E H S A ‎N

پستها: 126
سپاس: 1,045
در 101 پست 603 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ّFEDERER - SHARAPOVA
پیش فرض پرسش و پاسخ پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

سلام ببخشيد احتمالا جاي اين سوال اينجا نيست ولي شايد كمي ربط داشته باشه خواستم بدونم كانال تلگرامي وجود داره هايلايت بازي هاي تنيس رو بزاره ؟ به روزم باشه
E H S A ‎N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-27-2016, 07:29 PM   #20
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 آزاد استرالیا

يعني واقعا صحت داره ؟؟؟؟؟؟ پس اين توپ جمع كن ها و خدمه اطراف زمين وتماشاگرها رو چطوري نشون ميدن حتما با 30ثانيه تاخير؟ به هرصورت خداكنه اين اتفاق نادربيفته وبراي اولين بار شاهد يه بازي تنيس مستقيم از تلويزيون ايران باشيم.[/SIZE][/SIZE]
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش